زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۴۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۱۷۳۱
۲۱ آذر ۱۳۹۶, ۰۹:۳۸ ب.ظ
(۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۴۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  پ.ن: بله،‌ درست دیدید. خیاط در نهایت تو کوزه افتاد. [تصویر:  biggrin.gif]
کاربر black که گور میگرفتی همه عمر ...

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۴۱۷۳۲
۲۱ آذر ۱۳۹۶, ۰۹:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۵۱ ب.ظ، توسط The BesT.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۲۴ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  از نمیدونم کی تا الان انقد خوابیدم که چشام به دلیل شدت پف حاصل از اشباع خواب باز نمیشه..
اصن یه رابطه ی نزدیک خاصی با مشهد برقرار کردم.
از همین تریبون استفاده میکنم و مشهد رو شیراز دوم مینامم Big Grin

جناب، شما وقت کردی زیارت برید اصلا؟ :دی
یوقت امام رضا مزاحم خوابتون نشه خدانکرده

الان اخبار اعلام کرد اتوبوس حامل دانش اموزان از استان البرز به سمت راهیان نور تصادف کرده و جمعی از دانش اموزان فوت کردند
این اردوی راهیان نور هم برای دانش آموزان ۲نمره اجباری هست برای درس دفاع مقدسشون..
خدارحمتشون کنه
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , RASPINA , crevice
ارسال: #۴۱۷۳۳
۲۱ آذر ۱۳۹۶, ۱۰:۰۵ ب.ظ
چقد پرروعه....
دوسال از من کوچیکتره مثلاDodgy
ارسال: #۴۱۷۳۴
۲۱ آذر ۱۳۹۶, ۱۰:۱۳ ب.ظ
میخوام ی سری سورس کد آموزشی منتشر کنم که قدم قدم با پروژه یک زبان رو آموزش بدم . مثلا پروژه ۱ پروژه ۲ تا n تا پروژه . بهترین گزینه برای اینکه این آموزش ها در دسترس مخاطب هام باشه چیه ؟ ( ی چیز خیلی ساده و کاربردی نیاز دارم نمیخوام وبلاگ یا سایت و ... بسازم )

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۴۱۷۳۵
۲۱ آذر ۱۳۹۶, ۱۰:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۱۵ ب.ظ، توسط ezra.)
(۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۴۹ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  الان اخبار اعلام کرد اتوبوس حامل دانش اموزان از استان البرز به سمت راهیان نور تصادف کرده و جمعی از دانش اموزان فوت کردند
این اردوی راهیان نور هم برای دانش آموزان ۲نمره اجباری هست برای درس دفاع مقدسشون..
خدارحمتشون کنه

من نمیفهمم حالا که اینقدر اصرار دارن به این سفر چرا وسیله ی سفر امن تری انتخاب نمی کنن !!! آخه با اتوبوس از کجا تا کجا !

سپاس‌گزاری شده توسط: sss , ele , The BesT
ارسال: #۴۱۷۳۶
۲۱ آذر ۱۳۹۶, ۱۰:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۳۳ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۱۳ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  میخوام ی سری سورس کد آموزشی منتشر کنم که قدم قدم با پروژه یک زبان رو آموزش بدم . مثلا پروژه ۱ پروژه ۲ تا n تا پروژه . بهترین گزینه برای اینکه این آموزش ها در دسترس مخاطب هام باشه چیه ؟ ( ی چیز خیلی ساده و کاربردی نیاز دارم نمیخوام وبلاگ یا سایت و ... بسازم )
همین تاپیک Smile

(۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۴۹ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  الان اخبار اعلام کرد اتوبوس حامل دانش اموزان از استان البرز به سمت راهیان نور تصادف کرده و جمعی از دانش اموزان فوت کردند
خدارحمتشون کنه
خدا به خانواده هاشون صبر بده از دست دادن بچه ای که کامل بزرگ شده و امیده یه خانواده است
اونم در این سن که پر از شور و هیجان و انرژی هستند با کلی خاطره............. سخته اصلا از نوشتنش حالم بد میشه
چند سال پیش هم توی استان ما این اتفاق افتاد و تقریبا ۲۲ یا شاید ۲۶ دانش آموز دختر فوت شدند
اتفاقا قبلش من با یه سری از دبیرستانی ها همسفر بودم شاد و پر انرژی

جالبه با این اتفاقات هر سال هم برگزار میشه
یعنی میخوان فرهنگ سازی کنن

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , kilookiloo , ele , The BesT
ارسال: #۴۱۷۳۷
۲۱ آذر ۱۳۹۶, ۱۰:۴۷ ب.ظ
(۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۱۳ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  میخوام ی سری سورس کد آموزشی منتشر کنم که قدم قدم با پروژه یک زبان رو آموزش بدم . مثلا پروژه ۱ پروژه ۲ تا n تا پروژه . بهترین گزینه برای اینکه این آموزش ها در دسترس مخاطب هام باشه چیه ؟ ( ی چیز خیلی ساده و کاربردی نیاز دارم نمیخوام وبلاگ یا سایت و ... بسازم )

ترجیحا کلوسیم یا Xen یا java development kit دیگه ته تهش متلب Big Grin یه نیو تاپیک تو مانشت خودمون!

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
ارسال: #۴۱۷۳۸
۲۱ آذر ۱۳۹۶, ۱۰:۵۴ ب.ظ
(۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۱۷ ب.ظ)Avril89 نوشته شده توسط:  چتونه اینقدر اعتراض میکنید؟ تازه اینقدش رفته (نشون دادن بند انگشت)
تا ۱۴۰۰ خیلی مونده
دولت تدبیر و امید ناامید کردی کهههههه
تو دوران انتخابات آدم هایی رو میدیدم که طرف نمیدونست فرق بین اصلاحات و اعتدال گرایی چیه. با یه هیجانیم تبلیغ می کرد! یکی بهش بگه تو اصلا میدونی برای چی داری تبلیغ می کنی؟!

پ.ن: من نه طرفدار اصلاحاتم نه اصولگرایی.هر کدوم خوبی ها و بدی های خودشون رو دارن.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , ezra , ele
ارسال: #۴۱۷۳۹
۲۱ آذر ۱۳۹۶, ۱۱:۰۲ ب.ظ
همیشه فکر میکردم واسه اینکه با یکی "شروع گفتگو" داشته باشم باید اول به "لیست دوستان" اضافش کنم!
تازگی به کاربرد اون آیکون سفیدآبی کنار اسامی پی بردم!
واقعا تحت تاثیر قرار میگیره آدم!
داریم به کجا میریم؟

هراسی ندارند!
ارسال: #۴۱۷۴۰
۲۱ آذر ۱۳۹۶, ۱۱:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۰۴ ب.ظ، توسط pioneer01.)
(۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۰۲ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  همیشه فکر میکردم واسه اینکه با یکی "شروع گفتگو" داشته باشم باید اول به "لیست دوستان" اضافش کنم!
تازگی به کاربرد اون آیکون سفیدآبی کنار اسامی پی بردم!
واقعا تحت تاثیر قرار میگیره آدم!
داریم به کجا میریم؟
Big GrinBig Grin
به امید دیدار تا اکتشافات بعدی Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια
ارسال: #۴۱۷۴۱
۲۱ آذر ۱۳۹۶, ۱۱:۰۶ ب.ظ
(۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۰۳ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  Big GrinBig Grin
به امید دیدار تا اکتشافات بعدی Smile

الان یه سوال!
وقتی من یکیو به لیست دوستام اضافه میکنم ،بعد منم به لیست دوستاش اضافه میشم؟ (ایموجی متفکرانه)

هراسی ندارند!
ارسال: #۴۱۷۴۲
۲۱ آذر ۱۳۹۶, ۱۱:۱۳ ب.ظ
بازم صدای آتیش بازی
ارسال: #۴۱۷۴۳
۲۱ آذر ۱۳۹۶, ۱۱:۲۶ ب.ظ
(۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۴۹ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  شما وقت کردی زیارت برید اصلا؟ :دی
یوقت امام رضا مزاحم خوابتون نشه خدانکنه
چند مین دگ صبحونه میخورم و بعدش میرم خیابون متر کردن Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , ele , αɾια , The BesT , pioneer01
ارسال: #۴۱۷۴۴
۲۱ آذر ۱۳۹۶, ۱۱:۳۰ ب.ظ
(۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۵۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  تو دوران انتخابات آدم هایی رو میدیدم که طرف نمیدونست فرق بین اصلاحات و اعتدال گرایی چیه. با یه هیجانیم تبلیغ می کرد! یکی بهش بگه تو اصلا میدونی برای چی داری تبلیغ می کنی؟!
اینکه چیزی نیست
ما باشون میرفتیم تو خیابون شاید باورت نشه لیدر ها بچه سن بودن !!!
شعار میدادن رای ما رو پس بدید !
حالا انتخابات ۸۸ که هیچ , امتخابات امسال هم فکر نکنم حق رای داشتن ! Big Grin
در مورد کل جمعیت هم همینطور حداقل نصفیشون سال ۸۸ حق رای نداشتن !

قابل پیش بینی بود که اتفاقات زمان خاتمی تکرار بشه ! اون پروژه ی مضحک عبور از خاتمی حالا شده عبور از روحانی !
از این به بعد هم زیاد خواهیم دید !

ارسال: #۴۱۷۴۵
۲۱ آذر ۱۳۹۶, ۱۱:۳۸ ب.ظ
(۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۷ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  ترجیحا کلوسیم یا Xen یا java development kit دیگه ته تهش متلب Big Grin یه نیو تاپیک تو مانشت خودمون!
کلود سیم دگ قدیمی شده. فاگ سیم و کلود استک پلیز Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۲۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۸۷۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۳۶۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۷۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close