زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۵۷۰۶
۰۵ تیر ۱۳۹۷, ۰۳:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۱۵ ب.ظ، توسط crevice.)
جالبه واسم. کاش همونقدر که فوتبال برای مردم اهمیت داره؛ شرایط کنونی اقتصادی و اجتماعی کنونی کشورشون هم واسشون اهمیت داشت!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , RASPINA
ارسال: #۴۵۷۰۷
۰۵ تیر ۱۳۹۷, ۰۳:۲۷ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۵ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۱۴ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  جالبه واسم. کاش همونقدر که فوتبال برای مردم اهمیت داره؛ شرایط کنونی اقتصادی و اجتماعی کنونی کشورشون هم واسشون اهمیت داشت!

اهمیت داره ولی چیکار کنن !؟

حق اعتراض که نداریم ...
ولی اگه بازم با هم باشن مثلا از همین کمپین های نخریدن حمایت کنن بلکه شاید تاثیراتی داشته باشه .
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۴۵۷۰۸
۰۵ تیر ۱۳۹۷, ۰۵:۴۳ ب.ظ
بحث محافظ کار بودن یا نبودن نیست
در مورد نحوه بازی ایران باید انتظارات منطقی باشه منطقی نیست که انتظار داشته باشیم جلو پرتغال یا اسپانیا هجومی بازی کنیم اگه اسپانیا اخرای بازی به ما اجازه داد حمله کنیم چون تیمش جلو بود و رفت تو دفاع تا بازی تموم شه اما اینکه بگیم اره از دقیقه یک باید مث چند دقیقه اخر بازی کنیم قشنگ بالای ۴ تا ازشون می خوردیم!
کی روش یا هر مربی دیگه برای اجرای ایده هاش نیاز به ابزار داره یکی از اون ابزار بازیکنه بازیکنی که تک به تک رو نتونه گل کنه دیگه مربی چه کار کنه؟ البنه بازیکن هم حق داره بازی هایی به این سنگینی رو تجربه نکرده یا لیگ و رده های پایه ما تموم کننده های خوبی پرورش ندادن این دیگه بحث فقط یه شخص نیست.
اگه همه عوامل رو در نظر بگیریم می بینیم مربی ایران وظیفشو خوب انجام داده شاید اگه ابزار و امکانات بهتری داشت یا حتی یه خورده خوش شانس تر بودیم الان جز ۱۶ تیم بودیم مثلا اگه بازی اول اسپانیا پرتغال رو زده بود داستان خیلی فرق می کرد

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , kilookiloo
ارسال: #۴۵۷۰۹
۰۵ تیر ۱۳۹۷, ۰۸:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۳۵ ب.ظ، توسط H-Arshad.)
این پاور تا دیروز ۳۶۸ هزار تومن بود..بماند که تو این یکسال چقدر گران شد..امروز شده ۵۷۵۰۰۰ تومان!!!
اگر هم ارز دولتی گرفته بود که اینجور نمی کرد و راحت در دیجی کالا قیمت بزاره...
واقعا اگر فاجعه نیست چیه؟ آخه یک پاور ۵۰۰ وات این قیمت؟!
۵۶ درصد رو یکی - دو روز رفت بالا!!!

فن سی پی یو که ۴۰ روز پیش بعد که دلار رفته بود بالا و ۶۰۰۰ تومن بود، حدودا ۸۷ تومن
سه روز پیش ۱۱۵
امروز ۱۹۵ تومن
همش در دیجی کالا
اگر ارز دولتی بود و ریگی به کفششون بود که خود گرین در دیجی کالا این قیمت ها رو راحت نمیزد..
شما حساب کنید اصلا تحریم نیامده هنوز...تازه ۱۵ مرداد بخشی میاد و نفتی و بخشی دیگر ۱۵ آبان

فایل‌(های) پیوست شده

ارسال: #۴۵۷۱۰
۰۵ تیر ۱۳۹۷, ۰۸:۳۸ ب.ظ
(۰۵ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۱۴ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  جالبه واسم. کاش همونقدر که فوتبال برای مردم اهمیت داره؛ شرایط کنونی اقتصادی و اجتماعی کنونی کشورشون هم واسشون اهمیت داشت!

فوتبال حکم مسکن رو داشت. مثلا یه امید شور الکی توو دل من ایجاد شده بود. بعد که بازی تموم شد خیلی حس بدی بود. یهو یاد کل گرفتاری‌ها و مشکلاتمون افتادم، یادی امیدی که دیگه نیست. یاد این پست صابر اَبر بعد بازی مراکش افتادم:

نقل قول: هی مرد
من خیلی اهل فوتبال نیستم و نبودم ، اما تو زندگیم برد و باخت داشتم. دیشب فکر کردم که تو حتمن ساعات سختی رو میگذرونی و در همون ساعات مردم و ملت ایران غرق در خوشحالین ، اما میخوام بگم ، ما تو رو درک می کنیم .
ما کم نباختیم .
برای مردمم خوشحالم و برای تیم کشورم که لایق بهترین ها هستن.
اما خواستم بهت بگم :
اشتباه تو غمهای زیادی رو شست!

یه بخشی از مشکلات مقصرش خودمونیم؛ که مثلا تا سکه گرون میشه هرچی پول توی بقچه داریم میریم سکه و دلار میخریم که سود کنیم، فکر نمیکنیم به چه قیمتی. این قسمت مشکلاتمون بدجور میسوزونه آدمو. حالا بقیه رو میشه گردن مسئولین انداخت، ولی اینو نمیشه کاریش کرد.

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۵۷۱۱
۰۵ تیر ۱۳۹۷, ۰۸:۴۱ ب.ظ
(۰۵ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۲۳ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  این پاور تا دیروز ۳۶۸ هزار تومن بود..بماند که تو این یکسال چقدر گران شد..امروز شده ۵۷۵۰۰۰ تومان!!!
اگر هم ارز دولتی گرفته بود که اینجور نمی کرد و راحت در دیجی کالا قیمت بزاره...
واقعا اگر فاجعه نیست چیه؟ آخه یک پاور ۵۰۰ وات این قیمت؟!
۵۶ درصد رو یکی - دو روز رفت بالا!!!

فن سی پی یو که ۴۰ روز پیش بعد که دلار رفته بود بالا و ۶۰۰۰ تومن بود، حدودا ۸۷ تومن
سه روز پیش ۱۱۵
امروز ۱۹۵ تومن
همش در دیجی کالا
اگر ارز دولتی بود و ریگی به کفششون بود که خود گرین در دیجی کالا این قیمت ها رو راحت نمیزد..
شما حساب کنید اصلا تحریم نیامده هنوز...تازه ۱۵ مرداد بخشی میاد و نفتی و بخشی دیگر ۱۵ آبان
واقعا باید خون گریه کرد من اصلا از قیمت ها خبر نداشتم الان رفتم digikala رو نگاه کردم متاسفانه مغزم سوت کشید یه لپ تاپ پردازنده celeron با دو گیگ رم و خلاصه ضعیف ترینش الان۲ میلیون و ۴۰۰ هزار شده در حالی گه پارسال با این پول میشد یه لپ تاپ Corei7 خرید ...

حالا خدایش ما مجردیم بلاخره یه جوری می گذره بدبخت اونایی که می خوان ازدواج کنن .

متاسفانه زندگی تو این مملکت به شدت سخت شده Huh
ارسال: #۴۵۷۱۲
۰۵ تیر ۱۳۹۷, ۱۱:۴۵ ب.ظ
(۰۵ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۳۸ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  
(05 تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۱۴ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  جالبه واسم. کاش همونقدر که فوتبال برای مردم اهمیت داره؛ شرایط کنونی اقتصادی و اجتماعی کنونی کشورشون هم واسشون اهمیت داشت!

فوتبال حکم مسکن رو داشت. مثلا یه امید شور الکی توو دل من ایجاد شده بود. بعد که بازی تموم شد خیلی حس بدی بود. یهو یاد کل گرفتاری‌ها و مشکلاتمون افتادم، یادی امیدی که دیگه نیست. یاد این پست صابر اَبر بعد بازی مراکش افتادم:

نقل قول: هی مرد
من خیلی اهل فوتبال نیستم و نبودم ، اما تو زندگیم برد و باخت داشتم. دیشب فکر کردم که تو حتمن ساعات سختی رو میگذرونی و در همون ساعات مردم و ملت ایران غرق در خوشحالین ، اما میخوام بگم ، ما تو رو درک می کنیم .
ما کم نباختیم .
برای مردمم خوشحالم و برای تیم کشورم که لایق بهترین ها هستن.
اما خواستم بهت بگم :
اشتباه تو غمهای زیادی رو شست!

یه بخشی از مشکلات مقصرش خودمونیم؛ که مثلا تا سکه گرون میشه هرچی پول توی بقچه داریم میریم سکه و دلار میخریم که سود کنیم، فکر نمیکنیم به چه قیمتی. این قسمت مشکلاتمون بدجور میسوزونه آدمو. حالا بقیه رو میشه گردن مسئولین انداخت، ولی اینو نمیشه کاریش کرد.

دوست عزیز هرکسی که دلار و سکه خرید، سودی نکرد...فقط ارزش پولش حفظ شد.
فرضا من ده میلیون داشتم ومیتونستم باهاش دو تا گوشی آیفون بگیرم. الان با ده میلیون میتونم یکی بخرم..اما کسی که ده میلیون ش رو دلار کرده، هنوز هم قدرت خرید دو آیفون رو داره
پس مردم برای حفظ ارزش پولشون این کار میکنند نه کسب سود.
ارسال: #۴۵۷۱۳
۰۶ تیر ۱۳۹۷, ۱۲:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۵۹ ق.ظ، توسط pioneer01.)
........
ارسال: #۴۵۷۱۴
۰۶ تیر ۱۳۹۷, ۱۲:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۰۶ ق.ظ، توسط H-Arshad.)
...............

(۰۵ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۸ ب.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  خانومای متاهل فروم الان وقت طلاقه

اون فردیکه طلاق گرفته و قسطی مثلا باید ماهی نصف سکه میداده، الان سکه شده ۲/۸۰۰ باید ۱/۴۰۰ ماهی بده.. Huh
ارسال: #۴۵۷۱۵
۰۶ تیر ۱۳۹۷, ۰۱:۴۶ ق.ظ
(۰۵ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۸ ب.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  خانومای متاهل فروم الان وقت طلاقه
نمیده که Dodgy

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
ارسال: #۴۵۷۱۶
۰۶ تیر ۱۳۹۷, ۰۱:۵۰ ق.ظ
(۰۵ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۲۳ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  اگر هم ارز دولتی گرفته بود که اینجور نمی کرد و راحت در دیجی کالا قیمت بزاره...
تکنولوژی همواره باعث میشه محصولات با کیفیت بهتر و قیمت کمتر ارائه بشن ارائه خدمات هم در بستر تکنولوژی به هر حال متاثر از این بستر هست.
چیزی که باعث حیرت شده اینه که فروشگاه انلاین به جای تسهیل در خدمات و رقابتی کردن دقیقا برعکس عمل میکنه و خودش جزی از مشکل هست. شده ملاک ادمایی که میخوان جنسشون رو گرون تر بفروشن. یادمه زمانی که میخواستم لپ تاپ بگیرم فروشنده که قیمت بالایی داده بود (به خاطر جو افزایش نرخ ارز )کلی منت گذاشت که مثلا ۵۰ تومن کمتر از دیجی کالا دادم! به هر حال باید نظارتی روی این سایت بشه

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۵۷۱۷
۰۶ تیر ۱۳۹۷, ۰۲:۵۶ ق.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۵۰ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
(05 تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۲۳ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  اگر هم ارز دولتی گرفته بود که اینجور نمی کرد و راحت در دیجی کالا قیمت بزاره...
تکنولوژی همواره باعث میشه محصولات با کیفیت بهتر و قیمت کمتر ارائه بشن ارائه خدمات هم در بستر تکنولوژی به هر حال متاثر از این بستر هست.
چیزی که باعث حیرت شده اینه که فروشگاه انلاین به جای تسهیل در خدمات و رقابتی کردن دقیقا برعکس عمل میکنه و خودش جزی از مشکل هست. شده ملاک ادمایی که میخوان جنسشون رو گرون تر بفروشن. یادمه زمانی که میخواستم لپ تاپ بگیرم فروشنده که قیمت بالایی داده بود (به خاطر جو افزایش نرخ ارز )کلی منت گذاشت که مثلا ۵۰ تومن کمتر از دیجی کالا دادم! به هر حال باید نظارتی روی این سایت بشه

دوست عزیز یعنی شما میفرمائید مشکل دیجی کالا هست؟ من سری قبل هم چک کردم اول دیجی کالا قیمتش رفت بالا بعد کل فروشگاه های سطح شهر و اینترنتی...
منم قبول دارم دیجی کالا مقداری گران تر میده..اما در حد ده یا بیست تومن و اینا دیدم اما نه اینکه دویست هزار تومن گرون تر بده...
بعد نگاه کردم مثلا کلا محصولات گرین از هر عرضه کننده ای امروز قیمتش وحشتناک بالا رفته
من صد درصد قبول دارم یک سری دلال و سواستفاده کن این وسط از آب گل الود ماهی میگیرن اما فکر نمیکنم این سطح افزایش قیمت همش به خاطر سودجویی باشه و حالا یک مقدار کمتر اما بقیه فروشگاه ها به نظرم به همین قیمت دیجی کالا تا چند روز آینده میرسن
ظاهرا مشکل عمده از ارز و کمبود اون هست
ارسال: #۴۵۷۱۸
۰۶ تیر ۱۳۹۷, ۰۹:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۱۱ ب.ظ، توسط MarkLand.)
بعلهههه...

think positive
ارسال: #۴۵۷۱۹
۰۶ تیر ۱۳۹۷, ۱۱:۰۳ ق.ظ
ببین مادر...
خوشیای دنیارو، رسیدن به اون بالا بالاها رو کسی نمیاره دو دستی تقدیمت کنه....
اگه حالِ خوبُ بختِ آروم میخوای و راحتِ جون
باید بجنگی...
کسی برات پا نمیشه که بدوئه و برسه به خواسته هات
دست نمیشه تا کوه جا به جا کنه....
اونی حالِ خـوب و بدت دستشه
خـودتی...
از هیچکس انتظار نداشتـه باش
از آسمون بیاد زمین و خـوشبختت کنه....
این تویی که باید یاد بگیری خوشبخت باشی...
تـویی که بلد باشی حتی تنهایی، دست تنها، بی همراه
خودتُ خوشبخت کنی...
خوشحال بودنُ بلد باش
خوشبخت بودنُ دنیا، خودش یادت میده.....

فاطمه صابری نیا

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۴۵۷۲۰
۰۶ تیر ۱۳۹۷, ۱۲:۱۲ ب.ظ
آذری جهرمی در توییتی دیگر به معرفی شرکت دریافت کننده ارز دولتی پرداخت:

شرکتی که گوشی های خود را ۲میلیون گران تر به مردم فروخته بود نودیس پرداز است
این شرکت۲۶میلیون یورو ارز دولتی گرفته است ونام مدیران آن .... و.....است...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۳۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۱۶۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۶۸۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۸۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close