زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۸۳۷۱
۱۹ شهریور ۱۳۹۶, ۱۱:۳۰ ب.ظ
قبول نیست، دسته خرابه دست من بود. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال: #۳۸۳۷۲
۱۹ شهریور ۱۳۹۶, ۱۱:۵۲ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۹ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۳۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  قبول نیست، دسته خرابه دست من بود. Big Grin

ازین بهانه های تکراری Smile بروید بازی یاد بگیرید SmileTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۸۳۷۳
۲۰ شهریور ۱۳۹۶, ۰۲:۱۷ ق.ظ
از نعمت های خدا دوستی هست که بتونید باهاش فیف بزنید. Big GrinTongue

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۳۸۳۷۴
۲۰ شهریور ۱۳۹۶, ۱۰:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۳ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
ارسال: #۳۸۳۷۵
۲۰ شهریور ۱۳۹۶, ۰۳:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۱۱ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
خوب بود:‌

بسیار جالب:

سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , salam5 , khayyam , RangiRangi
ارسال: #۳۸۳۷۶
۲۰ شهریور ۱۳۹۶, ۰۴:۲۲ ب.ظ
پسره میخواد بره خواستگاری، جزو معیارهاش چشم آبی و موهای بلونده. دلیلش هم اینه خانم های دوستاش اینطورین. Smile))))

سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , RASPINA
ارسال: #۳۸۳۷۷
۲۰ شهریور ۱۳۹۶, ۰۴:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۴:۴۲ ب.ظ، توسط sss.)
(۲۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۰۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
آن چه خوبان همه دارند، کیه که قدر بدونهCoolTongue

(۲۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۴:۲۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  پسره میخواد بره خواستگاری، جزو معیارهاش چشم آبی و موهای بلونده. دلیلش هم اینه خانم های دوستاش اینطورین. [تصویر:  smile.gif]))))
حالا باز نگین بحث شدBig Grin. ولی یه بنده خدایی خانواده رو بیچاره کرده بود من عاشق فلانی ام، خلاصه راضی شدن برن خواستگاری. بعد خودش گفت نه. اون موقع موهاش بلند بود الان کوتاه کرده نمیخوام
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , pioneer01 , RASPINA
ارسال: #۳۸۳۷۸
۲۰ شهریور ۱۳۹۶, ۰۴:۴۸ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۴:۳۸ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  حالا باز نگین بحث شدBig Grin. ولی یه بنده خدایی خانواده رو بیچاره کرده بود من عاشق فلانی ام، خلاصه راضی شدن برن خواستگاری. بعد خودش گفت نه. اون موقع موهاش بلند بود الان کوتاه کرده نمیخوام
شاید از اثرات ازدواج دیرهنگامه!

ارسال: #۳۸۳۷۹
۲۰ شهریور ۱۳۹۶, ۰۴:۵۱ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۴:۴۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  شاید از اثرات ازدواج دیرهنگامه!
آره دیگه چند روز زودتر راضی میشدن برن خواستگاری، الان سر خونه زندگیشون بودنBig Grin
ارسال: #۳۸۳۸۰
۲۰ شهریور ۱۳۹۶, ۰۵:۰۷ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۴:۳۸ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  حالا باز نگین بحث شدBig Grin. ولی یه بنده خدایی خانواده رو بیچاره کرده بود من عاشق فلانی ام، خلاصه راضی شدن برن خواستگاری. بعد خودش گفت نه. اون موقع موهاش بلند بود الان کوتاه کرده نمیخوام
عب نداره بحث شهSmile بحث خوبهCool
خب بلند میشه دیگه UndecidedConfused
ارسال: #۳۸۳۸۱
۲۰ شهریور ۱۳۹۶, ۰۵:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۵:۱۸ ب.ظ، توسط sss.)
(۲۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۵:۰۷ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  خب بلند میشه دیگه [تصویر:  undecided.gif][تصویر:  confused.gif]
اون قدر بلند که مورد نظر بوده، چند سال طول میکشیده.
ارسال: #۳۸۳۸۲
۲۰ شهریور ۱۳۹۶, ۰۶:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۵۲ ق.ظ، توسط RangiRangi.)
............
 سپاس‌گزاری شده توسط: ele
ارسال: #۳۸۳۸۳
۲۰ شهریور ۱۳۹۶, ۰۷:۰۳ ب.ظ
چند روز پیش عروسی رفته بودیم عروس فکر کنم ۷۸ داماد ۷۲ .HeartHeart
امروز هم بیرون دیدمشون .خدا را شکر حال خوبی دارند Big GrinBig Grin.شادند .
حالا هی دنبال چشم آبی و موی بور باشید

چرا این روزا اینقدر بحث ازدواجه.ما میخوایم درس بخونیم Tongueخواهشا تا آخر اردیبهشت فقط بحث علمی بذارید

پ ن :جمعه هم عروسی صمیمی ترین دوستم هست .دوستم خواهر نداره به من میگه آجی Rolleyesراسپینا.حس خوبی دارم با دوستان جمع میشیم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۳۸۳۸۴
۲۰ شهریور ۱۳۹۶, ۰۷:۰۸ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۷:۰۳ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  چند روز پیش عروسی رفته بودیم عروس فکر کنم ۷۸ داماد ۷۲ .HeartHeart
امروز هم بیرون دیدمشون .خدا را شکر حال خوبی دارند Big GrinBig Grin.شادند .
حالا هی دنبال چشم آبی و موی بور باشید

چرا این روزا اینقدر بحث ازدواجه.ما میخوایم درس بخونیم Tongueخواهشا تا آخر اردیبهشت فقط بحث علمی بذارید

پ ن :جمعه هم عروسی صمیمی ترین دوستم هست .دوستم خواهر نداره به من میگه آجی Rolleyesراسپینا.حس خوبی دارم با دوستان جمع میشیم

عه بحث به این خوبی داره پیش میره Tongue
زمان استراحت بیایید مانشت Smile Blush
ارسال: #۳۸۳۸۵
۲۰ شهریور ۱۳۹۶, ۰۷:۱۱ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۷:۰۸ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  عه بحث به این خوبی داره پیش میره [تصویر:  tongue.gif]
زمان استراحت بیایید مانشت [تصویر:  smile.gif] [تصویر:  blush.gif]
اوهوم....بذار یه کم فکر کنم................HuhHuhHuh

آره حق با شماست خوبه استراحتما بیام اینجا Smile
به هر حال ذهن استراحت هم میخوادTongueBig GrinCool

ممنون پیشنهاد خوبی بود HeartHeart

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۳۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۰۳۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۴۴۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۷۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close