زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۴۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۳۱۵۱
۱۳ مهر ۱۳۹۵, ۰۵:۲۸ ب.ظ
بعضا ارزش و وقتی که برای پاسخت میگذاری خیلی بیشتر از ارزشیه که سوال کننده براش میگذاره.

چقدر آدم پر رو زیاد شده
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , ele , Saman , sara9009 , RASPINA , sss
ارسال: #۳۳۱۵۲
۱۳ مهر ۱۳۹۵, ۰۵:۴۳ ب.ظ
(۱۳ مهر ۱۳۹۵ ۰۵:۲۸ ب.ظ)jazana نوشته شده توسط:  بعضا ارزش و وقتی که برای پاسخت میگذاری خیلی بیشتر از ارزشیه که سوال کننده براش میگذاره.

چقدر آدم پر رو زیاد شده
عیبی نداره Big Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , sara9009
ارسال: #۳۳۱۵۳
۱۳ مهر ۱۳۹۵, ۰۶:۳۵ ب.ظ
و همچنان موضوع ندارم! ۱۵ آبان دفاع است!
هرچیزی رو یا یه ماه کار می کنم بعد تازه سر و کله مقاله ای که اون کار رو قبلا انجام داده پیدا می شه. یا انقدر پیاده سازی اش پیچیده است که استاد می گه به نظرم انتخابش نکن در این وقت کم نمی تونی انجام بدی،..
بچه های دانشگاههای دیگه چجوری راحت موضوع پیدا می کنن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009
ارسال: #۳۳۱۵۴
۱۳ مهر ۱۳۹۵, ۰۸:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۳۵ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
نظرتون چیه برای این کارهای HTML و CSS آموزش ویدیویی درست کنم؟ (به صورت screencast)

پ.ن: منظورم همین کارهایی هست که تو این تاپیک میذارم مثل این:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009 , Saman , RASPINA , diligent , Skyrim , Nesyan , Menrva , sss , zarisa , jazana
ارسال: #۳۳۱۵۵
۱۳ مهر ۱۳۹۵, ۰۸:۲۴ ب.ظ
(۱۳ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۱۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  نظرتون چیه برای این کارهای HTML و CSS آموزش ویدیویی درست کنم؟ (به صورت screencast)
عالیه.حتما

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Menrva , هادی منصوری
ارسال: #۳۳۱۵۶
۱۳ مهر ۱۳۹۵, ۰۹:۵۷ ب.ظ
رنگ ها و فونت های استفاده شده:

سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , zarisa
ارسال: #۳۳۱۵۷
۱۳ مهر ۱۳۹۵, ۱۰:۳۲ ب.ظ
شکلاتم تموم شده اصن از زندگی لاکچری افتادم! Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۳۳۱۵۸
۱۳ مهر ۱۳۹۵, ۱۰:۳۹ ب.ظ
(۱۳ مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۳۲ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  شکلاتم تموم شده اصن از زندگی لاکچری افتادم! Big Grin
بعد میگن خانوما پول پرستن لاکچریو ازیی صوبتاSleepyDodgy

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca
ارسال: #۳۳۱۵۹
۱۳ مهر ۱۳۹۵, ۱۰:۴۲ ب.ظ
واییی، نکنه تلگرامم هک شده
ارسال: #۳۳۱۶۰
۱۳ مهر ۱۳۹۵, ۱۰:۴۵ ب.ظ
(۱۲ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۲ ب.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  چقدر عالی ، ولی خوب همه شرایط شما رو ندارند نمیتونن ریسک کنند نمیتونن یکماه هم بدون درامد باشند تخصصشون ، رزمشون جوری نیست که هر جا رفتن درجا استخدام بشن بنابرین تا جایی که بتونن با کارفرما کنار میان .
در تایید فرمایش شما

سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009
ارسال: #۳۳۱۶۱
۱۳ مهر ۱۳۹۵, ۱۰:۴۵ ب.ظ
(۱۳ مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۲ ب.ظ)jazana نوشته شده توسط:  واییی، نکنه تلگرامم هک شده
مگهههه تلگرااااااااااام هک میشههههههههههههه از کجا میدونین هک شده چجوری میشه فهمید ک هک شده؟؟؟

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana
ارسال: #۳۳۱۶۲
۱۳ مهر ۱۳۹۵, ۱۰:۴۶ ب.ظ
سشنای فعالت رو ببین به راحتی میشه فهمید

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۳۳۱۶۳
۱۳ مهر ۱۳۹۵, ۱۱:۱۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۳ مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۵ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
(13 مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۲ ب.ظ)jazana نوشته شده توسط:  واییی، نکنه تلگرامم هک شده
مگهههه تلگرااااااااااام هک میشههههههههههههه از کجا میدونین هک شده چجوری میشه فهمید ک هک شده؟؟؟

والا چه بدونم میگن کم باگ امنیتی نداره و تلگرام بدون استفاده از ۲nd authentication و secret chat امن نیست. (وگرنه واسه چی ایران آزادش کنه؟ Wink )

چند وقت پیش دولت ایران خیلی ها رو هک کرده بود... یکی از آشناهای ما هم توشون بود.... تو خبر ها هم اومده بود فک کنم

(۱۳ مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۶ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  سشنای فعالت رو ببین به راحتی میشه فهمید

همم خیلی ممنون، آره session ها رو چک کردم، second factor authentication هم فعاله.
شاید من بلد نیستم با تلگرام کار کنم، فکر می کنم هک شدم. Big Grin Exclamation

تو contact لیست من هیشکی نیست، تلگرام فقط تو کامپیوتر و سرورم نصب شده. هیچوقت سیم کارتم تو تلگرام گوشی ای فعال نشده و username هم ندارم، تو گروهی هم عضو نیستم.
ولی الان یک نفر به contact ام اضافه شده و پیغام اومده X just joined Telegram. من که اضافش نکردم، چطوری خودش رو اضافه کرده.... Exclamation

عکس طرف هم تریپ حزب اللهی/داعشیه.

نرماله؟‌سوتی دادم؟ Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۳۳۱۶۴
۱۳ مهر ۱۳۹۵, ۱۱:۱۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۳ مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۵ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  
(12 مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۲ ب.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  چقدر عالی ، ولی خوب همه شرایط شما رو ندارند نمیتونن ریسک کنند نمیتونن یکماه هم بدون درامد باشند تخصصشون ، رزمشون جوری نیست که هر جا رفتن درجا استخدام بشن بنابرین تا جایی که بتونن با کارفرما کنار میان .
در تایید فرمایش شما

بله من تحصیل کرده اش هم دیدم بی کاره یا کار غیر مرتبط با رشته اش رو داره خب یکی از اقوام نزدیک من دانشجوی ارشد عمران دانشگاه تهران روزانه است و الان با یه حقوق خیلی کم (کمتر از وزارت کار) داره تو یه تولیدی چوب کار میکنه Undecided تو همین تهران Confused بعد میگن چرا از ایران میرن .

هدفتان رسیدن به ماه باشد تا اگر از دستش دادید در میان ستارگان فرود بیاید !
(لس براون)
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , sss , zarisa
ارسال: #۳۳۱۶۵
۱۳ مهر ۱۳۹۵, ۱۱:۲۴ ب.ظ
(۱۳ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۰ ب.ظ)jazana نوشته شده توسط:  همم خیلی ممنون، آره session ها رو چک کردم، second factor authentication هم فعاله.
شاید من بلد نیستم با تلگرام کار کنم، فکر می کنم هک شدم. Big Grin Exclamation
تو contact لیست من هیشکی نیست، تلگرام فقط تو کامپیوتر و سرورم نصب شده. هیچوقت سیم کارتم تو تلگرام گوشی ای فعال نشده و username هم ندارم، تو گروهی هم عضو نیستم.
ولی الان یک نفر به contact ام اضافه شده و پیغام اومده X just joined Telegram. من که اضافش نکردم، چطوری خودش رو اضافه کرده.... Exclamation
عکس طرف هم تریپ حزب اللهی/داعشیه.
نرماله؟‌سوتی دادم؟ Big Grin
خواهش می کنم
مشکل خاصی نیست یه جوری تو کانتکتت بوده بعد تلگرامو نصبیده تلگرامم بهت نات داده که بیا که فلانی هم اومده Big Grin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۰۱۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۹۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۳۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close