زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۹۱۵۱
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۵۲ ب.ظ
انقدر از دیشب صدای گریه از تو خونه همسایه و همینطور کوچه شنیدم که خودم هم دیگه دارم از غصه دق میکنم. تعطیل نبود میرفتم کتابخونه
خیلی ناراحت کننده است از دست دادن عزیزی..

+
یه چیز عجیبی فهمیدم
رشته کامپیوتر به طرز وحشتناکی قدرت تجزیه و تحلیل ما رو برده بالا
دارم یه سری مطالب رو میخونم که یه زمان اصلا تو مغزم نمیرفت. الان از همون جمله اول خودم تا آخرشو میتونم حدس بزنم و بفهمم بدون اینکه تلاش کنم برای فهمیدنش!
خوشمان آمد.. خوشمان آمد. Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , فاطمه سلیمانی
ارسال: #۳۹۱۵۲
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۰۱:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۰۹ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۵۲ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  دارم یه سری مطالب رو میخونم که یه زمان اصلا تو مغزم نمیرفت. الان از همون جمله اول خودم تا آخرشو میتونم حدس بزنم و بفهمم بدون اینکه تلاش کنم برای فهمیدنش!
خوشمان آمد.. خوشمان آمد.
سنتون رفته بالا ،‌ربطی به رشته نداره.

این هوا باب لباس پهن کردن واسه خشک شدنه .
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , The BesT , فاطمه سلیمانی
ارسال: #۳۹۱۵۳
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۰۲:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۱۱ ب.ظ، توسط The BesT.)
اینقدر در زمینه طراحی وب فیلم اموزشی دیدم و کار کردم و تو شرکت کار کردم و بهم پول ندادن که دیگه حالم از وب بهم میخوره....
خیلی وقتها همین دستمزدی به آدم د قبال کار میدن خودش انگیزه به آدم میده برای ادامه اش... من توی وب اینقدر بی پول کار کردم که متنفر شدم... نمیدونم مشکل از وب هست یا مشکل از من هست یا مشکل از شرکت هست ...ولی هرچی هست بیزار شدم. میخوام برم دنبال همون علاقه خودم و رسرچ و پروژه های تحقیقاتی... توی تهران اگر کسی شرکتهای تحقیقاتی خوبی میشناسه که پول هم بدهند!!! لطفا معرفی کنه. از شرکتی یا پژوهشکده ای که مفتی کار میکنن بیزارم... برای همین هست تاحالا دکتری ایران نخوندم. هرکسی میبینه میگه حیفه بخون... ولی من تاحالا پشیمون نشدم از نخوندمش.اگر روزی در قبال دانشجوی دکتری ایران پول دادن من اون روز اگر زنده بودم حتما میخونم

---- مدیرشرکت بهم پیام داده میگه چرا دیگه نمیایید...میخواستم بگم خیلی رو داری بخدا... مگه وقتم را از سر راه آوردم مفتکی بیام کار کنم. .. برای همین پروژه وبشون کلی ایده بهشون دادم ولی انگار نه انگار. میگه از دید ما هنوز بچه ها در حدی نیستن که بخواهیم باهاشون قرارداد پولی تمددید کنیم!!!
از دید من هم تو یک آدم عوضی پررو هستی...
همینکارها میکنن که استعدادهامون میخشکه... اگر در قبال هرچند زحمت کم براشون کرایه رفت و برگشت بهم میدادن میموندم و کلی ایده براشون میدادم. هرچند تا الان هم براشون دریغ نکردم...ولی بیخیال...راه من همون هست که برم تو لاک خودم و دنبال اهداف و ایده های خودم باشم
دارم تمام تلاشم میکنم و هرنقطه مثبتی که وجود داره پیگیری میکنم برای کار.... تا اگر روزی گذاشتم و رفتم از این مملکت برای همیشه پشت سرم را هم نگاه نکنم.... دیگه اون موقع میفهمید قدرم را ندونستید... ولی دیگه دیر شده...
این قدر ندونستن فقط توی کار هم نیست. توی بحث ازدواج هم هست...خخخ .یه روزی میفهمن قدرم را ندونستن ولی متاسفانه دیر شده دیگه... والاعع
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , diligent , ele , Avril89
ارسال: #۳۹۱۵۴
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۰۲:۱۱ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۰۳ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  اینقدر در زمینه طراحی وب فیلم اموزشی دیدم و کار کردم و تو شرکت کار کردم و بهم پول ندادن که دیگه حالم از وب بهم میخوره....
خیلی وقتها همین دستمزدی به آدم د قبال کار میدن خودش انگیزه به آدم میده برای ادامه اش... من توی وب اینقدر بی پول کار کردم که متنفر شدم... نمیدونم مشکل از وب هست یا مشکل از من هست یا مشکل از شرکت هست ...ولی هرچی هست بیزار شدم. میخوام برم دنبال همون علاقه خودم و رسرچ و پروژه های تحقیقاتی... توی تهران اگر کسی شرکتهای تحقیقاتی خوبی میشناسه که پول هم بدهند!!! لطفا معرفی کنه. از شرکتی یا پژوهشکده ای که مفتی کار میکنن بیزارم...

---- مدیرشرکت بهم پیام داده میگه چرا دیگه نمیایید...میخواستم بگم خیلی رو داری بخدا... مگه وقتم را از سر راه آوردم مفتکی بیام کار کنم. .. برای همین پروژه وبشون کلی ایده بهشون دادم ولی انگار نه انگار. میگه از دید ما هنوز بچه ها در حدی نیستن که بخواهیم باهاشون قرارداد پولی تمددید کنیم!!!
همینکارها میکنن که استعدادهامون میخشکه... اگر در قبال هرچند زحمت کم براشون کرایه رفت و برگشت بهم میدادن میموندم و کلی ایده براشون میدادم. هرچند تا الان هم براشون دریغ نکردم...ولی بیخیال...راه من همون هست که برم تو لاک خودم و دنبال اهداف و ایده های خودم باشم
دارم تمام تلاشم میکنم و هرنقطه مثبتی که وجود داره پیگیری میکنم برای کار.... تا اگر روزی گذاشتم و رفتم از این مملکت برای همیشه پشت سرم را هم نگاه نکنم.... دیگه اون موقع میفهمید قدرم را ندونستید...
منم رفتم یه هفته برای یه شرکتی سایت زدم پولمو ندادن سایتو اوردم پایین، هاستشم منتقل کردم به پنل کاربری خودمSmile
حالا موندم با این هاست با پلن سازمانی چیکار کنم که استفاده بهینه رو ازش برده باشم.SmileBlush
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , ele , adel71
ارسال: #۳۹۱۵۵
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۰۲:۱۷ ب.ظ
چقدر خوب که توی یک هفته سریع تصمیم عالیتون را گرفتید. من دوماهه دارم میرم. دلم میسوزه .ایده های خوبی براشون دادم... حیف...

من واقعا پول میخوام. من حاضرم از هرراه مفیدی پول بدست بیارم تا ذهنم آروم بشه. چکار کنم ؟
ارسال: #۳۹۱۵۶
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۰۲:۲۰ ب.ظ
من هم مدیر پروژه مون چند ماه پیش گفته بود بیا ماهی ۲.۵ نرفتم البته اون جا بالاترین حقوق شرکت همین بود می گفت به تو زیادتر بدهم جو شرکت بهم می ریزه. کلا شرکت هایی که در تهران هم شرکت های خوبی هستند و تخصصی کار می کنند و هم پول خوبی می دهند رو اگه کسی می شناسه معرفی کند خوب است.

+ فکر می کنم در ایران همه باید کارآفرین باشن تا از درآمدشون کاملا راضی باشن یا توقعشون خیلی پایین باشه و آرزوی مادی نداشته باشن
+اون لینکی که آقای بلک گذاشت جالب بود. با همین تخصص چقدر اختلاف حقوق هست بین ایران و آمریکا
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۳۹۱۵۷
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۰۲:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۲۲ ب.ظ، توسط pioneer01.)
(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۱۷ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  چقدر خوب که توی یک هفته سریع تصمیم عالیتون را گرفتید. من دوماهه دارم میرم. دلم میسوزه .ایده های خوبی براشون دادم... حیف...

من واقعا پول میخوام. من حاضرم از هرراه مفیدی پول بدست بیارم تا ذهنم آروم بشه. چکار کنم ؟

سیریش بشویدBig Grin
تا حالا مستقیم و واضح گفتین حقوقتونو بدن؟ اخه تا ادم نگه فک میکنن فی سبیل الله اومدیم
ارسال: #۳۹۱۵۸
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۰۲:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۳۱ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۰۳ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  اینقدر در زمینه طراحی وب فیلم اموزشی دیدم و کار کردم و تو شرکت کار کردم و بهم پول ندادن که دیگه حالم از وب بهم میخوره....
خیلی وقتها همین دستمزدی به آدم د قبال کار میدن خودش انگیزه به آدم میده برای ادامه اش... من توی وب اینقدر بی پول کار کردم که متنفر شدم... نمیدونم مشکل از وب هست یا مشکل از من هست یا مشکل از شرکت هست ...ولی هرچی هست بیزار شدم. میخوام برم دنبال همون علاقه خودم و رسرچ و پروژه های تحقیقاتی... توی تهران اگر کسی شرکتهای تحقیقاتی خوبی میشناسه که پول هم بدهند!!! لطفا معرفی کنه. از شرکتی یا پژوهشکده ای که مفتی کار میکنن بیزارم... برای همین هست تاحالا دکتری ایران نخوندم. هرکسی میبینه میگه حیفه بخون... ولی من تاحالا پشیمون نشدم از نخوندمش.اگر روزی در قبال دانشجوی دکتری ایران پول دادن من اون روز اگر زنده بودم حتما میخونم

دارم تمام تلاشم میکنم و هرنقطه مثبتی که وجود داره پیگیری میکنم برای کار.... تا اگر روزی گذاشتم و رفتم از این مملکت برای همیشه پشت سرم را هم نگاه نکنم.... دیگه اون موقع میفهمید قدرم را ندونستید... ولی دیگه دیر شده...
این قدر ندونستن فقط توی کار هم نیست. توی بحث ازدواج هم هست...خخخ .یه روزی میفهمن قدرم را ندونستن ولی متاسفانه دیر شده دیگه... والاعع
در مورد این پست انقدر حرف دارم و انقدر حرف خودم بود که اگه بخوام بنویسم باید یکی دو صفحه بنویسم!!! با این تفاوت که احتمالا برای من قضیه پیچیده تر هم هست.
اما در مورد کار خیلی رک برخورد کنید. به رییس بگید من شرایطم اینه. هستی بسم الله نیستی خداحافظ. با کنایه حرف زدن، خودش منظورمو بفهمه، دو پهلو حرف زدن و... ممنوع

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , The BesT , diligent , kilookiloo , Riemann , shahlaj , Avril89
ارسال: #۳۹۱۵۹
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۰۲:۴۰ ب.ظ
مستقیم و واضح و رک نگفتم. فقط یکبار توی تلگرام بهش پیام دادم که قرارداد جدید را کی باهامون میبندید ؟ فقط این مشکل من نیست .ما پنج نفر هستیم که داریم روی اون پروژه کار میکنیم و من فقط از طرف خودم حرف نزدم. گفتم بچه ها هم در این مورد سوال دارن که من مسئول شدم بپرسم. بعد ایشون جواب داد که از دید ما هنوز بچه ها در حدی نیستن که بخواهیم باهاشون قرارداد ببندیم و باید فاز اول پروژه تمام بشه تا من بعد تصمیم بگیرم با کدومیک از اعضا میتونم کار کنم. من گفتم که فاز اول پروژه کی تمام میشه ؟ گفت حدودا یک دوماه دیگه.
دیگه من حرفی نزدم.
بنظرتون چکار کنم؟
بعد حتی من این ایده ای که دارن پیاده سازی میکنن را بهش گفتم مطمئن هستید این ایده میتونه درآمد خوبی داشته باشه؟ گفت من برای این ایده چندجا پرس و جو کردم گفتن اگر عملی بشه خوبه و همینکه سایت روی سرور قرار بگیره مخابرات موظف هست ماهیانه پول به ما بده. من همچین صحبتی را تاحالا نشنیده بودم. از دوستان کسی میدونه که واقعا اگر سایتی بازدید زیاد داشته باشه مخابرات موظف هست به اون شرکت ماهیانه پول بده؟
ارسال: #۳۹۱۶۰
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۰۲:۴۲ ب.ظ
یادمه اولین جایی که میخواستم کار کنم شرطم این بود که حقوقش از قانون کار بیشتر باشه! تازه چند ماه بود ارشد شریف گرفته بود! من با این شرایط رفتم سر کار. اما الان به این نتیجه رسیدم تو این منطقه ما کار کردن برای شرکت خصوصی فایده نداره. یا کار دولتی، یا آدم خودش یه کاری راه بندازه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۹۱۶۱
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۰۲:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۴۷ ب.ظ، توسط The BesT.)
(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۲۰ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  من هم مدیر پروژه مون چند ماه پیش گفته بود بیا ماهی ۲.۵ نرفتم البته اون جا بالاترین حقوق شرکت همین بود می گفت به تو زیادتر بدهم جو شرکت بهم می ریزه. کلا شرکت هایی که در تهران هم شرکت های خوبی هستند و تخصصی کار می کنند و هم پول خوبی می دهند رو اگه کسی می شناسه معرفی کند خوب است.

+ فکر می کنم در ایران همه باید کارآفرین باشن تا از درآمدشون کاملا راضی باشن یا توقعشون خیلی پایین باشه و آرزوی مادی نداشته باشن
+اون لینکی که آقای بلک گذاشت جالب بود. با همین تخصص چقدر اختلاف حقوق هست بین ایران و آمریکا

حالا مگه به شما پول بیشتری بده قراره بقیه بفهمند؟ من میشناسم کسی که مدیر شرکت حقوق خیلی بالاتر بهش میده ولی بهش گفته به بقیه اعضا نگو چون کار تو خیلی بهتره من بهت بیشتر میدم ولی مطرح نکن که صدای بقیه در نیاد

(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۴۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یادمه اولین جایی که میخواستم کار کنم شرطم این بود که حقوقش از قانون کار بیشتر باشه! تازه چند ماه بود ارشد شریف گرفته بود! من با این شرایط رفتم سر کار. اما الان به این نتیجه رسیدم تو این منطقه ما کار کردن برای شرکت خصوصی فایده نداره. یا کار دولتی، یا آدم خودش یه کاری راه بندازه.

من اتفاقا دیروز داشتم به همین قضیه فکر میکردم که کار یا باید دولتی باشه که مطمئن باشی حقوقی بهت میدن یا اینکه خودت کار راه بندازی که من نمیخوام خودم شرکت بزنم و کار راه بندازم چون خودم را موندگار تو شهر خودم و ایران نمیبینم. پس باید چکار کنم؟
ارسال: #۳۹۱۶۲
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۰۲:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۵۰ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۴۰ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  مستقیم و واضح و رک نگفتم. فقط یکبار توی تلگرام بهش پیام دادم که قرارداد جدید را کی باهامون میبندید ؟ فقط این مشکل من نیست .ما پنج نفر هستیم که داریم روی اون پروژه کار میکنیم و من فقط از طرف خودم حرف نزدم. گفتم بچه ها هم در این مورد سوال دارن که من مسئول شدم بپرسم. بعد ایشون جواب داد که از دید ما هنوز بچه ها در حدی نیستن که بخواهیم باهاشون قرارداد ببندیم و باید فاز اول پروژه تمام بشه تا من بعد تصمیم بگیرم با کدومیک از اعضا میتونم کار کنم. من گفتم که فاز اول پروژه کی تمام میشه ؟ گفت حدودا یک دوماه دیگه.
دیگه من حرفی نزدم.
بنظرتون چکار کنم؟
بعد حتی من این ایده ای که دارن پیاده سازی میکنن را بهش گفتم مطمئن هستید این ایده میتونه درآمد خوبی داشته باشه؟ گفت من برای این ایده چندجا پرس و جو کردم گفتن اگر عملی بشه خوبه و همینکه سایت روی سرور قرار بگیره مخابرات موظف هست ماهیانه پول به ما بده. من همچین صحبتی را تاحالا نشنیده بودم. از دوستان کسی میدونه که واقعا اگر سایتی بازدید زیاد داشته باشه مخابرات موظف هست به اون شرکت ماهیانه پول بده؟
۱- کسی بدون پول و قرارداد کار نمی کنه. اصلا منطقی نیست. من خودم یه بار بدون قرارداد پروژه گرفتم طرف وسطش بیخیال شد. آخرش با کلی دعوا حاضر شد پروژه ادامه پیدا کنه. کار همیشه با قرارداد سفت و سخت بسته میشه و لاغیر. فعالیت اقتصادیه مسخره بازی که نیست. یه ریال هم توش حسابه.
۲- یکی دو ماه نداریم. کار حساب و کتاب داره و باید مدیر پروژه داشته باشه. مدیر پروژه برنامه ریزی می کنه و زمان بندی میده. باید بگه دقیقا کی؟ ۳۰ روز دیگه؟ ۳۵ روز دیگه؟ ۶۰ روز دیگه؟
۳- به نمایندگی معنی نداره (از نظر من). هر کسی خودش زبون داره و شرایطش با بقیه فرق داره.
۵- اگه شما کارمند هستید (شریک نیستید) در نتیجه شما پولتون رو میگیرید. موفقیت پروژه مشکل شما نیست. اگه پروژه موفق بشه سودش رو کارفرما میبره. اگه ضرر کنه هم اون ضرر می کنه.
۶- بررسی ایده روش های درست حسابی داره. مثلا روش های آماری. بر حسن حدس و ظن و اینکه اون بازاریه خیلی حالیشه نیست.

(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۴۳ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  حالا مگه به شما پول بیشتری بده قراره بقیه بفهمند؟ من میشناسم کسی که مدیر شرکت حقوق خیلی بالاتر بهش میده ولی بهش گفته به بقیه اعضا نگو چون کار تو خیلی بهتره من بهت بیشتر میدم ولی مطرح نکن که صدای بقیه در نیاد
اینم از اون تنگ نظری های مسخره است. نگاه سلبی و منفی دارن. میتونست به جای این شفافیت درست کنه و هر کسی بدونه چرا داره انقدر پول میگیره و همکارش چرا داره بیشتر میگیره. بر اساس یه نظام ساختار مند حقوق بده (مثل ارزیابی عملکرد) این مسائل پیش نمیاد.

(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۴۳ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  من اتفاقا دیروز داشتم به همین قضیه فکر میکردم که کار یا باید دولتی باشه که مطمئن باشی حقوقی بهت میدن یا اینکه خودت کار راه بندازی که من نمیخوام خودم شرکت بزنم و کار راه بندازم چون خودم را موندگار تو شهر خودم و ایران نمیبینم. پس باید چکار کنم؟
اینطوری نمیشه نظر داد. اطلاعاتم خیلی کمه که بخوام نظر بدم.

سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , kilookiloo , gogooli , pioneer01 , ele
ارسال: #۳۹۱۶۳
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۰۳:۰۴ ب.ظ
با این حرفا که شماها زدید کارفرمای من بهترین کارفرمای کره ی زمینه،
این هی میاد و میره میگه ای بابااااا، باز که سر ماه شده و تو پول نبردیBig Grin حالا فعلا نمیدونه هدف چیه (آیکن چشمک)
=======
اما یه پسر خوب پیش ما هست، هیچی نداره جز پاک دستی، سوادش در حد نوشتن و خوندنه،
اون خواست از وضعیت کاری من سو استفاده کنه و به خاطر کاری که وظیفشه، پول اضافه بگیره، من همونجا گفتم تا الان تمام کارها رو من تنظیم کردم و همه تون میدونید، من نصف پولی که این میگه رو میگیرم در کمتر از دو هفته سه برابر کار اینم انجام میدم، اون پول رو گرفتم همونجورم دس نخورده س و کارمم انجام دادم،
این کار دو تا هشدار داره یکی به اون پسره یکی به کارفرما که ارزش کار رو درک کنن،شما هم در هر جایگاهی هستید حتی نصب ویندوز خودتون رو ارزون نفروشید
سعی کنید مدام یاد آوری کنید که پولِ زمانی که میذارید باید پرداخته بشه،پول خیلی خیلی مهمه، اونم برای کسایی در شرایط ما . . .
ارسال: #۳۹۱۶۴
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۰۳:۰۴ ب.ظ
من هم به مدیرپروژه گفتم زمانبندی تعیین کنید بگید این فاز پروژه قرار هست کی تمام بشه تا من شخصا خودم حساب کار دستم بیاد. گفت اگر خودم میخواستم انجام بدم حدودا یک هفته این فاز تمام میشد ولی چون شما چندنفر هستید و خیلی در حد خودم مسلط نیستید احتمالا یکی دوماه دیگه تمام بشه... بعد من گفتم خب کل کار باید کی تمام بشه؟ گفت محصول مال خود شرکت هست و مشتری هنوز بالای سرش قرار نگرفته و برای همین من عجله ای توی انجام کارش ندارم .محصولات دیگر شرکت هم که مشتری دارن به ما نمیگه خودشون جلسه میذارن .حتی بعضی روزها هم که جلسشون طول میکشید میگفت نیایید توی خونه کار را تمام کنید!

اگر شرکتی نیرویی میگیره که بخواد هم کار پروژه را انجام بده و هم اون طرف در حین کار اموزش هم داره میبینه در کنارش ، اون شرکت حقوقی موظف هست بده؟ میتونه بگه مفتی دارید پروژه شرکت را انجام میدید ولی در قبالش مفتی هم دارید آموزش میبنیید و خودتون یه چیزی یاد میگیرید؟ این حرفشون منطقی هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman
ارسال: #۳۹۱۶۵
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۰۳:۱۱ ب.ظ
(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۱۱ ق.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  ا این کاکاشیه
.....
کونیچیوا کاکاشی سنسه
واتاشی وا ایتاچی اوچیها
Big GrinCool
یکی از شخصیت های محبوب منه Tongue

(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۵۲ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  یه چیز عجیبی فهمیدم
رشته کامپیوتر به طرز وحشتناکی قدرت تجزیه و تحلیل ما رو برده بالا
دارم یه سری مطالب رو میخونم که یه زمان اصلا تو مغزم نمیرفت. الان از همون جمله اول خودم تا آخرشو میتونم حدس بزنم و بفهمم بدون اینکه تلاش کنم برای فهمیدنش!
خوشمان آمد.. خوشمان آمد. Big Grin
من اوایل ترم ۳ بود فکر کنم که تصممیم گرفتم دوباره کنکور کارشناسی بدم و دانشگاه بهتری قبول بشم . رفتم سراغ درس های دبیرستان و دیدم تست هایی که قبلا کلی براش راه حل مینوشتم رو میتونم خیلی سریع و تحلیلی حل کنم Big Grin به نظر خودم یکی از دلایلش همین الگوریتم نویسی و برنامه نویسیه یه دلیل دیگه هم که به ذهنم رسید این بود که روش درس خوندن توی دانشگاه متفاوته , قبلا ی کتاب با حجم خیلی کم رو برای یک سال میخوندیم ولی برای دانشگاه مجبور بودم ی کتاب حجیم رو ۲ یا ۳ روزه بخونم Cool (سر کلاس نرفتن هم به مشکلاتش اضافه کنید)

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۳۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۹۷۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۴۰۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۷۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close