زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۲۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۶۷۰۶
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۱:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۵۶ ب.ظ، توسط فاطمه سلیمانی.)
خدای مهربون ، تو شرایط بحرانی قرار گرفتم اگه میشه امروز بعد از ظهر برای من معجزه کن......
............................................
خدایا ممنونم....

امام مهدی علیه السّلام:

أکثِروا الدُّعاءَ بِتَعجیلِ الفَرَجِ فَإنَّ ذلِکَ فَرَجُکُم.

براى تعجیل در فرج بسیار دعا کنید ، که در فرج من فرج شما نیز هست.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۳۶۷۰۷
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۲:۲۵ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۱۷ ب.ظ)*tarannom* نوشته شده توسط:  کاش رتبه های برتر میومدن توصیه های ایمنی میکردن بهمون،روحیه میدادن،قلق روز کنکورو میگفتنBig Grin
قلق خاصی نداره کنکور . با آرامش و توکل برین سر جلسه کنکور اصلا سخت نیست. هر سوالی رو مطمئن بودین جواب بدین. فراموش نکنین با میانگین پنجاه هم رتبه خیلی خوبی میارین قرار نیست همه سوالا رو زخمی کنین. سوال ریسکی اصلا نزنین و حواستونم به پر کردن پاسخنامه باشه اشتباه وارد نکنین. استرس نداشته باشید روز کنکور و شب قبلشم استراحت کافی داشته باشید و هموناییکه بلدین رو بزنین نتیجه میگیرین. موفق و پیروز باشید. Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: *tarannom*
ارسال: #۳۶۷۰۸
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۰:۵۷ ب.ظ
آسوده بخواب سرباز وطن، که سرنوشت تا ابد برایت مرخصی رد کرده ...
(? در درگیری مأموران و سربازان هنگ مرزی میرجاوه با گروهک تکفیری تروریستی، ۹ تن (۳ نیروی کادر و ۶ سرباز) به شهادت رسیدند.)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۳۶۷۰۹
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۱:۴۹ ب.ظ
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۲۵ ب.ظ)sajad90 نوشته شده توسط:  
(05 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۱۷ ب.ظ)*tarannom* نوشته شده توسط:  کاش رتبه های برتر میومدن توصیه های ایمنی میکردن بهمون،روحیه میدادن،قلق روز کنکورو میگفتنBig Grin
قلق خاصی نداره کنکور . با آرامش و توکل برین سر جلسه کنکور اصلا سخت نیست. هر سوالی رو مطمئن بودین جواب بدین. فراموش نکنین با میانگین پنجاه هم رتبه خیلی خوبی میارین قرار نیست همه سوالا رو زخمی کنین. سوال ریسکی اصلا نزنین و حواستونم به پر کردن پاسخنامه باشه اشتباه وارد نکنین. استرس نداشته باشید روز کنکور و شب قبلشم استراحت کافی داشته باشید و هموناییکه بلدین رو بزنین نتیجه میگیرین. موفق و پیروز باشید. Smile

من یادمه روز قبل کنکور نشستم دقیق حساب کردم که از هر درسی اگر چندتا سوال بزنم میشه ۳۰درصد. بعد اگر بهتر بلد بودم با خوشحالی بهتر تست بزنم اگر نه که نگران نباشم.
بعد روز گنکور هم دقیقا سوالها میخوندم و فقط اونها که مطمعن بودم میزدم برام مهم نبود اگر از روی ده تا تست بدون بلد بودن میگذشتم مهم تعداد تستهای درستی بود که میزدم. اینجوری وقت هم اضافه اوردم و تمام سعی کردم تو وقت اضافه چندتا تست که شک داشتم را دیگه زور خودمو میزدم حلشون کنم که خداروشکر از تکنیکهای مختلفی هم حل کردم و تونستم بهتر کنم درصدهام را
شما یه درصد برای خودتون در نر بگیرید که میخواهید به اون درصدها برسید و سر جلسه فقط حواستون به شمارش سوالهایی باشه که میزنید و مطمعن باشید درست میزنید.اگر درصد یه درس خوب نشد تو تستهای درس دیگه جبران کنید. با آرامش کامل
 سپاس‌گزاری شده توسط: *tarannom* , kilookiloo
ارسال: #۳۶۷۱۰
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۲:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۴۱ ق.ظ، توسط signal_micro.)
من از خودم راضی نیستم یکم حرکت قشنگ سازمان سنجش پلنهامو بهم ریخت یه درسی رو بیخود خوندم(از دروس اضافه شده) آخرشم خوب جمعش نکردم به درسای دیگه هم لطمه زده و از آمادگی افتادم
توکل به خدا تا آخرین ساعات تلاشمونو میکنیم همه چیز دست اونه نه سنجش
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak
ارسال: #۳۶۷۱۱
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۲:۴۵ ق.ظ
(۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۳۹ ق.ظ)signal_micro نوشته شده توسط:  من از خودم راضی نیستم یکم حرکت قشنگ سازمان سنجش پلنهامو بهم ریخت یه درسی رو بیخود خوندم(از دروس اضافه شده) آخرشم خوب جمعش نکردم به درسای دیگه هم لطمه زده و از آمادگی افتادم
توکل به خدا تا آخرین ساعات تلاشمونو میکنیم همه چیز دست اونه نه سنجش

دقییقا
لعنتی برناممون رو بهم ریختن
ارسال: #۳۶۷۱۲
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۱:۱۰ ق.ظ
(۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۴۵ ق.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  تو رشته های دیگه هم تغییر دروس داشتن دوستام میگن برای برق قدرتی ها سیگنال اورردن ولی با ضریب۱ یعنی آقا خیلی کارت درسته ۳ یا ۴ تا سوال ضریب۱ بزن هنرت زیاده یکم رتبه بهتری بگیر نه اینکه دوتا درس ضریب ۴ اضافه کنن Angry
یه کم انصاف داشتن مثلا ریاضی عوض میکردن یا تخصصی نه مشترک سرنوشت ساز!
دقییقا
لعنتی برناممون رو بهم ریختن
ارسال: #۳۶۷۱۳
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۱:۲۹ ق.ظ
فاز منفی ندید دوستان
مثبت باشیم بهتره
توکل بخدا
ایشالا خیره و خوشحال خواهیم بود
ارسال: #۳۶۷۱۴
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۱:۳۳ ق.ظ
(۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۲۹ ق.ظ)Mohammad.1993 نوشته شده توسط:  توکل بخدا
منم همینو گفتم تازه من همیشه به همه انرژی میدمSmile
امروز یکم کلافه بودم این تاپیکم واسه همین روزاست دیگه
ارسال: #۳۶۷۱۵
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۰:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۰۸ ب.ظ، توسط fo-eng.)
کتاب نخوانید، هیچ چیز نمی شود!

سکانس اول
توی فرودگاه نشسته ام. یک ایرانی آن ور چیپس می خورد، ایرانی دیگر انگشت دستش را تا میانه در گوش خود فرو کرده و با تکانه ی زیاد در حال تکان دادن است
ایرانی دیگر که خودم باشم، آهنگ گوش میکنم
و...
آن ور سالن اما یک توریست خارجی که کمه کم ۸۵ سال سن دارد، پاهایش را - بدون اینکه کفش هایش را در آورده باشد- روی چمدانش گذاشته و سخت مشغول مطالعه است چنان که هیچ چیز جلب توجه کنی، توجه او را جلب نمی کند.
خب با این سن کتاب بخواند که چه شود؟
این اولین سوال یک ایرانی که خودم باشم

خب مگر کتاب بخوانی منفعت و مالی می بری؟
اینم دومین سوال یک ایرانی که خودم باشم

سکانس دوم
توی رستورانی نشسته ام در همان شهر
یک گروه توریستی فرانسوی وارد می شوند، همه سالمند
با بگو و بخند شام میل می کنند و بعد سرحال تر از من به هتلشان برمی گردند

اما پیرمرد و پیرزن ایرانی که پدر و مادر خودم باشند، اولا از بس خودشان را صرف فرزندانی چون من کرده اند، هزار جور درد و بیماری گرفته اند و ثانیا وقتی می گویی مادر جان فلان کار را یاد بگیر، رانندگی یاد بگیر، می گویند از ما گذشته
پیر شدیم
در حالی که تازه در آستانه پختگی و بلوغ کامل فکری هستند

ارتباط این دو سکانس چیزی جز همان کتاب هایی که آنها می خوانند و ما نمی خوانیم نیست

طیاره ای که آنها می سازند و ما نمی توانیم فرقش در همین کتاب خواندن ها و دانستن ها و میل به شکوفا شدن ها و شکوفا کردن هاست

پیشرفتی که آب در دهان امثال من و هم سن و سالانم می اندازد که برویم آنجا زندگی کنیم و همین دانش اندکی را هم که داریم در خدمت آنها بگذاریم مگر اینکه گوشه چشمی به ما داشته باشند و چشم انعام ز انعامی چند داشته باشیم هم حاصل همین کتاب خواندن های آنها و نخواندن های ماست ولو با تاثیر غیر مستقیم

کتاب نخوانیم
کارهای مهمتری داریم
سرک کشیدن به کار این و آن و مسخره کردن آنها
چک کردن مداوم اینستاگرام و لایک کردن چرند و پرندیات
حرف های بی سر و ته
و ...
خیلی کارهای دیگر
جالب این است که توجیه مان هم این است که وقت نداریم اما گیم آو ترونز را در سه روز می بینیم!

چه کاری است آخر؟ کتاب نخوانیم!

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , khayyam , sss , hanie_M , mahyamk
ارسال: #۳۶۷۱۶
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۲:۵۶ ب.ظ
ایشالا دوستانی قبول بشن که هم زحمت کشیدن و هم قراره از درس خوندن به جایی برسن HeartHeartHeartHeart

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Innocence
ارسال: #۳۶۷۱۷
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۱:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۲۵ ب.ظ، توسط delete4all.)
دوستان، عزیزان، علم جویان
وضعیت کنکور و داوطلبین it چطور بود؟
بترکونین بغض و سکوت رو لدفا
ارسال: #۳۶۷۱۸
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۲:۴۷ ب.ظ
من ژاپن زدم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Innocence , blx
ارسال: #۳۶۷۱۹
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۲:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۵۳ ب.ظ، توسط Innocence.)
دست طراح سوال زبان امسال آی تی رو میبوسم
دمت گرم هرکی هستی محشری خدا خیرت بده توی این دنیا و اون دنیا دل یه جوون رو شاد کردی
خخخ

(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۴۷ ب.ظ)Mohammad.1993 نوشته شده توسط:  من ژاپن زدم

آخ جون منم ژاپن زدم البته حسی
این سوال اصن توی رابینز نبود شما از چه منبعی خوندین؟
ارسال: #۳۶۷۲۰
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۳:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۰۳ ب.ظ، توسط *tarannom*.)
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۴۱ ب.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  ژاپن؟ آمریکا؟ مکزیک؟ فرانسه؟ Undecided

یعنی احمقانه ترین سوال.

(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۴۷ ب.ظ)Mohammad.1993 نوشته شده توسط:  من ژاپن زدم

مدیریت چندتا زدید؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Innocence , blx

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۵۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۳۲۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۱ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۰۶۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۹۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close