زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۰۳۴۶
۱۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۱۶ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۴ ق.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  یکی از اساتیدم٬ مهندس حمید ناصر٬ به ما شاگرداشون می‌گفتن زمانی که می‌خوای تست حل کنی نگاه می‌کنی می‌بینی چی داری چی می‌خوای...
من بعضی وقت ها (که درصدش هم کم نیست آنچنان) میبینم طراح سوال منظورش کدوم گزینه بوده و بقیه گزینه ها رو برای چی داده و چطوری میخواسته منو گول بزنه. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۰۳۴۷
۱۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۲۲ ق.ظ، توسط so@.)
سایتم که این همه دنبال اسم براش بودیم افتتاح نشده ،پلمپ شد Big Grin
یه خسته نباشید هم میگیم به بعضیا که رتبه میشنو برای فرار از شیرینی و پَک چیزی به روی خودشون نمیارن،خسته نباشی پَلووانBig Grinگزینه های ما برای مذاکره روی میز هستش Smile

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
ارسال: #۳۰۳۴۸
۱۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۲۵ ق.ظ
(۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۶ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(13 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۴ ق.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  یکی از اساتیدم٬ مهندس حمید ناصر٬ به ما شاگرداشون می‌گفتن زمانی که می‌خوای تست حل کنی نگاه می‌کنی می‌بینی چی داری چی می‌خوای...
من بعضی وقت ها (که درصدش هم کم نیست آنچنان) میبینم طراح سوال منظورش کدوم گزینه بوده و بقیه گزینه ها رو برای چی داده و چطوری میخواسته منو گول بزنه. Big Grin

کلاس هم دارین؟
تو نیکی می‌کن و در دجله انداز
که ایزد در بیابانت دهد باز! Big Grin

آخه نمیدونم چرا اینطور مواقع که می‌شه صاحبان علم و هنر یاد اون ۱۰℅ فوت و فن کوزه‌گری میفتن که باید واسه خودشون نگه دارن! Big Grin
ارسال: #۳۰۳۴۹
۱۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۳۲ ق.ظ
(۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۲۲ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  سایتم که این همه دنبال اسم براش بودیم افتتاح نشده ،پلمپ شد Big Grin
یه خسته نباشید هم میگیم به بعضیا که رتبه میشنو برای فرار از شیرینی و پَک چیزی به روی خودشون نمیارن،خسته نباشی پَلووانBig Grinگزینه های ما برای مذاکره روی میز هستش Smile
یادته؟؟؟؟؟ یه ماهه داره ب من میگه، از هر دری سعی کرد وارد بشه، تهدید، تشویق.... نشد ک نشد، امروز اس داد گفت جمش کردیم میخوای بیا جریمه بده پسش بدیم...
منم گفتم اصن مهم نیست فقط دلم برای اون لوگو سوخت

پس من دیگه اشاره مستقیم نمیکنم، بگو بیاد شیرینی ما ره بده Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@
ارسال: #۳۰۳۵۰
۱۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۳۵ ق.ظ
(۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۲۵ ق.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  کلاس هم دارین؟

آخه نمیدونم چرا اینطور مواقع که می‌شه صاحبان علم و هنر یاد اون ۱۰℅ فوت و فن کوزه‌گری میفتن که باید واسه خودشون نگه دارن! Big Grin
مطمین نیستم اینارو بشه یاد داد اما اگه بشه یاد داد درصداتون بهبود خوبی پیدا می کنه. یه قسمت از تست زدن روانشناسیه اصلا، مخصوصا برای امتحانای تستی غیر از کنکور های لیسانس و ارشد.
ما اصراری نداریم فوت کوزه گری رو نگه داریم. در واقع بارها فوت ها رو تو مانشت داد زدیم اما گوش شنوایی نیست!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۰۳۵۱
۱۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۴۰ ق.ظ
(۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(13 تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۲۵ ق.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  کلاس هم دارین؟

مطمین نیستم اینارو بشه یاد داد اما اگه بشه یاد داد درصداتون بهبود خوبی پیدا می کنه. یه قسمت از تست زدن روانشناسیه اصلا، مخصوصا برای امتحانای تستی غیر از کنکور های لیسانس و ارشد.
ما اصراری نداریم فوت کوزه گری رو نگه داریم. در واقع بارها فوت ها رو تو مانشت داد زدیم اما گوش شنوایی نیست!

یکبار دیگه داد بزنین لطفاً. من به شخصه سراپا گوش هستم. Big Grin
من متأسفانه بر عکس شما اصلاً هنر تست‌زنی ندارم. تا الآنم خیلی خیلی خیلی بابتش ضربه خوردم. Sad
ارسال: #۳۰۳۵۲
۱۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۵۶ ق.ظ
(۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۲ ق.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  یادته؟؟؟؟؟ یه ماهه داره ب من میگه، از هر دری سعی کرد وارد بشه، تهدید، تشویق.... نشد ک نشد، امروز اس داد گفت جمش کردیم میخوای بیا جریمه بده پسش بدیم...

آخی رکتنگل Smile ارائه دادنرو بگو Big Grin سکوت سرکلاس و برپا برجاهاTongueتغذیه تو داخل زنگای تفریحConfused
نه! نه! تو اشاره مستقیم نکن من به صورت غیرمستقیم و با یه حمله گازانبری میارمش سر میز مذاکره فقط تو به فکر غذا و پک و رستوران باشBig Grin
مخاطب موردنظر شیرینی مارو بده تا افشاگری نکردیمTongue

پناه می آورم به تو...
ارسال: #۳۰۳۵۳
۱۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۰۴ ق.ظ
(۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۵۶ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(13 تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۲ ق.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  یادته؟؟؟؟؟ یه ماهه داره ب من میگه، از هر دری سعی کرد وارد بشه، تهدید، تشویق.... نشد ک نشد، امروز اس داد گفت جمش کردیم میخوای بیا جریمه بده پسش بدیم...

آخی رکتنگل Smile ارائه دادنرو بگو Big Grin سکوت سرکلاس و برپا برجاهاتغذیه تو داخل زنگای تفریحConfused
نه! نه! تو اشاره مستقیم نکن من به صورت غیرمستقیم و با یه حمله گازانبری میارمش سر میز مذاکره فقط تو به فکر غذا و پک و رستوران باشBig Grin
مخاطب موردنظر شیرینی مارو بده تا افشاگری نکردیم

آخی یادته؟ تغذیه من Big Grin
بستنی عروسکی، گاها لیوانی زعفرونی، عکساشم دارما هنوز، سر کلاس عکس گرفتم، Big Grin
من شیرینی نمیخورم، شام میخورم بجاش، تو چی؟ اگه تو هم شام میخوری رستوران گردان برج میلاد چطوره بنظرت؟؟ هوم؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@
ارسال: #۳۰۳۵۴
۱۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۰۶ ق.ظ
(۱۰ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۰۰ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  من کلا اسلایدهاو جزوات اساتید رو پرینت میگیرم و میخونم. مطالعه آزاد هم فقط کتاب میخونم. حتی بعضی مقاله ها هم پرینت میگیرم[تصویر:  smile.gif] ولی بازم فایده نداره و خوندن pdf جزء ملزوماته و پرینت گرفتنم ۱حدی داره. البته مشکل اصلی من به tv برمیگرده. چون من معمولا هیچ سریال و برنامه ای رو از دست نمیدم. از خندوانه و دورهمی و سریالهای تلویزیون گرفته تا تمامی فوتبالها چه داخلی و چه خارجی و فیلم ها و سریالهای تو هاردم که تو صفن[تصویر:  smile.gif] سینما هم که جای خودشو داره. شطرنج آنلاین هم خیلی زیاد بازی میکنم(حداقل روزی ۳ساعت).
شما روزاتون چند ساعته اس؟
ارسال: #۳۰۳۵۵
۱۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۰۸ ق.ظ
(۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۵ ق.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  یک هکر با نفوذ به پایگاه اطلاعاتی ایرانسل ، اطلاعات ۲۰ میلیون مشترک این اپراتور را توسط یک ربات تگرام فاش کرده است.با ارسال شماره ایرانسل به این ربات که توسط هکر طراحی شده ، اطلاعات خصوصی صاحب شماره از قبیل نام، نام خانوادگی، کد ملی، شهر محل سکونت، آدرس منزل و کد پستی وی برای کاربر ارسال می شود.در ادامه با مشروح خبر هک ایرانسل گجت نیوز را همراهی کنید.......

دمش گرم Big Grin
ادرس رباته رو ندارین؟ Tongue

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009
ارسال: #۳۰۳۵۶
۱۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۱۳ ق.ظ
(۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۴ ق.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  [quote='F@gh@' pid='413338' dateline='1467494774']
آخی یادته؟ تغذیه من Big Grin
بستنی عروسکی، گاها لیوانی زعفرونی، عکساشم دارما هنوز، سر کلاس عکس گرفتم، Big Grin
من شیرینی نمیخورم، شام میخورم بجاش، تو چی؟ اگه تو هم شام میخوری رستوران گردان برج میلاد چطوره بنظرت؟؟ هوم؟
خجالت نمیکشی نه واقعا خجالت نمیکشی سکوت ماها داشت داغونش میکردBig Grinحالا اومدی میگی سرکلاس عکس هم میگرفتیBig Grinیه بار سرکلاسش پیچوندم رفتم سراغ کاری دیدی چطور لورفتمBig Grinآخی یکسال گذشت

اول بریم اون آب اناریه که ایشون در دره سیلیکون به اسم علی بابا و دوستان بود ؟چی بود یادم نیستSmile تاسیس کرده بودن ،بعد بریم شیرینی بعدش هم رستوران گردان Big Grin
قندون قبوله؟؟یا افشاگری کنم Big GrinBig GrinBig Grinخودت با پای خودت بیا پک رو تعیین کن تا به کسی چیزی نگیم .

پناه می آورم به تو...
ارسال: #۳۰۳۵۷
۱۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۱۵ ق.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
(۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۸ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(13 تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۵ ق.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  یک هکر با نفوذ به پایگاه اطلاعاتی ایرانسل ، اطلاعات ۲۰ میلیون مشترک این اپراتور را توسط یک ربات تگرام فاش کرده است.با ارسال شماره ایرانسل به این ربات که توسط هکر طراحی شده ، اطلاعات خصوصی صاحب شماره از قبیل نام، نام خانوادگی، کد ملی، شهر محل سکونت، آدرس منزل و کد پستی وی برای کاربر ارسال می شود.در ادامه با مشروح خبر هک ایرانسل گجت نیوز را همراهی کنید.......

دمش گرم Big Grin
ادرس رباته رو ندارین؟
من دارم، ولی فکر کنم جمعش کردن دیروز ظهر
تو همه ی گروه ها دست ب دست می شد
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , sara9009
ارسال: #۳۰۳۵۸
۱۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۱۶ ق.ظ
این نویسنده ربات چطوری پول میگیره؟ کارت به کارت؟

در هر صورت کارش اشتباس
ارسال: #۳۰۳۵۹
۱۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۵ ق.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
(۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۱۳ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  خجالت نمیکشی نه واقعا خجالت نمیکشی سکوت ماها داشت داغونش میکردBig Grinحالا اومدی میگی سرکلاس عکس هم میگرفتیBig Grinیه بار سرکلاسش پیچوندم رفتم سراغ کاری دیدی چطور لورفتمBig Grinآخی یکسال گذشت

اول بریم اون آب اناریه که ایشون در دره سیلیکون به اسم علی بابا و دوستان بود ؟چی بود یادم نیستSmile تاسیس کرده بودن ،بعد بریم شیرینی بعدش هم رستوران گردان Big Grin
قندون قبوله؟؟یا افشاگری کنم Big GrinBig GrinBig Grinخودت با پای خودت بیا پک رو تعیین کن تا به کسی چیزی نگیم .
پاشدی رفتی رو یادم بود نخواستم بگم، ک خودت گفتی،
خیلی جالب بود حرکتت، کاملا جوانمردانه و ورزشی

علی بابا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه سنباده؟؟ عمو فری و دوستان!
Smile))))))))))
اون صفت چطوری منسوب کردی؟؟؟
ارسال: #۳۰۳۶۰
۱۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۲۳ ق.ظ
(۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۱۴ ق.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  من دارم، ولی فکر کنم جمعش کردن دیروز ظهر
تو همه ی گروه ها دست ب دست می شد
شانسی داریما Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۵۲۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۷۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close