زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۲۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۵۹۸۶
۱۸ اسفند ۱۳۹۵, ۱۲:۳۵ ب.ظ
حرفتون درسته استادا باید ب دانشجوها روحیه بدن اما بعضی وقتا یه حرفایی اگر ادم کوچیک کنه باعث میشه ادم ب خودش بیاد. بستگی ب شخصیتا داره.

در پی یافتن خویش گم شدم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۵۹۸۷
۱۸ اسفند ۱۳۹۵, ۰۲:۴۲ ب.ظ
چجوری می تونم این پروژه رو دانلود کنم:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۵۹۸۸
۱۸ اسفند ۱۳۹۵, ۰۲:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ۰۴:۱۰ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ۰۲:۴۲ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  چجوری می تونم این پروژه رو دانلود کنم:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
کد:
git clone git://git.eclipse.org/gitroot/epsilon/org.eclipse.epsilon.git
git clone ssh://git.eclipse.org/gitroot/epsilon/org.eclipse.epsilon.git
git clone http://git.eclipse.org/gitroot/epsilon/org.eclipse.epsilon.git

منبع:‌

اوریگامی (یه نوع جعبه):

اوریگامی ستاره:

کلا این صفجه اوریگامی های ساده و باحال و نوستالوژیکی داره:

مخصوصا این خیلی باحاله:‌

به طور کلی فروشندگی با روحیه من سازگار نیست. یه استثنا هست اونم لوازم التحریره Heart

سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۳۵۹۸۹
۱۸ اسفند ۱۳۹۵, ۰۴:۰۱ ب.ظ
(۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ۰۲:۵۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(18 اسفند ۱۳۹۵ ۰۲:۴۲ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  چجوری می تونم این پروژه رو دانلود کنم:

کد:
git clone git://git.eclipse.org/gitroot/epsilon/org.eclipse.epsilon.git
git clone ssh://git.eclipse.org/gitroot/epsilon/org.eclipse.epsilon.git
git clone http://git.eclipse.org/gitroot/epsilon/org.eclipse.epsilon.git

منبع:‌
خیلی ممنون
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۵۹۹۰
۱۸ اسفند ۱۳۹۵, ۰۶:۰۲ ب.ظ
اگر پسر بودم یه مغازه کرایه میکردم پرش میکردم میوه و سبزی
نمیدونم چرا انقد ب میوه فروشی علاقه دارم
همیشه با حسرت نگاشون میکنمBig GrinBig Grin

در پی یافتن خویش گم شدم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , neda_Network , nina69 , ele
ارسال: #۳۵۹۹۱
۱۸ اسفند ۱۳۹۵, ۰۶:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ۰۷:۰۸ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
میخوام امشب بعد بازی طرفدارای بارسا رو ببینم که با چه رویی فکر کردن میتونن ۴ تا به PSG بزنن. TongueBig Grin
ما که رفتیم دور بعد. شما فعلا تو رویای ۴ تا زدن به بارسا باشید. Big Grin

چقدر از این برنامه های کنکوری که تلویزیون میذاره بدم میاد. انگار زندگی کنکوره و هرکی قبول بشه سعیده و بقیه بدبختن. انگار کنکور هدفه (کنکور فقط یه دروازه است برای رسیدن به مرحله بعد، بیشتر از این روش تمرکز نکنید).

سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , ele
ارسال: #۳۵۹۹۲
۱۸ اسفند ۱۳۹۵, ۰۹:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۲۶ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod , fo-eng
ارسال: #۳۵۹۹۳
۱۸ اسفند ۱۳۹۵, ۱۰:۳۱ ب.ظ
(۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ۰۶:۰۲ ب.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  اگر پسر بودم یه مغازه کرایه میکردم پرش میکردم میوه و سبزی
نمیدونم چرا انقد ب میوه فروشی علاقه دارم
همیشه با حسرت نگاشون میکنمBig GrinBig Grin

چه خوب Smile
حالا من بعد از تدریس عاشق گل فروشی ام. Smile
انقدر دلم می خواست یه گل فروشی داشته باشم...
بین گل ها بچرخم و عطرشون رو استشمام کنم...
بین کارام هم بشینم کتابای مورد علاقه مو بخونم... Smile
واسه مناسبت های شاد زندگی مردم دسته گل بپیچم... Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod , fo-eng , sss , stateless
ارسال: #۳۵۹۹۴
۱۸ اسفند ۱۳۹۵, ۱۰:۳۶ ب.ظ
فکر کنم یواش یواش از کار کامپیوتر بزنیم تو کار آزاد ...

گزینه های مورد نظر

۱/ کارگری
۲/آرایشگری
۳/ مسافرکشی
۴/ کشاورزی
۵/ باز کردن یه سوپر مارکت
۶/ دیگه ...

اینا فکرهایی هست که بعد از اینکه یه کارشناس نرم افزار میشی و کلی به در و دیوار می زنی می بینی کار نیست !

لعنت به اون کسی که تو دانشگاه جو الکی به ما می دادن ! به نظرم باید در این دانشگاه ها رو بست البته بعضی هاشو
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod , fo-eng , Innocence , delete4all
ارسال: #۳۵۹۹۵
۱۸ اسفند ۱۳۹۵, ۱۱:۰۸ ب.ظ
دانشجو که بودم یه بنده خدایی بودن که از لحاظ جسمی و بینایی مشکل داشتن. ما همه سالم و خوشحال میرفتیم دانشگاه و اون اقا با برنامه نویسیش کار همرو راه مینداخت.
اینه که تو رشته ی کامپیوتر کار هست ولی توانایی میخاد. و باید سخت تلاش کرد. باید عاشق این رشته بود که موفق شد.
از بچه هایی که کار مورد علاقشونو گفتن ممنونم خیلی دوست داشتم.

در پی یافتن خویش گم شدم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng
ارسال: #۳۵۹۹۶
۱۸ اسفند ۱۳۹۵, ۱۱:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۵۹ ب.ظ، توسط fo-eng.)
چقدر خوب از آرزوهاتون گفتید ... Heart Smile
منم یادم میاد به آرزوهای روزهای خیلی دور که هنوزم به قوت خودش باقیست و امیدوارم روزی عملی بشه ... Rolleyes Shy
من همیشه از کودکی دلم می خواست یه پرورشگاه واسه بچه های بی سرپرست بزنم، نمی دونم آثار دیدن فیلم های این مدلی در ذهنم بود مثل جودی ابوت که اونقدر تاثیرگذار بود که بارها نیز در بزرگسالی اون رو دیدم که این فکر رو بوجود آورد یا اینکه همیشه از کودکی دوست داشتم همبازی هام ۱۰۰۰ نفر همزمان باشند یا اینکه کلا قدرت تخیل بالایی هم دارم و گاهی داستانکی هم می نویسم شایدم این فکر از اونجا بوده و داستان هایی که می خوندم یا می نوشتم ...
ولی این چیزی بوده که هیچ زمانی از فکرم خارج نشده و نمیشه ...
: )

البته الان تدریس ایده آل ترین شغل واسه منه حتی اگه بخوام مجانی به کسی چیزی یاد بدم هم از عمق ایده آل بودنش چیزی کم نمی کنه ... Sleepy

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod , sss
ارسال: #۳۵۹۹۷
۱۹ اسفند ۱۳۹۵, ۰۱:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ ۰۱:۱۰ ق.ظ، توسط Riemann.)
(۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۳۵ ب.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  حرفتون درسته استادا باید ب دانشجوها روحیه بدن اما بعضی وقتا یه حرفایی اگر ادم کوچیک کنه باعث میشه ادم ب خودش بیاد. بستگی ب شخصیتا داره.
استادها، جز معدودشون ، مفت خور هایی بیش نیستن !
(۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ۰۱:۳۲ ب.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  این وضعیتا عوض میشه یه روز قضیه برعکس میشه
هیچ وقت به این امید زندگی نکنید که ممکنه بد جور ضایع بشید! به قول خودم just let it go ! تمام.

کدام یک بهتر هست؟
[تصویر:  432888_rggc_2.png]

[تصویر:  432888_a9ew_capture.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod
ارسال: #۳۵۹۹۸
۱۹ اسفند ۱۳۹۵, ۰۱:۳۱ ق.ظ
کتاب فروشی که لوازم التحریر هم باشه همزمان، شیرینی فروشی، گل فروشی، جینگول فروشی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod , stateless
ارسال: #۳۵۹۹۹
۱۹ اسفند ۱۳۹۵, ۰۲:۲۵ ق.ظ
قدرت خدا...
این عدد ۶ چه جاها که خودشو نشون نمیده!
و البته زدن ۳ تا گل تو اوج ناامیدی و البته تو کمتر از ۱۰ دقیقه...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Iranian Wizard , delete4all , stateless
ارسال: #۳۶۰۰۰
۱۹ اسفند ۱۳۹۵, ۰۴:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۲۶ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۵۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۴۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close