زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۳۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۳۷۴۱
۱۹ بهمن ۱۳۹۶, ۱۰:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۴۰ ق.ظ، توسط big cloud.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
تسویه حساب آخر ماه تو کشور ایران بین ۱۰ تا ۱۷ ام برج بعد انجام میشهExclamationبعد اسمش تسویه حساب آخر ماهه!!!چه قوانین عجیب و پیچیده ای داریم!مثلا برای شارژ کردن ۲۷ تومنی مودم باید ۳۰ تومن پرداخت کنی! چون مالیات بر میدارن !!!کاش میشد قید همه چیز را زد و رفت !اما تجربه رفتن شون داده که طاقت آوردن تو غربت اونم تنهایی! سخته سختSad
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ele
ارسال: #۴۳۷۴۲
۱۹ بهمن ۱۳۹۶, ۰۱:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ فروردین ۱۳۹۷ ۰۹:۱۸ ب.ظ، توسط pioneer01.)
‌‌‌‌‌‌‌‌
ارسال: #۴۳۷۴۳
۱۹ بهمن ۱۳۹۶, ۰۱:۳۶ ب.ظ
پاکسازی فایل‌های موجود در لپتاپ چقدر زمان‌گیر و خسته‌کننده‌ست. از صبح شروع کردم، الآن تموم شد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , RASPINA , فاطمه سلیمانی
ارسال: #۴۳۷۴۴
۱۹ بهمن ۱۳۹۶, ۰۱:۴۱ ب.ظ
(۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۳۶ ق.ظ)reticent نوشته شده توسط:  آخ! گفتید!

مدتهاست که وقتی گاه‌گاهی با دوستانی ملاقات می‌کنم که قبلاً کلی حرف برای گفتن داشتیم، دیگه حرف خاصی برای گفتن با هم نداریم و اول ملاقات باید تا مدتی فکر کنیم و موضوعی برای صحبت کردن پیدا کنیم.
مدتهاست که یک ساعت اول ملاقات با دوستانم این جمله رو زیاد ازشون می‌شنوم که: reticent تو چرا یه‌جوری شدی؟ ناراحتی؟
در صورتی که من ناراحت نیستم. فقط یا سکوت کردم تا فکر کنم و حرف مشترکی برای گفتن پیدا کنم، یا در برابر بعضی صحبت‌ها سکوت کردم تا وارد بحث‌های بی‌سرانجام نشم.
دقیقا منم به همین مشکل بر خوردم بعضی وقتی خودم فکر میکنم افسرده شدم در حالی که اصلا
هیچ حس بدی به هیچی ندارم یا اینکه مدام ناراحت باشم اکثر اوقات شاد ولی اون موقعه ها نمیدونم چی بگم
ارسال: #۴۳۷۴۵
۱۹ بهمن ۱۳۹۶, ۰۱:۵۵ ب.ظ
(۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۳۹ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  تسویه حساب آخر ماه تو کشور ایران بین ۱۰ تا ۱۷ ام برج بعد انجام میشهExclamationبعد اسمش تسویه حساب آخر ماهه!!!چه قوانین عجیب و پیچیده ای داریم!مثلا برای شارژ کردن ۲۷ تومنی مودم باید ۳۰ تومن پرداخت کنی! چون مالیات بر میدارن !!!کاش میشد قید همه چیز را زد و رفت !اما تجربه رفتن شون داده که طاقت آوردن تو غربت اونم تنهایی! سخته سختSad
مالیات که همه جا هست، خیلی بیشتر هم هست.
بعد کدوم غربت بود که تجربه‌ش نشون داد طاقت آوردن سخته؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۴۳۷۴۶
۱۹ بهمن ۱۳۹۶, ۰۳:۰۵ ب.ظ
قضیه هدیه ورزشکارای المپیک زمستانی هم از اون تناقضات جالبه!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۳۷۴۷
۱۹ بهمن ۱۳۹۶, ۰۶:۰۶ ب.ظ
سخت ترین کار دنیا آزاد کردن اسیرانی است که زنجیرهای خود را می پرستند.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , αɾια , RASPINA , ezra , big cloud
ارسال: #۴۳۷۴۸
۱۹ بهمن ۱۳۹۶, ۰۷:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ۰۷:۴۰ ب.ظ، توسط αɾια.)
‏بابا با سامسونگ چیکار دارین؟؟
اون بیچاره نهایتاً به سلامت خانواده مى اندیشید !! Big Grin

هیچوقت بخاطر نمره از استادی بدم نیومده، ولی این پسربچه کاری کرد که با تمام وجود ازش متنفر باشم Big Grin
حیفِ اون ۲۰تایی که تو ارزشیابی اساتید بهش دادم Big Grin
حیفِ *** که دانشجویِ تو باشه Undecided

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
ارسال: #۴۳۷۴۹
۱۹ بهمن ۱۳۹۶, ۰۸:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۰۳ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
مطالعه آخر هفته:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینم جالب بود در راستای آدم شمردن کاربران:

وای وای این عالی بود (اصلا یکی از دلایل عمده ای که دیگه برنامه نویسی نمی کنم همین بحثا بود):

پ.ن: به تدریج به لینک ها اضافه میشه.

سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۴۳۷۵۰
۱۹ بهمن ۱۳۹۶, ۰۸:۴۸ ب.ظ
(۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۳۶ ق.ظ)reticent نوشته شده توسط:  مدتهاست که وقتی گاه‌گاهی با دوستانی ملاقات می‌کنم که قبلاً کلی حرف برای گفتن داشتیم، دیگه حرف خاصی برای گفتن با هم نداریم و اول ملاقات باید تا مدتی فکر کنیم و موضوعی برای صحبت کردن پیدا کنیم.
مدتهاست که یک ساعت اول ملاقات با دوستانم این جمله رو زیاد ازشون می‌شنوم که: reticent تو چرا یه‌جوری شدی؟ ناراحتی؟
در صورتی که من ناراحت نیستم. فقط یا سکوت کردم تا فکر کنم و حرف مشترکی برای گفتن پیدا کنم، یا در برابر بعضی صحبت‌ها سکوت کردم تا وارد بحث‌های بی‌سرانجام نشم.
منم همین طور
فکر میکنم به خاطر اینه که دنیامون متفاوت شده
نقاط اشتراک زیادی دیگه نداریم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: همیلا
ارسال: #۴۳۷۵۱
۱۹ بهمن ۱۳۹۶, ۰۸:۵۰ ب.ظ
یه وقتاییم همه چی درسته، غیر از اون چیزی که دلت میخواد درست باشه،
واسه همین، بقیه‌ی چیزای درست هم، غلط به نظرت میان.

هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: همیلا , ele
ارسال: #۴۳۷۵۲
۱۹ بهمن ۱۳۹۶, ۰۹:۱۴ ب.ظ
ترافیک داخلی که هیچ سایت دانلود داخلی شامل حالش نمیشه چه کمکی به کاربر میکنه؟

think positive
ارسال: #۴۳۷۵۳
۱۹ بهمن ۱۳۹۶, ۰۹:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۲۱ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۱۴ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  ترافیک داخلی که هیچ سایت دانلود داخلی شامل حالش نمیشه چه کمکی به کاربر میکنه؟
فکر کنم قراره تمام سایت های داخلی شامل تعرفه سایت های داخلی بشن.

سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۴۳۷۵۴
۱۹ بهمن ۱۳۹۶, ۰۹:۲۴ ب.ظ
‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
ارسال: #۴۳۷۵۵
۱۹ بهمن ۱۳۹۶, ۰۹:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۲۶ ب.ظ، توسط αɾια.)
کاش فردا صبح که چشم باز میکردم میدیدم ۲۰بهمنِ ۱۳۸۹ ...

بعضیام خلق شدن واسه زنگ پشتِ زنگ.. آب بخوای بخوری زنگ میزنه میپرسه آب معدنی یا تصفیه :| :|
( بابا ما با شما رودروایسی داریم راحت نیستیم چقد خاموش کنم گوشیموUndecided )
اونوقت اونی که باید انگار نه انگار.. Smile

آرزویِ امشبم برای همتون اینه که
یه نفر ،درست سر وقت ،همونجا که بریدید از همه ،بیاد تو زندگیتون..
یه نفر که بخاطرش ،هرقدر زخمی و خسته ،از زمین بلند شید و ادامه بدید.

هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: hun73r.9h0s7 , همیلا , RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۸۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۹۸۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۶۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close