زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۰۰۲۱
۰۳ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۴۲ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۳۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  در راستای ایجاد جرقه: حالا سوال اینه که تاثیر اشتغال بانوان بر ازدواج چیه؟ Big Grin
تو هم کُشتی ما رو با این ازدواج !Big Grin

کسی به ازدواج فکر نمی کنه همه به فکر خودشون هستن ! دختر برای اینکه ازدواج نکنه می ره سر کار و چون درآمد و استقلال مالی داره به ازدواج فکر هم نمی کنه پسر هم که تو این جامعه هر جوری دلش بخواد زندگی می کنه !!!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۴۰۰۲۲
۰۴ آبان ۱۳۹۶, ۱۲:۰۳ ق.ظ
هم یه زخمه، هم یه تسکینه
گاهی شاده، گاهی غمگینه
تلخیاشم حتی شیرینه..
ارسال: #۴۰۰۲۳
۰۴ آبان ۱۳۹۶, ۱۲:۲۱ ق.ظ
یادش بخیر. زمان دانش آموزی از این لیوان ها داشتم:
[تصویر:  445543_118681.jpg]

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo , Skyrim , big cloud , ele
ارسال: #۴۰۰۲۴
۰۴ آبان ۱۳۹۶, ۱۲:۳۰ ق.ظ
(۰۴ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۲۱ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یادش بخیر. زمان دانش آموزی از این لیوان ها داشتم:
[تصویر:  445543_118681.jpg]

من ی نارنجیشو داشتم بالاش هم ازین بازیا یود که ی توپی رو از ی مارپیچ رد میکردی مینداختی ی جا Big Grin

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , RASPINA
ارسال: #۴۰۰۲۵
۰۴ آبان ۱۳۹۶, ۱۲:۵۴ ق.ظ
دو تا ماگ خریدم برای خودم. یه خس خوبی به آدم میده وقتی آدم برای خودش چیزای باحال میخره. Cool

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , alma1988 , RASPINA , pioneer01 , big cloud
ارسال: #۴۰۰۲۶
۰۴ آبان ۱۳۹۶, ۰۳:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آبان ۱۳۹۶ ۰۴:۰۸ ق.ظ، توسط Soldier's life.)
.......
ارسال: #۴۰۰۲۷
۰۴ آبان ۱۳۹۶, ۰۱:۵۱ ب.ظ
وقتی مسائلی که باهاش مواجه میشم زیاد و متنوع میشه مغزم null pointer exception میده. Huh
خودمونیش میشه اینکه رد میدم. میذارم اتفاقات بیفته نهایتا اگه حق انتخاب داشته باشم یکی رو انتخاب میکنم. آخه مشکل اینه مهم هم هست. تصمیماتی که الان داریم میگیریم کلا آینده و زندگی مون رو میسازه. آینده کاریمون، جایگاه اجتماعی مون، اون احساس سعادتمندی از زندگی، نداشتن حسرت و افسوس. کلا یکی دو ماهی میشه گزینه ها و مسیرهایی که میتونم انتخاب کنم زیاد شده. اما دوتا موضع هست، اول اینکه که دوست داریم چیکار کنیم و دوم اینکه به خاطر شرایط که داریم مجبوریم چیکار کنیم. حس میکنم ذاتا محتاط به دنیا اومدم.

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , blackhalo1989 , big cloud
ارسال: #۴۰۰۲۸
۰۴ آبان ۱۳۹۶, ۰۲:۲۰ ب.ظ
زندگی زیباست ای زیبا پسند
زنده اندیشان به زیبایی رسند

آنقدر زیباست این بی بازگشت
کز برایش میتوان از جان گذشت

مردن عاشق نمی میراندش
در چراغ تازه می گیراندش

باغها را گرچه دیوارو در است
از هواشان راه با یکدیگر است

شاخه ها را از جدایی گر غم است
ریشه هاشان دست در دست هم است

ابتهاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۴۰۰۲۹
۰۴ آبان ۱۳۹۶, ۰۳:۲۲ ب.ظ
دربی Tongue برم تخمه بخرم و بستنی Smile

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۴۰۰۳۰
۰۴ آبان ۱۳۹۶, ۰۴:۱۵ ب.ظ
(۰۴ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۵۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  دو تا ماگ خریدم برای خودم.
حالا چرا دوتا؟

من یه لیوان دارم تقریبا یه شش سالی هست که دارم ازش استفاده میکنم Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۰۰۳۱
۰۴ آبان ۱۳۹۶, ۰۵:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۲:۱۹ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
ارسال: #۴۰۰۳۲
۰۴ آبان ۱۳۹۶, ۰۶:۳۴ ب.ظ
این صدای تلویزیون چقدر بلنده.حالا فوتبال اینقدر واجبه؟ ConfusedConfused
جرات هم نداریم بگیم کمش کنید..والاععع...هروقت فوتبال هست خونه در محاصره برادران هست Dodgy
ارسال: #۴۰۰۳۳
۰۴ آبان ۱۳۹۶, ۰۷:۰۱ ب.ظ
سلام
اشتغال بانوان همیشه یکی از مباحث مهم در جامعه بوده و به نظر میرسد که همواره گروهی از مردان جامعه به دلیل الگوبرداری از فرهنگ غلط مردسالارانه ای که از گذشته حاکم بر جامعه بوده به شدت دربرابر اشتغال خانم ها جبهه میگیرند وسعی در حفظ انحصار ۱۰۰ درصدی بازار کار فقط وفقط توسط مردان جامعه دارند و هرگونه تخصیص بازار کار به خانم ها را رد میکنند.
اما مسیله اینجا است که زمانه تغییر کرده واین انحصار شکسته شده زنان هم پا به پای جنس مخالف به تحصیل وکسب مهارت های مختلف پرداختند واتفاقا علی رغم تمام کم لطفی هایی که در طول تاریخ به انها شده توانستند استعداد ها ی مختلف خود را در زمینه های مختلف اموزشی - پژوهشی- ورزشی - فنی - پزشکی و... شکوفا کنند و این روند همچنان ادامه دارد از طرفی زنان تقریبا نصف جمعیت یک جامعه را تشکیل میدهند بنا براین اشتغال بانوان در کنار مردان در یک جامعه موجبات تسریع رشد وپیشرفت یک جامعه در زمینه های مختلف را فراهم می اورد این واقعیتی است انکار ناپذیر که دنیا ان را پذیرفته به همین دلیل خوشبختانه به تدریج شاهد حضور هرچه بیشتر بانوان حتی در نقش ها ومسیولیت های کلیدی ومهمی در سراسر دنیا هستیم که طبیعتا جامعه ما نیز از این روند مستثنا نیست
بنابراین بهتر هست به جای مقاومت در برابر اشتغال زنان وسنگ اندازی در این مسیر و محکوم کردن انها به بهانه های واهی ایجاد خلل در بازارکار به صورت بسیار اغراق امیز طوری که این تصور ایجاد شود که زنان همواره وظایف کاری خود را به ناقص ترین شکل موجود ارایه میدهند و از طرفی همواره مردان از هر گونه اشتباه وخطا حین انجام کار مبرا هستند وکار خود را به کامل ترین شکل ممکن انجام میدهند و به کاربستن تمام توان برای از بین بردن اعتماد به نفس انها نگرش خود را بهبود بخشیده وبه روز کرده و حقیقت نیاز بانوان به حضور فعال در مسیولیت های اجتماعی و اشتغال انها را بپذیریم و به حمایت از حضور انها در جامعه و کمک به توانمند کردن هرچه بیشتر انها روی اوریم چرا که قطعا جامعه ای که شاهد اشتغال زنان که همان خواهران - دختران ومادران ما هستند باشد بسیار پویا تر مولد ترو با نشاط تر از جامعه ای است که سعی در منزوی کردن وخانه نشین کردن انها دارد به امید موفقیت وحضور مفید وهمه جانبه بانوان در تمامی مسیولیت های اجتماعی

اول شما را نادیده میگیرند سپس به شما می خندند بعد با شما میجنگند ولی در اخر شما پیروز میشوید (گاندی )
 سپاس‌گزاری شده توسط: WILL , Milestone
ارسال: #۴۰۰۳۴
۰۴ آبان ۱۳۹۶, ۰۷:۱۵ ب.ظ
(۰۴ آبان ۱۳۹۶ ۰۴:۱۵ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(04 آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۵۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  دو تا ماگ خریدم برای خودم.
حالا چرا دوتا؟
سوال خوبیه. Wink

ارسال: #۴۰۰۳۵
۰۴ آبان ۱۳۹۶, ۰۷:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آبان ۱۳۹۶ ۰۷:۵۹ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۰۴ آبان ۱۳۹۶ ۰۷:۱۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  سوال خوبیه. [تصویر:  wink.gif]
اصلش شما باید میگفتی، پس چند تا؟

یکی از دلایلی که زندگی روی این کره خاکی رو قابل تحمل میکنه، آدماشه !

آخه چرا ویژوال استودیو ۲۰۱۷ باید ۲۰ گیگابایت باشه؟؟ Smile)
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۲۱۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۲۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close