زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۰۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۷۸۸۱
۲۶ مهر ۱۳۹۷, ۱۰:۴۴ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۲۳ ق.ظ)Autumngirl نوشته شده توسط:  جامعه مردسالار این مشکلات رو داره خب اگه توجه کنید می بینید هدف فرعی آقایون از ازدواج روبراه بودن غذا و اینا هست، معامله که خوبه این سوء استفاده هس. وقتی هم که قصد سوء استفاده باشه حرف از عشق و اینا باد هواس. چطور میشه عاشق کسی بود که دیدگاه ابزاری داره بهت. عضو کمپین مدافعان حقوق زنان هستم من الکیSmile
کی گفته هدف فرعیه؟! هدف اصلیه آقا! Big GrinTongue

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Autumngirl , khayyam
ارسال: #۴۷۸۸۲
۲۶ مهر ۱۳۹۷, ۱۰:۵۰ ق.ظ
(۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(26 مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۲۳ ق.ظ)Autumngirl نوشته شده توسط:  جامعه مردسالار این مشکلات رو داره خب اگه توجه کنید می بینید هدف فرعی آقایون از ازدواج روبراه بودن غذا و اینا هست، معامله که خوبه این سوء استفاده هس. وقتی هم که قصد سوء استفاده باشه حرف از عشق و اینا باد هواس. چطور میشه عاشق کسی بود که دیدگاه ابزاری داره بهت. عضو کمپین مدافعان حقوق زنان هستم من الکیSmile
Big GrinBig GrinBig Grin خوبه که حداقل شما حقایق رو قبول دارید و نقاب نمی زنید و با بهانه های الکی قصد به کرسی نشوندن حرفهاتون رو ندارید
ارسال: #۴۷۸۸۳
۲۶ مهر ۱۳۹۷, ۱۱:۰۷ ق.ظ
(۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۵۰ ق.ظ)Autumngirl نوشته شده توسط:  
(26 مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(26 مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۲۳ ق.ظ)Autumngirl نوشته شده توسط:  جامعه مردسالار این مشکلات رو داره خب اگه توجه کنید می بینید هدف فرعی آقایون از ازدواج روبراه بودن غذا و اینا هست، معامله که خوبه این سوء استفاده هس. وقتی هم که قصد سوء استفاده باشه حرف از عشق و اینا باد هواس. چطور میشه عاشق کسی بود که دیدگاه ابزاری داره بهت. عضو کمپین مدافعان حقوق زنان هستم من الکیSmile
Big GrinBig GrinBig Grin خوبه که حداقل شما حقایق رو قبول دارید و نقاب نمی زنید و با بهانه های الکی قصد به کرسی نشوندن حرفهاتون رو ندارید
مگه شما با شکمتون تعارف دارید؟!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۴۷۸۸۴
۲۶ مهر ۱۳۹۷, ۱۱:۲۸ ق.ظ
تست بینایی فقط شمارش تعداد کبوترهای روی درخت از پشت پنجره اتاق همراه با سختیِ انعکاس نور!

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
ارسال: #۴۷۸۸۵
۲۶ مهر ۱۳۹۷, ۰۱:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۵۴ ب.ظ، توسط Riemann.)
whatever, whatever reason.
ارسال: #۴۷۸۸۶
۲۶ مهر ۱۳۹۷, ۰۱:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۵ ب.ظ، توسط elect.)
.......

ارسال: #۴۷۸۸۷
۲۶ مهر ۱۳۹۷, ۰۲:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۳:۴۰ ب.ظ، توسط MarkLand.)
--------------

think positive
ارسال: #۴۷۸۸۸
۲۶ مهر ۱۳۹۷, ۰۲:۱۶ ب.ظ
(۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۰۸ ب.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  تا اونجایی که من دیدم دخترا با شونصدتا پسر حرف میزنن،یه جورایی پسرا براشون گزینه هستن، تو بهترینی اما نه به خاطر خودت به این خاطر که فعلا گزینه بهتری وجود نداره،من با یه دختره که بودم این اواخر،وقتی چندتا خواستگار براش اومد قاطی کرده بودBig Grin
یعنی خدا میدونه که بند بند وجودم میدونست که این یارو میخواد گورشو گم کنه و سر هر موضوعی بحث در میاره و میپره به آدم و گورشم گم کرد و صد البته هر چی میرم جلوتر خوشحال تر میشم بابت رفتنش،گاهی آخر شب توهم بهم غلبه میکنه که مثلا بگم : عشق من منو صدا کن . . . Big Grin ولی توهمه دیگه!!

به نظرم وقتی با یکی هستن و ازدواج کردن یا به اسم عشق باهاشن،حتی فکر کردن به دیگری هم خیانته
خونت حلال شد با این حرفا!

سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , khayyam , Riemann
ارسال: #۴۷۸۸۹
۲۶ مهر ۱۳۹۷, ۰۲:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۴ ب.ظ، توسط elect.)
......

سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۴۷۸۹۰
۲۶ مهر ۱۳۹۷, ۰۲:۳۹ ب.ظ
آقا تکلیف منو معلوم کنید. الان کی این وسط بی تربیته؟

ارسال: #۴۷۸۹۱
۲۶ مهر ۱۳۹۷, ۰۲:۴۵ ب.ظ
(۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۱۸ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(25 مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۶ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(25 مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۳۵ ب.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  
(25 مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۳۱ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(25 مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۰ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  طرف راضیه خانم ها هم راضی هستن من شخصا سعی میکنم احترام بگذارم با وجود این که برام قابل تصور نیست با بیش از یک نفر باشم در یک زمان.

رصایت قلبی فرق داره بارضاین از سرناچاری

(۲۵ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۵۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اما جدای از بحث های شما (که هیجان توش موج می زد)، انگار همه کاربرای این سایت دارن میرن زن دوم بگیرن که این بحثا میشه. الان کاربرا تو اولیش موندن حالا شما دارید روی دومی بحث می کنید.

یهکم بادقتتر بخونین بحثا ب سواستفاده از دین همربط داش و انسانیت
ConfusedDodgy
دوستعزیز سما پستای اول منو ببنین غلط نداره اصول نگازشم رعایت کرم
الن چشم وذیتم مشکل دارهدو نمیتونم بهتر ازاین

(۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۱۳ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
(26 مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۵۷ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  تعریفا متفاوتع یکی حتی فکرمردن به دیگری رو خیانت میدونه, یکی چت کردن یکی تا رعبطه خاث براش مهم نیست.مورد لوده که رتبطه خاصم براش مهم نیست فقط قبلشخبرداشته باشه
شما یه امتحان فایلتس بدین بد نیست یا فاتل Big Grin چقد غلط اخهه

میدنم چندبار باید توضی بدم, جوابی ک ب کاربرفبلی دادم بخونین

شرطمیبندمکهدهم فارسیهم انگلیسیم قطعاازشما بیستره, شرایطم محدوم کردهض
جدیمنا ثیلهخ بردقرداه ثیرلهچم یث رزوبق سیلقفس

مام فارسیمون بد نیستBig Grin
ارسال: #۴۷۸۹۲
۲۶ مهر ۱۳۹۷, ۰۲:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۵۳ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
تا جایی که براتون ممکنه نقل قول طولانی نکنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89 , big cloud
ارسال: #۴۷۸۹۳
۲۶ مهر ۱۳۹۷, ۰۳:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۳ ب.ظ، توسط elect.)
.....

سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , Autumngirl
ارسال: #۴۷۸۹۴
۲۶ مهر ۱۳۹۷, ۰۳:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۴:۱۹ ب.ظ، توسط The BesT.)
سلام
اگر میخواهید صحبتی هم کنید و بحث باهمدیگر کنید لطفا با نهایت احترام باشه
غلط املایی و اتصال حروف بهم فکر نمیکنم ارزش اینو داشته باشه که طرف مقابل را با استیکرهای خنده قضاوت کنیم.

یاد بگیرید هیچوقت کسی را مسخره نکنید. شاید اون فرد قهرمان دنیای خودش باشد. (غلامرضا تختی)
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect , Autumngirl , Soldier's life , Avril89 , Milad_Hosseini
ارسال: #۴۷۸۹۵
۲۶ مهر ۱۳۹۷, ۰۳:۱۸ ب.ظ
(۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۳:۰۶ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  مسخره ک. دن دیگرام اگه آدمو کوچیک نکنه حذاقل بزرگش نمسکنه
من شرمنده م.و عذر میخوام واقعا
پیام پاسختون رو ندیده بودم.
خارج از مانشت یکی بهم پیام داد که جریان چیه.
امیدوارم چشمتون خوب بشه
من فک کردم مثلا یه گوشی جدید گرفتید و هنوز به کیبوردش عادت نکردید یا همچین چیزی. چون خودم همینو تجربه کردم
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect , MarkLand , Avril89 , SepidehP

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۹۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۹۹۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۴۵۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۵۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close