زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۱۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۰۶۲۱
۲۱ آبان ۱۳۹۶, ۱۰:۲۱ ب.ظ
از ایرادات این تاپیک اینه که جوش طوریه که نمیذاره پسرها نظرشون رو بگن (لااقل بعضی از پسرهایی که من میشناسم).

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۰۶۲۲
۲۱ آبان ۱۳۹۶, ۱۰:۴۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
عجب ...

"یارب نظر تو برنگردد"
ارسال: #۴۰۶۲۳
۲۱ آبان ۱۳۹۶, ۱۰:۴۳ ب.ظ
میخوام اینُ بخرم Angel

[تصویر:  446566_Sclaree-Gold-Iris-for-Woman-K1-555x688.jpg]

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
ارسال: #۴۰۶۲۴
۲۱ آبان ۱۳۹۶, ۱۰:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۵۴ ب.ظ، توسط MarkLand.)
.....

think positive
ارسال: #۴۰۶۲۵
۲۱ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۰۶ ب.ظ
(۲۰ آبان ۱۳۹۶ ۰۴:۱۰ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  رضا جان، برادر من، شما رفتی تو اون شرکت برنامه‌نویسی کنی یا کلکسیون دمنوش راه بندازی؟ Big Grin فکر کنم اگه یواشکی بیایم تو اتاقت و کشوی میز کارت رو باز کنیم به جای داکیومنت پروژه‌ها، با کلی بسته گل گاو زبون و اسطخودوس مواجه شیم! Smile)))

Big GrinBig Grin نه خداییش تو کشوی میز داکیومنت فقط دارم، یه میز رو کلا اِشغال کردم واسه دم نوش هام Wink Cool

اون قوطی سفیده یک ترکیبه، اون پلاستیک سفیده یه ترکیب دیگه Big Grin

+حس خوبیه اینجا اسمای آشنا بیشتر میبینی Smile Blush

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , moslem73421 , Milestone , RASPINA
ارسال: #۴۰۶۲۶
۲۱ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۰۸ ب.ظ
(۲۱ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۰۶ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  +حس خوبیه اینجا اسمای آشنا بیشتر میبینی Smile Blush
به قول بعضیا: مرسی که هستی
اشاره هم نباشه دیگه Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim
ارسال: #۴۰۶۲۷
۲۱ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۱۸ ب.ظ، توسط khayyam.)
زمین لرزه به بزرگی ۷/۳ ریشتری در مرز ایران و عراق آمده و شهرهای غربی و شمال غرب کشور رو لرزانده

به این فکر می کردم اگه این زلزله تو تهران بیاد همون اولش من از دنیا می رم با این خونه هاشون
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , so@ , big cloud , RASPINA
ارسال: #۴۰۶۲۸
۲۱ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۲۳ ب.ظ
(۲۱ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۱۷ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  زمین لرزه به بزرگی ۷/۳ ریشتری در مرز ایران و عراق آمده و شهرهای غربی و شمال غرب کشور رو لرزانده

به این فکر می کردم اگه این زلزله تو تهران بیاد همون اولش من از دنیا می رم با این خونه هاشون

ارره خیلی ترسیدم من

هراسی ندارند!
ارسال: #۴۰۶۲۹
۲۱ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۳۴ ب.ظ، توسط khayyam.)
(۲۱ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۲۳ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  
(21 آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۱۷ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  زمین لرزه به بزرگی ۷/۳ ریشتری در مرز ایران و عراق آمده و شهرهای غربی و شمال غرب کشور رو لرزانده

ارره خیلی ترسیدم من
از مرگ می ترسی !؟

از مرگ میشه فرار کرد ؟

اکثر مردم ایران همین جوری افسرده و مرده هستن دیگه
ارسال: #۴۰۶۳۰
۲۱ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۳۶ ب.ظ
(۲۱ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۳۰ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  از مرگ می ترسی !؟

از مرگ میشه فرار کرد ؟

اکثر مردم ایران همین جوری افسرده و مرده هستن دیگه

یکم شخصیه......نمیشه گفت........

هراسی ندارند!
ارسال: #۴۰۶۳۱
۲۲ آبان ۱۳۹۶, ۱۲:۵۶ ق.ظ

خیلی خووووبه بچه ها
یه سیزنش فک کنم اومده، پیمان معادی هم که میدونین بازی میکنه توش
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۰۶۳۲
۲۲ آبان ۱۳۹۶, ۱۰:۴۸ ق.ظ
دوستان یه سوال!

[تصویر:  446580_rfv4_capture.png]

اینجا منظورش هزینه ارسال یک مقاله ست؟(که نویسندش دوتا دانشجو ن مثلا)
یا یه دانشجو؟(با پنج تا مقاله)

هراسی ندارند!
ارسال: #۴۰۶۳۳
۲۲ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۵۵ ق.ظ، توسط pioneer01.)
..............
ارسال: #۴۰۶۳۴
۲۲ آبان ۱۳۹۶, ۱۲:۴۲ ب.ظ
(۲۱ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۰۶ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  داشتم فکر می‌کردم که دخترها چقدر راحتنا! خیلی ریلکس تو خونه می‌شینن و واسشون خواستگار می‌ره! Dodgy
اما این پسرای مظلوم و بی‌گناه باید کلی مقدمات آماده کنن و بعد درخواستی رو مطرح کنن یا خواستگاری برن و تازه شاید جواب نه هم بشنون و عزت نفسشون زیر سوال بره! Undecided کی گفته پسرا قلبشون از سنگه و دلشون نمی‌شکنه با یک جواب نه؟ Blush حالا اگه این پسر مغرور هم باشه دیگه بدتر! Dodgy به نظرم این شرایط عادلانه نیست، من مخالفم! Smile از اون طرف هم شاید عرفا خیلی درست نباشه که دخترا از پسرا خواستگاری کنن، واسه همین من دست به کار شدم و یه راهکار جدید و عادلانه پیدا کردم که طرفین در یک تایم مشخص و همزمان از هم درخواست ازدواج کنند! Smile البته نمی‌دونم چطور باید اجراش کرد! Big Grin هنوز تو مرحله تئوریه! Smile

دقیقا مشکل خیلی از دخترا هم همینه! که چرا باید ما منتظر باشیم که هر کی فک کرد ما براش مناسبیم خواستگاری کنه، چرا ما نباید بتونیم این حقو داشته باشیم که اگه از کسی خوشمون اومد به راحتی بگیم بهش؟! اینقدر از اینکه ممکنه چطور فکر کنن راجع بهت ترس داریم که هیچ کس تقریبا این کار رو نمیکنه. عرف جامعه و تربیت خیلی از ماها هم طوریه که به یه تابو تبدیل کرده این قضیه رو.
تازه خیلی از پسرا از دخترایی که واقعا از خودشون سرترن شروع میکنن به خواستگاری، شخصا چند مورد برام پیش اومده که واقعا عصبیم کرده، پیش خودم گفتم آخه واقعا این آدم پیش خودش چی فک کرده ،چی ما به هم میخوره ( از نظر اخلاقی و این جور چیزا نظرمه) ولی ما حتی به اونیم که فک میکنیم مناسبه نمی تونیم حرفی بزنیم.
من چه خودم و چه خیلی از دوستام که باهاشون صحبت کردم مواردی داشتیم که شخصی بوده که واقعا مناسب میدیدم ( بازم میگم منظورم از نظر اخلاقی و درک متقابله) ولی هیچ کاری نتونستیم بکنیم.
هععععییی
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , salam5 , nlp@2015
ارسال: #۴۰۶۳۵
۲۲ آبان ۱۳۹۶, ۰۱:۰۴ ب.ظ
(۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۴۲ ب.ظ)svas نوشته شده توسط:  دقیقا مشکل خیلی از دخترا هم همینه! که چرا باید ما منتظر باشیم که هر کی فک کرد ما براش مناسبیم خواستگاری کنه، چرا ما نباید بتونیم این حقو داشته باشیم که اگه از کسی خوشمون اومد به راحتی بگیم بهش؟!
فکر نکنم تو گفتن مشکل باشه مساله سر تصمیم به ازدواجه

think positive

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۲۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۹۳۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۳۸۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۷۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close