زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۵۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۵۷۶۶
۰۸ تیر ۱۳۹۷, ۰۳:۴۷ ب.ظ
(۰۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۳۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چندین بار جواب این ایراد شما رو دادم. من جایی نظر تخصصی ندادم که شما بگید چرا دارم نظر تخصصی میدم. اما گفتم با توجه به اینکه شما متخصص نیستید نظرتون قابل اعتنا نیست. هر وقت من نظر دادم در مورد حیطه غیر تخصصی خودم شما میتونید این ایراد رو از من بگیرید.
بسیار خوب، به قسمت آخر پست قبلی برگردین. حرف شما درست ولی زمینه رو در نظر بگیرین. نمیشه گفت فلان آدم عادی حرف نزن از هیچی جز اون که تخصصشو داری ولی از هر رسانه ای ببین و بشنو که بالادستیا دارن درباره هرچیزی که حتی تلفظشم بلد نیستن خیلی مطمین حرف میزنن.
اصل و منطق پشت حرفتون صحیحه ولی شرایط رو در نظر نمیگیرین.

(۰۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۳۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  غلط یا درست، دغدغه آدمایی که دم از برابری و این حرفا میزنن شخص خودشون هستن. هر وقت برابری به ضررشون باشه صداشون در میاد اما وقتی به نفعشون باشه یا به ضرر جنس دیگه باشه چیزی نمیگن.
اینو که اصن درمورد خودم قبول ندارم، گفتم هر دوش غلطه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۵۷۶۷
۰۸ تیر ۱۳۹۷, ۰۳:۴۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۴۷ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  بسیار خوب، به قسمت آخر پست قبلی برگردین. حرف شما درست ولی زمینه رو در نظر بگیرین. نمیشه گفت فلان آدم عادی حرف نزن از هیچی جز اون که تخصصشو داری ولی از هر رسانه ای ببین و بشنو که بالادستیا دارن درباره هرچیزی که حتی تلفظشم بلد نیستن خیلی مطمین حرف میزنن.
اصل و منطق پشت حرفتون صحیحه ولی شرایط رو در نظر نمیگیرین.
دلیل نمیشه به خاطر اینکه یه نفر تلفظ یه چیزو بلد نیست همه نظریه پرداز بشن.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۵۷۶۸
۰۸ تیر ۱۳۹۷, ۰۳:۵۶ ب.ظ
(۰۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۴۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  دلیل نمیشه به خاطر اینکه یه نفر تلفظ یه چیزو بلد نیست همه نظریه پرداز بشن.
آفرین، به شرط اینکه اول اون که سمتش بالاتره، قدرتش بیشتره یا به هر دلیلی تاثیر بیشتری داره تو جامعه رعایت کنه.

ارسال: #۴۵۷۶۹
۰۸ تیر ۱۳۹۷, ۰۴:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۴:۰۳ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۵۶ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(08 تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۴۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  دلیل نمیشه به خاطر اینکه یه نفر تلفظ یه چیزو بلد نیست همه نظریه پرداز بشن.
آفرین، به شرط اینکه اول اون که سمتش بالاتره، قدرتش بیشتره یا به هر دلیلی تاثیر بیشتری داره تو جامعه رعایت کنه.
عجب! باز دارید حرف خودتون رو میزنید. گیریم رییس شما سر کار از حقوقتون زد. شما هم ازش دزدی می کنید؟
اگه یه مسئولی درست عمل نکرد دلیل نمیشه همه نظریه پرداز بشن.

ارسال: #۴۵۷۷۰
۰۸ تیر ۱۳۹۷, ۰۴:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۴:۱۰ ب.ظ، توسط elect.)
(۰۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۴:۰۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  عجب! باز دارید حرف خودتون رو میزنید. گیریم رییس شما سر کار از حقوقتون زد. شما هم ازش دزدی می کنید؟
اگه یه مسئولی درست عمل نکرد دلیل نمیشه همه نظریه پرداز بشن.
بحث اخلاقیات فرد من نیست. بله اگه مسیول درست کار نکرد دلیل نمیشه همه نظریه پرداز بشن ولی اصل پذیرفته شده اس که زیردست از بالادس الگو میگیره. اینجا رو بخونین

حالا انتخاب فردی شما اینه جزو دسته پیروان کورکورانه نباشین، آفرین ولی نمیشه همه رو مجبور کرد مثل شما باشن

ارسال: #۴۵۷۷۱
۰۸ تیر ۱۳۹۷, ۰۴:۱۱ ب.ظ
(۰۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۴:۰۸ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  بحث اخلاقیات فرد من نیست. بله اگه مسیول درست کار نکرد دلیل نمیشه همه نظریه پرداز بشن ولی اصل پذیرفته شده اس که زیردست از بالادس الگو میگیره. اینجا رو بخونین

حالا انتخاب فردی شما اینه جزو دسته پیروان کورکورانه نباشین، آفرین ولی قرار نیست همه مثل شما باشن
اگه دارید از دید جامعه نگاه می کنید یه بحث جداست. من نظری هم ندارم در اون مورد. در واقع نظری دارم اما چون میدونم خامه ابراز نمیکنم. کما اینکه قبلا هم در مورد اقتصاد نظر داشتم ولی چند بار که با یه آدمی که کمی اقتصاد میدونست صحبت کردم فهمیدم چقدر غلط بوده نظرم!

ارسال: #۴۵۷۷۲
۰۸ تیر ۱۳۹۷, ۰۴:۱۷ ب.ظ
(۰۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۴:۱۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اگه دارید از دید جامعه نگاه می کنید یه بحث جداست. من نظری هم ندارم در اون مورد. در واقع نظری دارم اما چون میدونم خامه ابراز نمیکنم. کما اینکه قبلا هم در مورد اقتصاد نظر داشتم ولی چند بار که با یه آدمی که کمی اقتصاد میدونست صحبت کردم فهمیدم چقدر غلط بوده نظرم!
خب اگر صحبت نمیکردین نادرستی نظرتون رو چه جور میفهمیدین؟ باید صحبت بشه تا اصلاح بشه.
اگر متخصص اقتصاد واقعی که متعهد به اخلاقم هست حرف بزنه مردم میپذیرن ولی نیس متاسفانه. پس مردم همین دردودلا رو جایگزینش میکنن چون نمیتونن چیزی که انقد زندگیشون بش وابسته اس، ندیده بگیرن.

ارسال: #۴۵۷۷۳
۰۸ تیر ۱۳۹۷, ۰۴:۲۲ ب.ظ
(۰۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۴:۱۷ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(08 تیر ۱۳۹۷ ۰۴:۱۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اگه دارید از دید جامعه نگاه می کنید یه بحث جداست. من نظری هم ندارم در اون مورد. در واقع نظری دارم اما چون میدونم خامه ابراز نمیکنم. کما اینکه قبلا هم در مورد اقتصاد نظر داشتم ولی چند بار که با یه آدمی که کمی اقتصاد میدونست صحبت کردم فهمیدم چقدر غلط بوده نظرم!
خب اگر صحبت نمیکردین نادرستی نظرتون رو چه جور میفهمیدین؟ باید صحبت بشه تا اصلاح بشه.
دارید نتیجه گیری رو عوض می کنید. اصلا اینکه در زمینه ای که تخصص نداشتم نظر دادم (و احتمالا فکر کردم دارم کار خفنی می کنم!) اشتباهه. قرار نیست همه اش آدم نظرات غیر تخصصی بده بعد اصلاح بشه. کسی میخواد نظر اقتصادی بده، بره شروع کنه وقت و عمرشو بذاره پاش و بعد بیاد حرف بزنه.

ارسال: #۴۵۷۷۴
۰۸ تیر ۱۳۹۷, ۰۴:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۴:۳۰ ب.ظ، توسط elect.)
(۰۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۴:۲۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  دارید نتیجه گیری رو عوض می کنید. اصلا اینکه در زمینه ای که تخصص نداشتم نظر دادم (و احتمالا فکر کردم دارم کار خفنی می کنم!) اشتباهه. قرار نیست همه اش آدم نظرات غیر تخصصی بده بعد اصلاح بشه. کسی میخواد نظر اقتصادی بده، بره شروع کنه وقت و عمرشو بذاره پاش و بعد بیاد حرف بزنه.
نه نه، نتیجه گیری من اینه ما هر کدوم یه نظرایی داریم حتی اگه جایی هم نگیم، وقتی نظرای بقیه رو میشنویم میتونیم نظرمون رو اصلاح کنیم.

بعدم ما نفری یه عمر داریم فوقش تو دوتا رشته بتونیم وقت و عمر بذاریم ولی نظر شخصی داریم ناخوداگاه حتی. ولی نمیتونیم بگیم همه حرف ما رو قبول کنن. مثلا همین حرف شما که نظر شخصی ندن مردم شاید از نظر یه جامعه شناس یا مردم شناس غلط باشه.
------
در کل ایده جالب ولی خیلی بعید و دوریه که فقط حرفایی رو بگیم که از درستیش مطمینیم. شاید اصن اون موقه حرفی نباشه : ))

ارسال: #۴۵۷۷۵
۰۸ تیر ۱۳۹۷, ۰۶:۰۲ ب.ظ
(۰۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۲۸ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  کسانی که هنوز امیدی به درست شدن دارن؛ بنظرم باید به پزشک مراجعه کنن.
لایحه حمایت از کودکان برگشت خورد ....
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect , RASPINA , big cloud
ارسال: #۴۵۷۷۶
۰۸ تیر ۱۳۹۷, ۰۶:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۰۸ ب.ظ، توسط Amir V.)
(۰۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۰۲ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  لایحه حمایت از کودکان برگشت خورد ....
به جاش به حجاج ارز ۳۹۰۰ تومنی میدن! که ببرن عربستان!! اونم به کسی که مستطیع هست که داره میره حج!

کودکان کار کیلویی چند؟ تقویت پایه های مردمی طرفدار خودشون مهم تره. اونم برای حفظ قدرت و ادامه ی بخور بخور.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect , crevice , RASPINA , H-Arshad , big cloud , saeidkhan
ارسال: #۴۵۷۷۷
۰۸ تیر ۱۳۹۷, ۰۷:۰۴ ب.ظ
اگ بگم امروز هوا گررمه و بچه های دانشکده توی محوطه ی بیرون هر چی میز و صندلی و باندهای اکو خفن رو چیدن و حتی قلعه بادی بزرگسالان رو اوردن و باد کردن :| (نمیدونم از کجا اوردن Big Grin ) و در حال رقص و پایکوبی و درینکینگ هستن؛ شاید باور نکنین Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , big cloud
ارسال: #۴۵۷۷۸
۰۸ تیر ۱۳۹۷, ۰۸:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۵۳ ب.ظ، توسط majidnourirad10.)
(۰۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۰۴ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  ...درینکینگ...
yade finglish neveshtanaye yahoo bekheyr SmileSmile
البته این برعکسشه...میشه فارگلیسی

بادبان ها را بکشید ... پیش به سوی آینده BlushBlush
ارسال: #۴۵۷۷۹
۰۹ تیر ۱۳۹۷, ۰۱:۱۸ ق.ظ
نمی خوام یادم بره

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια
ارسال: #۴۵۷۸۰
۰۹ تیر ۱۳۹۷, ۰۸:۳۸ ق.ظ
چرا برای حج واجب که فرد استطاعت مالی دارد باید از جیب بیت المال ارز ۳۹۰۰ی اختصاص پیدا کند؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۹۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۹۳۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۴۰۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۵۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close