زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۰۸۷۶
۳۰ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۳۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۳۱ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  احساس میکنم کاربر خیام در حال نوشتن پیام اینجوری بر روی دکمه های کیبورد میکوبیدند AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry

الهی کاربر خیام ConfusedConfused

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۴۰۸۷۷
۳۰ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۳۷ ب.ظ، توسط Saman.)
(۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۲۴ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  
(30 آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۱۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  مطمئنا اگر کسی خونه ، شغل ثابت و شرایط مالی خوب داشته باشه و تضمین شده مثل کارمند بانک به اون سمت سوق می خورید و عاشق می شید !
نه خدایی جز یه ذی شعور کی عاشق این بشر میشه خب؟؟ Big Grin
این که کلِ جملات رو پارادوکس کرد!! Undecided
=======
جدای از موضوع بالا:
یه کتابی هست اثر گوته : به اسم "رنج های ورتر جوان"، ناپلئون به گوته اعتراف میکنه که ۷ بار اینو خونده!!
آلمان فعلی چه دلمون بخواد چه نه، مدیون ادبیاته، ادبیات ملت رو کتاب به دست میکنه
همینم خیلیه برای ملت موبایل به دست!!!
پ ن : آلمان فعلی و ادبیاتش از همین کتابه شروع شد، چه دلمون بخواد چه نه
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , αɾια , RASPINA , SepidehP
ارسال: #۴۰۸۷۸
۳۰ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۳۴ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۲۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بنده به عنوان یه کاربر از شما خواهش می کنم این فاصله های اضافی بین خط ها رو بدارید. چشم آدم اذیت میشه.
خیلی موافقم.
(۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۳۱ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  احساس میکنم کاربر خیام در حال نوشتن پیام اینجوری بر روی دکمه های کیبورد میکوبیدند [تصویر:  angry.gif][تصویر:  angry.gif][تصویر:  angry.gif][تصویر:  angry.gif][تصویر:  angry.gif][تصویر:  angry.gif][تصویر:  angry.gif][تصویر:  angry.gif][تصویر:  angry.gif]
منم همین طورSmile)
(۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۲۹ ب.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  البته ترس و لرزش مونده برای کل غرب، اینجام بارون شدیده،
هیعییی!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , SepidehP
ارسال: #۴۰۸۷۹
۳۰ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۳۶ ب.ظ
چرا این تاپیک یه کم علمی نمیشه کاش کاربر بلک چندتا پست فنی میزدند همه میرفتن تو فاز علمی
دوتا سوال دارم اول ینکه مدتی دنبال مقاله درباره تجارت الکترونیک هستم اگر مقاله خوب که زیاد سنگین نباشه بهم معرفی کنید ممنون میشم هم برای آشنایی با این حوزه میخوام هم برای تقویت زبانم میخوام چندتا مقاله ترجمه کنم
ودومین سوالم اینکه سایت یا کانالی مطلبی چیزی درباره اصول نوشتن مقاله میخوام

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۴۰۸۸۰
۳۰ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۴۱ ب.ظ، توسط αɾια.)
(۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۳۴ ب.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  
(30 آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۲۴ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  نه خدایی جز یه ذی شعور کی عاشق این بشر میشه خب؟؟ Big Grin
این که کلِ جملات رو پارادوکس کرد!! Undecided

آخه اولش: "جز یه بی شعوری مث من کی عاشق این بشر میشه خب؟؟" بود
بعد حس کردم داره به خودم توهین میشه ،شد: "جز یه ذی شعوری مث من کی عاشق این بشر میشه خب؟؟"
و در آخر هم که ریا چیزه بدیه پس شد: "جز یه ذی شعور کی عاشق این بشر میشه خب؟؟"
Shy

هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۴۰۸۸۱
۳۰ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۳۹ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۳۶ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  چرا این تاپیک یه کم علمی نمیشه کاش کاربر بلک چندتا پست فنی میزدند همه میرفتن تو فاز علمی
دوتا سوال دارم اول ینکه مدتی دنبال مقاله درباره تجارت الکترونیک هستم اگر مقاله خوب که زیاد سنگین نباشه بهم معرفی کنید ممنون میشم هم برای آشنایی با این حوزه میخوام هم برای تقویت زبانم میخوام چندتا مقاله ترجمه کنم
شما بپرسید، ماشالله همه مالتی تسک هستنSmile)
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια
ارسال: #۴۰۸۸۲
۳۰ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۴۰ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۳۶ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  چرا این تاپیک یه کم علمی نمیشه کاش کاربر بلک چندتا پست فنی میزدند همه میرفتن تو فاز علمی

حرف حساب Rolleyes

هراسی ندارند!
ارسال: #۴۰۸۸۳
۳۰ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۸ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
ارسال: #۴۰۸۸۴
۳۰ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۴۴ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۳۹ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  
(30 آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۳۶ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  چرا این تاپیک یه کم علمی نمیشه کاش کاربر بلک چندتا پست فنی میزدند همه میرفتن تو فاز علمی
شما بپرسید، ماشالله همه مالتی تسک هستنSmile)
آره ماشالله همه عالی هستن ولی میترسم سوالم گم بشه چون الان باز بحث عشقو وازدواج و اینا شروع شدهSad
اصلا هر کی در جواب دادن به این سوال پیش قدم بشه ان شالله زودتر از همه بختش باز بشه
هرچی مقالات هم مفید تر باشن خوشبخت تر میشه
HeartHeart

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , pioneer01 , SepidehP
ارسال: #۴۰۸۸۵
۳۰ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۴۵ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۴۱ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  با اینکه عرف جامعه و معرفی خیلی مسائل در ادبیاتمون به عنوان لهو و لعب اجازه نداده پسرها و دختر ها از نوجوونی زندگی رو با هم بسازن
هنوز هم دخترهایی(و پسرهایی) پیدا میشن که بشه همراه باهاشون از مشکلات عبور کرد . به نظر میرسه اینجا اکثرا همینطورن
ولی در جامعه اکثرا اینطور نیست
منم اومدم همینو بگم. آدم میاد اینجا حرفای کاربرا رو میخونه قاطی می کنه. با تجربه ها جور در نمیاد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , khayyam
ارسال: #۴۰۸۸۶
۳۰ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۵۸ ب.ظ، توسط sss.)
(۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۴۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(30 آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۴۱ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  با اینکه عرف جامعه و معرفی خیلی مسائل در ادبیاتمون به عنوان لهو و لعب اجازه نداده پسرها و دختر ها از نوجوونی زندگی رو با هم بسازن
هنوز هم دخترهایی(و پسرهایی) پیدا میشن که بشه همراه باهاشون از مشکلات عبور کرد . به نظر میرسه اینجا اکثرا همینطورن
منم اومدم همینو بگم. آدم میاد اینجا حرفای کاربرا رو میخونه قاطی می کنه. با تجربه ها جور در نمیاد.
احتمالا چندتا دایناسور آخر که منقرض نشدن هنوز، اینجانSmile)
(به کسی برنخوره یه وقتSmile) من خودم از همه دایناسورترمCoolBig Grin)
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , αɾια , shahlaj , SepidehP
ارسال: #۴۰۸۸۷
۳۰ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۵۱ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۵۳ ق.ظ)reticent نوشته شده توسط:  
?P=NP

یعنی واقعاً همهٔ اینا رو من برای ?P=NP نوشتم؟

روز و شب فکر تو یک لحظه رهایم نکند
من به زندان تو اَم؟ یا که تو زندانی من؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , pioneer01 , SepidehP
ارسال: #۴۰۸۸۸
۳۰ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۵۱ ب.ظ
ه

(۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۴۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
نقل قول: با اینکه عرف جامعه و معرفی خیلی مسائل در ادبیاتمون به عنوان لهو و لعب اجازه نداده پسرها و دختر ها از نوجوونی زندگی رو با هم بسازن
آخه دختر و پسر نوجون که میگید من هر روز کلی اشون را تو راه میبینم که دارم میرن مدرسه اونا رو بیخیال بذار به کنکور و اینا فکر کنن یه فکری به حال همین جوونای دهه شصت و اوایل هفتاد کنید بیکار و بیچاره دنبال کار می گردن فکر کنید یه پسر دهه ۷۰ هم الان ۲۶ سالشه Sad

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss
ارسال: #۴۰۸۸۹
۳۰ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۵۲ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۴۸ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  احتمالاچندتا دایناسور آخر که منقرض نشدن هنوز، اینجانSmile)
(به کسی برنخوره یه وقتSmile) من خودم از همه دایناسورترمCoolBig Grin)

بنده هم که از نوادگانِ تی رکس هستم

[تصویر:  446978_cover_trex.png]

هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , SepidehP
ارسال: #۴۰۸۹۰
۳۰ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۵۵ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۵۱ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  یعنی واقعاً همهٔ اینا رو من برای ?P=NP نوشتم؟
فکر کنم استعاره ای کنایه ای چیزی بود

(۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۵۲ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  بنده هم که از نوادگانِ تی رکس هستم
این عکسه را دیدم دارم فکر میکنم یکی از کاربرا نمیخواد آواتار جدید بذاره؟
اشاره به کاربر خاصی نباشه همین جوری میگم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , αɾια , blackhalo1989 , SepidehP

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۴۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۲۷۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۱ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۶,۱۰۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۹۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close