زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۴۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۹۶۴۱
۰۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۳۹ ب.ظ
سلام.
من یه مشکلی دارم ممنون میشم کمک کنید. نمیتونم توی browser م به localhost دسترسی داشته باشم. حتی با ۱۲۷/۰/۰/۱ هم هیچ فایده ای نداره. Xampp هم در حال running هست. Sad

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۹۶۴۲
۰۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۱۱ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۳۹ ب.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط:  سلام.
من یه مشکلی دارم ممنون میشم کمک کنید. نمیتونم توی browser م به localhost دسترسی داشته باشم. حتی با ۱۲۷/۰/۰/۱ هم هیچ فایده ای نداره. Xampp هم در حال running هست. Sad

اگر قندشکن فعاله غیر فعال کنید Smile

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۲۹۶۴۳
۰۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۵۱ ب.ظ، توسط gogooli.)
۱۲۷/۰/۰/۱ رو می زنی چی می گه؟
یادمه اگه پورت ۸۰ بوسیله یکی از برنامه ها اشغال شده بود عوض می کردیم

چرا به جای نقطه / نشون می ده!
ارسال: #۲۹۶۴۴
۰۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۴۳ ب.ظ
من یه مشکلی دارم ممنون میشم کمک کنید. نمیتونم توی browser م به localhost دسترسی داشته باشم. حتی با ۱۲۷/۰/۰/۱ هم هیچ فایده ای نداره. Xampp هم در حال running هست. [تصویر:  sad.gif]
where are you? Big Grin
اگه تنظیمات مرورگر روی no proxy هست، شاید مشکل از پورت باشه.
پورت رو عوض کن. توو C:\xampp\apache\conf، خطوط Listen 80 و ServerName localhost:80 رو مثلاً بکن ۸۰۸۰/ قبلش آپاچی رو استاپ و بعدش استارت کن. توو مروگر هم دیگه باید localhost:8080 بزنی.
ارسال: #۲۹۶۴۵
۰۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۰۰ ب.ظ
(۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۵۲ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  این کی‌روش چی از جون برانکو می‌خواد آخه؟ [تصویر:  biggrin.gif] ول کن اون فیس‌بوک رو بابا! همش بیانیه، همش بیانیه! [تصویر:  biggrin.gif]

ابته این بخش از حرفاش قابل تأمل بود :
منبع : ورزش۳
کیفیت فوتبال ایران بالاست. نتایج لیگ قهرمانان آسیا هم که برای باشگاههای ایرانی عالی است. برای چی نگران باشیم؟ توقع این است که با توجه به عملکرد درخشان باشگاههای ایران در آسیا، ما تیم ملی چین را با ۵ گل و تیم ملی قطر را با ۵ گل شکست دهیم. با توجه به نتایج باشگاهها در لیگ قهرمانان من بسیار خوشبین هستم!

سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Milestone
ارسال: #۲۹۶۴۶
۰۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۱۳ ب.ظ
(۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۰۰ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  کیفیت فوتبال ایران بالاست. نتایج لیگ قهرمانان آسیا هم که برای باشگاههای ایرانی عالی است. برای چی نگران باشیم؟ توقع این است که با توجه به عملکرد درخشان باشگاههای ایران در آسیا، ما تیم ملی چین را با ۵ گل و تیم ملی قطر را با ۵ گل شکست دهیم. با توجه به نتایج باشگاهها در لیگ قهرمانان من بسیار خوشبین هستم!
قبلاً هم تیم‌های باشگاهی ایران نتایج خوبی در آسیا نمیگرفتند ولی چین و قطر رو راحت میبردیم.
ارسال: #۲۹۶۴۷
۰۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۱۵ ب.ظ
(۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۴۳ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(02 تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۳۹ ب.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط:  سلام.
من یه مشکلی دارم ممنون میشم کمک کنید. نمیتونم توی browser م به localhost دسترسی داشته باشم. حتی با ۱۲۷/۰/۰/۱ هم هیچ فایده ای نداره. Xampp هم در حال running هست. [تصویر:  sad.gif]
where are you? Big Grin
اگه تنظیمات مرورگر روی no proxy هست، شاید مشکل از پورت باشه.
پورت رو عوض کن. توو C:\xampp\apache\conf، خطوط Listen 80 و ServerName localhost:80 رو مثلاً بکن ۸۰۸۰/ قبلش آپاچی رو استاپ و بعدش استارت کن. توو مروگر هم دیگه باید localhost:8080 بزنی.
همین دور و برSleepy
خدا حفظ کنه شما رو. واقعا مونده بودم چی کارش کنم. درست شد. دستتون درد نکنه. @) :-

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behnam‌
ارسال: #۲۹۶۴۸
۰۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۳۲ ب.ظ
(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۱۷ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(31 خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۰۴ ب.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  به این خاطر که حاضر نبودم از قسمت هایی از دروس که خیلی خونده بودمشون دل بکنم و سوالاتی که اشتباه طرح شده بودن رو حاضر نبودم ول کنم و میگفتم هر جور شده باید این لعنتی رو حل کنم،اصا نمیدونستم و یا حاضر نبودم قبول کنم بعضی سوالات میتونه اشتباه طرح شده باشه،کلی وقت از دست دادم و کلی سوئیچ میکردم بین سوالات که شاید بشه حلشون کنم،
متنفرم از اینکه بخوام همه ی تقصیر ها رو گردن سنجش بندازم،(البته شکی در بیشعور بودن عده ای از طراح ها ندارم که مثلا ۵۰ درصد درس شبکه رو اشتباه طرح کردن و اینقدر نامرد بودن که برای طرح سوال خودشون و حل کردنش وقت نگذاشته بودن)اما برای همه همین بود و رفیق دارم شده نفر ۵ یا چه میدونم ۱۰۰،
باید اینقدر به همه درس ها مسلط باشیم به نظرم که سهم خودمون رو در بیاریم از سوالاتی که درسته،
من تا امروز با هفت هشت نفر از مانشتی‌ها که کنکورشون بد شده مکالمه داشتم. یا خودشون متوجه اشتباهشون شده بودند، یا من متوجه شدم در کجا اشتباه کردند، بهشون گفتم و قبول کردند.
یک نفر ساعت خوابش طوری بود که ۸ صبح تازه وسط ساعت خواب ایشون میشد.
یکی دلش رو به تست‌های کنکوری سالای قبل خوش کرده بود که همه رو بالای ۸۰ میزنه در حالی که در کتب کنکوری، به صورت نکته‌وار آورده شدند و شخص از قبل اشراف داره و اصلاً نمیشه به این درصدها استناد کرد.
یک نفر دو تا درس اختصاصی رو کلاً گذاشته کنار، اون دو درس دیگه هم سخت و جدید دادند که یک سؤالش هم غلط بوده.
یه نفر فقط ۵ درصد وقت خوندنش رو صرف حل تست و تمرین گذاشته بود.
یکی دیگه مثل شما سر کنکور به خاطر اینکه برای فلان درس هزینه‌ی بالایی پرداخت کرده (از نظر تایم خوندن و هزینه‌ی کلاس رفتن) عوض ۱۰ دقیقه نیم ساعت بهش اختصاص داده در حالی که درس بعدی با همون تعداد سؤال و بسیار آسون‌تر بوده.
تک تک این‌ها اشتباهات کشنده‌ای هستند که هر کدوم به تنهایی رتبه رو از یک به چهار رقمی میتونه برسونه.

سلام
من داشتم پست های نسبتا قدیمی"هر چه دل تنگت میخواهد بگو"رو میخواندم که به پست های بحث در مورده کنکور و مشخصا این مطلب رسیدم
خیلی حرفا هست و خیلی حرفا هم زده شده ولی فقط خواسم نظرم راجع به این حرف شما رو بنویسم
من خودم رتبه ی کنکورم بد نشد(۶۰ هوش)و در بدترین حالت امیرکبیر قبولم. از این اشتباه خرکی ها سر کنکور کردم و یک صفحه از سوالات مشترک که شامل ۳ سوال os بود رو کلا ندیم! میدونم این اشتباه من بوده اصلا یادمه که قبل کنکور انگار ناخوداگاه به خودم تلقین میکردم تو سر جلسه کنکور از این اشتباه خرکی ها خواهی داشت
شاید از نظر شما مقابله با مشکلات جانبی هم یکی از ملزومات قبولی در کنکوره ولی به نظر من این طور نیست
کنکور یک رسالتی داره که دانشجو ها رو بر اساس سطح سواد در دانشگاه ها جای بده(اگر چیزی جز اینه به من لطفا بگید) حالا سوال اینه که توانایی حفظ آرامش در سر جلسه ای که شرایط محیطی اش اصلا مساعد نیست(صدای کولر کرکننده است یا مراقب ها ایستادن بالا سرت دارن بهت میگن برکه رو زودتر بده و .... که هر کدومش برای یکی از دوستانم پیش اومده) چه ربطی به توانایی علمی داره؟
توانایی این که بتونی در مقابل استرس این که یه سوالی رو ۵ دقیقه حل کردی و بعد میبینی سوال غلطه مقاومت کنی چه ربطی به توانایی علمی داره؟!
و هزاران مثال این شکلی دیگه
این که کنکور روش بسیار نامناسبیه که به نظرم بدیهیه!!خیلی بزرگتر از من ها(!) در موردش تخصصی نظر دادن
این که کنکور با شرایط فعلی بهترین راه حله هم به نظرم درست میاد ولی فک میکنم اگه خواست عمومی و دولت باشه با روند خیلی سریع تری میشه شرایطی رو به وجود آورد که کنکور برای همیشه حذف بشه
ولی با همه ی این وجود دفاع از موجودیت کنکور به نظرم کمی عجیبه!!!
ممنون
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۲۹۶۴۹
۰۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۴۸ ب.ظ
(۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۳۲ ب.ظ)amirirma نوشته شده توسط:  ممنون
خواهش میکنم Smile
ارسال: #۲۹۶۵۰
۰۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۸ ق.ظ، توسط Skyrim.)
چقدر خوبه ویندوز ۱۰ خودش پرینتر مجازی pdf داره ...
عجب اینرسی ای پیدا کرده بودم نسبت به ویندوز ۷ ...

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
ارسال: #۲۹۶۵۱
۰۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۵۴ ق.ظ
قال کلنل علیفر : ایتالیا از ایرلند میترسه !

سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI
ارسال: #۲۹۶۵۲
۰۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۱۵ ق.ظ
من نمی دونم علی کریمی چطور خودشو وارد دعوا برانکو و کی روش کرده؟

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۲۹۶۵۳
۰۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۱۹ ق.ظ
(۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۵ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  من نمی دونم علی کریمی چطور خودشو وارد دعوا برانکو و کی روش کرده؟

از ۱۶ سالگی علی کریمی الگوی ورزشیم بوده یادش به خیر تک تک بازیهاشو که تو آلمان بازی می کرد رو دنبال می کردم و الانم هم پوسترشو چسبوندم به دیوار و هم لباس ورزشی به اسم علی کریمی دارم !
ارسال: #۲۹۶۵۴
۰۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۱۶ ق.ظ
شدیدا به مانشت معتاد شدم.
ارسال: #۲۹۶۵۵
۰۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۲۴ ق.ظ، توسط barca.)
(۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۹ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  از ۱۶ سالگی علی کریمی الگوی ورزشیم بوده یادش به خیر تک تک بازیهاشو که تو آلمان بازی می کرد رو دنبال می کردم و الانم هم پوسترشو چسبوندم به دیوار و هم لباس ورزشی به اسم علی کریمی دارم !
منم خودم پرسپولیسیم اما نمی فهمم مسولیت کریمی الان چی هست که اینقد داره مصاحبه می کنه؟ رفتار حرفه ای نیست این کار

ایتالیا باخت خدا رو شکر دوم شدیم! Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۲۳۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۷۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close