زمان کنونی: ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۳۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۸۸۰۱
۱۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۲۱ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۱۶ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
(17 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  نه. اما همین الان یه قهوه ترک برای خودم درست کردم حالم بیاد سر جاش. Big GrinTongue
مثل اینکه کاربرا روزه هستن و دو تا کاربر مذکور (اشاره به کاربرای خاصی هم نباشه) نمیخوان همکاری کنن با من. من دیگه برم دنبال زندگیم. Big Grin
فقط جهت دل سوزوندن:
هات چاکلت غلیظ و خوشمزه. انگار که آدم داره شکلات مایع میخوره.
هارد سالم. دیگه لازم نیست یه هارد نو بخرید. چقدر هارد گرون شده راستی!!!
من اینجااا دارم از بی هاردی تلف میشممممم بعضیا با خیال راحت دارن قهوه میخورنننننBig Grin..الهی که اون قهوه الان یهو قندیل ببنده Big Grin
مگه ماه رمضونهههه Big Grin..
وای ننههههه هم اکنون با کمک سبزتان نیازمندمBig Grin..
به سبک جناب خان: خدافظ هارد Tongue
[تصویر:  406522_27.jpg]

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۲۸۸۰۲
۱۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۲۷ ب.ظ
(۱۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۱۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(17 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۱۱ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  من بازم نفرین میکنم بی رست بیف بشی کاربر بلکBig GrinBig GrinBig Grin
مثل اینکه شما به همون هات چاکلت های بی مزه و رقیق کافی شاپ ها راضی هستید؟Tongue

یعنی میگین قومیت خودمو بفروشم؟":DBig GrinBig Grin الان فقط یکی از کاربرا قومیت آفاق رومیتونه بفهمهBig GrinBig GrinBig Grin چون میدونه من نژادم کجاییه

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
ارسال: #۲۸۸۰۳
۱۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۳۰ ب.ظ
(۱۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۲۷ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  یعنی میگین قومیت خودمو بفروشم؟":DBig GrinBig Grin الان فقط یکی از کاربرا قومیت آفاق رومیتونه بفهمهBig GrinBig GrinBig Grin چون میدونه من نژادم کجاییه
نه
شما نفرین کنید. منم قهوه ترک و رست بیف و شیر طالبی و هات چاکلت و اینا میخورم. احلی من عسل. TongueTongueTongue

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۲۸۸۰۴
۱۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۰۵ ب.ظ، توسط Pure Liveliness.)
چه بحث داغیه Smile کاربر آفاق انگار شما هیــــچ وقت اسم شهرتون رو ننوشتید. :| اصفهان :-؟
پی نوشت: اومدن استیکر تلگرام اساتید کنکوری رو درست کردن. توهین آمیز نیستا، تیکه هایی که همه ش سر زبونشون هست رو نوشتن. جالبه. Smile البته شایدم ناراحت بشن :|
پی تر نوشت: توی این گرما چیز داغ نمیچسبه، Heart آلوئه وراHeart میچسبه و آب طالبی و هندونه. Angel

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh@90 , so@ , ele , Skyrim
ارسال: #۲۸۸۰۵
۱۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۳۴ ب.ظ
(۱۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۳۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(17 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۲۷ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  یعنی میگین قومیت خودمو بفروشم؟":DBig GrinBig Grin الان فقط یکی از کاربرا قومیت آفاق رومیتونه بفهمهBig GrinBig GrinBig Grin چون میدونه من نژادم کجاییه
نه
شما نفرین کنید. منم قهوه ترک و رست بیف و شیر طالبی و هات چاکلت و اینا میخورم. احلی من عسل. TongueTongueTongue

بقیه اشو دوس ندارم مخصوصا قهوه بدم میاد حالا هات چاککلت یه چیزی. میتونم به قول آفاق سر تامین یک سال هات چاکلت و مافین کیک باهاتون معامله کنم

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
ارسال: #۲۸۸۰۶
۱۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۰ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۳۴ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  بقیه اشو دوس ندارم مخصوصا قهوه بدم میاد حالا هات چاککلت یه چیزی. میتونم به قول آفاق سر تامین یک سال هات چاکلت و مافین کیک باهاتون معامله کنم
نه اینطوری نمیشه. شما به کاربر آفاق خیانت نکنید من هم هات چاکلت خوشششششششششش مزه میخورم. Tongue

تلاشی که زن های خانه دار می کنن برای یادگیری غذا های جدید از تلاشی که برنامه نویس ها می کنن برای یادگیری تکنولوژی های جدید بیشتره. تازه برنامه نویس ها کلی هم ادعا دارن که کلی چیز باید یاد بگیرن و اینا. :|

ارسال: #۲۸۸۰۷
۱۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۴۰ ب.ظ
(۱۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۳۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(17 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۳۴ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  بقیه اشو دوس ندارم مخصوصا قهوه بدم میاد حالا هات چاککلت یه چیزی. میتونم به قول آفاق سر تامین یک سال هات چاکلت و مافین کیک باهاتون معامله کنم
نه اینطوری نمیشه. شما به کابر آفاق خیانت نکنید من هم هات چاکلت خوشششششششششش مزه میخورم. Tongue

میرم شکلات تلخ آب میکنم دیگه میشه غلیظ غلیظBig GrinBig GrinBig Grin

ارسال: #۲۸۸۰۸
۱۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۴ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۰ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
(17 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۳۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(17 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۳۴ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  بقیه اشو دوس ندارم مخصوصا قهوه بدم میاد حالا هات چاککلت یه چیزی. میتونم به قول آفاق سر تامین یک سال هات چاکلت و مافین کیک باهاتون معامله کنم
نه اینطوری نمیشه. شما به کابر آفاق خیانت نکنید من هم هات چاکلت خوشششششششششش مزه میخورم. Tongue
باشه. شما به همون هات چاکلت دلتون رو خوش کنید. من هم هات چاکلت ساخت خودمو میخورم. TongueBig Grin

مثل اینکه کاربر منروا قبول کردن که هارشون به ملکوت اعلی پیوسته. کاربر سمانه درس عبرت بگیرید. تا دیر نشده شهرو لو بدید.

ارسال: #۲۸۸۰۹
۱۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۴۵ ب.ظ
(۱۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(17 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۰ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
(17 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۳۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
باشه. شما به همون هات چاکلت دلتون رو خوش کنید. من هم هات چاکلت ساخت خودمو میخورم. TongueBig Grin

مثل اینکه کاربر منروا قبول کردن که هارشون به ملکوت اعلی پیوسته. کاربر سمانه درس عبرت بگیرید. تا دیر نشده شهرو لو بدید.
ایشالا دفعه بعد وسط رست بیفتون سوسک پیدا شهBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

ارسال: #۲۸۸۱۰
۱۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۴۹ ب.ظ
(۱۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۵ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  ایشالا دفعه بعد وسط رست بیفتون سوسک پیدا شهBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
[تصویر:  406531_414344_749.jpg]

ارسال: #۲۸۸۱۱
۱۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۵۰ ب.ظ
(۱۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(17 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۵ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  ایشالا دفعه بعد وسط رست بیفتون سوسک پیدا شهBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

چه خوشگلللللللللللهHeartHeartHeartHeartTongueTongueTongueTongue

ارسال: #۲۸۸۱۲
۱۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۰۵ ب.ظ
(۱۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۵۰ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
(17 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(17 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۵ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  ایشالا دفعه بعد وسط رست بیفتون سوسک پیدا شهBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

چه خوشگلللللللللللهHeartHeartHeartHeartTongueTongueTongueTongue
ConfusedHuhDodgy
ارسال: #۲۸۸۱۳
۱۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۱۴ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۱۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۲۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  به سبک جناب خان: خدافظ هارد Tongue[تصویر:  406522_27.jpg]
: ))) خیلی باحاله عکس Big Grin
(۱۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۲۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  تلاشی که زن های خانه دار می کنن برای یادگیری غذا های جدید از تلاشی که برنامه نویس ها می کنن برای یادگیری تکنولوژی های جدید بیشتره. تازه.......
والا بوخودا الان که غذا درست کردن خیلییی راحتههههههههههههه تازه اقایون الان که کمک میکنن در اشپزیBig Grinیوهاهاهاا
(۱۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۲۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  مثل اینکه کاربر منروا قبول کردن که هارشون به ملکوت اعلی پیوسته. کاربر سمانه درس عبرت بگیرید. تا دیر نشده شهرو لو بدید.
منرواا نهههه مینِروا Big Grin... نه من این جدایی رو قبول ندارمBig Grin. کاربر بلک هلپ میییییی هم اکنووون به کمک سبزتاااان نیازمندمBig Grin

(۱۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  [تصویر:  406531_414344_749.jpg]
یاخدا :-sSleepy شبیه شیرینی شکلاتیه :-s UndecidedDodgy.من برم ترک شیرینی شکلات کنمUndecidedConfused

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۲۸۸۱۴
۱۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۱۹ ب.ظ
(۱۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۲۷ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  یعنی میگین قومیت خودمو بفروشم؟":DBig GrinBig Grin الان فقط یکی از کاربرا قومیت آفاق رومیتونه بفهمهBig GrinBig GrinBig Grin چون میدونه من نژادم کجاییه
دیگه معلوم شد با ل هم شروع میشه Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۲۸۸۱۵
۱۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۲۲ ب.ظ
خوب پس کاربر آفاق لر هستن. حالا کدوم استان میشه؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۴۱۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۱ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۹۲۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۳ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close