زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۵۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۹۷۸۱
۲۵ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۱۶ ق.ظ، توسط sss.)
(۲۵ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۰۷ ق.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  این ساده شده اش بود؟ : ))))
چقدر سخت حرف میزنن واقعا. خب ساده باشه بقیه متوجه بشن استفاده کنن از حرفاشون خیلی بهتره تا اینکه فقط خودشون بفهمن چی میگن
قرن شونزدهم که هنوز ترجمه رونق نداشته، زبان های لاتین و یونانی و عربی (به علاوه عبری) رو یاد میگرفتن تا تازه بتونن برن سراغ مبحث تخصصی مثلا ریاضی. اینا که سخت نیست Smile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۳۹۷۸۲
۲۵ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۱ ق.ظ، توسط RangiRangi.)
(۲۵ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۰۶ ق.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  پیرو پست آهنگ کاربر رنگی رنگی

طبیعیه[تصویر:  smile.gif]
من چند روز پیش یه اهنگ جدیدی پیدا کردم بعد همش گوش میکردم یه حس عجیبی داشت ولی از نوع منفی. ینی باعث افت انرژی در من شد. و دیگه نمیخام گوش کنم اونو.
عه اهنگ کره ای هم گوش میکنید منم یه چند تایی دارم. چند تا اروم. خوبن

خب خدا رو شکر پس نرمالم... ترس برم داشت که این تصاویر چرا میاد تو ذهنم : ))
دقیقا همین هایی که شما گفتید رو تجربه میکنم. چقدر جالب.

بله
من موسیقی شرق رو خیلی دوست دارم : )

(۲۵ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۱۴ ق.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  منم الان فهمیدم. چقد فسفر سوزوندم[تصویر:  biggrin.gif]
دیگه دسترسی های افراد متفاوته ... [تصویر:  smile.gif]
ما در حد نقطه چینیم [تصویر:  smile.gif] [تصویر:  blush.gif]
: ))))
باید خدامون رو شکر کنیم که همون نقطه چین هم برامون ممکنه : ))))
(۲۵ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۱۵ ق.ظ)sss نوشته شده توسط:  قرن شونزدهم که هنوز ترجمه رونق نداشته، زبان های لاتین و یونانی و عربی رو یاد میگرفتن تا تازه بتونن برن سراغ مبحث تخصصی مثلا ریاضی(به علاوه عبری). اینا که سخت نیست [تصویر:  smile.gif]
جدی سخت نیست؟
برا من خیلی سخته.. با اینکه دور از کتاب نیستم که دلیلش رو عدم مطالعه بدونم.
متن هایی که سخت باشند حواسم رو از مفهوم جمله دور میکنه و مجبورم میکنه به معنی کلمه ها فکر کنم. ذهن منم دو تا کار رو نمیتونه همزمان با هم انجام بده کلا.. واسه همین اصلا متوجه متن های سخت نمیشم.
(حتی متن انگلیسی رو هم به فارسی نمیتونم ترجمه کنم و برعکس Big Grin جمله رو میفهمم بدون اینکه بتونم به معنی کلمات فکر کنمBig Grin)
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال: #۳۹۷۸۳
۲۵ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۲۳ ق.ظ
از چی chrome خوششون میاد مردم؟Dodgy
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۹۷۸۴
۲۵ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۵ ق.ظ، توسط pioneer01.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۵ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۱۶ ق.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  خب ...

بله واقعا روی ضربان قلب و افکار و حال اون روز من تاثیر میذاره اهنگا. به خاطر همین خیلی مهمه ک فازشون چیه. هر چیزی رو نباید گوش کرد.
یه سری اهنگا هم منو یاد یه سری افراد میندازن.
هنوزم نمیشه نقل قول گرفت یا آزاده ؟Smile

(۲۵ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۳ ق.ظ)sss نوشته شده توسط:  از چی chrome خوششون میاد مردم؟Dodgy
مگه ما گفتیم خوشمون میاد کاربر آنتی کروم؟ DodgySmile
ارسال: #۳۹۷۸۵
۲۵ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۷ ق.ظ، توسط elect.)
.......

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۹۷۸۶
۲۵ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۹ ق.ظ، توسط pioneer01.)
(۲۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۹:۴۱ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  چه تصوری دارید از من! سنمو میام به خلق الله میگم، عمرا Cool
چرا پس از خلق الله میپرسید سنشونو؟ Dodgy SmileTongue
----------------
من حالم خیلییییییی خوووووبه (من در فاز انکار سرما خوردگی )
ارسال: #۳۹۷۸۷
۲۵ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۹ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۵ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۳ ق.ظ)sss نوشته شده توسط:  از چی chrome خوششون میاد مردم؟Dodgy
بنده از سال ۹۰ کاربر کروم هستم. قبلا از دبیرستان کاربر فایرفاکس و اوپرا بودم. Blush
ریا نباشه البته

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۹۷۸۸
۲۵ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۳۰ ق.ظ
(۲۵ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۳ ق.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  بله واقعا روی ضربان قلب و افکار و حال اون روز من تاثیر میذاره اهنگا. به خاطر همین خیلی مهمه ک فازشون چیه. هر چیزی رو نباید گوش کرد.
یه سری اهنگا هم منو یاد یه سری افراد میندازن.
هنوزم نمیشه نقل قول گرفت یا آزاده ؟[تصویر:  smile.gif]
چرا که نه! نقل قول بگیرید دوستم. راحت باشید
اون پست اول رو میخواستم بدونم عجیبم یا نه.. که بعدا نقطه چینش کنم آبروم نره : )))

یه سری افراد آشنا یا ناشناس؟
موسیقی کلام دار معمولا به خاطر اشعارش ذهن آدم رو به یه فضایی میبره.. لحن و موسیقی خشن داشته باشه آهنگش که ذهن رو بدجوری خسته میکنه ..
ولی در مورد بیکلام این تصور رو نداشتم چون موسیقی بیکلام رو معمولا توصیه میکنن همه که گوش بدیم
ارسال: #۳۹۷۸۹
۲۵ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۳۱ ق.ظ
(۲۵ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۷ ق.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  
(24 مهر ۱۳۹۶ ۰۹:۴۱ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  چه تصوری دارید از من! سنمو میام به خلق الله میگم، عمرا Cool
چرا پس از خلق الله میپرسید سنشونو؟ Dodgy SmileTongue
----------------
من حالم خیلییییییی خوووووبه (من در فاز انکار سرما خوردگی )
اونا برگزیده هستن Smile
ارسال: #۳۹۷۹۰
۲۵ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۳۳ ق.ظ
(۲۵ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۳ ق.ظ)sss نوشته شده توسط:  از چی chrome خوششون میاد مردم؟[تصویر:  dodgy.gif]
فکر کنم از اولین کسایی باشم تو ایران که از کروم استفاده کردم و از کروم استفاده خواهم کردBig Grin

من که از سرعتش خوشم میاد.
استفاده ازش هم راحته.. یه جورایی جمع و جور و ساده س و به خصوص کسایی که مینیمالیستن بیشتر دوسش دارن
ارسال: #۳۹۷۹۱
۲۵ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۳۳ ق.ظ
(۲۵ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۹ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بنده از سال ۹۰ کاربر کروم هستم. قبلا از دبیرستان کاربر فایرفاکس و اوپرا بودم. [تصویر:  blush.gif]
ریا نباشه البته
اپرا حس یه دوستو بهم میده ولی هیچ جور با کروم ارتباط برقرار نمیکنم.
ارسال: #۳۹۷۹۲
۲۵ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۳۹ ق.ظ، توسط pioneer01.)
(۲۵ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۳۰ ق.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  یه سری افراد آشنا یا ناشناس؟
موسیقی کلام دار معمولا به خاطر اشعارش ذهن آدم رو به یه فضایی میبره.. لحن و موسیقی خشن داشته باشه آهنگش که ذهن رو بدجوری خسته میکنه ..
ولی در مورد بیکلام این تصور رو نداشتم چون موسیقی بیکلام رو معمولا توصیه میکنن همه که گوش بدیم
افراد آشنا
بیکلام کمتر گوش میدم شاید چون دنبالش نبودم. ولی فرق ندارن. اونا هم روی احساسات تاثیر میذارن.

پیرو بحث فیلسوفای ایرانی یه چیزی یادم اومد
من وقتی به ابوعلی سینا فکر میکنم تصویری ک تو ذهنم میاد ازش امین تارخه Smile
ارسال: #۳۹۷۹۳
۲۵ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۳۰ ب.ظ، توسط crevice.)
...............................
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , sss , RangiRangi , diligent , RASPINA
ارسال: #۳۹۷۹۴
۲۵ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۴۷ ق.ظ
(۲۵ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۳۷ ق.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  افراد آشنا
بیکلام کمتر گوش میدم شاید چون دنبالش نبودم. ولی فرق ندارن. اونا هم روی احساسات تاثیر میذارن.
کلام دار درسته منم یاد آدم های آشنا میفتم ولی بی کلام کلا آدم ها و تصاویر ناآشنا که حس آشنایی دارم باهاشون..
،

از شما و بقیه دوستان ممنونم. خیالم راحت شد. خیلی نگران این حس و حالاتم بودم
ارسال: #۳۹۷۹۵
۲۵ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۵۱ ق.ظ
چقدر همه با آهنگ حس بهشون دست میده! چقدر من بی حسم! Confused

سپاس‌گزاری شده توسط: crevice

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۸۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۱۳۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۹۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close