زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۴۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۵۷۱۶
۰۱ اسفند ۱۳۹۵, ۰۹:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۰۷ ب.ظ، توسط fo-eng.)
Rainbow هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
‏اگه لباس خریدن عید براتون مهم نیست، یعنی بزرگ شدین ...

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , *tarannom* , ele
ارسال: #۳۵۷۱۷
۰۱ اسفند ۱۳۹۵, ۰۹:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۱۲ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۰۱ اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۰۶ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  ‏اگه لباس خریدن عید براتون مهم نیست، یعنی بزرگ شدین ...
سالهاست که برام مهم نیست !

من دیگه لباس خریدن برام مهم نیست مگر اینکه اون چیزایی که دارم دیگه قابل پوشیدن نباشن .Big Grin

(۰۱ اسفند ۱۳۹۵ ۰۱:۵۷ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  بعضی آدما فقط از دور جذاب به نظر میرسن...
نه اشتباه میکنید،‌یکم نزدیک تر بشید Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng , The BesT , mostafaheydar1370 , ele
ارسال: #۳۵۷۱۸
۰۱ اسفند ۱۳۹۵, ۰۹:۳۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
خیلی خسته ام , هرچی استراحت میکنم هم خستگیم بر طرف نمیشه Sad ولی به جاش این روزا حالم خیلی خوبه , همچنین ی انرژی خاصی دارم برای اینکه درس بخونم ولی خستگی جسمی به این انرژی زور میشه و نمیتونم این روزا زیاد خوب خودمو برای کنکور آماده کنم
----------------------------------
فردا استقلال بازی داره و پس فردا هم پرسپولیس . انشاالله هرجفتشون ببرن و یه حال اساسی بدن به هوادارا Tongue

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng , mostafaheydar1370
ارسال: #۳۵۷۱۹
۰۱ اسفند ۱۳۹۵, ۰۹:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۴۵ ب.ظ، توسط sss.)
(۰۱ اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۰۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  قانونا میشه لیسانس دوم گرفت؟ (دو رشته منظورم نیست).
بله ولی اگر لیسانس اول تون روزانه خونده باشین برای دومی اگر روزانه هم قبول شین باز باید شهریه بدین، چون در یک مقطع فقط یک بار میتونین از تحصیل رایگان استفاده کنین.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۵۷۲۰
۰۱ اسفند ۱۳۹۵, ۰۹:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۵۶ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۱ اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۴۰ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  بله ولی اگر لیسانس اول تون روزانه خونده باشین برای دومی اگر روزانه هم قبول شین باز باید شهریه بدین، چون در یک مقطع فقط یک بار میتونین از تحصیل رایگان استفاده کنین.
یعنی دوباره کنکور لیسانس و ادبیات و عربی و معارف و هندس پایه؟Smile

(۰۱ اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۰۶ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  ‏اگه لباس خریدن عید براتون مهم نیست، یعنی بزرگ شدین ...
نه، این نشونه اینه که فرد دل مرده شده. کودک درونش خلاص شده.Exclamation

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , kilookiloo , shahlaj , fo-eng , stateless , ele
ارسال: #۳۵۷۲۱
۰۱ اسفند ۱۳۹۵, ۰۹:۵۳ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۴۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یعنی دوباره کنکور لسانس و ادبیات و عربی و معارف و هندس پایه؟[تصویر:  smile.gif]
دوره های بدون آزمون (با شرط معدل) هم هست در دانشگاه پیام نور و آزاد
-------------------------------------
(۰۱ اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۴۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
نقل قول: ‏اگه لباس خریدن عید براتون مهم نیست، یعنی بزرگ شدین ...
نه، این نشونه اینه که فرد دل مرده شده. کودک درونش خلاص شده.[تصویر:  exclamation.gif]
حالا نه به این شدت. ولی به نظر من هم جمله درستی نیست. بزرگ شدن به این چیزا نیست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , fo-eng
ارسال: #۳۵۷۲۲
۰۱ اسفند ۱۳۹۵, ۱۰:۱۴ ب.ظ
به احتمال قریب به یقین، هیچکدوم از ما تو این سن و سال از خریدن لباس نو ذوق‌زده نمی‌شیم (مثل بچگیامون)، اما...
شما رو نمی‌دونم، اما من خرید عید رو دوست دارم، اگر بابام منو ببره خرید عید...
اتفاقاً یاد بچگیام میفتم که بابا و مامانم می‌بردنم خرید عید... قند تو دلم آب می‌شه... مثل چندوقت پیش که مریض شده بودم و بعد از مدت‌ها، بابام منو برد دکتر... مثل چندماه پیش که موقع رد شدن از یک خیابون شلوغ، بابام دستمو گرفت...
اینا به آدم حس خوبی میدن... اینکه همه جا اساسی تمیز بشه، احیاناً چند تا وسیله نو جایگزین وسایل قدیمی بشه، آدما لباسای نو بپوشن، خیلی روی روحیهٔ آدم تأثیر مثبت می‌ذاره... می‌شه بدون اینا هم حال آدم خوب باشه، اما به نظر من نمی‌شه منکر تأثیر مثبت این نو شدن روی روحیه آدم‌ها شد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng , sss
ارسال: #۳۵۷۲۳
۰۱ اسفند ۱۳۹۵, ۱۱:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۰۵ ق.ظ، توسط fo-eng.)

یک چیزی که عرض کنم Blush این جمله در مورد بانوان محترم اصلا صدق نمی کنه چون تنها چیزی که در این دنیا حال و هوای یک بانو رو عوض خواهد کردن قطعا و قطعا خرید اعم از هر چیزی می تونه باشه حتی خرید پفک نمکی نیز Wink Cool

ولی جدا از شوخی در این ایام رفتن و دیدن آدم هایی که با یک ذوق وصف نشدنی (مخصوصا بچه های زیر ۱۰ سال) به خرید وسائل عید مخصوصا ماهی قرمز و هفت سین می پردازند، قطعا حال آدم رو ناخودآگاه خوب می کنه ... می تونم بهش بگم روحیه درمانی Rolleyes حداقل واسه من اینطوره Shy
آرزو می کنم عید امسال حال دل هممون خوب باشه SleepySleepy

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana
ارسال: #۳۵۷۲۴
۰۱ اسفند ۱۳۹۵, ۱۱:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۱۷ ق.ظ، توسط jazana.)
(۰۱ اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۲۴ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  (مخصوصا بچه های زیر ۱۰ سال) به خرید وسائل عید مخصوصا ماهی قرمز و هفت سین می پردازند

یادش به خیر فک کنم! بدبختا نیومده میرفتن

تو جایی خوندم ماهی قرمز در حالت نرمال هیچ وقت رشدش متوقف نمیشه و هی رشد می کنه. ولی اگر داخل tank بگذاریش با توجه به اندازه اون تنگه رشدش رو تنظیم میکنه! تنگ کوچیکتر ماهی کوچیکتر، جای بزرگتر و بهتر ماهی گنده تر.

به حق چیزای نشنیدهIdea

والا

البته، میگن تنگ اشتباهه تو این آکواریوم های بزرگ بندازیشون.
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng , stateless , RASPINA
ارسال: #۳۵۷۲۵
۰۲ اسفند ۱۳۹۵, ۰۱:۵۴ ق.ظ
چیز به درد بخوریه:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , delete4all , RangiRangi
ارسال: #۳۵۷۲۶
۰۲ اسفند ۱۳۹۵, ۰۱:۵۸ ق.ظ
من چه ساده ام ! و از صداقت سرشار …!
اما…
دنیا پر از ریا و دروغ !
و مرا نیز اینگونه می خواهد …
امروز بر سادگی خود گریستم … ویا نه … خندیدم !
تلخ است حرف من
زهر است گفته های نسنجیده ام …
ولی ...
بنشین و سطر سطر مرا جستجو بکن
بار دگر مرا بخوان
راستی!
چه زجر آور است فریادی که درون سینه ام حبس شده است …
-------------------------------------------------------------------------------------------
این روزهایم به تظاهر می گذرد…

تظاهر به بی تفاوتی

تظاهر به بی خیالی

به اینکه دیگر هیچ چیز مهم نیست ،

اما چه سخت می کاهد از جانم ، این

“ نــمــایــــش” !
-------------------------------------------------------------------------------------------
دلــــــم ؛
گـاهی میــگیــرد !
گـاهی میــسوزد !
و حتی گـاهی ،
گـاهی نــه _خِیــلی وقتـــها_
میـــشکند !
امــ ـا هنـــــوز می تَپــــد ....
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , blx
ارسال: #۳۵۷۲۷
۰۲ اسفند ۱۳۹۵, ۰۲:۱۰ ق.ظ
کار بارسا به جایی رسیده که تو نوکمپ جلوی لگانس وقت کشی می کنه. Smile)))

ارسال: #۳۵۷۲۸
۰۲ اسفند ۱۳۹۵, ۰۲:۲۷ ق.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۴۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یعنی دوباره کنکور لیسانس و ادبیات و عربی و معارف و هندس پایه؟Smile
برای قبولی تو رشته ها ی پایه مخصوصا ریاضی تو دانشگاه های درجه دو و سه شما فقط برین سرجلسه حاضری رو بزنین قبولین نیازی به زدن درس خاصی نیست مثلا میتونید
چند کارنامه های رشته های دانشگاه ها رو ببینین مثلا با درصد تخصصی یک درمیون منفی و عمومی ها هم زیر ۱۰ دانشگاه روزانه قبول شده. علوم پایه اکثر دانشگاه ها هیئت علمیشون کامل هست ومی صرفه هم وقت بزاری بری ی کارشناسی دیگه هم بگیری ولی موضوعی دیگه سنه هرچی که سن بالاتر میره شوق و ذوق برای یادگیری هم کمتر میشه مثلا فکر نکنم ی کسی تو ۲۵ ۲۶سالگی بعد از کلی پیرن پاره کردن سر پایان نامه و تموم کردن درسا دو باره با همون شوق و ذوق سال اولی ها بیاد پای صندلی استاد از ب بسم الله دو باره شروع کنه پاس کردن ریاضی ۱ و ۲ و تاریخ و انقلاب و بقیه .البته اگه پزشکی باشه قضیه کامل فرق می کنه یعنی ی پارامتر های دیگه هم میاد وسط که واقعا دوباره شروع کردن به درس خوندن واقعا می ارزه مثلا دید جامعه به دکترا یا درامدش یا و غیرو که میشه خودتو برای دوباره درس خوندن مجاب کنی ولی اگه علاقه ی تنها باشه باید بیشتر بهش فکرکرد که ایا میشه یا نه ؟شاید برای بعضی ها شد شایدم نشد .
ولی واقعا ریاضی ی چیز دیگه هستShy
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , stateless
ارسال: #۳۵۷۲۹
۰۲ اسفند ۱۳۹۵, ۰۴:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۵ ۰۴:۳۱ ق.ظ، توسط RangiRangi.)
اتفاقی تو اینترنت گردی رسیدم به سایتی که در مورد حجاب بود اما نه حجاب اسلامی.. حجاب مسیحی ها
جالبه .. تو دنیای آزادشون، جنبش راه انداختن برای حجاب و عمل به دستور انجیل.
این سایت:

کنجکاو شدم بدونم این چه جنبشیه و اصلا چرا . نظر مخالفان و موافقان رو میخوندم اما نظرات این یکی سایت جالب تر از همه بود. خصوصا نظرات این پست:

و به خصوص تر این کامنت:
نقل قول: Chantelle Monroe Tanya Marlow • ۴ months ago
Tanya:
Very introspective, well-thought-out words. Your use of the term 'invisible' does have some merit. This past February I began practicing more pronounced modesty on Sundays, including headcovering. You really do notice a lot of change. Since you are practicing modesty, men do stop seeing you as a *** object, which in some ways does make you off the radar and invisible.
تو جامعه آزاد خودشون چیزی رو تجربه کرده که از بچگی عین این جمله رو به ما گفتن.
هرچقدر بگم برام جالب بود کم گفتم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , delete4all , RASPINA , SepidehP
ارسال: #۳۵۷۳۰
۰۲ اسفند ۱۳۹۵, ۱۲:۲۶ ب.ظ
عید خیلی خوبه
همین که خونه تکونی می کنیم و همه جا تمیزه
وسایل کهنه را دور میریزیم
خرید هم عالیه.هر چند جنس خوب الان تو بازار نیست و هرچی از پارسال مونده میریزن تو بازار ولی خوبه.
ماهی عید را هم همیشه من میخرم

ولی آخر سال منم و همیشه یه کاری که تاز ه شروع کردم یا یه کار نیمه کاره.بعد هم میفتاد تو عید .هیچی ازعید نمی فهمیدم.خدا را شکر امسال اوضاع مرتبه. کاش سال دیگه این موقع دانشجو شده باشم .........

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , RangiRangi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۴۵۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۵۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close