زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۵۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۷۷۲۱
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۶:۴۱ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
.........
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۷۷۲۲
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۳۶ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۳۴ ق.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  
(18 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۲۲ ق.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  جالب بود؛ چطور فهمیدید؟
فهمیدنش زیاد سخت نیس که
کسی بره پروفایلم متوجه میشه.
:دی
البته ایشون رو شخصیت مجازیشون و لو نرفتنش خیلی حساس بودن. تغییر نام کاربری محتمل بود. مخصوصا بعد از لو رفتن دفعه پیش.
ارسال: #۲۷۷۲۳
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۶:۴۱ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
...............
ارسال: #۲۷۷۲۴
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۳۲ ب.ظ، توسط sara9009.)
........................
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx
ارسال: #۲۷۷۲۵
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۴۷ ق.ظ
قدیما خیلی بهتر بود نه اینترنت بود و نه تلفنی و نه به صورت امروزی بود مراسم ازدواچ بسیار ساده بوده و برای همین زندگی ها دوام داشت و هیچ کس نمی دونست طلاق چیه ولی الان برید دادگستری ببینید چقدر پرونده طلاق هستش !؟ حتی تو بعضی جاها برای طلاق گرفتن مراسم جشنی هم می گیرن تو تهران که هر روز دارن یه مد و روش ایجاد می کنن من خود درآوردی ، خدا عاقبت این جامعه رو به خیر بگذرونه بی اعتمادی شدیدی به وجود اومده ....
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۲۷۷۲۶
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۴۸ ق.ظ
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۴۲ ق.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  +برای اینکه احیانا سوتفاهمی در مورد مولتی یوزر بودن و این حرفا پیش نیاد این توضیح رو بدم :
توی پروفایل به افروز توضیح دادم که مجبور بودم جزوه ای رو از مانشت دانلود کنم چون اکانتم رو خواسته بودم غیرفعالش کنند، مجبور شدم اکانت دیگه ای بسازم که ایمیل قدیمیم رو وارد کردم دیدم قبلا ثبت نام کردم با این ایمیل که خودم اصلا یادم نبود و حتی فعال هم نشده بود این اکانت و از آفاق هم به عنوان مدیر اجازه اکانت جدید رو گرفتم و هم خواهش کردم این رو فعال کنه.
من پروفابلتون رو نخوندم از detection on the fly استفاده کردم Tongue
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۳۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اون تیم مذکور خیلی هم ادعای سه گانه و شیش گانه و اینا داشت. الان چند گانه رو داره میگیره؟ Big Grin
خدایی اگه رئال از اتلتیکو باخت بیا با هم صحبت کنیم که چطور یگانه هم رفت Tongue

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۲۷۷۲۷
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۵۴ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۴۴ ق.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  جناب BashirXm دقت نکردید به حرفای من ، منم توی تمام پستام گفتم مهم علاقه است بعدم من این پست و در جواب اقای بلک گذاشتم که گفتن مهریه جنبه ی قانونی داره و عشق و علاقه جایی نداره تو زندگی مشترک و چک نقد نشدس و اینا
من جایی گفتم عشق و علاقه جایی نداره تو زندگی مشترک؟! چرا حرف میذارید تو دهن من؟!
بعدم شما جواب مثال منو نداید: شما حاضر هستید به همسرتون یه چک روز اندازه ۱۰۰۰ تا سکه بدید و این چک دست اون بمونه و در همین حال باهاش زندگی کنید؟ لطفا جواب "بلی" یا "خیر" بدید و دلیل نیارید.

(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۴۸ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(18 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۳۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اون تیم مذکور خیلی هم ادعای سه گانه و شیش گانه و اینا داشت. الان چند گانه رو داره میگیره؟ Big Grin
خدایی اگه رئال از اتلتیکو باخت بیا با هم صحبت کنیم که چطور یگانه هم رفت Tongue
ما که اندازه شما ادعا نداریم. فقط در عجبیم شمایی که انقدر سه گانه سه گانه می کردید الان کجا هستید؟!
ارسال: #۲۷۷۲۸
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۴۷ ب.ظ، توسط sara9009.)
........
ارسال: #۲۷۷۲۹
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۵۶ ق.ظ
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۵۴ ق.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  با اجازه ی بزرگترا بله Big GrinTongue

بله همسر من انتخاب من هست و انتخاب من هم حتما درست هست و حاضرم این کار رو انجام بدم ولی هنوز ربط این مثال شما رو به حرفای خودم نفهمیدم ؟!
مردی که ۱۰۰۰ تا سکه مهریه رو قبول کرده انگار همین رقم چک کشیده. چنین اتفاقی نمیتونه احساس خوبیو تو زندگی براش داشته باشه. شاید خیلی وقت ها حس بدی نسبت به همسرش، خانواده همسرش و حتی خودش بیاد سراغش.
ارسال: #۲۷۷۳۰
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۶:۴۱ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
...........
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca
ارسال: #۲۷۷۳۱
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۵۸ ق.ظ
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۵۶ ق.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  
(18 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۴۸ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  من پروفابلتون رو نخوندم از detection on the fly استفاده کردم Tongue
چه باکلاس : ))))

+ولی اعتراف میکنم یه لحظه شوکه شدم که اینطوری شناختید چون زیاد پست نزده بودم تا امروز و بیشتر درسی بود فعالیتم. از روی پست ها احتمال لو رفتنم خیلی کم بود. جالب بود.
خیلی بیشتر از این حرف ها تحت نظارت هستید.
فضای سایبری همینطوره. نمیتونید مخفی بمونید یا گذشته خودتون رو گم کنید. هر کاری کردید به شخصیت شما متصله (حتی شخصیت فیزیکیتون).
ارسال: #۲۷۷۳۲
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۴۴ ب.ظ، توسط sara9009.)
.........q
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara**
ارسال: #۲۷۷۳۳
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۰۲ ق.ظ
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۰۰ ق.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  
(18 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۵۶ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  مردی که ۱۰۰۰ تا سکه مهریه رو قبول کرده انگار همین رقم چک کشیده. چنین اتفاقی نمیتونه احساس خوبیو تو زندگی براش داشته باشه. شاید خیلی وقت ها حس بدی نسبت به همسرش، خانواده همسرش و حتی خودش بیاد سراغش.
خوب اون مرد میخواست تو انتخابش درست عمل کنه و با شخصی که این احساس رو تو زندگی براش ایجاد میکنه ازدواج نکنه ، اون مرد باید برای علاقه اش دلیل درست داشته باشه
ربطی به فرد و انتخاب و اینا نداره. مبلغیه که خیلی خارج از توان مرده و اثر روانی منفی داره.
ارسال: #۲۷۷۳۴
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۴۵ ب.ظ، توسط sara9009.)
..........
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , samaneh@90
ارسال: #۲۷۷۳۵
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۱۴ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۰۵ ق.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  اقای بلک منم دارم میگم خوب میخواست با کسی که کاراش اثر روانی منفی میذاره ازدواج نکنه Huh
متوجه حرف من نشدید. گفتم به همسر طرف بستگی نداره.

چقدر این عکس AM و FM رو قشنگ توضیح داده:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۱۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۳۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close