زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۶۱۷۱
۰۵ مرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۱۸ ق.ظ
(۰۵ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۵۹ ق.ظ)Katerina Petrova نوشته شده توسط:  اجازه! حس میکنم دکمه "ویرایش سریع" خاموش کردین! [تصویر:  rolleyes.gif]
ممنون از گزارش. مشکل رفع شد.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , αɾια
ارسال: #۴۶۱۷۲
۰۵ مرداد ۱۳۹۷, ۰۶:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۳۳ ق.ظ، توسط pioneer01.)
امشب دو رویداد نجومی داریم
طولانی ترین ماه گرفتگی کلی قرن که از تمامی قاره ها قابل مشاهده س بجز بخش هایی از امریکا.
مریخ هم از زمان غروب خورشید قابل مشاهده س. دیشبم من فک کنم دیدم مریخو نمیدونم حالا خودش بود یا یه چی دیگهSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , RASPINA , big cloud
ارسال: #۴۶۱۷۳
۰۵ مرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۳۱ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۵ مرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۳۳ ق.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  امشب دو رویداد نجومی داریم
طولانی ترین ماه گرفتگی کلی قرن که از تمامی قاره ها قابل مشاهده س بجز بخش هایی از امریکا.
مریخ هم از زمان غروب خورشید قابل مشاهده س. دیشبم من فک کنم دیدم مریخو نمیدونم حالا خودش بود یا یه چی دیگهSmile
از رویداد های نجومی فقط نماز آیاتش به ما رسیده DodgyDodgy
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , nlp@2015
ارسال: #۴۶۱۷۴
۰۵ مرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۰۲ ق.ظ
ب نظرم نماز یا هر عمل دیگه ای از روی اجبار و اکراه هیچ فایده ای نداره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , Milad_Hosseini
ارسال: #۴۶۱۷۵
۰۵ مرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۶ ق.ظ، توسط elect.)
.....

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۶۱۷۶
۰۵ مرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۰۴ ب.ظ، توسط elect.)
........

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۶۱۷۷
۰۵ مرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۱۴ ب.ظ
باز خُدارو شُکر ما اِسنَپ نَداریم توی شَهرِمون که اون صَحنه‌ها رو بِبینیم Smile
مَن که اَصَن دِلِشو نَداشتم و نَدارم Smile
ارسال: #۴۶۱۷۸
۰۵ مرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۵۲ ب.ظ
(۰۵ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۱۴ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  اون صَحنه‌ها
کدام صحنه ها؟
ارسال: #۴۶۱۷۹
۰۵ مرداد ۱۳۹۷, ۰۴:۰۹ ب.ظ
(۰۵ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۵۶ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  نه خسوف و کسوف نماز ایات داره.
فک کنم خیلی زبان خوندی. این قاعده ای که استفاده کردی بیشتر شبیه انگلیسی بود تا فارسیBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال: #۴۶۱۸۰
۰۵ مرداد ۱۳۹۷, ۰۴:۲۹ ب.ظ
بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ)
ششم (شنبه) الی نهم (سه‌شنبه) مردادماه ۱۳۹۷ / محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

اگه کسی اومد نمایشگاه، یه سری هم به "الکام استارز" و "الکام ترندز" بزنه! Dodgy اولی که با حضور حدود ۵۰۰ استارت‌آپ برگزار می‌شه و دومی هم که برای اولین بار برگزار می‌شه، شامل افراد و شرکت‌های مربوط به حوزه‌های بیگ‌دیتا، اینترنت اشیاء، یادگیری ماشین، بلاک‌چین و موضوعات مشابه هست. راستی تو سالن "الکام استارز" شتاب‌دهنده‌ها هم حضور دارن که اگه کسی ایده‌ای داره یا کلا نداره ولی انگیزه داره و می‌خواد با فرآیند اجرایی استارت‌آپ‌ها آشنا بشه و یا ارتباطاتی با افراد واسه آینده به دست بیاره، فکر می‌کنم فرصت خوبی باشه.

(۰۵ مرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۳۳ ق.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  امشب دو رویداد نجومی داریم

قشنگ با گفتن این حرف برنامه امشبو عوض کردی خانوم پایونیر! Dodgy
الان به دوستان ستاره‌شناس اطلاع دادم! Cool دیگه قرار شد از ساعت ۰۹:۴۵ تا حدود ۰۲:۰۰ بریم دنبال ماه و مریخ بگردیم! ولی حیف که نه تلسکوپ و نه حتی یه دوربین ساده هم در دسترس نیست! فقط یه ذره‌بین دارم که بعید می‌دونم به کار بیاد! ConfusedUndecidedSmileBig GrinTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال: #۴۶۱۸۱
۰۵ مرداد ۱۳۹۷, ۰۴:۲۹ ب.ظ
(۰۵ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۴۱ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  آهنگ وطنم سالار عقیلی.. کاش میشد همه دست به دست کشورمونو میساختیم مثل ۵۰۰۰ سال قبل! کاش مسیولان خود و غیر خودی نمیکردن کاش همه ایرانی ها به یک اندازه در این کشور آزادی و احترام داشتن...

پنج هزار سال قبل خودمان بودیم ولی الان خودمان نیستیم
مسئولان ولش کن
مردم رو بچسب

الان عده زیادی زیر گرانی دارن کمر خم می‌کنن، بعد یه عده‌ای که خودشون رو از ایرانی‌های «بی‌فرهنگ» (به قول خودشان) بالاتر می‌دانند، با پولی که از اینجا جذب کردند طلا می‌خرن، ارز می‌خرن، ماشین می‌خرن، برند می‌خرن، ذخیره می‌کنن که برن به بلاد «خوش فرهنگ»!

مردانگی، جوانمردی، از خودگذشتگی، همنوع‌دوستی و اینا کجاست؟
بعد همین آدما از کمک‌های سلبریتی‌های هالیوود یا ثروتمندان آمریکایی و بریتانیایی به فقرا ... دائما حرف می‌زنند و ستایش خودشان را می‌کنند نه عملشان...

دنیا انگار جای آسودن نیست، جای تلاش و صبره
راستی و راست‌گویی هر که دارد واقعاً قابل ستایش است

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , ftmbghrn , Milestone
ارسال: #۴۶۱۸۲
۰۵ مرداد ۱۳۹۷, ۰۴:۴۳ ب.ظ
(۰۵ مرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۹ ب.ظ)WILL نوشته شده توسط:  الان عده زیادی زیر گرانی دارن کمر خم می‌کنن، بعد یه عده‌ای که خودشون رو از ایرانی‌های «بی‌فرهنگ» (به قول خودشان) بالاتر می‌دانند، با پولی که از اینجا جذب کردند طلا می‌خرن، ارز می‌خرن، ماشین می‌خرن، برند می‌خرن، ذخیره می‌کنن که برن به بلاد «خوش فرهنگ»!
ما به قدری که ازداخل تحریم هستم از خارج کشور تحریم نیستیم یکی از آشناهای ما که در حال خرید جهیزیه هست میگه مجبوره وسایل مورد نیازش را حداقل با ۲ برابر قیمت نسبت به قبل عید بخره مثلا یخچال فریز با مارک تولید داخل که مید با ۴۶۰۰ خرید الان ۸ تمن هست
حتی با وجوداینکه حاضره پول بیشتری بده میگه هرجا میریم مغازه ها خالی از جنس هستند درحالی که تا چند وقت پیش تا سقف جنس پیده بودندو مطمئنا انبارهاشون پر از جنس هست
واقعا کمر خیلی ها زیر گرانی خم شده

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: WILL , Milad_Hosseini
ارسال: #۴۶۱۸۳
۰۵ مرداد ۱۳۹۷, ۰۴:۴۶ ب.ظ
(۰۵ مرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۰۹ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(05 مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۵۶ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  نه خسوف و کسوف نماز ایات داره.
فک کنم خیلی زبان خوندی. این قاعده ای که استفاده کردی بیشتر شبیه انگلیسی بود تا فارسیBig Grin
Big Grin
ن بابا کلا جمله بندیم داغونه فارسی که دیگه هیچی. شمو مستحضری دیگه Smile
یه دلیل دیگشم شاید اینه که حوصله تایپ ندارم :\\
ولی مثلا میام یه جمله بگم نصف انگلیسی میگم نصف باقی زبان ها Big Grin

(۰۵ مرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۹ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ)
ششم (شنبه) الی نهم (سه‌شنبه) مردادماه ۱۳۹۷ / محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

اگه کسی اومد نمایشگاه، یه سری هم به "الکام استارز" و "الکام ترندز" بزنه! Dodgy اولی که با حضور حدود ۵۰۰ استارت‌آپ برگزار می‌شه و دومی هم که برای اولین بار برگزار می‌شه، شامل افراد و شرکت‌های مربوط به حوزه‌های بیگ‌دیتا، اینترنت اشیاء، یادگیری ماشین، بلاک‌چین و موضوعات مشابه هست. راستی تو سالن "الکام استارز" شتاب‌دهنده‌ها هم حضور دارن که اگه کسی ایده‌ای داره یا کلا نداره ولی انگیزه داره و می‌خواد با فرآیند اجرایی استارت‌آپ‌ها آشنا بشه و یا ارتباطاتی با افراد واسه آینده به دست بیاره، فکر می‌کنم فرصت خوبی باشه.
یه جوری توضیح دادین انگار موسس و برنامه ریز الکامپ هستین Big Grin

(۰۵ مرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۹ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  
(05 مرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۳۳ ق.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  امشب دو رویداد نجومی داریم

قشنگ با گفتن این حرف برنامه امشبو عوض کردی خانوم پایونیر! Dodgy
الان به دوستان ستاره‌شناس اطلاع دادم! Cool دیگه قرار شد از ساعت ۰۹:۴۵ تا حدود ۰۲:۰۰ بریم دنبال ماه و مریخ بگردیم! ولی حیف که نه تلسکوپ و نه حتی یه دوربین ساده هم در دسترس نیست! فقط یه ذره‌بین دارم که بعید می‌دونم به کار بیاد! ConfusedUndecidedSmileBig GrinTongue

ای بابا من گفتم الان همه میگن اینو که همه میدونیم :\\
خوبه حالا شما دوستان ستاره شناس و پایه دارین من که فک کنم اون موقه تو جاده باشم -ـ-
ذره بین ؟؟ Big Grin میکروب میخایم ببینیم مگه!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone
ارسال: #۴۶۱۸۴
۰۵ مرداد ۱۳۹۷, ۰۴:۵۲ ب.ظ
(۰۵ مرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۴۳ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(05 مرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۹ ب.ظ)WILL نوشته شده توسط:  الان عده زیادی زیر گرانی دارن کمر خم می‌کنن، بعد یه عده‌ای که خودشون رو از ایرانی‌های «بی‌فرهنگ» (به قول خودشان) بالاتر می‌دانند، با پولی که از اینجا جذب کردند طلا می‌خرن، ارز می‌خرن، ماشین می‌خرن، برند می‌خرن، ذخیره می‌کنن که برن به بلاد «خوش فرهنگ»!
ما به قدری که ازداخل تحریم هستم از خارج کشور تحریم نیستیم یکی از آشناهای ما که در حال خرید جهیزیه هست میگه مجبوره وسایل مورد نیازش را حداقل با ۲ برابر قیمت نسبت به قبل عید بخره مثلا یخچال فریز با مارک تولید داخل که مید با ۴۶۰۰ خرید الان ۸ تمن هست
حتی با وجوداینکه حاضره پول بیشتری بده میگه هرجا میریم مغازه ها خالی از جنس هستند درحالی که تا چند وقت پیش تا سقف جنس پیده بودندو مطمئنا انبارهاشون پر از جنس هست
واقعا کمر خیلی ها زیر گرانی خم شده

این شرایط عیار آدم‌ها رو مشخص می‌کنه
خوش به حال سخاوتمند و قانع
خوش به حال اونی که لبخندی بر لبی می‌نشونه
خوش به حالت که می‌بخشی و شاد می‌کنی
خوش به حالت که آزادی
خوش به حال دلی که به تو سپرده شده
چه عیشی داری لحظه مرگ
انسان عزیز

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۴۶۱۸۵
۰۵ مرداد ۱۳۹۷, ۰۵:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۴۷ ب.ظ، توسط Riemann.)

When I find myself in times of trouble
وقتی خودم را در لحظات دشواری می یابم

Mother Mary comes to me
مادر ماری - مریم مقدس - * به سراغم می آید

Speaking words of wisdom, let it be.
کلام فرزانگی بر زبان؛ رها کن

And in my hour of darkness
و در ساعات تاریکی ام

She is standing right in front of me
او درست روبرویم ایستاده است

Speaking words of wisdom, let it be
کلام فرزانگی بر زبان؛ رها کن

Let it be, let it be.
رها کن , رها کن

Whisper words of wisdom, let it be.
نجوا کن کلام فرزانگی را, رها کن

And when the broken hearted people Living in the world agree,
و وقتی که مردم شکسته دل دنیا موافقند

There will be an answer, let it be.
پاسخی خواهد بود, رها کن

For though they may be parted there is
گرچه آنها - از هم - جدا افتاده اند

Still a chance that they will see
هنوز شانسی خواهد بود که ببینند

پاسخی خواهد بود , رها کن

Let it be, let it be. Yeah
رها کن , رها کن

پاسخی خواهد بود , رها کن

And when the night is cloudy,
و وقتی شب ابری است

There is still a light that shines on me,
هنوز نوری هست که به من می تابد

Shine on until tomorrow, let it be.
تا روشنایی فردا می تابد, رها کن

I wake up to the sound of music
با صدای موسیقی بیدار می شوم

Mother Mary comes to me
مادر ماری به سراغم می آید

Speaking words of wisdom, let it be.
کلام فرزانگی بر لب, رها کن

Let it be, let it be.
رها کن , رها کن

پاسخی خواهد بود , رها کن

Let it be, let it be,
رها کن , رها کن

Whisper words of wisdom, let it be
کلام فرزانگی را نجوا کن , رها کن

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۶۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۴۲۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۱۰۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۹۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close