زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۴۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۹۷۳۱
۰۴ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۱ ق.ظ، توسط khayyam.)
خوابم میاد ولی معتاد مانشت شدم
UndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecided
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۹۷۳۲
۰۴ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۴۲ ق.ظ
آقا منم بچه بودم بیش فعال و شاید شیطون بودم اما همه بزرگتر ها حق کتک داشتن. اگه شیطونی می کردم و کسی برخورد می کرد حق رو به اون می دادن نه اینکه تازه بزرگتره رو مواخذه کنن.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , RASPINA
ارسال: #۲۹۷۳۳
۰۴ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۴۲ ق.ظ
(۰۴ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۱ ق.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  .
دوستان در جریانن چند وقت پیش چنان پسرخاله ام رو جوری ادب کردم که دیگه جرئت نداره از چند متری من رد بشهBig Grin (بچه هم نیستااا ۱۳ سالشه ولی واقعا دیگه نمیتونستم تحملش کنم)
تنبیه قبل تنایج یا بعد نتایج بود؟ Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۲۹۷۳۴
۰۴ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۴۸ ق.ظ
تنبیه های موثرتر از کتک داریم!!!!!! میتونین مثلا محلش نکنین. یواش یواش رام میشه کتک بدترین راهه

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
ارسال: #۲۹۷۳۵
۰۴ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۴۹ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۴ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۲ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  آقا منم بچه بودم بیش فعال و شاید شیطون بودم اما همه بزرگتر ها حق کتک داشتن. اگه شیطونی می کردم و کسی برخورد می کرد حق رو به اون می دادن نه اینکه تازه بزرگتره رو مواخذه کنن.

یه بار رفته بودم تو باغچه همسایه توپ بازی ... با شلنگ افتاد دنبالم!!!
پتکو پتکو فرار کردم از دستش، بابام داشت از سر کوچه میومد، منو گرفت!!
وقتی فهمید قضیه چی بوده دونفری منو زدن تا درس عبرتی بشم برای بقیه بچه های محل. Big GrinBig GrinBig Grin

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , sara9009 , RASPINA
ارسال: #۲۹۷۳۶
۰۴ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۵۲ ق.ظ
(۰۴ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۸ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  تنبیه های موثرتر از کتک داریم!
قدیمی‌ها یه چیزی می‌دونستند می‌گفتند کتک از بهشت اومده. خروجی‌ش شد پدرها و مادرهای ما. با خروجی‌های تنبیهی‌های مؤثرتر از کتکِ زمان حال مقایسه کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۲۹۷۳۷
۰۴ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۵۳ ق.ظ
(۰۴ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۸ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  تنبیه های موثرتر از کتک داریم!!!!!! میتونین مثلا محلش نکنین. یواش یواش رام میشه کتک بدترین راهه
من محلش نمیدم اما اون با لگد پذیرایی می کنه. حتی تو قفسه سینه آدم هم لگد میزنه! دیگه کیسه بکس اون که نیستم که. شما مثل اینکه هنوز از بچه ها کتک درست حسابی نخوردید. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۲۹۷۳۸
۰۴ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۵۶ ق.ظ
(۰۴ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۲ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(04 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۸ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  تنبیه های موثرتر از کتک داریم!
قدیمی‌ها یه چیزی می‌دونستند می‌گفتند کتک از بهشت اومده. خروجی‌ش شد پدرها و مادرهای ما. با خروجی‌های تنبیهی‌های مؤثرتر از کتکِ زمان حال مقایسه کنید.
خدا به داد بچه اتون برسه.

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
ارسال: #۲۹۷۳۹
۰۴ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۵۷ ق.ظ
(۰۴ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۲ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  قدیمی‌ها یه چیزی می‌دونستند می‌گفتند کتک از بهشت اومده.
تو اسناد چین قدیم این ضرب المثلو ندیده بودم! Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim
ارسال: #۲۹۷۴۰
۰۴ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۵۸ ق.ظ
(۰۴ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۳ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(04 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۸ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  تنبیه های موثرتر از کتک داریم!!!!!! میتونین مثلا محلش نکنین. یواش یواش رام میشه کتک بدترین راهه
من محلش نمیدم اما اون با لگد پذیرایی می کنه. حتی تو قفسه سینه آدم هم لگد میزنه! دیگه کیسه بکس اون که نیستم که. شما مثل اینکه هنوز از بچه ها کتک درست حسابی نخوردید. Big Grin
من فقط برای بچه های ۱۲ به بالا اونمموارد خیلی خیلی حاد موافق کتکم اونم نه برای خالی کردن عصباتیت

ارسال: #۲۹۷۴۱
۰۴ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۵۸ ق.ظ
(۰۴ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۶ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  خدا به داد بچه اتون برسه.
شما باید خواهر زادتون تو چشمتون چنگ بزنه خطر کوری داشته باشید تا حال ما رو درک کنید!

سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۲۹۷۴۲
۰۴ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۵۹ ق.ظ
(۰۴ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۷ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  تو اسناد چین قدیم این ضرب المثلو ندیده بودم! [تصویر:  biggrin.gif]
دوباره بگرد Cool
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۲۹۷۴۳
۰۴ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۰۰ ق.ظ
(۰۴ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۶ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  نه بابا با پشت زدن که مگس هم اوخ نمیگه.
ما یه همسایه داشتیم که بچه‌ش خیلی تخس و پر رو بود.
الان که بیشتر فکر میکنم اصن با بچه ها بد ک نیستم انگاری مهربونم باهاشون HuhUndecided بیا یه قرار ست کنیم چند تا از این چیز میزهای اینجوری بهم یاد بده Big GrinBig Grin
ارسال: #۲۹۷۴۴
۰۴ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۰۱ ق.ظ
(۰۴ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۶ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  خدا به داد بچه اتون برسه.
همچنین به داد فامیل‌ و آشناهای شما برسه از دست بچه‌ای که خواهید داشت.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , samaneh@90 , RangiRangi , Pure Liveliness
ارسال: #۲۹۷۴۵
۰۴ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۰۱ ق.ظ
(۰۴ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۳ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من محلش نمیدم اما اون با لگد پذیرایی می کنه. حتی تو قفسه سینه آدم هم لگد میزنه! دیگه کیسه بکس اون که نیستم که. شما مثل اینکه هنوز از بچه ها کتک درست حسابی نخوردید. Big Grin
خدایی کتک واجب بوده دگ این. من لجم گرفت ک چرا نزدیش Undecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۲۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۹۴۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۳۹۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۷۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close