زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۵۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۴۸۳۶
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۱:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۱:۳۷ ب.ظ، توسط ^_^.)
اون فکر می‌کنه تو خیلی بهتر از خودِ واقعی‌ت هستی
و شاید همین باعث شه آدم بهتری باشی...

سرزمین غریب - ارنست همینگوی

تو هیچ‌وقت تنها نبودی!
بهم برمی‌خوره وقتی که می‌گی تنهایی...

امضاء:
خدا Heart
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۴۸۳۷
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۱:۴۲ ب.ظ
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۳۱ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  ...
اسمش confirmation bias و وظیفه اش اینه که بگه شما خیلی خوبید!!
این تو شبا به علت خستگی از کار می افته و شما با خود واقعی تون مواجه میشید..
این پست عالی بود، خصوصا این تیکه اش Smile

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια
ارسال: #۴۴۸۳۸
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۳:۳۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۳۱ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  ‏تا حالا فکر کردید که چرا فقط شبا میخواین اینستارو دی اکتیو کنید/تلگرامُ دلیت اکانت و قیدِ یه آدمُ واسه همیشه بزنید و برید سر کار و زندگیتون تصمیم های ناگهان بزرگ بگیرید؟
بزرگترین خطای مغز انسان سیستم توجیهشه!
اسمش confirmation bias و وظیفه اش اینه که بگه شما خیلی خوبید!!
این تو شبا به علت خستگی از کار می افته و شما با خود واقعی تون مواجه میشید.. Smile

من تاحالا فک میکردم اسم این حال جو گیر شدنه و وقتی خستگیم در بره خوب میشمBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , αɾια
ارسال: #۴۴۸۳۹
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۴:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۵:۲۴ ب.ظ، توسط pioneer01.)
Master Yoda: Fear is the path to the Dark Side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering
Star Wars -The Phantom Menace 1999

telegram x وصله، اینا سروراشون یکی نیست ینی؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , salam5
ارسال: #۴۴۸۴۰
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۷:۳۶ ب.ظ
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۱۲ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  بعضیاش عالی بود (:
کدوماش؟
ارسال: #۴۴۸۴۱
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۰:۵۳ ب.ظ
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۷:۳۶ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(09 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۱۲ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  بعضیاش عالی بود (:
کدوماش؟
مثلا:
۰۸ ۲/ Feuilles mortes
۰۹ -۲/ Feuilles mortes3. La puerta del vino
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια
ارسال: #۴۴۸۴۲
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۱:۴۱ ب.ظ
یه سری راهنمایی هم هست که آدم حوصله نداره بنویسه. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۴۸۴۳
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۱:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۰۲ ق.ظ، توسط Riemann.)
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۵۳ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  ۰۸ ۲/ Feuilles mortes
۰۹ -۲/ Feuilles mortes3. La puerta del vino
۱۴ ۲/ Menuet
۱۵ ۳/ Clair de lune

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

همون قطعه، با اجرای یک ابر پیانیست روسی ..
من اینا رو خیلی دوست داشتم. کلا debussy خیلی عجیبه ...
ارسال: #۴۴۸۴۴
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۲:۰۸ ق.ظ
تو چند ماه آینده خیلی نیاز دارم pdf بخونم ، خب چشمام نابود میشه Confused به نظرتون ی پرینتر بگیرم پرینت کنم بهتره یا ی کتابخوان بخرم؟ (نمیدونم کتابخوان هر pdf معمولی ای رو درست و حسابی نشون میده یا نه)

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۴۴۸۴۵
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۲:۱۶ ق.ظ
(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۰۸ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  تو چند ماه آینده خیلی نیاز دارم pdf بخونم
عمرا بیشتر از ده صفحه بخونی Smile
ارسال: #۴۴۸۴۶
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۱:۰۴ ق.ظ
Dunno why everything has lost its meaning. Not everything exactly but many things. There were some thoughts that i believed in them, But now i think theres no reason to think in that way. This change in thoughts is not good. Its annoying. Brain doesnt like change, and when it comes to thoughts its even harder.
ارسال: #۴۴۸۴۷
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۸:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۴۷ ق.ظ، توسط kilookiloo.)
(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۱۶ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(10 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۰۸ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  تو چند ماه آینده خیلی نیاز دارم pdf بخونم
عمرا بیشتر از ده صفحه بخونی Smile
Big GrinBig GrinBig Grin نه مقاله نیست ، مقاله این حالت به ادم دست میده. میخوام ی سری دانش در مورد کارم که حس میکنم توش ضعیفم بدست بیارم، ی سری کتاب هم هست که میخوام برای تفریح بخونم Cool

(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۱:۰۴ ق.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  
Dunno why everything has lost its meaning. Not everything exactly but many things. There were some thoughts that i believed in them, But now i think theres no reason to think in that way. This change in thoughts is not good. Its annoying. Brain doesnt like change, and when it comes to thoughts its even harder.

من خودم خیلی نسبت به تغییرات حساس بودم ی چیزی در حد شلدون کوپر . ولی بعدا فهمیدم وقتی تغییرات سخته که بخوای جلوش مقاومت کنی وگرنه خیلی زود میتونی باهاش سازگار بشی (منظورم اتفاقات بد و ناراحت کننده نیست که باعث تغییر میشه)

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال: #۴۴۸۴۸
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۹:۳۱ ق.ظ
(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۰۸ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  تو چند ماه آینده خیلی نیاز دارم pdf بخونم ، خب چشمام نابود میشه Confused به نظرتون ی پرینتر بگیرم پرینت کنم بهتره یا ی کتابخوان بخرم؟ (نمیدونم کتابخوان هر pdf معمولی ای رو درست و حسابی نشون میده یا نه)
پرینتر بهترین گزینه هست، من در اثر مطالعهpdfچشام یه شماره ضعیف تر شدUndecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: ele , Riemann
ارسال: #۴۴۸۴۹
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۰:۱۶ ق.ظ
پژوهش های انجام شده نشان می دهد بیش از ۶۰% دختران در سن ازدواج دچار سندرم سیندرلا هستند. با توجه به رضایت بخش نبودن آمار ازدواج، مواردی که دختران جوان بین ۱۸ تا ۳۰ سال، دلیل اصلی عدم تمایلشان به ازدواج می دانند مربوط به سندرم سیندرلا یا منتظر شاهزاده سوار بر اسب سفید است.

تابناک

سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , khayyam
ارسال: #۴۴۸۵۰
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۲:۰۲ ب.ظ
(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۱۶ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  سندرم سیندرلا یا منتظر شاهزاده سوار بر اسب سفید است
من اینجا یه دوچرخه دست دوم دارم (۱۲۰ یورو گرفتمTongue)؛ اون به جای اسب سفید قبول نیس؟! Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , αɾια , khayyam , ftmbghrn

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۲۱۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۶۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close