زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۵۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۴۱۷۱
۱۶ آذر ۱۳۹۵, ۰۱:۰۷ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
ملت چه تاپیک هایی زدن تو این سایت.: )))

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless
ارسال: #۳۴۱۷۲
۱۶ آذر ۱۳۹۵, ۰۱:۳۰ ق.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۵ ق.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  ابتدا عذر میخوام که رک صحبت میکنم.
افرین شعارای قشنگی بود.
اولا درست پست رو بخونید بعد سریع بیاید برای شعار دادن ، گفته هزینه ی جهیزیه و سریس طلایی که قرار بود هدیه بگیره رو داده همسرش چه ربطی به سلف سرویس شاهانه و شیک ترین تالار داشت؟
منظورت از این جمله ات "تلاش خودشون توی بزرگ تر کردن خونه و خرید وسایل و سرمایه گذاری های بعدی نمود پیدا میکنه" تلاش پدر مادر عروس بود دیگه ؟
عزیزم نگاهت و نگرشت یکم غیر واقع بینانه است.
سارا جون من این موضوع رو اینجا عنوان کردم چون خیلی از فکرش خوشم اومده بود.نمیخواستم اینجوری بحث پیش بیاد. اول ازدواج شاید خیلیا جوگیرانه رفتار کنن و برن تو فاز چشم و هم چشمی و کارای خاله زنکی و خرجای اضافه. ولی این خانم به نظرم بهترین کارو کرده. اینکه میگی پولو داده به همسرش، خوب نه اینجوری هم نبوده. یه سرمایه ای با کمک خانواده اش جمع شده و یه خونه خریدن که چند دنگ از خونه هم به نامش شده. الان خیلیا یه خونه کوچیک دارن با کلی وسیله اضافی و فضا پر کن که هیچ استفاده ای هم براشون نداره! به هر حال نظرات متفاوته

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , sara9009
ارسال: #۳۴۱۷۳
۱۶ آذر ۱۳۹۵, ۱۱:۲۵ ق.ظ
سلام این ارور باید چی کارش کرد ؟
this installation package could not be opened.contact the application enor to verify that this is a valid windows instaler package
ارسال: #۳۴۱۷۴
۱۶ آذر ۱۳۹۵, ۱۲:۱۴ ب.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۴ ق.ظ)zarisa نوشته شده توسط:  
(16 آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۶ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  به نظر من غرور خیلی خیلی خوبه ولی واسه ی غریبه . اگه توی ی رابطه احساسی دو طرف مغرور باشن, شاید ی معذرت خواهی نکردن ساده , ی رابطه ی که چند سال پشتش عشق و علاقه و محبت قرار گرفته رو از بین ببره . ( البته معذرت خواهی نکردن نشونه ی غرور نیست )
با توجه به مورد رنگی شده، مطمئنید عشقی بوده؟ ! به نظر میرسه طرف دنبال بهونه برای پایان رابطه بوده وگرنه اصلا اینجا مساله ی غرور مطرح نیست.

حرف شما هم میتونه درست باشه ولی شما نمیتونید با یه متن چند خطی به این نتیجه برسید .
حداقل چیزی که هست اینه که وقتی من نشستم و فکر کردم , دیدم خیلی با غرورم اذیتش کردم در حالی که طرف مقابل خیلی تحمل کرد و خیلی جاها غرورش رو واسه رابطه ای که داشتیم کنار گذاشت . اگه شما هم با جزئیات در جریان رابطه ما بودید میتونستید این نتیجه رو بگیرید که من توی متن گفتم

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۳۴۱۷۵
۱۶ آذر ۱۳۹۵, ۰۵:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ۰۵:۲۱ ب.ظ، توسط diligent.)
هوا دو نفره شده :-)
چشمها را باید بست؛ زیر باران باید رفت ..

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , crevice , SepidehP
ارسال: #۳۴۱۷۶
۱۶ آذر ۱۳۹۵, ۰۶:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ۰۶:۰۲ ب.ظ، توسط stateless.)
(۱۶ آذر ۱۳۹۵ ۰۵:۱۸ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  هوا دو نفره شده :-)

همینه از دیروز تا حالا، این تاپیک ۳ تا دونه ارسال داشته! Wink بالاخره ماهِ ربیع است و کارهای مهم تری از چرخیدن در مانشت به وجود میاد! Big GrinBig Grin برای ما که همین هوا هم تک نفره اش دلنشین تره!AngelTongueCool

- یک طرفه به قاضی نرفتن از شروطِ اولیه ی قضاوته. البته اگه اساساً نیازی به قضاوت باشه.

- گرفتارِ دیدِ "نسبی" شدن عذابِ بزرگیه.

- چقدر درس داره این زندگی...

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , SepidehP
ارسال: #۳۴۱۷۷
۱۶ آذر ۱۳۹۵, ۰۸:۵۴ ب.ظ
یعنی یه کاری کردم در حد سقوط آزاد
ارشد هم مدیریت شرکت کردم هم ای تی چون خیلی به مدیریت علاقه دارم ولی چون نتونستم مدیریت یکی از دانشگاه های تهران قبول بشم مجبور شدم برم ای تی الزهرا، الان تکمیل ظرفیت مدیریت صنعتی مالک اشتر زدم مصاحبه رفتم زد الان نتایج اومد قبول شدم
با فکر و علاقه هم بوده این انتخابم نمی دنم چرا یه دفعه ته دلم خالی شده آخه ای تی کجا مدیریت کجا
خدا به خیر بگذرونه....HuhHuhHuh
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , moslem73421
ارسال: #۳۴۱۷۸
۱۶ آذر ۱۳۹۵, ۰۹:۱۰ ب.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۵ ۰۶:۰۰ ب.ظ)stateless نوشته شده توسط:  
نقل قول: هوا دو نفره شده :-)
همینه از دیروز تا حالا، این تاپیک ۳ تا دونه ارسال داشته! [تصویر:  wink.gif] بالاخره ماهِ ربیع است و کارهای مهم تری از چرخیدن در مانشت به وجود میاد! [تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif] برای ما که همین هوا هم تک نفره اش دلنشین تره![تصویر:  angel.gif][تصویر:  tongue.gif]
خخخ، شاعر در ادامه میگه : صفحه نذارید، ما تک نفره رفتیم زیر بارون Big Grin

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless
ارسال: #۳۴۱۷۹
۱۶ آذر ۱۳۹۵, ۰۹:۱۲ ب.ظ
یه چیزی یادم افتاد! مانشت صبح یه مشکلی پیدا کرده بود. آخرین ارسالِ همین تاپیک جمله ای بود که واقعا در متن اون ارسال وجود نداشت! تا چند ساعت هم همینجوری بود. کسی دقت نکرد؟Huh

دارم میرم فیلم ببینم.Rolleyes

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
ارسال: #۳۴۱۸۰
۱۶ آذر ۱۳۹۵, ۰۹:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۰ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , shahlaj
ارسال: #۳۴۱۸۱
۱۶ آذر ۱۳۹۵, ۰۹:۲۱ ب.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۵ ۰۵:۱۸ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  هوا دو نفره شده :-)
هر جوریم میایم خودمونو قانع کنیم، نه هوا اینجوریام نیست. هیچ جوره هم نمیشه انکارش کرد لامصب Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , diligent
ارسال: #۳۴۱۸۲
۱۶ آذر ۱۳۹۵, ۰۹:۳۸ ب.ظ
دو تا از علائم وعده سر خرمن: ۱- زمان بندی نداره. ۲- جزییاتش مشخص نیست.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , Riemann , diligent , sss
ارسال: #۳۴۱۸۳
۱۶ آذر ۱۳۹۵, ۰۹:۴۱ ب.ظ
روزتون مبارک...Big Grin

+ من معمولا همیشه آخر همه چی می رسم واسه همین انتظار نداشتم هیچ کس تبریک نگفته باشه!!!!... مانشت عجیب شده هاااا..Cool

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , ezra , stateless
ارسال: #۳۴۱۸۴
۱۷ آذر ۱۳۹۵, ۱۲:۲۰ ق.ظ
تبریک به دانشجوهایی که آینده این کشور رو می سازن همین که فارق التحصیل می شن روز بعدش تو یه سازمانی چیزی استخدام هستند !

coming soon
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۳۴۱۸۵
۱۷ آذر ۱۳۹۵, ۱۲:۲۳ ب.ظ
چطور میشه کسی تو دو یا چند زمینه جدا از هم ادعای تسلط داشته باشه؟ اصلا میشه یه نفر در دو زمینه به اندازه خوبی تسلط داشته باشه؟ پس اونایی که عمرشون رو فقط رو یکی از این زمینه های میذارن چی هستن؟

سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , Skyrim

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۳۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۰۷۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۴۵۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۸۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close