زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۱۰۱۱
۰۳ آذر ۱۳۹۶, ۰۱:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۵۹ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
این پست به دلیل ویرایش پست نقل قول شده پاک شد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۱۰۱۲
۰۳ آذر ۱۳۹۶, ۰۱:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۰۰ ق.ظ، توسط pioneer01.)
(۰۳ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۵۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  پس باید از مانشت استفاده کنید. اینجا کاربرایی داره که در این زمینه تخصص دارن. اشاره به کاربرای خاصی هم نباشه البته. Smile
تا حالا ندیده بودم کاربری خودش به خودش اشاره کنه Big Grin
--------
این پستم همینطوری باقی می ماندSmile Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss
ارسال: #۴۱۰۱۳
۰۳ آذر ۱۳۹۶, ۰۱:۵۹ ق.ظ
(۰۳ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۵۸ ق.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  
(03 آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۵۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  پس باید از مانشت استفاده کنید. اینجا کاربرایی داره که در این زمینه تخصص دارن. اشاره به کاربرای خاصی هم نباشه البته. Smile
تا حالا ندیده بودم کاربری خودش به خودش اشاره کنه Big Grin
self citation

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال: #۴۱۰۱۴
۰۳ آذر ۱۳۹۶, ۰۲:۴۷ ق.ظ
(۰۳ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۵۸ ق.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  این پستم همینطوری باقی می ماند[تصویر:  smile.gif] [تصویر:  biggrin.gif]
الان خوب میشه من نسخه‌ی اصلی هر دو پست رو بذارم؟ Cool
ارسال: #۴۱۰۱۵
۰۳ آذر ۱۳۹۶, ۰۳:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آذر ۱۳۹۶ ۰۳:۳۳ ق.ظ، توسط MarkLand.)
چه سردهههه امروز دیگه قانع شدم هوا سرد شده
حال میده بری تو حیاط نسکافه بزنی! دیگه تا صب بیداری

think positive
ارسال: #۴۱۰۱۶
۰۳ آذر ۱۳۹۶, ۱۰:۲۹ ق.ظ
چند وقت پیش متوجه شدم که حجم نتم با اینکه کار خاصی نمیکنم ( در حد سرچ و تلگرام) خیلی زود تموم میشه روزی یک گیگ مصرف میشد!! و واقعا از شارژ کردن و اینهمه هزینه برای نت خسته شده بودم. زنگ زدم پشتیبانی جایی که نت گرفته بودم گفتم شارژ نت من خورده میشه و مطمئن هم هستم هک نشدم و این صحبتا نیست. خب زیر بار که نرفتن و هزارتا دلیل اوردن که همچین چیزی نیست که ما دزدی کنیم و ... ولی از اون موقع به بعد دیگه درست شد. احتمالا حساب کار دستشون اومد که من متوجه شدم و الان طبیعی داره مصرف میشه. تازه این شرکت از سرویس‌دهنده‌های خیلی خیلی معروفه ولی تقریبا دو ماه داشتن از شارژ نت من دزدی میکردن!

ارسال: #۴۱۰۱۷
۰۳ آذر ۱۳۹۶, ۱۰:۵۱ ق.ظ
(۰۳ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۲۹ ق.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  چند وقت پیش متوجه شدم که حجم نتم با اینکه کار خاصی نمیکنم ( در حد سرچ و تلگرام) خیلی زود تموم میشه روزی یک گیگ مصرف میشد!! و واقعا از شارژ کردن و اینهمه هزینه برای نت خسته شده بودم. زنگ زدم پشتیبانی جایی که نت گرفته بودم گفتم شارژ نت من خورده میشه و مطمئن هم هستم هک نشدم و این صحبتا نیست. خب زیر بار که نرفتن و هزارتا دلیل اوردن که همچین چیزی نیست که ما دزدی کنیم و ... ولی از اون موقع به بعد دیگه درست شد. احتمالا حساب کار دستشون اومد که من متوجه شدم و الان طبیعی داره مصرف میشه. تازه این شرکت از سرویس‌دهنده‌های خیلی خیلی معروفه ولی تقریبا دو ماه داشتن از شارژ نت من دزدی میکردن!
مطمءن بشید اپدیت ویندوزتون غیر فعاله ممکنه علتش اینم باشه

think positive
ارسال: #۴۱۰۱۸
۰۳ آذر ۱۳۹۶, ۱۱:۵۳ ق.ظ
(۰۳ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۲۸ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  عجیبه که دیجی کالا بعد از تجربه فروش ویژه، هنوز هم نمیتونه بار زیاد رو مدیریت کنه!

آخ آخ گفتی ها ... داشتم اون ژیوانشی رو میخریدم .. کلا دان شد سایتشون

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
ارسال: #۴۱۰۱۹
۰۳ آذر ۱۳۹۶, ۱۲:۱۲ ب.ظ
(۰۳ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۳ ق.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  
(03 آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۲۸ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  عجیبه که دیجی کالا بعد از تجربه فروش ویژه، هنوز هم نمیتونه بار زیاد رو مدیریت کنه!
آخ آخ گفتی ها ... داشتم اون ژیوانشی رو میخریدم .. کلا دان شد سایتشون
همونی که من گفتم یا یکی دیگه؟

ارسال: #۴۱۰۲۰
۰۳ آذر ۱۳۹۶, ۰۴:۳۶ ب.ظ
(۰۳ آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۴۷ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(03 آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۵۸ ق.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  این پستم همینطوری باقی می ماند[تصویر:  smile.gif] [تصویر:  biggrin.gif]
الان خوب میشه من نسخه‌ی اصلی هر دو پست رو بذارم؟ Cool
آیا استفاده غیر اخلاقی از دسترسی های مدیریتی کار درستی است؟!UndecidedBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss
ارسال: #۴۱۰۲۱
۰۳ آذر ۱۳۹۶, ۰۴:۴۳ ب.ظ
.....
.
.
.
چیز خاصی نبود. مختصر عذاب وجدانی بود که برطرف شد.
ارسال: #۴۱۰۲۲
۰۳ آذر ۱۳۹۶, ۰۵:۲۱ ب.ظ
(۰۳ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۵۱ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  مطمءن بشید اپدیت ویندوزتون غیر فعاله ممکنه علتش اینم باشه
همه‌چیو چک کردم. ویندوز ندارم با مک کار می‌کنم. قبلش هم اینجوری نبود. نامردا زیر بار هم نرفتن که پولی بهم برگردوندن یا شارژ کنن برام. حرومشون بشه همین.

ارسال: #۴۱۰۲۳
۰۳ آذر ۱۳۹۶, ۰۵:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۱۷ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۳ آذر ۱۳۹۶ ۰۵:۲۱ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  همه‌چیو چک کردم. ویندوز ندارم با مک کار می‌کنم. قبلش هم اینجوری نبود. نامردا زیر بار هم نرفتن که پولی بهم برگردوندن یا شارژ کنن برام. حرومشون بشه همین.
من هم اگه جای پیشتیبانِ اونها بودم ناشی بودن کاربر رو محتمل میدونستم تا دزدی شرکت (به طور کلی دارم میگم منظورم شما نیستید). زیاد دیدم کاربرایی که درک درستی از کامپیوتر ندارن و بعد یه خرابکاری ای می کنن. تازه بعدش هم میگن هیچ کاری نکردیم! طرف رو گوشیش اپ نصب کرده میگم این اپ چیه؟! میگه من نصب نکردم! یا به قول خودشون یه yes/no رو فقط جواب دادم! یا مثلا یکی دیگه بود به من گفت که احتمالا یکی داره از اینترنتش استفاده می کنه. بعد کاشف به عمل اومد که آقا کلیپ زیاد میبینه! Undecided

پ.ن: باز تاکید می کنم این پست کلیه و منظورم کاربر nlp@2015 نیست.

سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال: #۴۱۰۲۴
۰۳ آذر ۱۳۹۶, ۰۵:۳۶ ب.ظ
(۰۳ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۱۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  همونی که من گفتم یا یکی دیگه؟

همون که گفتی Rolleyes

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۴۱۰۲۵
۰۳ آذر ۱۳۹۶, ۰۵:۵۵ ب.ظ
(۰۳ آذر ۱۳۹۶ ۰۵:۳۶ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  همون که گفتی Rolleyes
مبارکه. جزو بهترین عطرامه. Heart

سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۸۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۰۶۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۸۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close