زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۰۰۱۶
۰۸ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۲۴ ق.ظ
هاجسون هم رفت دل بوسکه تو هم خودت برو دیگه چه حرفی بزنی اخه؟ اون جامهایی که اوردی حاصل کار پپ تو بارسا بود
از رو نمی ره Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۰۰۱۷
۰۸ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۴۳ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۸ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۸ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  آره اونم بامزه هست. اگه اشتباه نکنم تو جام جهانی یه گاز اساسی از اون بازیکن ایتالیاییه گرفت. طرف هم جای گاز سوارز رو تو دوربین نشون میداد (اسمش یادم رفت، همون قد بلند کچله، کولوچینی شاید!!).

آرژانتین هم که کلا خشن هست Big Grin

پ.خ: بازی آرژانتین-پرتغال جام ۲۰۱۰ یادتونه n نفر اخراج شدن. عجب فوتبالی بود
اونی که گاز گرفته شد کیه لینی بودش فک کنم
اون بازی هم که منظورتونه بازی پرتغال - هلند جام جهانی ۲۰۰۶ المان بود !!!داور رو محروم کردن بعدش

لحظه ها را دریاب
چشم فردا کور است
نه چراغیست در آن پایان
هر چه از دور نمایانست
شاید آن نقطه نورانی
چشم گرگان بیابانست
ارسال: #۳۰۰۱۸
۰۸ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۰۵ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۸ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۷ ق.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  زرنگ هستید ولی منم زرنگم Big Grin
آفاق دوست نزدیکمه.. بخوام بگم کاربر مورد نظر کجای ایرانه، عذاب وجدان میگیرم که.. البته میشه صدای وجدان رو یه جوری خفه کرد که اونم میشه دو میلیون تومن.. کارت به کارت کنید لطفا Big Grin
چطوره به جای شهر کار مورد نظر باپدرتون یه صحبت مردونه ( Cool ) داشته باشم که گوشی رو عوض کنن؟ Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۳۰۰۱۹
۰۸ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۳۳ ق.ظ
(۰۸ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۳۱ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  حس میکنم کیه لینی نبود اما اون هلند رو درست گفتید Big Grin واقعا فوتبال قشنگی بود Big GrinBig Grin
همون کیه لینی بود که دیشب گل اول رو زد.Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۰۰۲۰
۰۸ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۴۵ ق.ظ، توسط Masoud05.)
(۰۸ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۳۳ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(08 تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۳۱ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  حس میکنم کیه لینی نبود اما اون هلند رو درست گفتید Big Grin واقعا فوتبال قشنگی بود Big GrinBig Grin
همون کیه لینی بود که دیشب گل اول رو زد.Smile

آره همون که گل اول رو زد. من اسم ها رو کامل بلد نیستم فقط قیافه اش یادمه. فکر کردم اسمش کولوچینی هست البته شبیه هم هست اسمش Big GrinBig Grin

الان حداکثر من ۱۰ تا بازیکن از کل دنیا میشناسم. فوتبال داخلی که بیش از ۱۰ سال هست نگاه نکردم. باشگاهی هم تو این ۴ سال اخیر جمعا ۴ ساعت هم ندیدم Big Grin اما قبل ترش بازی های منچستر رو دوست داشتم ۱۵ دقیقه آخرش نگاه کنم Cool

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۳۰۰۲۱
۰۸ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۰۵ ق.ظ
تیم فوتبال فقط ولز .
ارسال: #۳۰۰۲۲
۰۸ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۳۷ ق.ظ
(۰۸ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۲۰ ق.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  ای جاااانم چه با احساس تعریف کردی ^^
خدا حفظشون کنه
خیلی با احساس بود پستت... جدی میگم..
آره خیلی هم با دقت نگه میدارن گوشی هاشونو نوئه نوئه .. برعکس گوشیای ما : )))
با پست تو ثابت شد باباهای ایرانی کپی همن همشون..فرقی هم نداره کجای ایران باشن: )))

+عه امتحانات تموم نشده هنوز؟

Cool
امتحانا تموم شده دوران شیرین تحویل پروژه های درسی شروع شدSad
یه کامپیوتری هیچ وقت تعطیلات بین دوترم ندارهSad
ساکورا فیفتی فیفتی Big GrinBig Grin

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo , RangiRangi
ارسال: #۳۰۰۲۳
۰۸ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۰۷ ق.ظ
جرات انتقاد به دین رو ندارین؟!!!
میترسین عذاب بیاد!!!! یا اینکه نمیخاین قبول کنید دین پر از شبهست!!
یا اینکه یه سری چیزا رو واسه خودتون ساختین و نمیخاین باور کنید ممکنه نباشن.
امیدوارم از حرفام سوء برداشت نشه.. من بی دین نیستم اما کنجکاوم و از انتقاد نمیترسم، از اینکه عذاب هم بیاد نمیترسم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Paraande , artmiss
ارسال: #۳۰۰۲۴
۰۸ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۲۹ ق.ظ
(۰۸ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۷ ق.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  جرات انتقاد به دین رو ندارین؟!!!
میترسین عذاب بیاد!!!! یا اینکه نمیخاین قبول کنید دین پر از شبهست!!
یا اینکه یه سری چیزا رو واسه خودتون ساختین و نمیخاین باور کنید ممکنه نباشن.
امیدوارم از حرفام سوء برداشت نشه.. من بی دین نیستم اما کنجکاوم و از انتقاد نمیترسم، از اینکه عذاب هم بیاد نمیترسم.

تنها چیزی که با قاطعیت می تونم بگم اینه که تو دین واقعی اسلام هیچ شک و شبهه ای وجود نداره مشکل اینه که ما اونقدری توانایی و ظرفیت رو نداریم که دین واقعی رو درک کنیم و در واقع اتفاقاتی که در اطرافمون می بینیم رو به دین نسبت می دهیم باید قبول کنیم که ما انسان ها دین رو ناقص فهمیدیم و بر اساس عقل محدود خودمون برداشت می کنیم و تو دین خدا هیج شک و شبهه ای نیست این کاملا واضع و روشنه که تو هر دورانی به دین انتقادات و شبهاتی وارد می کنن و در تلاش برای به چالش کشوندن اسلام خواهند بود با روش های مختلف ولی هیچ گاه اسلام واقعی پیامبر با این حجم انتقادها نه ذره ای از ارزش های اون کم میشه و نه خلالی در کامل بودن اون وارد میشه ....

اگه تو جامعه بی عدالتی هست این بی عدالتی به اسلام برنمی گرده به خودمان برمی گرده
اگه تو جامعه فساد اخلاقی هست به دین برنمی گرده به خودمان برمی گرده
اگه بین مسلمانان وحدتی وجود نداره و همیشه به جون هم افتادن به اسلام برنمی گرده به درک ناقص ما از اسلام برمی گرده و منافع شخصی
و ....
«انّ الله لا یُغیِّرُ ما بقوم حتّی یغیّرو ما بانفسهم» خداوند سرنوشت هیچ قومی و «ملّتی» را تغییر نمی دهد مگر آنکه آنها خود تغییر دهند.

من قصدم اشاره به کاربر خاصی نبود و نخواهد بود اولین شخصی که اسلام رو ناقص دریافته خودم هستم !
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parisa-SH , همیلا , pezhman.m-AI
ارسال: #۳۰۰۲۵
۰۸ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۹ ق.ظ، توسط saeidkhan.)
بحث بی عدالتی، فساد، وحدت، و اینا که جداس و من روی اونها نظری ندادم.هرچند که این مسائل هم اگر دین نبود شاید کمتر بود چون با کلاه دین همه چیز رو توجیح میکنن و اخلاق رو کنار گذاشتن . (حالا اینکه دین رو واقعا اجرا نمیکنند و این حرفها بماند)

اما در مورد کامل بودن خود دین شما طوری میگید که " و دین خدا هیج شک و شبهه ای نیست " انگار واقعا خدا رو با چشم خودتون دیدن!!!
نمیشه که به جای تحقیق و پرسیدن سوال که اینکه ایا درست هست یا نه فقط بگیم عقل ما محدوده و ما نمیتونیم. خب ما عقل داریم و اینو خدا داده چرا نتونیم بفهمیم درست چیه غلط چیه؟
من برعکس شما کلی شبهه تو ذهنم هست و نمیتونم قبول کنم که عقل من محدوده. عقل محدود هست ولی اگه محدوده و من نمتونم ثابت کنم پس بیایم هیچی رو قبول نداشته باشیم چون ما محدودیم!!!! شما این رو قبول نمیکنید دیگه میکنید!!۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Paraande , artmiss
ارسال: #۳۰۰۲۶
۰۸ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۴۲ ق.ظ
(۰۸ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۲۹ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  تنها چیزی که با قاطعیت می تونم بگم اینه که تو دین واقعی اسلام هیچ شک و شبهه ای وجود نداره مشکل اینه که ما اونقدری توانایی و ظرفیت رو نداریم که دین واقعی رو درک کنیم

چرا باید درک دینی که قراره زندگی آدم رو بهبود ببخشه اینقدر سخت باشه آیا؟؟؟؟

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: Paraande
ارسال: #۳۰۰۲۷
۰۸ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۶ ق.ظ، توسط saeidkhan.)
نباید بگیم عقل ما محدوده، ما میتونیم مطالعه کنیم و تفسیر کنیم. چطور یک شخص روحانی هرچیزی میتونه بگه اما من نتونم. اون از کجا میگه اینا رو . از غیب !!! اون داره یک چیزی رو که وجود نداره واسه من توجیح میکنه که هست اما من نتونم چیزی رو که نیست بگم نیست..

منظورم این هست که همونطور که میشه گفت خدا هست همونقدر هم میشه گفت نیست. اینکه درک پایینه قابل قبول نیست کافی منابعی رو که وجود داره رو بخونیم نه اینکه با قاطعیت بگیم ما محدودییم

اسلام نه تنها کامل نیست بلکه پر از شبهست، اسلام میتونه ساخته دست بشر باشه، مثه همه ادیان دیگه، اسلام میتونه دروغ باشه، خدا میتونه نباشه،
خدا میتونه باشه، میتونه ب حضرت محمد(ص) حرف زده باشه میتونه راست باشه
اما هر دواحتمالن و کسی که دم از دین میزنه فقط نظر خودشه که همه چی راسته نه بقیه چون میتونه همه چی باشه و نباشه کسی که نرفته اون دنیا و برگرده همه چیز تفسیر آدمهاست
همونقدر که دلیل واسه بودن هست دلیل واسه نبودن هم کم نیست
 سپاس‌گزاری شده توسط: artmiss
ارسال: #۳۰۰۲۸
۰۸ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۵۶ ق.ظ
(۰۸ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۲ ق.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(08 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۲۹ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  تنها چیزی که با قاطعیت می تونم بگم اینه که تو دین واقعی اسلام هیچ شک و شبهه ای وجود نداره مشکل اینه که ما اونقدری توانایی و ظرفیت رو نداریم که دین واقعی رو درک کنیم

چرا باید درک دینی که قراره زندگی آدم رو بهبود ببخشه اینقدر سخت باشه آیا؟؟؟؟
دوباره اشتباه برداشت کردیم بهبودی زندگی کنونی هیچ ربطی به دین نداره کشوری وجود داره که همین دین رو داره ولی زندگی مردمش روی رفاه است و کشوری هم وجود داره مثل ژاپن که این دین توش نیست ولی بازم زندگی مردمش روی بهبودی و رفاه است .

اگه الان زندگی برای من و تو و خیلی های دیگه سخت شده دلیلش دین نیست چیز دیگری است .
دین یه چیز قلبی و معنوی هست که هر کس اونو درک کنه چنان به آرامشی می رسه که همه ی سختی ها براش مسخره میاد و از لحظه به لحظه زندگیش لذت می بره در واقع کسی که به نفس مطمئنه دست پیدا کنه ، هستند کسانی در گوشه و کنار این دینا به نفس مطمئنه دست پیدا کنن ...

کاش روزی دین رو درک کنم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parisa-SH , همیلا
ارسال: #۳۰۰۲۹
۰۸ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۷ ب.ظ، توسط saeidkhan.)
کشور اول کجاست؟؟
سختی زندگی ربطی به دین نداره ( هرچند که داره اما موضوع بحث این نیست) حرف ما روی خود دین هست نه اینکه اجرا میشه یا نه.
اره قلبی و معنوی هست اگر اختیاری باشه نه اجباری. هستن کسانی که شما میگید گوشه و کنارن دنیان، اما از همه چیز بریدن که به اون حسی که شما میگید رسیدن، اما همه که نمتونن اینجور باشن همه که نمیخان اینجور باشن پس کی دنیا رو اداره کنه کی بره به کرات دیگه، کی اختراع کنه !!! نفس مطمئنه خدمت به خلقه با ایجاد یک راحتی برای خلق نه اینکه فقط خودمون در اسایش باشیم با یه حس معنوی خوب.

زندگی انقدر سخت نیست که دین سختش کرده
ارسال: #۳۰۰۳۰
۰۸ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۰۶ ب.ظ
(۰۸ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۶ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  بهبودی زندگی کنونی هیچ ربطی به دین نداره

پس به چه دردی میخوره؟

(۰۸ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۶ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  دین یه چیز قلبی و معنوی هست که هر کس اونو درک کنه چنان به آرامشی می رسه که همه ی سختی ها براش مسخره میاد و از لحظه به لحظه زندگیش لذت می بره

تهش میرسه به همون جمله رسیدن به معبود...
چه کاریه خو
واقعا هدف از خلقت آدم این بوده؟

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۶۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close