زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۰۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۰۴۷۱
۱۶ آبان ۱۳۹۶, ۰۲:۳۰ ب.ظ
چه صبح دل‌انگیزی
چه نور روح‌نوازی
چه نسیم مهربانی
چه آوای سرزنده‌ای
چقدر زییابی صبح

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , big cloud
ارسال: #۴۰۴۷۲
۱۶ آبان ۱۳۹۶, ۰۳:۰۵ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۶ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۰۷ ق.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  نشستم برنامه نویسی

بار اول ساعت هشت سرم رو پایین گرفتم،ساعت سه شب سرم بلند شد!!
روز بعدش ، ساعت ۹ سرم پایین بود،ساعت ۴ عصر ناهار خوردم!!

چرا اینجوریه؟!
------
کد های آماده هم اصلا به درد نمیخورن، چون رفع خطاشون بیشتر از نوشتن خود کد زمان میخواد!
یا دست میکنی تووش دیگه اصلا اجرا نمیشه!!
-----
ولی حس خوبی بود همش . . .
این یه فرایند طبیعیه، وقتی شما به کاری علاقه مند هستی زمان و ساعت را نمیفهمی ، بنده یکبار ۸ صبح کارم را شروع کردم و گاهی چرخی میزدم و آب میخوردم در حد چند دقیقه، آخرش از قار و قور شکم و ضعف فهمیدم که ساعت ۹ شنبه و عملا صبحانه و ناهار و هیچی نخوردم ، اینجوریه که الان با اینکه سرم خیلی شلوغه اما ساعت سیستمم تنظیمه و هر ۳ ساعت یه تایم استراحت برای خودم تعریف کردم، چون قطعا اون پولی که در میاد به ضرر و زیان جسمی که میخوریم نمی ارزهShy
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman
ارسال: #۴۰۴۷۳
۱۶ آبان ۱۳۹۶, ۰۴:۵۴ ب.ظ
چطور میشه بخاطر به هم ریختن برنامه های چند روز (نخوابیدن شبا و خوابیدن روزا)، از خجالت پشه ها دراومد؟؟؟SadSadSadSad

+ دلمم نمیاد به این پاییز چیزی بگم و دق دلمو خالی کنم Smile

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
ارسال: #۴۰۴۷۴
۱۶ آبان ۱۳۹۶, ۰۶:۱۳ ب.ظ
(۱۶ آبان ۱۳۹۶ ۰۴:۵۴ ب.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  چطور میشه بخاطر به هم ریختن برنامه های چند روز (نخوابیدن شبا و خوابیدن روزا)، از خجالت پشه ها دراومد؟؟؟[تصویر:  sad.gif][تصویر:  sad.gif][تصویر:  sad.gif][تصویر:  sad.gif]
یه دونه اسپری حشره کش براشون هدیه بخر تا از خجالتشون دربیایی

شما کجایید که توی این سرما پشه ها هنوز دست بر دار نیستن؟

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۴۰۴۷۵
۱۶ آبان ۱۳۹۶, ۰۷:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آبان ۱۳۹۶ ۰۷:۴۸ ب.ظ، توسط WILL.)
(۱۶ آبان ۱۳۹۶ ۰۴:۵۴ ب.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  چطور میشه بخاطر به هم ریختن برنامه های چند روز (نخوابیدن شبا و خوابیدن روزا)، از خجالت پشه ها دراومد؟؟؟SadSadSadSad

+ دلمم نمیاد به این پاییز چیزی بگم و دق دلمو خالی کنم Smile

ببینید به نظر من باهاشون گفتگو کنید و به یک تفاهم‌نامه و طرح اقدام مشترک دست پیدا کنید و راه حال جایگزینی بهشون ارائه بدید
توقع ندارید که برند بمیرند تا مایه ناراحتی شما نشوند؟
باهاشون صحبت کنید و به توافق برسید اگر هم به توافق نرسیدید به یک مرجع قضایی شکایت ببرید تا بینتون قضاوت کنند.
ادله کافی هم داشته باشید. خودتون رو برای چند لحظه بذارید جای اون پشه‌ها، سعی کنید درکشون کنید. Blush

(۱۶ آبان ۱۳۹۶ ۰۶:۱۳ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(16 آبان ۱۳۹۶ ۰۴:۵۴ ب.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  چطور میشه بخاطر به هم ریختن برنامه های چند روز (نخوابیدن شبا و خوابیدن روزا)، از خجالت پشه ها دراومد؟؟؟[تصویر:  sad.gif][تصویر:  sad.gif][تصویر:  sad.gif][تصویر:  sad.gif]
یه دونه اسپری حشره کش براشون هدیه بخر تا از خجالتشون دربیایی

شما کجایید که توی این سرما پشه ها هنوز دست بر دار نیستن؟

احتمالا شهرهای گرم و مرطوب جنوبی هستن
البته شهرهای مرطوب شمالی یا کناره دریاچه‌ها هم هوا گرمه هنوز
بعضی پشه‌ها توی پاییز زیاد میشن و اصلا هم هدفشون تغذیه از خون ادمیزاد نیست. میاد یه قسمت شروع میکنه به مکیدن خون بعدش با خودش میگه اگه یه جای دیگه خوشمزه‌تر بود چی؟! تا صبح همه جای بدن رو امتحان می‌کنه و فردا که بیدار میشی فکر می‌کنی یه لشکر پشه بهت حمله کردن اما فقط یه پشه بوده که صبح هنوز سیر نشده
بعضی وقتا با خودم میگفتم با جای نیش‌ها میخاد یه چیزی بهم بگه مثل این حروف U R L O S T ...
اون لحظه عصبانی بودم اما بعد از مدتی با خودم گفتم اگه من جای اون بودم همینکارو می‌کردم بهتره زیاد سخت نگیرم
یه بی‌حس کننده موضعی روی پام (foot) زدم گذاشتم بیرون رختخواب بعد خوابیدم . فردا صبح خیلی راضی بودم که هم من سود کرده بودم هم اون پشه بنده خدا. به مدت چند ماه بدین سان گذشت. و الان اون پشه دیگه مرده اما نسلی که از اون پشه مونده همیشه دعای خیر می‌کنند برای من که اینقدر سعی کردم درکشون کنم.

سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , SepidehP , big cloud
ارسال: #۴۰۴۷۶
۱۶ آبان ۱۳۹۶, ۰۷:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۰۳ ب.ظ، توسط pioneer01.)
(۱۶ آبان ۱۳۹۶ ۰۷:۳۸ ب.ظ)WILL نوشته شده توسط:  
(16 آبان ۱۳۹۶ ۰۴:۵۴ ب.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  چطور میشه بخاطر به هم ریختن برنامه های چند روز (نخوابیدن شبا و خوابیدن روزا)، از خجالت پشه ها دراومد؟؟؟SadSadSadSad
ببینید به نظر من باهاشون گفتگو کنید و به یک تفاهم‌نامه و طرح اقدام مشترک دست پیدا کنید و راه حال جایگزینی بهشون ارائه بدید
توقع ندارید که برند بمیرند تا مایه ناراحتی شما نشوند؟
باهاشون صحبت کنید و به توافق برسید اگر هم به توافق نرسیدید به یک مرجع قضایی شکایت ببرید تا بینتون قضاوت کنند.
ادله کافی هم داشته باشید. خودتون رو برای چند لحظه بذارید جای اون پشه‌ها، سعی کنید درکشون کنید. Blush
Dodgy
معلومه پشه هاااا شما رو مورد الطاف خودشون قرار ندادن Dodgy

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: WILL , αɾια , SepidehP
ارسال: #۴۰۴۷۷
۱۶ آبان ۱۳۹۶, ۱۰:۱۲ ب.ظ
ﻟﺤﻈﻪ ﻫﺎﯾﯽ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﮐﻪ ﻫﺴﺘﯿﻢ ...
ﭼﻪ ﺗﻨﻬﺎ،ﭼﻪ ﺩﺭ ﺟﻤﻊ ...
ﺍﻣﺎ با ﺧﻮﺩﻣﺎﻥ ﻧﯿﺴﺘﯿﻢ ...
ﺍﻧﮕﺎﺭ ﺭﻭﺣﻤﺎﻥ ﻣﯽ ﺭﻭﺩ ، ﻫﻤﺎﻥ ﺟﺎ ﮐﻪ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻫﺪ ...
ﺑﯽ ﺻﺪﺍ،ﺑﯽ ﻫﯿﺎﻫو
ﻫﻤﺎﻥ ﻟﺤﻈﻪ ﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ...
ﺭﺍﻧﻨﺪﻩ ﺁﮊﺍﻧﺲ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﺪ : ﺭﺳﯿﺪﯾﻦ!
ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﺪ : ﺑﺎﻗﯽ ﭘﻮﻝ ﺭﺍ ﻧﻤﯽ ﺧﻮﺍﻫﯽ ؟
ﺭﺍﻧﻨﺪﻩ ﺗﺎﮐﺴﯽ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﺪ : ﺻﺪﺍﯼ ﺑﻮﻕ ﺭﺍ ﻧﻤﯽ ﺷﻨﻮﯼ ؟!
ﻭ ﻣﺎﺩﺭ ﺻﺪﺍ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ : ﺣﻮﺍﺳﺖ ﮐﺠﺎﺳﺖ ؟!
ﺳﺎﻋﺖ ﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ...
ﺷﻨﯿﺪﯾﻢ ﻭ ﻧﻔﻬﻤﯿﺪﯾﻢ ...
ﺧﻮﺍﻧﺪﯾﻢ ﻭ ﻧﻔﻬﻤﯿﺪﯾﻢ ...
ﺩﯾﺪﯾﻢ ﻭ ﻧﻔﻬﻤﯿﺪﯾﻢ ...
ﻭ ﺗﻠﻮﯾﺰﯾﻮﻥ ﺧﻮﺩﺵ ﺧﺎﻣﻮﺵ ﺷﺪ
ﺁﻫﻨﮓ ﺑﺎﺭ ﺩﻫﻢ ﺗﮑﺮﺍﺭ ﺷﺪ
ﻫﻮﺍ ﺭﻭﺷﻦ ﺷﺪ
ﺗﺎﺭﯾﮏ ﺷﺪ
ﭼﺎﯼ ﺳﺮﺩ ﺷﺪ
ﻏﺬﺍ ﯾﺦ ﮐﺮﺩ
ﺩﺭ ﯾﺨﭽﺎﻝ ﺑﺎﺯ ﻣﺎﻧﺪ ...
ﻭ ﺩﺭ ﺧﺎﻧﻪ ﺭﺍ ﻗﻔﻞ ﻧﮑﺮﺩیم
ﻭ ﻧﻔﻬﻤﯿﺪﯾﻢ ﮐﯽ ﺭﺳﯿﺪﯾﻢ ﺑﻪ ﺧﺎﻧﻪ
ﻭ ﮐﯽ ﮔﺮﯾﻪ ﻫﺎﯾﻤﺎﻥ ﺑﻨﺪ ﺁﻣﺪ
ﻭ ﮐﯽ ﻋﻮﺽ ﺷﺪیم
ﮐﯽ ﺩﯾﮕﺮ ﻧﺘﺮﺳﯿﺪﯾﻢ ...
ﺍﺯ ﺗﻪ ﺩﻝ ﻧﺨﻨﺪﯾﺪﯾﻢ ...
ﻭ ﺩﻝ ﻧﺒﺴﺘﯿﻢ ...
ﻭ ﭼﻄﻮﺭ ﯾﮑﺒﺎﺭﻩ ﺍﻧﻘﺪﺭ ﺑﺰﺭﮒ ﺷﺪﯾﻢ ...
ﻭ ﻣﻮﻫﺎﯼ ﺳﺮﻣﺎﻥ ﺳﻔﯿﺪ ﺷﺪ ...
ﻭ ﺍﺯ ﺁﺭﺯﻭﻫﺎﯾﻤﺎﻥ ﮐﯽ ﮔﺬﺷﺘﯿﻢ؟!
ﯾﮏ ﻟﺤﻈﻪ ﺳﮑﻮﺕ ﺑﺮﺍﯼ ﻟﺤﻈﻪ ﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ با ﺧﻮﺩﻣﺎﻥ ﻧﯿﺴﺘﯿﻢ ...(پابلو نرودا )

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: WILL , pioneer01 , sss , ele
ارسال: #۴۰۴۷۸
۱۶ آبان ۱۳۹۶, ۱۰:۲۷ ب.ظ
یک لحظه سکوت برای لحظاتی که با خودمان بی‌مهریم
وقتی قلبمان زیر خروار خروار آوار خسته و ناامید از ما دست به دعا برمی‌دارد

سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , pioneer01 , sss , alma1988 , ele , RASPINA , hun73r.9h0s7 , big cloud
ارسال: #۴۰۴۷۹
۱۶ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۲۹ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
«من اینجا چیکار می کنم؟! جای من اینجا نیست.»
حس تلخیه.
بدتر وقتیه که آدم هرجوری حساب می کنه میبینه راه منطقی رو انتخاب کرده و با همین فرمون باید بره جلو.

امام علی علیه السلام: اندوه، نیمی از پیری است.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , Saman , sss , alma1988 , SepidehP , RASPINA , hun73r.9h0s7 , big cloud
ارسال: #۴۰۴۸۰
۱۷ آبان ۱۳۹۶, ۱۲:۱۰ ق.ظ
(۱۶ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۲۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  «من اینجا چیکار می کنم؟! جای من اینجا نیست.»
مرور خاطرات کردی واسم. سوالی که من چند ماه پیش از خودم پرسیدم و یه جواب دندان شکن به خودم دادم Big Grin
جای خیلیا خیلی جاها نیست..
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , blackhalo1989 , sss , ele , SepidehP , big cloud
ارسال: #۴۰۴۸۱
۱۷ آبان ۱۳۹۶, ۱۲:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۳۰ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
کسی از آل دیجیتال خرید کرده؟ چطور بوده؟ مشکلی داشته؟

عجب ماگی:

سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , sss , alma1988 , ele
ارسال: #۴۰۴۸۲
۱۷ آبان ۱۳۹۶, ۱۲:۳۱ ق.ظ
جا داره یه تاپیک اختصاصی بررسی فروشگاه های اینترنتی هم افتتاح کنیمSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , pioneer01
ارسال: #۴۰۴۸۳
۱۷ آبان ۱۳۹۶, ۰۱:۰۱ ق.ظ
(۱۷ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۲۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  کسی از آل دیجیتال خرید کرده؟ چطور بوده؟ مشکلی داشته؟

عجب ماگی:

آل دیجیتال اصلا خوب نیست و قیمتاش بیشتر از سایر فروشگاه‌های اینترنتی هست

سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۴۰۴۸۴
۱۷ آبان ۱۳۹۶, ۱۰:۳۴ ق.ظ
به نسیمی همه راه بهم میریزد
کی دل تنگ تورا آه بهم میریزد
سنگ دربرکه می اندازم و میپندارم
با همین سنگ رخ ماه بهم میریزد
عشق برشانه هم چیدن چندین سنگ است
گاه میماند و ناگاه بهم میریزد
آنچه را عقل به یک عمر بدست آوردست
دل به یک لحظه کوتاه بهم میریزد
آه...یک روز همین آه تورا میگیرد
گاه یک کوه به یک گاه بهم میریزد
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , sss , SepidehP , RASPINA
ارسال: #۴۰۴۸۵
۱۷ آبان ۱۳۹۶, ۰۲:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آبان ۱۳۹۶ ۰۲:۱۴ ب.ظ، توسط so@.)
(۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۵۳ ق.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  اگه یکی تو تاکسی کنارتون همش با گوشی حرف بزنه بهش تذکر میدین؟!:|

اگر بحثش برام جالب باشه نه تذکر نمیدمTongueTongueTongue

+درراستای همون پست دایال آپ:من فقط ۱۸ سال و چندماهمهTongueTongueTongueTongueاشاره به پست کاربر خاصی هم نباشه :دی

+همیشه از چیزایی که میترسیدم و خیلی تلاش میکردم که سمتشون نرم وهمیشه خیلی ناباورانه کارام هم گره میخوره به ترسام:/ ، کلا با لینوکسو پایتون مشکل داشتم الان یه قسمتی از کارم خورده به این دوتا:/ استرس کار کردن باهاشونو دارم.

راستی بامیلو هم اصلا خوب نیست منم راضی نیستم .۵۰۴۰ هم خیلی بی خود و اصلا مشتری مدار نیست.

+کاربر بلک شما که ماگ دوست دارید تو نت بزنید ماگ با خمیر فیمو Smile) یه ماگ ساده بگیرید و طرح فنجون جاوارو روش بزنید Smile) خیلی هم خاص میشه

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , crevice , pioneer01 , ele , big cloud

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۶۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۵۴۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۱۸۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۹۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close