زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۹۲۶۱
۲۴ دى ۱۳۹۷, ۰۳:۲۲ ب.ظ
موارد نه چندان کمی رو دیدم که دخترها جنس مرد رو نمیشناسن و باعث استدلال ها و توقعاتی میشه که برای من اصلا قابل هضم نیست.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۴۹۲۶۲
۲۴ دى ۱۳۹۷, ۰۳:۵۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۴ دى ۱۳۹۷ ۰۳:۲۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  موارد نه چندان کمی رو دیدم که دخترها جنس مرد رو نمیشناسن و باعث استدلال ها و توقعاتی میشه که برای من اصلا قابل هضم نیست.

مواردد بسیارر بیشتری م حالتت عکسش هس

وقتیی نمیتونن رابطه درسست و تجربه کنن همین نتیجشه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_
ارسال: #۴۹۲۶۳
۲۴ دى ۱۳۹۷, ۱۰:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۱۰ ب.ظ، توسط khayyam.)
(۲۴ دى ۱۳۹۷ ۰۳:۲۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  موارد نه چندان کمی رو دیدم که دخترها جنس مرد رو نمیشناسن و باعث استدلال ها و توقعاتی میشه که برای من اصلا قابل هضم نیست.
ارسال: #۴۹۲۶۴
۲۴ دى ۱۳۹۷, ۱۰:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ دى ۱۳۹۷ ۱۰:۳۶ ب.ظ، توسط codin.)
مدل دخترا تو جامعه دقیقن نمونه تورم و رکود تو اقتصاد هست. قیمت خودشونو به طوره مصنوعی بالا در نظر میگیرن بدون این که خریداری داشته باشن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۴۹۲۶۵
۲۴ دى ۱۳۹۷, ۱۰:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ دى ۱۳۹۷ ۱۰:۴۶ ب.ظ، توسط elect.)
(۲۴ دى ۱۳۹۷ ۱۰:۳۶ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  مدل دخترا تو جامعه دقیقن نمونه تورم و رکود تو اقتصاد هست. قیمت خودشونو به طوره مصنوعی بالا در نظر میگیرن بدون این که خریداری داشته باشن.

:|

فمیدن ازدواج ب هر قیمتیی هدف زندگیشون نیس. تنهایی خوبو ب ازدواجج بد ترجیحح دادن

ارسال: #۴۹۲۶۶
۲۴ دى ۱۳۹۷, ۱۱:۱۰ ب.ظ
(۲۴ دى ۱۳۹۷ ۰۱:۵۶ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  فک کن نشستیی تو خونه یهوو هواپیماا سقوط میکنهه تو حیاطConfused

گاهیی یه اتفاقایی میافته ازفیلمامم عجیبترر
حیاط شما سقوط کرد ؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۴۹۲۶۷
۲۴ دى ۱۳۹۷, ۱۱:۲۴ ب.ظ
(۲۴ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۱۰ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(24 دى ۱۳۹۷ ۰۱:۵۶ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  فک کن نشستیی تو خونه یهوو هواپیماا سقوط میکنهه تو حیاطConfused

حیاط شما سقوط کرد ؟
وا! ملومه ک نه

کرج کچا خونه ما کجا!

اصن اینجوری بشه فک کنم انقد شوک بشم اصن تا مدتها حرف نزنمم

بعد ن دیدم تو اخبار خالی بودن اون ویلااها خدا رحم کرده

ارسال: #۴۹۲۶۸
۲۴ دى ۱۳۹۷, ۱۱:۳۰ ب.ظ
(۲۴ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۲۴ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(24 دى ۱۳۹۷ ۱۱:۱۰ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(24 دى ۱۳۹۷ ۰۱:۵۶ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  فک کن نشستیی تو خونه یهوو هواپیماا سقوط میکنهه تو حیاطConfused

حیاط شما سقوط کرد ؟
وا! ملومه ک نه

کرج کچا خونه ما کجا!

خب من از کجا می دونستم خونه ی شما کجاست ! یجوری گفتی فکر کردم حیاط شما افتاده Smile
این داستان خونه هایی که توسط دانشگاه الزهرا تو منطقه " ده ونک " داره تخریب میشه چیه کسی اینجا الزهرایی هست ؟
ارسال: #۴۹۲۶۹
۲۴ دى ۱۳۹۷, ۱۱:۳۹ ب.ظ
(۲۴ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۳۰ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(24 دى ۱۳۹۷ ۱۱:۲۴ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(24 دى ۱۳۹۷ ۱۱:۱۰ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  

حیاط شما سقوط کرد ؟
وا! ملومه ک نه

کرج کچا خونه ما کجا!

خب من از کجا می دونستم خونه ی شما کجاست ! یجوری گفتی فکر کردم حیاط شما افتاده Smile
این داستان خونه هایی که توسط دانشگاه الزهرا تو منطقه " ده ونک " داره تخریب میشه چیه کسی اینجا الزهرایی هست ؟
الان هممه فمیدن خونه ما کجا نیسSmile

ارسال: #۴۹۲۷۰
۲۴ دى ۱۳۹۷, ۱۱:۴۲ ب.ظ
و همچنین مواردی دیده میشه که برای فهمیدن جنس مذکر میان با دوستان مونث خودشون که هیچ درکی ندارن همفکری و مشورت میکنن و اون استدلالای نادرست ضرب در یک عدد بزرگ تر از ۱ میشه.
ارسال: #۴۹۲۷۱
۲۴ دى ۱۳۹۷, ۱۱:۴۳ ب.ظ
(۲۴ دى ۱۳۹۷ ۱۰:۴۰ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(24 دى ۱۳۹۷ ۱۰:۳۶ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  مدل دخترا تو جامعه دقیقن نمونه تورم و رکود تو اقتصاد هست. قیمت خودشونو به طوره مصنوعی بالا در نظر میگیرن بدون این که خریداری داشته باشن.

حدس من اینه که دنبال کفو خودشون نیستن. بلکه یه چک لیست دارن که هر کدوم رو پسری نداشته باشه رد میشه. عملا دنبال شاهزاده با اسب سفید هستن.

ارسال: #۴۹۲۷۲
۲۴ دى ۱۳۹۷, ۱۱:۴۸ ب.ظ
بزرگی راگفتند راز همیشه شاد بودنت چیست؟
گفت:
فردا یک راز است، نگرانش نیستم.
دیروز یک خاطره بودT حسرتش را نمیخورم.
امروزم گل کشیدم.
[تصویر:  20.gif][تصویر:  19.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۹۲۷۳
۲۴ دى ۱۳۹۷, ۱۱:۵۸ ب.ظ
(۲۴ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۴۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(24 دى ۱۳۹۷ ۱۰:۴۰ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(24 دى ۱۳۹۷ ۱۰:۳۶ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  مدل دخترا تو جامعه دقیقن نمونه تورم و رکود تو اقتصاد هست. قیمت خودشونو به طوره مصنوعی بالا در نظر میگیرن بدون این که خریداری داشته باشن.

حدس من اینه که دنبال کفو خودشون نیستن. بلکه یه چک لیست دارن که هر کدوم رو پسری نداشته باشه رد میشه. عملا دنبال شاهزاده با اسب سفید هستن.
بعضیام اینجوورین ولی دونفر الان یادمه اصن اینطری نیستن

یکی کازین خودم ۶۲ ای دانشجو دکترا علامه روزی ۱تومن درامدشه حداقل سانتافه داره پدرش هیت علمی مادر پزشک خانواده خوشنامو سرشنااس ظاهرشم خ زیبا

خوش اخلاق و سرزبون دار و خونگگرم. خ خوبه واقعن هم سطح خوددش نیموده سراغش

یکیم ۶۵ حسابرس ی شرکت بزرگ خ خانوم و باشخصیت وخ فعال در امورر خیریهه مربوط ب کودکانن کار . شرط اصلیش اینه ک بعد ازدواج م بتونه حداقل ۱روزشو بذاره برا اینکار. تاحالا کسی قبولل نکرده

انقدم میشناسمشون ک توقعات عجیب ندارن

ارسال: #۴۹۲۷۴
۲۵ دى ۱۳۹۷, ۱۲:۱۱ ق.ظ
(۲۴ دى ۱۳۹۷ ۱۰:۴۰ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  

دقیقا همینطوره...
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect , Avril89
ارسال: #۴۹۲۷۵
۲۵ دى ۱۳۹۷, ۱۲:۲۰ ق.ظ
(۲۴ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۴۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(24 دى ۱۳۹۷ ۰۳:۲۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  موارد نه چندان کمی رو دیدم که دخترها جنس مرد رو نمیشناسن و باعث استدلال ها و توقعاتی میشه که برای من اصلا قابل هضم نیست.
و همچنین مواردی دیده میشه که برای فهمیدن جنس مذکر میان با دوستان مونث خودشون که هیچ درکی ندارن همفکری و مشورت میکنن و اون استدلالای نادرست ضرب در یک عدد بزرگ تر از ۱ میشه.

قبول کنین باگ زیادهه تو فرهنگ و روابطط اجتماعیمون

اگه برن سراغ پسرا ,حتی از اونا ک ادعاای روشنفکرری فراوون داره اتکیتای ناخوشایند میگیرن. خ ترجیح میدن ریسک نکنن تازه الان فک کن مثلن ۲۰شال پیش چ وضی بوده

تازه اینا پیشکش خودموننم خوب نمیشانسیم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۵۶۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۰۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۳ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۰۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close