زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۰۷۶۶
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۴۶ ب.ظ
دلم گرفته...

멈추지 말고

My Dream is to fly
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara**
ارسال: #۳۰۷۶۷
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۴۸ ب.ظ
چرا خرگوش
ارسال: #۳۰۷۶۸
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۵۹ ب.ظ
بعد سه هفته که از مراسم عقدم گذشت امروز اومدم گفتم باید دوباره برنامه نویسی رو شروع کنی..
ولی میبینم نتم داره تمام میشه..
خدایی چرا هر کاری رو میخوای شروع کنی یهو همه چی علیه ت میشه؟؟
شت

دل من اینجاست .. توی یه گوشه دور ولی نزدیک..
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , sss
ارسال: #۳۰۷۶۹
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۰۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۹ ب.ظ)nobody90 نوشته شده توسط:  بعد سه هفته که از مراسم عقدم گذشت امروز اومدم گفتم باید دوباره برنامه نویسی رو شروع کنی..
شت

مبارک باشه دوست عزیز Smile
شما الآن باید با شیرینی میومدیا! Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , samaneh@90 , sss
ارسال: #۳۰۷۷۰
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۹ ب.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۸ ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  دلم میخاد زودی ۲۰ روز دیگه بشه
ای بابا... مبارکه Big Grin Big Grin

(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۳ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  
(23 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۹ ب.ظ)nobody90 نوشته شده توسط:  بعد سه هفته که از مراسم عقدم گذشت امروز اومدم گفتم باید دوباره برنامه نویسی رو شروع کنی..
شت

ایشون جریمشون شامه Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss
ارسال: #۳۰۷۷۱
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۰۷ ب.ظ
الآن تو مانشت ما از اونائی که تو مرحله خواستگاری (و پیش‌ خواستگاری حتی!) هستن هم شیرینی می‌خوایم. شما که دیگه جای خود دارید. Big Grin

(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۶ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  
(23 تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۳ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  
(23 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۹ ب.ظ)nobody90 نوشته شده توسط:  بعد سه هفته که از مراسم عقدم گذشت امروز اومدم گفتم باید دوباره برنامه نویسی رو شروع کنی..
شت

ایشون جریمشون شامه Big Grin

اون که صد البته! Big Grin
تو دایره لغت ما شیرینی = شام + شیرینی + آب طالبی Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , sss
ارسال: #۳۰۷۷۲
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۱۷ ب.ظ
عجب ادم های فرصت طلبی هستیناااااا
من میگم نت داره تمام میشه حساب خالی شده کلی کار دارم شما از من شیرینی میخواین..اونی که شام میخواد وات د فاز Big Grin Tongue

دل من اینجاست .. توی یه گوشه دور ولی نزدیک..
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۳۰۷۷۳
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۲۰ ب.ظ
میبینم که نتایج حاصله از تاپیک بغلی کم کم داره نمود پیدا میکنه Big GrinBig Grin

Sent from my galaxy note 4 using Tapatalk
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , Skyrim
ارسال: #۳۰۷۷۴
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۱ ب.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۷ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  اون که صد البته! Big Grin
تو دایره لغت ما شیرینی = شام + شیرینی + آب طالبی Big Grin
این دایره لغت کدوم شهرِ؟؟ یادم باشه با اونا شوخی نکنم گردنم نیاد یه وقتی! مثلاً! Big Grin Big Grin

(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۷ ب.ظ)nobody90 نوشته شده توسط:  عجب ادم های فرصت طلبی هستیناااااا
من میگم نت داره تمام میشه حساب خالی شده کلی کار دارم شما از من شیرینی میخواین..اونی که شام میخواد وات د فاز Big Grin Tongue
Big Grin Big Grin Big Grin شام خوب نیست؟! آخه ناهار شاید بعضیا نرسن بیان! باز هرجور خودتون راحتی, من با کله پاچه ام هپی ام میتونید روی صبحونه برنامه ریزی کنید Big Grin Big Grin

(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۲۰ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  میبینم که نتایج حاصله از تاپیک بغلی کم کم داره نمود پیدا میکنه Big GrinBig Grin

Sent from my galaxy note 4 using Tapatalk
اشاره مستقیم نکنیم ولی نمودش رو قبلا دیده بودیم؛ البته بر بعضی دیگر از کاربران Big Grin که الان دست پیش گرفتن! Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , sss
ارسال: #۳۰۷۷۵
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۳ ب.ظ، توسط samaneh@90.)
من نمیدونم چرا این مانشتیا شیرینی نمیدن Big Grin
ایشالا خوشبخت شین. چون نت تشخیص داده شما الان باید برین نومزد بازی زود اومدین خخخخخخخخخخخخخ

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
ارسال: #۳۰۷۷۶
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۰۷ ب.ظ
دل من دیگه تنگ نیست. اینقدر غصه هاش زیاد شده که خیلی خیلی بزرگ شده.....
هنوز هم جا داره. عیب نداره. من این همه فکر و خیال نداشته باشم که از بیکاری می پوسم. این هم یه مدل اشتغاله دیگه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Menrva
ارسال: #۳۰۷۷۷
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۱۱ ب.ظ
(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۷ ب.ظ)zarisa نوشته شده توسط:  دل من دیگه تنگ نیست. اینقدر غصه هاش زیاد شده که خیلی خیلی بزرگ شده.....
هنوز هم جا داره. عیب نداره. من این همه فکر و خیال نداشته باشم که از بیکاری می پوسم. این هم یه مدل اشتغاله دیگه.
خواهش خواهش تو مانشت دیگه از دلتنگی حرف نزنین!!!!!! همه مشکل دارن ولی حرف زدن از غمها و مشکلات بیشتر آدمو غرق فاز غم میکنه

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
ارسال: #۳۰۷۷۸
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۱۶ ب.ظ
ای بابا! جدیدا شرایط شیرینی و شام‌خوری هم سخت شده!
قبلا خیلی راحت می‌رفتیم تو عروسی یا تولد می‌خوردیم و برمی‌گشتیم، اما جدیدا طرف به یه تبریک شفاهی و حتی یه دسته گل هم راضی نیست! "سکه" می‌خواد! Big Grin اصلا کاربری عروسی‌ها و تولدها کم کم داره تغییر پیدا می‌کنه، چقدر مردم مادی‌گرا شدن! Big Grin بابا پول ماه عسل تو رو که من نباید بدم! Big Grin همین می‌شه که باید یه کلاه بزاری سرت و خیلی مخفیانه بری ته سالن بشینی و تند تند غذاهارو بخوری و برگردی! Big Grin بعد می‌گن چرا جشن عروسی من نیومدی؟! Big Grin البته من خودمو نمی‌گم، شنیدم که اوضاع جامعه اینطوری شده، یه وقت سوء تفاهم پیش نیاد! Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Menrva , Skyrim
ارسال: #۳۰۷۷۹
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۴۳ ب.ظ
:huh:quote='samaneh@90' pid='414795' dateline='1468402892']
(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۷ ب.ظ)zarisa نوشته شده توسط:  دل من دیگه تنگ نیست. اینقدر غصه هاش زیاد شده که خیلی خیلی بزرگ شده.....
خواهش خواهش تو مانشت دیگه از دلتنگی حرف نزنین!!!!!! همه مشکل دارن ولی حرف زدن از غمها و مشکلات بیشتر آدمو غرق فاز غم میکنه
[/quote]

HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh
یعنی اسم تاپیک اشتباه نوشته شده؟ فقط واسه دل خودم نوشتم از کسی نخواسته بودم اهمیت بده. می تونی برین پست بعدی رو بخونید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Menrva , sss
ارسال: #۳۰۷۸۰
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۴۵ ب.ظ
(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۷ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  الآن تو مانشت ما از اونائی که تو مرحله خواستگاری (و پیش‌ خواستگاری حتی!) هستن هم شیرینی می‌خوایم. شما که دیگه جای خود دارید. [تصویر:  biggrin.gif]
وای : )))))))))))

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara**

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۱۷۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۱۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close