زمان کنونی: ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۹۲۹۱
۲۵ دى ۱۳۹۷, ۰۲:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ دى ۱۳۹۷ ۰۷:۵۷ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۵ دى ۱۳۹۷ ۰۱:۴۱ ق.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  
(25 دى ۱۳۹۷ ۰۱:۲۹ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  پست قبلی ویرایش شد: بیخیال! اصل حالتون چطوره؟ Big Grin
سعی کردم نوشته رو زیباتر کنم بعضی چیزا رو از حالت بولد در بیارم که همه متوجه بشن و ..وگرنه همون بود....به عنوان مثال به جای رابطه نوشتم رابطه و تلاشی که برای شناخت طرف مقابل می‌کنه.....
البته یه پست جدید برای ویرایش پست قبلی .. چیز عجیبی بود و باعث تعجبم شد
سو برداشت شد! همون پستی قبلش یه مطلب دیگه داشت. گفتم شاید منصفانه نباشه برای همین کلا محتواش رو عوض کردم به احوال پرسی. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۹۲۹۲
۲۵ دى ۱۳۹۷, ۰۳:۴۶ ق.ظ
(۲۵ دى ۱۳۹۷ ۱۲:۵۵ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  
blackhalo1989 datelin
[hr' نوشته شده توسط:  
(25 دى ۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  [quote='negarin_' pid='465376' dateline='1547496223']
پس با این حساب ‌‌‌‌‌‌‌پسرا هم نصف دیگه قضیه هستن که میرن سراغ کسی که کفو خودشون نیست... و این جاست که عمیق که آدم فکر می‌کنه، معمولا ریشه اش چیزی خوبی نیست..
یه چیز دیگه هم اینکه در ابتدا دختر انتخاب میشه و بعد انتخاب می‌کنه، اونم به این صورت که به چک لیستش وزن میده
۱- اگه یه نفری زیاده خواه باشه ایراد از بقیه است؟! اگه یه دختری ایده آل گرای افراطی باشه ایراد از بقیه است؟! چیزایی میگیدا! طرف کفو خودش رو قبول نمی کنه.
۲- مساله چک لیست نیست. مساله موارد درون چک لیسته. اگه ۵ تا مورد باشه طبیعیه. مساله اینه که اینجور دخترا ۵۰ تا مورد دارن تو چک لیستشون.

(۲۵ دى ۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  کلن منظورم اینن بود ک بعضیام از خ خوب بودن شرایظشون ازد نکردن

جسارتا خ خودتون دست باللا نمییگیرین؟
به هیچ وجه. اتفاقا آدم هایی بودن که خیلیاشون به سختی حتی کفو میشدن! و اطرافیان ایراد می گیرن از من که به بالاتر فکر کنم.

پ خ خوشش شانس بودین

ب نظرم بدبین شدین انقدام ک شما میگین نیس

ی چی دیگم هس قبلنم گفتم فک کنم چیزی ک من دیدم اینا ک شما میگین مال زیر ۲۰ نهایت۲۲ . شما ب سنای نزدیک ب خودتون فک کنین کمتر ازین مشکلا داشته باشین ب نظررم

ای بابا یکی مثل من که بالای ۲۱-۲۲ سال به دلش نمیشینه پس مجرد از دنیا بره؟ SadUndecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۴۹۲۹۳
۲۵ دى ۱۳۹۷, ۰۹:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ دى ۱۳۹۷ ۰۹:۱۶ ق.ظ، توسط elect.)
نمیدنم چرا فک کردم وقتم ۹ نگو۱۱/۵هUndecided

(۲۵ دى ۱۳۹۷ ۰۳:۴۶ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(25 دى ۱۳۹۷ ۱۲:۵۵ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  
blackhalo1989 datelin
[hr' نوشته شده توسط:  
(25 دى ۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  [quote='negarin_' pid='465376' dateline='1547496223']
پس با این حساب ‌‌‌‌‌‌‌پسرا هم نصف دیگه قضیه هستن که میرن سراغ کسی که کفو خودشون نیست... و این جاست که عمیق که آدم فکر می‌کنه، معمولا ریشه اش چیزی خوبی نیست..
یه چیز دیگه هم اینکه در ابتدا دختر انتخاب میشه و بعد انتخاب می‌کنه، اونم به این صورت که به چک لیستش وزن میده
۱- اگه یه نفری زیاده خواه باشه ایراد از بقیه است؟! اگه یه دختری ایده آل گرای افراطی باشه ایراد از بقیه است؟! چیزایی میگیدا! طرف کفو خودش رو قبول نمی کنه.
۲- مساله چک لیست نیست. مساله موارد درون چک لیسته. اگه ۵ تا مورد باشه طبیعیه. مساله اینه که اینجور دخترا ۵۰ تا مورد دارن تو چک لیستشون.

(۲۵ دى ۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  کلن منظورم اینن بود ک بعضیام از خ خوب بودن شرایظشون ازد نکردن

جسارتا خ خودتون دست باللا نمییگیرین؟
به هیچ وجه. اتفاقا آدم هایی بودن که خیلیاشون به سختی حتی کفو میشدن! و اطرافیان ایراد می گیرن از من که به بالاتر فکر کنم.

پ خ خوشش شانس بودین

ب نظرم بدبین شدین انقدام ک شما میگین نیس

ی چی دیگم هس قبلنم گفتم فک کنم چیزی ک من دیدم اینا ک شما میگین مال زیر ۲۰ نهایت۲۲ . شما ب سنای نزدیک ب خودتون فک کنین کمتر ازین مشکلا داشته باشین ب نظررم

ای بابا یکی مثل من که بالای ۲۱-۲۲ سال به دلش نمیشینه پس مجرد از دنیا بره؟ SadUndecided
ای بابا نداره ک راه زییاد داره

اولیش مانی ب میزان کافی . اون دختر ۲۱-۲۲ هم دل داره دیگههSmile. تعداد انتخابام کم نیس

دومیشم خ گشتن بالاخره هممه جور ادمی هس

زاه سوم ی نظرم بهیته تره نگاه ب شناسنامع خود Smile
دیگ فک کنم ۳۰ باشین اومدیم ۱۰سال دیگ شد معیارتون فیککس رو ۲۰ میمونهUndecided

////////////////////////////////\\\\\\\\\\\\\\\\\

نظر شخصیم دختری ک این همه اختلافف سنو قبول کنه ب خودش ظلم کرده مگهه خ شرایط استثثنا

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_
ارسال: #۴۹۲۹۴
۲۵ دى ۱۳۹۷, ۰۹:۱۸ ق.ظ
و باز هم بحث های ازدباج !

آقا خواهشا این واقعیت رو بپذیرید سن که از ۲۷ می گذره دیگه ادم خیلی تمایلی به ازدواج نداره و فقط حرفشو می زنه !

در اوج سن جوانی و غریزه جنسی ۲۰ الی ۲۷ سال که واقعا نیاز به یه همدم داشتی کنارت باشه و مسیر رو با هم برید کسی حاضر نشد باهات ازدواج کنه ( چون نه کار داشتی هنوز سربازی نرفته بودی ، دانشگات تموم نشده و کار دولتی نداری و ... ) حالا که تمام این مراحل طی شده و سن رفته بالا تمایلی به ازدواج ادم نمی بینه !

موافقین و مخالفین با این پست اعلام نظر کنند !
ارسال: #۴۹۲۹۵
۲۵ دى ۱۳۹۷, ۰۹:۲۶ ق.ظ
(۲۵ دى ۱۳۹۷ ۰۹:۱۸ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  و باز هم بحث های ازدباج !

آقا خواهشا این واقعیت رو بپذیرید سن که از ۲۷ می گذره دیگه ادم خیلی تمایلی به ازدواج نداره و فقط حرفشو می زنه !

در اوج سن جوانی و غریزه جنسی ۲۰ الی ۲۷ سال که واقعا نیاز به یه همدم داشتی کنارت باشه و مسیر رو با هم برید کسی حاضر نشد باهات ازدواج کنه ( چون نه کار داشتی هنوز سربازی نرفته بودی ، دانشگات تموم نشده و کار دولتی نداری و ... ) حالا که تمام این مراحل طی شده و سن رفته بالا تمایلی به ازدواج ادم نمی بینه !

واقعیت این ک بستگی ب ادمش داره.

ی واقعیت دیگ م اینک ی روزی بشین پدر دختر عمرناش قبول کنین بدون کاروسربازیو اینا

////////////////\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

تا ۱۱/۵ صدسال طوب میکشهSad

ارسال: #۴۹۲۹۶
۲۵ دى ۱۳۹۷, ۰۹:۳۷ ق.ظ
(۲۵ دى ۱۳۹۷ ۰۹:۲۶ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(25 دى ۱۳۹۷ ۰۹:۱۸ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  و باز هم بحث های ازدباج !

عملا دارید رفتار اشتباه خانواده دختر و/یا خود دختر رو توجیه می کنید. باشه پسر کار و سربازی داره. دختر چی داره؟!

سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۴۹۲۹۷
۲۵ دى ۱۳۹۷, ۰۹:۴۲ ق.ظ
(۲۵ دى ۱۳۹۷ ۰۹:۳۷ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(25 دى ۱۳۹۷ ۰۹:۲۶ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(25 دى ۱۳۹۷ ۰۹:۱۸ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  و باز هم بحث های ازدباج !

عملا دارید رفتار اشتباه خانواده دختر و/یا خود دختر رو توجیه می کنید. باشه پسر کار و سربازی داره. دختر چی داره؟!
وجی کار داشتن معیار عقلیتریه یا دختر۲۰ساله باش حالا مرد هرچن سالش بود؟

دیگه بدیهیات بحث نذاره ک بدون کارو درامد چجور زندگی بچرخه؟

ارسال: #۴۹۲۹۸
۲۵ دى ۱۳۹۷, ۰۹:۴۷ ق.ظ
خانم elect چرا فکر می کنید پسر باید کار داشته باشه ولی دختر نه !
چه تفاوتی بین پسر و دختر هست ؟ شما یه دختر ۲۵ ساله با یه پسر ۲۵ ساله رو با هم مقایسه کنید چرا انتظار کار و درامد و پس انداز از پسر ۲۵ ساله هست ولی از یه دختر نیست چرا !؟ تازه پسر دوران سربازی رو هم داره !
ارسال: #۴۹۲۹۹
۲۵ دى ۱۳۹۷, ۰۹:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۴۳ ب.ظ، توسط elect.)
.....

ارسال: #۴۹۳۰۰
۲۵ دى ۱۳۹۷, ۰۹:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ دى ۱۳۹۷ ۱۰:۱۱ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۵ دى ۱۳۹۷ ۰۹:۴۲ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  وجی کار داشتن معیار عقلیتریه یا دختر۲۰ساله باش حالا مرد هرچن سالش بود؟

دیگه بدیهیات بحث نذاره ک بدون کارو درامد چجور زندگی بچرخه؟
معیار کار عملی نیست و برای همین منطقی هم نیست. برای هزینه ها راه حل های دیگه ای به غیر کار پسر هم هست. حتی پسر کار هم داشته باشه باز هم نمیتونه از پس هزینه های ازدواج بر بیاد.

سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۴۹۳۰۱
۲۵ دى ۱۳۹۷, ۰۹:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ، توسط elect.)
.....

ارسال: #۴۹۳۰۲
۲۵ دى ۱۳۹۷, ۱۰:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ دى ۱۳۹۷ ۱۰:۰۷ ق.ظ، توسط Saman.)
یه دوستی روز تولدشون با من یکسان بود . . .

گفت میشه برام یه چیزی بنویسی :
منم اینو نوشتم براش :
--------------------
مرا در مهلکه فریادی
چون هوسی در دل شب
گم شده ام در وسوسه ای
جرعه ی جانم تشنه ی مستی

خیره بر مرگ
چون هیاهویی در دل ظلمت

تا که آمدنت پیدا شد

و بدان

تاریخ
مبهوتِ هستی من و توست

تو ای روشنگر دیوانه
از عشق حذر کن

تو همانی که
میچکد از خوشه ی مهتاب

قطره ای از دلتنگی
برای دیدار نگاهت . . .

"از سامان"
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۹۳۰۳
۲۵ دى ۱۳۹۷, ۱۰:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ، توسط elect.)
.....

ارسال: #۴۹۳۰۴
۲۵ دى ۱۳۹۷, ۱۰:۱۰ ق.ظ
(۲۵ دى ۱۳۹۷ ۱۰:۰۸ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(25 دى ۱۳۹۷ ۱۰:۰۵ ق.ظ)Saman نوشته شده توسط:  یه دوستی روز تولدشون با من یکسان بود . . .
گفت میشه برام یه چیزی بنویسی :
منم اینو نوشتم براش :
چ باحال
مبارک باشه تولدتون
/////////////////\\\\\\\\\\\\\\\\\
کسی میشناسین فنی خونده باشه بعدد انسانیی مثلن جامعه؟
ب جز جادیSmile
ممنون
----
نه متاسفانه
ارسال: #۴۹۳۰۵
۲۵ دى ۱۳۹۷, ۱۰:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ، توسط elect.)
......

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۶۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۷۳۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۰۲۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۴ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۵۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close