زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۷۰۴۱
۱۳ شهریور ۱۳۹۷, ۰۲:۵۵ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ۰۲:۳۶ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۳۱ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۱۵ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  مرز شوخی و مسخره‌کردنو واقعا لازمه به همه یاد بدنDodgy
+ خیلی وقتا دل اطرافیانمونو اینجوری می‌شکونیم و خودمون متوجه نمیشیم.

بهش بگید. خیلی وقت ها ادم ها منظوری ندارن فقط نمیدونن حرفشون ناراحت کننده هست. من خودم توی خیلی از مواقع توی خودم میریزم ولی از درون از طرف کم کم متنفر میشم حتی اگر دوستم باشه... که عادت بدیه هست و سعی دارم درستش کنم. اخرین باری که این مورد پیش اومد یکی از دوستام یه چیزی را چند بار به شوخی تکرار میکرد که کم کم باعث شد حساس بشم به اون موضوع خیلی راحت بهش گفتم که حس بدی بهم میده این موضوع اونم اصلا نمیدونست و کلی تشکر کرد که بهش گفتم و دوستیمون هم پایدار موند. نمیگفتم ممکن بود کلا دوستیمون خراب شه.

(۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ۰۷:۲۸ ق.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  نمی ردونم چرا باید زندگی محدود به جسم و ماتریال می شد

اگه کسی متریالش خوب نباشه سخت میشه زندگی براش و برعکس

متاسفانه این دنیا کلش متریال هست یکی تو سوئیس دنیا میاد به سفیدی برف و بور وچشمای درشت قد بلند و ضریب هوشی بالا
یکی هم... ... .. ..

در کل میگم بدونین خیلی از راه نرفته ها
از
تیپایی هست که از جبر زندگی می خوریم
من تلاشم کردم ولی نرسیدم مقصر نیستم
خودم رو می بخشم
بخاطر نداشته هام
بخاطر ندونستم هام
بخاطر نشناختن دنیا تا امروز...
فکر می کردم عشق یعنی دوست داشتن کسی بی ادعا و از ته قلب
فکر می کردم ریاکاری توی کار اصلا درست نیست
فکر می کردم تو دانشگاه دولتی درس خوندن یعنی تعالی
فکر می کردم انسانیتی مونده..
ولی فهمیدم..
زندگی رو متریال و پولت میچرخه
مثل طعم اهن خونت زیر زبونت سنگینه
انسانیت کجا بودش. هرکی به فکر خودشه گلیم خودشه بکشه از اب بیرون. شما درمان سرطان و ایدزم کشف کنی حقوقت ۱/۵ باشه دختری که ردت کرد بازم ردت میکنه.
انسانیت هس اماشما و خیلی دیگه از پسرای این سایت دیدتون خیلی منفی تر از این حرفاس که بخواین قبول کنین. بزرگ شین جنبه نه شنیدن داشته باشین. خودتون میگینو خودتونمدتایید میکنین.
اگه دختر بودین به تون میگفتن نمیتونی اونجهازی که ما میخوایم بیاری. یکی دو هفته صدبار زنگ میزد که ما خیلی تعریفتونو شنیدم اجازه بدین بیام,بعد میگفتن نع اون قد که پسرمون میخواد سفید نیس,هفته بعدش یکی بیاد بگه شیربرنجه.یکی میومد میگف خوبه همچی ولی فلان جراحیو وفلان پروتزو کنکن که بشه همون که خاستم.یکی بیاد بگه فلانی میدونم وضعتون خوب نیس,جهاز نمیخوام اما عوضش فلان فانتزی کثیفمو اجراکن.اون یکیبع خاطر سانتافه ت بشه عاشق صدساله.یکی میاد میگه چادر سرت کن, اون بعدی میگه پلنگ باش.یکی میگه کارمند رسمی نیس نخاستم لون یکی میگه حق نداری یه کلاسم بری.
فقط دخترا را نمیفتن اینور اونپر جار بزنن. میفهمن که کنار اینا, کسایی هم هسن که لایق باشن,بفهم همون قد که اوتا آدمن و حق دارن, دختر هم حق داره زندگی کنه و ب موقش پیداشون میشه,نشدم سرشون به کارودرس وزندگیشونه
شما فک کردین اون دختر خوبه برا زندگیتون, اون موافق نبوده, کار خوبیم کرده از اول رکو راس گفته.فراموشش کنین دنیا پر آدمای خوبه اونا رو ببینین.رو خوب بودن و بهتر شدن خودتپنم کار کنین.به موقش میشه

حرفام قشنگ نیس دوس نداشتم این چیزا رو ولیخیلی فضا یه طرفه و ضد دختر شده بود, یکی باید بگه بالخره
نمیدونم این پست چه ربطی به من داشت کسی نگفت پسر ها فرشته ان. اتفاقا مواردی که شما اشاره کردین در تایید این که انسانیت مرده بود بیشتر Smile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷۰۴۲
۱۳ شهریور ۱۳۹۷, ۰۳:۰۵ ب.ظ
نقل قول های طولانی نگیرید. با تشکر. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۴۷۰۴۳
۱۳ شهریور ۱۳۹۷, ۰۳:۰۸ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ۰۳:۰۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  نقل قول های طولانی نگیرید. با تشکر. Big Grin
و همچنین پست های منو هم سپاس بزنید - با تشکر Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Paraande , blackhalo1989 , big cloud
ارسال: #۴۷۰۴۴
۱۳ شهریور ۱۳۹۷, ۰۳:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ۰۳:۱۷ ب.ظ، توسط Paraande.)
چی بخریم یا کجا سرمایه گذاری کنیم ضرر نکنیم؟؟؟ یهو دیدی پس انداز کل یه سالت رفت هوا Sad

البته الان فک کنم خیلی دیره واسه این حرفا هم سکه گرون شد باز هم دلار، ماشینم که زیر ۴۵ تومن ۷.۵ میلیون گرون میشه...تازه افزایش قیمت کارخونه نه بازار
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۴۷۰۴۵
۱۳ شهریور ۱۳۹۷, ۰۳:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۲۸ ق.ظ، توسط elect.)
............

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۷۰۴۶
۱۳ شهریور ۱۳۹۷, ۰۳:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ۰۳:۲۹ ب.ظ، توسط خانه سبز.)
(۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ۰۳:۱۵ ب.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  چی بخریم یا کجا سرمایه گذاری کنیم ضرر نکنیم؟؟؟ یهو دیدی پس انداز کل یه سالت رفت هوا Sad

البته الان فک کنم خیلی دیره واسه این حرفا هم سکه گرون شد باز هم دلار، ماشینم که زیر ۴۵ تومن ۷.۵ میلیون گرون میشه...تازه افزایش قیمت کارخونه نه بازار
دیجی کالا یه امکانی داره نمودار قیمت اجناس تو بازه ۶-۷ ماهه میتونی ببینی
ماشین ظرفشویی شده ۴ برابر تلویزیون بین ۲ تا ۳ برابر
ماشین لباس شویی سامسونگ شده ۳ برابر قیمت اردیبهشت
یخچال ۳ برابر...

رسما بگن برو بمیر خیالمون راحت بشه
زندگی هست می کنیم؟

به خدا ما هم ادمیم انسانیم حق نفس و زندگی داریم
این پست من سیاسی نیست ولی رسما اعتراض هست به وضعیت فعلی چرا نباید احساس ارامش و راحتی داشته باشیم
مگه گناه من جوان چی هست اینجا دنیا اومدم
من زندگی می خوام

(۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ۰۲:۳۶ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  [quote='codin' pid='460404' dateline='1536051713']
[quote='nlp@2015' pid='460396' dateline='1536047113']
مرز شوخی و مسخره‌کردنو واقعا لازمه به همه یاد بدنDodgy
+ خیلی وقتا دل اطرافیانمونو اینجوری می‌شکونیم و خودمون متوجه نمیشیم.

بهش بگید. خیلی وقت ها ادم ها منظوری ندارن فقط نمیدونن حرفشون ناراحت کننده هست. من خودم توی خیلی از مواقع توی خودم میریزم ولی از درون از طرف کم کم متنفر میشم حتی اگر دوستم باشه... که عادت بدیه هست و سعی دارم درستش کنم. اخرین باری که این مورد پیش اومد یکی از دوستام یه چیزی را چند بار به شوخی تکرار میکرد که کم کم باعث شد حساس بشم به اون موضوع خیلی راحت بهش گفتم که حس بدی بهم میده این موضوع اونم اصلا نمیدونست و کلی تشکر کرد که بهش گفتم و دوستیمون هم پایدار موند. نمیگفتم ممکن بود کلا دوستیمون خراب شه.

(۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ۰۷:۲۸ ق.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  نمی ردونم چرا باید زندگی محدود به جسم و ماتریال می شد

حرفام قشنگ نیس دوس نداشتم این چیزا رو ولیخیلی فضا یه طرفه و ضد دختر شده بود, یکی باید بگه بالخره

کل بحث این هست نوع نگاه عوض شده بحث متریال شده
نمیشه خیلی حرفا تو مانشت نوشت چون تابو هست
ولی بحث گسترده تر از این حرفاست
دخترا مقصر نیستن شاید اموزش پرورش ماست که نگاه رو به ازدواج بد کرده
شاید جامعه هست
ولی یه چیز خوب میدونم
دخترایی هم هستن که واقعا لیاقت حتی خواستگاری رفتن رو ندارن
تا یه پسر می بینن اومده قصدش فقط تنها زندگی هست و ازدواج
دنبال عقده هایی هستن که تو خونه پدرشون نداشتن و نکردن و ندیدن

بازم میگم مشکل از دخترا نیست از پسرا هم نیست نوع نگاهی هست که خراب کرده
الان تلویزیون هرچی سریال بزنین نگاه کنین پسرا رو خوش تیپ می بینین دخترا رو متمول
که جفتشون تو کاخ زندگی می کنن
ولی واقعا چند نفر توانش داره؟
نوع نگاه از مسئولیت پذیری به تمتع تغییر کرده
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , nlp@2015 , Paraande
ارسال: #۴۷۰۴۷
۱۳ شهریور ۱۳۹۷, ۰۳:۳۳ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ۰۳:۱۵ ب.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  چی بخریم یا کجا سرمایه گذاری کنیم ضرر نکنیم؟؟؟ یهو دیدی پس انداز کل یه سالت رفت هوا Sad

می دونم دیگه شما هم مثل ما سرمایه چندانی نداری که بخایی پس انداز کنی اخه چند میلیون چیه که ادم به فکر پس انداز اونم باشه
ولی اگر چند صد میلیون پول دارید به نظرم تو بازار مسکن سرمایه گذاری کنید حداقل ضرر نمی کنید من تا حالا ندیدم مثلا امسال قیمت یه خونه متری ۲ میلیون باشه سال بعد بشه ۱ میلیون !
 سپاس‌گزاری شده توسط: Paraande
ارسال: #۴۷۰۴۸
۱۳ شهریور ۱۳۹۷, ۰۳:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۲۸ ق.ظ، توسط elect.)
........

سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_
ارسال: #۴۷۰۴۹
۱۳ شهریور ۱۳۹۷, ۰۳:۵۸ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ۰۳:۳۳ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  می دونم دیگه شما هم مثل ما سرمایه چندانی نداری که بخایی پس انداز کنی اخه چند میلیون چیه که ادم به فکر پس انداز اونم باشه
ولی اگر چند صد میلیون پول دارید به نظرم تو بازار مسکن سرمایه گذاری کنید حداقل ضرر نمی کنید من تا حالا ندیدم مثلا امسال قیمت یه خونه متری ۲ میلیون باشه سال بعد بشه ۱ میلیون !

واقعا کارشناسی شده بودBig Grin یعنی من اگه چندصد میلیون ندارم باید قید پولمو بزنم بی ارزش شه؟!Huh
ارسال: #۴۷۰۵۰
۱۳ شهریور ۱۳۹۷, ۰۳:۵۹ ب.ظ
این زندگی خیلی مسخره و پوچ هست
ارسال: #۴۷۰۵۱
۱۳ شهریور ۱۳۹۷, ۰۴:۰۳ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ۰۳:۳۷ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  درسته که مادیات الا پررنگتر شده کسی نگف نه ولی مدل نوشته ها همش اینه که دخترا فلان. یه نفر خوش انصاف نبود بگه دختر خوبم هس,پسر بدم هس.تازه خیلیاشم تقصیر خودشپن نیس زیر سر مامان بابا و آموزش و دولته

نه اینجا این مدلیه که تقصیر تمام مشکلات اقتصادی و مدیریتی کشور، اشتغال جوانان و در نتیجه ازدواج جوانان تقصیر ناز کردن دختراس. یکم توقعاتمونو بیاریم پایین همه چی حل میشه :|
ارسال: #۴۷۰۵۲
۱۳ شهریور ۱۳۹۷, ۰۴:۰۵ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ۰۳:۵۸ ب.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۷ ۰۳:۳۳ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  می دونم دیگه شما هم مثل ما سرمایه چندانی نداری که بخایی پس انداز کنی اخه چند میلیون چیه که ادم به فکر پس انداز اونم باشه

واقعا کارشناسی شده بودBig Grin یعنی من اگه چندصد میلیون ندارم باید قید پولمو بزنم بی ارزش شه؟!Huh
من نمی دونم چقدر پول داری اگه یکی دو میلیون داری برو تفریح کن لحظات زندگیت رو از دست نده برای اینده نامعلوم ولی اگه در حد ۱۰ میلیون اینا داری بذار بانک ۵ ماه بعد همون اندازه وام بگیر و ...
هر چقدر داراییت بیشتر بشه فکرات هم بازتر میشه .
در ضمن ازدواج هم یادت نره Big Grin
ارسال: #۴۷۰۵۳
۱۳ شهریور ۱۳۹۷, ۰۴:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۲ ق.ظ، توسط elect.)
......

ارسال: #۴۷۰۵۴
۱۳ شهریور ۱۳۹۷, ۰۴:۳۴ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ۰۳:۳۷ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  درسته که مادیات الا پررنگتر شده کسی نگف نه ولی مدل نوشته ها همش اینه که دخترا فلان. یه نفر خوش انصاف نبود بگه دختر خوبم هس,پسر بدم هس.تازه خیلیاشم تقصیر خودشپن نیس زیر سر مامان بابا و آموزش و دولته
زغال خوب، رفیق بد.
خودمونم که اراده نداریم اصلا.

سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۴۷۰۵۵
۱۳ شهریور ۱۳۹۷, ۰۴:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۱ ق.ظ، توسط elect.)
......

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۴۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close