زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۴۱۱۱
۱۳ آذر ۱۳۹۵, ۱۱:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۰ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana
ارسال: #۳۴۱۱۲
۱۳ آذر ۱۳۹۵, ۱۱:۴۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
خداجون ز حکمت ببستی دری و حکمتت رو فهمیدم , منتظر رحمتت هستم Heart Heart Heart

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: hatame , khayyam
ارسال: #۳۴۱۱۳
۱۳ آذر ۱۳۹۵, ۱۱:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۸ ب.ظ، توسط stateless.)
(۱۳ آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۶ ب.ظ)jazana نوشته شده توسط:  چقدر رنگارو خوب تشخیص میدین؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من ۲ شدم.

نچ نچ نچ

منم ۲ شدم!!!!! خیلی بده؟؟؟؟ بهترینش چنده؟؟؟؟ به تعداد جابه جایی ها هم امتیاز دادن؟؟؟؟ من اول اینستراکشنو نخوندم همینجوری چندتارو حرکت دادم!!!

اینا که مهم نیست! یه باگ تو سیستمشون پیدا کردم! وقتی compare result رو میزنیم بهترین و بدترین امتیاز رو ۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹ و -۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹ میاره! یعنی چی؟

حالا بی خیال نمیشم که...Big GrinBig GrinBig Grin هیچ حرکتی هم انجام ندیم امتیاز میشه ۹۶!! یعنی بدترین همینه؟؟

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
ارسال: #۳۴۱۱۴
۱۴ آذر ۱۳۹۵, ۱۲:۵۲ ق.ظ
مادر بزرگ ادبیات مخصوص به خودش را داشت. به همبرگر می گفت همبرگرد، به سطل سلط، زبانش نمی چرخید به کبریت می گفت کربیت. برای احوال پرسی که زنگ مى زد، می گفت زنگ زده ام حالت را بگیرم. هیچوقت عادت نکردم به این جمله، بعد از شنیدنش لبخند می زدم، حالم خوب می شد. زنگ زده بود حالم را بگیرد ولی قصدش حال پرسیدن بود، برعکس بعضی از آدم ها که تلفن می کنند، مسیج می دهند حالت را بپرسند ولی حالت را می گیرند.

دنیای عجیبی داریم ما آدم ها...

@infi_nity
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۳۴۱۱۵
۱۴ آذر ۱۳۹۵, ۱۲:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۱ ق.ظ، توسط Milestone.)
(۱۳ آذر ۱۳۹۵ ۰۶:۵۱ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  رضایت که هیچوقت حاصل نمیشه
حاصل میشه؟

موسسه گالوپ (Gallup) به عنوان یکی از معتبرترین موسسات نظرسنجی دنیا در قالب یک طرح ۳۰ ساله اومد و یه تحقیقی رو روی بیشتر از سه میلیون نفر از افراد تو کل دنیا انجام داد تا بتونه یک الگو رو از آدم‌هایی که دارای بالاترین درصد رضایت درونی هستن رو معرفی کنه که در مجموع اسم این افراد رو "آدم‌های کامیاب" گذاشت و معیار کامیابی رو هم بالا بودن میزان کیفیت زندگی و به دست آوردن موفقیت‌ها و دستاوردهای پی‌درپی و پایدار (نه مقطعی) در طی زمان تعریف کرد. نتیجه حاصل شده از این تحقیق نشون می‌ده که اونایی که بالاترین درصد رضایت درونی رو داشتند سه تا ویژگی خاص دارن:

۱/
دقیقا استعدادهاشون رو می‌شناسن، اونارو عملی می‌کنن و هر روز که از خواب بلند می‌شن دارن فکر می‌کنن چطوری می‌شه بیشتر این استعداد رو پرورش داد.

۲/ فقط فقط اهدافی رو تو زندگی انتخاب می‌کنن که هم راستای استعدادهاشون باشه، مثلا اینطوری نمی‌گن که من استعدادم تو برنامه‌نویسی هست ولی فعلا می‌رم فلافلی بزنم و پول دربیارم و بعدا برگردم سر برنامه‌نویسی! یا مثلا من اگه همین الان می‌رفتم دندان‌پزشکی یه نابغه می‌شدم ولی حالا که تا لیسانس نرم‌افزار خوندم بزار برم ارشد و احتمالا دکتریش رو هم بگیرم! در واقع افراد کامیاب بدون توجه به هیچ چیز دیگه‌ای، همه توان و اهدافشون رو با استعدادهاشون تنظیم می‌کنن.

۳/ می‌دونن باید کی و کجا و تو چه نقشی استعدادشون رو به کار بگیرند، مثلا می‌دونن که اگه تو رشته مهندسی کامپیوتر تحصیل می‌کنند، تو گرایش مهندسی نرم‌افزار، تو شاخه DataBase و دقیقا تو مبحث بازیابی فاجعه (Disaster Recovery) استعداد و توانمندی فوق‌العاده‌ای دارن و ترجیح می‌دن در مواجهه با پیشنهاد ارتقاء به مدیریت سازمان محل اشتغال، مسیر اصلی استعداد خودشون رو دنبال کنن و مثلا یک کارشناس ارشد یا خبره واقعی تو Disaster Recovery باشند تا یک مدیر درجه سوم که از دیدگاه عمومی دارای جایگاه و شان اجتماعی بالاتری هست.

پی‌نوشت: سطر آخر گزینه سوم به این قضیه اشاره داره که تعریف موفقیت و رضایت درونی می‌تونه با هم متفاوت باشه، در واقع رضایت درونی یه حس داخلی هست که بهمون می‌گه از موقعیت و کیفیت زندگی فعلیمون راضی هستیم اما موفقیت یک دیدگاه خارجی از سوی جامعه هست که جایگاه فرد رو بر حسب معیارهایی نظیر سطح درآمد، مدرک تحصیلی، خونه، ماشین و حتی نوع پوشش مورد سنجش قرار می‌ده و احتمالا تو کشوری مثل ایران شان اجتماعی یک پزشک رو فارغ از پیشینه (سواد، کیفیت تحصیلی، میزان ارزش‌آفرینی و...) بیشتر از یک مهندس می‌دونه، چون بالاخره اون لقب دکتر داره ولی این نداره! Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , Saman , kilookiloo , sara9009 , moslem73421 , diligent , khayyam , afrooz-OMD , d_felfelak , marya20 , shahlaj , Skyrim , ele
ارسال: #۳۴۱۱۶
۱۴ آذر ۱۳۹۵, ۱۲:۵۹ ق.ظ
(۱۳ آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۶ ب.ظ)jazana نوشته شده توسط:  چقدر رنگارو خوب تشخیص میدین؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من ۲ شدم.

نچ نچ نچ

من "۰" شدم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: hatame , تولد آفتاب , jazana
ارسال: #۳۴۱۱۷
۱۴ آذر ۱۳۹۵, ۰۱:۱۳ ق.ظ
و من همSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: تولد آفتاب , jazana , marya20
ارسال: #۳۴۱۱۸
۱۴ آذر ۱۳۹۵, ۰۱:۱۶ ق.ظ
(۱۳ آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۶ ب.ظ)jazana نوشته شده توسط:  من ۲ شدم.
نچ نچ نچ

من منفی شدم! |:
نُچ نُچ نُچ! Big Grin

(۱۳ آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۸ ب.ظ)s90211006 نوشته شده توسط:  چرا تو ایران هیچ تخصصی بازار کار نداره [تصویر:  confused.gif]
این هم شد اوضاع [تصویر:  confused.gif]
چــــــــــــــــــــــــــــــــــرا؟؟؟؟؟[تصویر:  sad.gif]

چی شده مگه؟ چطوریه شرایط؟ کدوم تخصص؟ Sleepy
ارسال: #۳۴۱۱۹
۱۴ آذر ۱۳۹۵, ۰۱:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۲۳ ق.ظ، توسط تولد آفتاب.)
(۱۴ آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۹ ق.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  من "۰" شدم.

me too Sleepy
ارسال: #۳۴۱۲۰
۱۴ آذر ۱۳۹۵, ۰۱:۲۹ ق.ظ
آقا! قرار شاه و گدا هست یادتان؟
آری همان شبی که زدم دل به نامتان
مشهد ... حرم ... ورودی باب‌الجوادتان ...
آقا! دلم عجیب گرفته برایتان ...
دست خودم نیست! اما متنفرم از اینکه به اونائی که دعوتشون می‌کنی بیان زیارتت بگم نایب‌الزیاره منم باشید ...
اگر قرار بر شنیدن سلام و زیارت و عرض ارادت باشه که مطمئنم از همین جا هم صدامو می‌شنوی ... دیگه نیازی به پیغام‌رسان نیست ...
خودخواهیه ... اما من حرمِت رو برای آرامش خودم می‌خوام ... خونهٔ تو تنها جائیه که وقتی توش هستم هیچ غم و دلواپسی ‌و دل‌نگرانی حتی ذره‌ای به دلم راه نداره ...
نمی‌دونم چرا اینا رو اینجا نوشتم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , SepidehP , sara9009 , hatame , marya20
ارسال: #۳۴۱۲۱
۱۴ آذر ۱۳۹۵, ۰۱:۴۲ ق.ظ
(۱۴ آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۲۹ ق.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  آقا! قرار شاه و گدا هست یادتان؟
آری همان شبی که زدم دل به نامتان
مشهد ... حرم ... ورودی باب‌الجوادتان ...
آقا! دلم عجیب گرفته برایتان ...

من هفت، هشت سالی هست که زیارت نرفتم... حتی دیگه یادم رفته چطور باید باهاشون حرف بزنم...

- منم نمیدونم چرا خیلی حرفها رو اینور اونور مینویسم... کاش نبود این فضای مجازی... دفتر و خودکار قدیمیم رو بیشتر دوست داشتم... حداقل بعد از مدتی حسِ غربت نمیداد...

سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009
ارسال: #۳۴۱۲۲
۱۴ آذر ۱۳۹۵, ۰۱:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۵۰ ق.ظ، توسط SepidehP.)
(۱۳ آذر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۸ ب.ظ)stateless نوشته شده توسط:  Exclamation کسی فیلم "ابد و یک روز" رو دیده؟ فقط شنیدم پُر دیالوگه. وقت بذارم براش آیا؟

خوبه... ببینش... به نظر من پر دیالوگ نبود!... فیلم پر دیالوگ واسه من "مختارنامه" س!! Smile ...ولی دیالوگ خوب داشت هرچند بعضیاش شعار بود...خلاصه اینکه ببینش، می ارزه به دیدن بعضی فیلمای دیگه.

(۱۴ آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۸ ق.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  موسسه گالوپ (Gallup) به عنوان یکی از معتبرترین موسسات نظرسنجی دنیا در قالب یک طرح ۳۰ ساله اومد و ...

این استعدادا رو چطور میشه شناخت؟؟؟Undecided من همیشه با این مساله درگیر بودم و بعد از یه مدت فکر کردن همیشه رهاش می کنم تا یه موقع دیگه دوباره برگرده و بهش فکر کنم و دوباره روز از نو و روزی از نو!Confused

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , sss , sara9009
ارسال: #۳۴۱۲۳
۱۴ آذر ۱۳۹۵, ۰۲:۱۱ ق.ظ
(۱۴ آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۲۲ ق.ظ)تولد آفتاب نوشته شده توسط:  
(14 آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۹ ق.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  من "۰" شدم.

me too Sleepy

صفر یعنی همه رو درست انتخاب کردین دیگه؟ آفرین واقعا. من میگم هیچی از هنر سَرَم نمیشه!Big Grin

(۱۴ آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۴۷ ق.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  
(13 آذر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۸ ب.ظ)stateless نوشته شده توسط:  Exclamation کسی فیلم "ابد و یک روز" رو دیده؟ فقط شنیدم پُر دیالوگه. وقت بذارم براش آیا؟

خوبه... ببینش... به نظر من پر دیالوگ نبود!... فیلم پر دیالوگ واسه من "مختارنامه" س!! Smile ...ولی دیالوگ خوب داشت هرچند بعضیاش شعار بود...خلاصه اینکه ببینش، می ارزه به دیدن بعضی فیلمای دیگه.

شما بگید ببینیم، حتما خوبه دیگه. باید برم از طریق قانونی نسخه ی اورجینالش رو ابتیاع کنم.Smile

(۱۴ آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۴۷ ق.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  
(14 آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۸ ق.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  موسسه گالوپ (Gallup) به عنوان یکی از معتبرترین موسسات نظرسنجی دنیا در قالب یک طرح ۳۰ ساله اومد و ...

این استعدادا رو چطور میشه شناخت؟؟؟Undecided من همیشه با این مساله درگیر بودم و بعد از یه مدت فکر کردن همیشه رهاش می کنم تا یه موقع دیگه دوباره برگرده و بهش فکر کنم و دوباره روز از نو و روزی از نو!Confused

سوال منم هست.

سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , jazana , تولد آفتاب
ارسال: #۳۴۱۲۴
۱۴ آذر ۱۳۹۵, ۰۳:۰۶ ق.ظ
(۱۴ آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۴۷ ق.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  این استعدادا رو چطور میشه شناخت؟؟؟[تصویر:  undecided.gif] من همیشه با این مساله درگیر بودم و بعد از یه مدت فکر کردن همیشه رهاش می کنم تا یه موقع دیگه دوباره برگرده و بهش فکر کنم و دوباره روز از نو و روزی از نو![تصویر:  confused.gif]

این دیگه همون مهم‌ترین راز دنیاست خب! (:
فکر کنم به همون خودشناسی برسیم که اگه حاصل بشه این مورد هم در ادامه‌اش حل می‌شه. راستش من یه زمانی خیلی دنبال این چیزها بودم، خودشناسی یه نوع فرآیند تدریجی و تجربی - اکتسابی هست و مثلا به سرعت و با خوندن یه کتاب معجزه‌آسا با این عنوان حل نمی‌شه ولی یه سری راهکارها توصیه‌ها از سمت افراد موجه در دسترس هست که من خودم همیشه سعی می‌کنم از همین موارد استفاده کنم.

مثلا دکتر حسین الهی قمشه‌ای به افرادی که دنبال خودشناسی هستن، خوندن عمیق و کامل کتاب‌هایی مثل قرآن، مثنوی معنوی مولانا، آثار اریم فروم و مقاله Self Reliance اثر رالف والدو امرسون رو پیشنهاد می‌کنند، یا دکتر سریع‌القلم کتاب شعاع شمس اثر غلامحسین دینانی یا بعضی از روان‌شناس‌ها روی مطالعه کتاب‌ها و دوره‌های شخصیت‌شناسی تاکید دارن که مثلا یک نمونه اون MBTI هست.

پی‌نوشت: خوبه که وب‌سایت دکتر الهی قمشه‌ای (
)
رو ببینید، خصوصا بخش‌های "پرسش‌های متداول"، "کتاب‌های بزرگ"، "برنامه‌های مطالعاتی" و... چون توصیه‌های ایشون به عنوان یک دانشمند نمونه، واقعا می‌تونه یه RoadMap خیلی خوب و اثرگذار و به نوعی چراغ راه باشه واسه افرادی که دنبال پیدا کردن مسیر درست زندگی هستند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , sss , sara9009 , moslem73421 , diligent , stateless , SepidehP , afrooz-OMD , shahlaj
ارسال: #۳۴۱۲۵
۱۴ آذر ۱۳۹۵, ۰۳:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۲۶ ق.ظ، توسط Saman.)
................

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۲۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۹۶۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۴۰۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۷۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close