زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۱۶۲۶
۱۸ آذر ۱۳۹۶, ۱۱:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۰۷ ق.ظ، توسط moslem73421.)
.....
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۱۶۲۷
۱۸ آذر ۱۳۹۶, ۱۱:۲۳ ب.ظ
به قول blackhalo یکی از افتخارت زندگیم اینه که هیچ وقت عضو اینستاگرام نشدم !
البته من تنها افتخار زندگیم هم محسوب میشه !!

سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , khayyam , ele
ارسال: #۴۱۶۲۸
۱۸ آذر ۱۳۹۶, ۱۱:۳۷ ب.ظ
جدیدا تو تلرگام افراد ناشناس (که ظاهرا از نسوان هم هستن) بهم پیام میدن. حرکت جدیده این؟!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۱۶۲۹
۱۸ آذر ۱۳۹۶, ۱۱:۴۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۸ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۲۳ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  به قول blackhalo یکی از افتخارت زندگیم اینه که هیچ وقت عضو اینستاگرام نشدم !
منم تا حالا عضو اینستاگرام نشدم .
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۴۱۶۳۰
۱۸ آذر ۱۳۹۶, ۱۱:۴۹ ب.ظ
(۱۸ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  جدیدا تو تلرگام افراد ناشناس (که ظاهرا از نسوان هم هستن) بهم پیام میدن. حرکت جدیده این؟!

آواتار پسندیده شد Big Grin

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , crevice
ارسال: #۴۱۶۳۱
۱۸ آذر ۱۳۹۶, ۱۱:۵۵ ب.ظ
اینستا که خیعلی خوبه!
فقط یه مشکلی که داره اینه که من خیلی حسودی میکنم؛ آخه همه هم خشگلن و هم پولدار!!! Big Grin -_-
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , SepidehP , big cloud , ezra
ارسال: #۴۱۶۳۲
۱۹ آذر ۱۳۹۶, ۱۲:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۰۱ ق.ظ، توسط αɾια.)
(۱۸ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۵ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  اینستا که خیعلی خوبه!
فقط یه مشکلی که داره اینه که من خیلی حسودی میکنم؛ آخه همه هم خشگلن و هم پولدار!!! Big Grin -_-

شما به این خوشتیپی آقایی، اینستایی ها در حسرت شمان Cool

هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۴۱۶۳۳
۱۹ آذر ۱۳۹۶, ۱۲:۱۰ ق.ظ
یکی از آقایون فامیلمون که توی شرکتی کار میکردن خودش و حدود ۵۰۰نفر از اعضای شرکت را اخراج کردن. گفتن نیاز نداریم. در حالیکه سیاستشون فکر میکنم این هست که کسیکه سابقه اش داره بالا میره اخراج میکنن و بعد به دولت میگن داریم ورشکست میشیم و وامهای کلان میگیرن و بعد چندنفر نیروی تازه کار که به حقوق کم راضی باشند را میگیرن. الان این آقا و بقیه ۵۰۰نفر دیگه که زن و بچه دارن باید چکار کنن؟ تا شش ماه بهشون جقوق اداره کار داده میشه و بعدش باید خودشون کار پیدا کنن.توی این شش ماه چکار میتونن راه بندازن؟
۱- اگر راهکاری دارید بگید.
۲-چه کسی مسئول پاسخگویی که به این اوضاع اسفناک بیکاری هست؟ مقصر خودشون هستن که کاری برای خودشون راه ننداختن یا مقصر دولت هست؟
( بدون بحث و جدل سیاسی بیایید بحث کنیم)
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , khayyam
ارسال: #۴۱۶۳۴
۱۹ آذر ۱۳۹۶, ۱۲:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۵۸ ق.ظ، توسط crevice.)
(۱۹ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۰۰ ق.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  
(18 آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۵ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  اینستا که خیعلی خوبه!
شما به این خوشتیپی آقایی، اینستایی ها در حسرت شمان Cool
حالا فرمایشات صحیحتون در مورد خوشتیپی بخاطر آوارتار خشگلم قبوولTongueBig Grin
سان روف و نایک و آی فون و سفرای خارجه رو چیکار کنم. از کنسرتهای آنچنانی و شامهای اونچنانی و پروازهای اینچنانی (ایموجی فردی غرق در حسادت)
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια
ارسال: #۴۱۶۳۵
۱۹ آذر ۱۳۹۶, ۱۲:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۱۰ ق.ظ، توسط pioneer01.)
(۱۸ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۴۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یلدا که هیچ. چند ساله صبح اول فروردین هم کار خاصی ندارم و برنامه روزهای قبل رو ادامه میدم. Smile
قبلنا چهار تا فامیل داشتیم میرفتیم خونشون (که البته من نمیدونستم چه نسبتی با من دارن. فقط میدونستن فامیلن!). الان که دیگه بزرگای فامیل دارن فوت میشن دونه دونه.
در روزهای بعدی فروردین کم کم فامیل رو میبینم.
خب یلدا که اخر ترمه نزدیک امتحاناس ولی برای فروردین میشه برنامه ریزی کرد مانشتیا تکنیک چتر رو پیاده کنن در خانه شما که روال عادی شما هم یکم تغییر کنهSmileTongue

(۱۸ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۴۹ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  آواتار پسندیده شد Big Grin
عااالییی Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss
ارسال: #۴۱۶۳۶
۱۹ آذر ۱۳۹۶, ۰۱:۲۳ ق.ظ
(۱۹ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۳ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  سان روف و نایک و آی فون و سفرای خارجه رو چیکار کنم. از کنسرتهای آنچنانی و شامهای اونچنانی و پروازهای اینچنانی (ایموجی فردی غرق در حسادت)
ادوبی فتوشاپ سی سی ۲۰۱۸ Big Grin

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , big cloud
ارسال: #۴۱۶۳۷
۱۹ آذر ۱۳۹۶, ۰۱:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۷ ق.ظ، توسط Riemann.)
(۱۸ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۵ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  فقط یه مشکلی که داره اینه که من خیلی حسودی میکنم؛ آخه همه هم خشگلن و هم پولدار!!! [تصویر:  biggrin.gif] -_-
شما خارج تشریف دارید؟

(۱۸ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۲۳ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  به قول blackhalo یکی از افتخارت زندگیم اینه که هیچ وقت عضو اینستاگرام نشدم !
منم یه مدت داشتم اینستا ، منتهی اینقدر چیپ بود فضاش که نگو !!! جدیدا تویتر استفاده میکنم اونم اصلا ایرانی جماعت رو فالو نمیکنم که جز مطالب زرد چیزی نمیزارن ! مثلا این شخص رو فالو میکنم rob_pike، از بزرگان یونیکس و زبان Go و خیلی خوبای دیگه که فقط توی تویتر میشه دیدشون و با مسایل روزانشون آشنا شد ..
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , ezra
ارسال: #۴۱۶۳۸
۱۹ آذر ۱۳۹۶, ۱۰:۰۲ ق.ظ
(۱۹ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۳ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  سان روف و نایک و آی فون و سفرای خارجه رو چیکار کنم. از کنسرتهای آنچنانی و شامهای اونچنانی و پروازهای اینچنانی (ایموجی فردی غرق در حسادت)

نگین دیگه خون به جیگر شدیم Confused
مثبت فکر کنین! مثلا دوست داشتین بشین مَمَل و قشنگش؟! Big Grin

هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , big cloud
ارسال: #۴۱۶۳۹
۱۹ آذر ۱۳۹۶, ۱۱:۴۳ ق.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

هر دم از این باغ بری میرسدUndecided
ارسال: #۴۱۶۴۰
۱۹ آذر ۱۳۹۶, ۱۱:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۴۸ ق.ظ، توسط crevice.)
(۱۹ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۲ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(18 آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۵ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  فقط یه مشکلی که داره اینه که من خیلی حسودی میکنم؛ آخه همه هم خشگلن و هم پولدار!!! [تصویر:  biggrin.gif] -_-
شما خارج تشریف دارید؟
نه. اگه خارج بودم که همه توی اینستا خشگل و پولدار نبودن که!!Big Grin

(۱۹ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۰۲ ق.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  مثبت فکر کنین! مثلا دوست داشتین بشین مَمَل و قشنگش؟! Big Grin
با اون دندوناش، حتما!Dodgy
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۰۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۶۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close