زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۷۷۰۶
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۱۳ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۰۹ ق.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  همیشه خانوم ها مقصر نیستند و همه تقصیرها هم گردن خانوما نیست. هم جامعه مقصره هم خانواده ها هم خود آقاون. شما خودتون هم دختر داشته باشید مطمئن باشید در مورد مهریه سخت گیری به خرج میدین (البته سخت گیری منطقی مثلا ۱۱۰ سکه یا حتی کمتر از این) که خیالتون از بابت آینده دخترتون راحت باشه.
من خودم قبلا هم گفتم نمیشه تقصیر رو گردن یه نفر یا یه قشر انداخت.
نه من سخت نمیگریم برای بچه ام (حداقل سعی می کنم).
پ.ن: ۱۱۰ تا سکه سخت گیری منطقیه؟! ۱۱۰ تا سکه میشه ۱۱۰ میلیون! پسر از کجا چنین پولی رو بیاره؟!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , blx
ارسال: #۲۷۷۰۷
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۱۹ ق.ظ
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۱۰ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  راستی از CL جه خبر؟ TongueBig Grin
سلامتی یه تیمی خوش شانس با یه گل به خودی که من سیتی زد به خودش اومده فینال Big Grin اونور هم یه ضد فوتبال

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009
ارسال: #۲۷۷۰۸
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۶:۴۴ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
...............
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh@90
ارسال: #۲۷۷۰۹
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۲۰ ق.ظ
غایا کاریر @s@kur هموم کاربر پوونه نیس تغییر اسم کاربری داده؟

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۲۷۷۱۰
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۶:۴۳ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
...............
ارسال: #۲۷۷۱۱
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۲۲ ق.ظ
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۲۰ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  غایا کاریر @s@kur هموم کاربر پوونه نیس تغییر اسم کاربری داده؟

جالب بود؛ چطور فهمیدید؟

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
ارسال: #۲۷۷۱۲
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۲۳ ق.ظ
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۱۹ ق.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  گفتم که مهریه فقط شده دور زدن قانون که بعدا زنی طلاق خواست چون میدونه پسر ۱۱۰ میلیون رو نداره مجبوره در عوض نگرفتن مهریه، همسرش رو طلاق بده
همین.
الان تو ایران همینش هم خیلی ها میگن کمه! کاش همه چی درست بود که همین ۱۱۰ هم سکه هم نمیشد مهریه منطقی. قانون فکر کنم ۱۱۰ سکه رو میگه منطقیه (دقیق عددش رو مطمئن نیستم اما همین حدودا هستش)
(واقعا حس بدی داره قیمت گذاشتن روی یک زن. یعنی کسی باید زن باشه تا توی اون مجلسی بشینه که دارن در مورد مهریه چونه میزنند. حال به هم زن ترین بخش خواستگاری همین مسئله مهریه و چونه زدن دو خونواده اس!کسی باید دختر باشه تا واقعا حس بد اون لحظه رو درک کنه. اصلا مهریه این نیست که. مهریه همون هدیه است که یک شاخه گل یا سفر به مشهد هم میتونه مهریه باشه. ولی وقتی هیچی درست نباشه، همین میشه که میبینم. همه مجردیم و در آرزوی ازدواج اما فراری از ازدواج.. )

پ.ن: چه خوب که شما سخت نمیگیرید. پس خوش به حال داماد آینده شما.
مهریه هدیه ای است که روز عروسی به عروس داده میشه. نه شان و ارزش زنه نه اهرم فشار. چون قراره روز عروسی داده بشه باید چیزی باشه که در حد توان داماد باشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx
ارسال: #۲۷۷۱۳
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۲۵ ق.ظ
منم همیشه دوست دارم با واقعیت های جامعه جلو رفت وقتی که پسر فوقش یه شغلی داره که درآمد ماهیانش وزارت کار هستش چرا باید مهریه ۱۱۰ میلیون رو قبول کنه ممکنه همین دختر که ۱۱۰ میلیون مهریه بسته دو روز بعد ازدواجش مطالبه مهریشو کنه بعد بگه مهریه حق منه دیگه اون موقع چی بشه باور کنید من یکی از نزدیک ترین اطرافیانم همین موضوع پیش اومد که بعد از یه سال زندگی مشترک دختر رفت مطالبه مهریه کرد و چون پسر نتونست مهریه رو پرداخت کنه انداختنش زندان این دیگه نهایت بی شعوری دختر بود ! همین موضوع باعث شد با خودم تصمیم بگیرم که هیچ وقت مهریه بیشتر از ۱۲ تا سکه رو قبول نکنم من اینم دیگه یا برای همیشه مجرد می مونم یا نهایت اینقدر مهریه رو قبول می کنم !
ارسال: #۲۷۷۱۴
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۲۶ ق.ظ
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۵۶ ق.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  
(18 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۴۳ ق.ظ)**sara** نوشته شده توسط:  
(18 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۳۶ ق.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  اما با همه این حرفا من خودم شخصاً آدمای معمولی رو دوست دارم!
منم از آدمهای معمولی بیشتر خوشم میاد
ولییییی
مگه پسری هم وجود داره که خودشو معمولی بدونه؟؟؟Big GrinBig GrinBig Grin

اونو که دیگه نگو!
طرف بی پول باشه، زشت باشه، اصلاً همه چی باشه اما مغرور (اونم از نوع طبل تو خالی) نباشه!
سلام .

ادم معموای هم هستند پاک باشه اهل هیچی نباشه ساده باشه اما پولیا خونه یا ماشین یا کاری نداشته ولی در این جامعه دختری نیست باهاش ازدواج کنه چون هم دختر قبول نمیکنه و هم پدر دختر به نظرم

موفقیت برای کسی که باور دارد می تواند موفق شود و آرزوی خویشتن را مبنای عمل قرار داده، به سادگی قابل دسترسی است و اسرار پیچیده ای ندارد/انسانهای موفق دنیا همیشه رویای خود را در ذهن دارند./ .اگر یک نفر می تواند کاری انجام دهد تو هم میتوانی آن را انجام دهی اگر هیچ کس نمی تواند کاری را انجام دهد تو باید آن را انجام دهی.
ارسال: #۲۷۷۱۵
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۶:۴۲ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
........................
ارسال: #۲۷۷۱۶
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۲۸ ق.ظ
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۱۹ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(18 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۱۰ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  راستی از CL جه خبر؟ TongueBig Grin
سلامتی یه تیمی خوش شانس با یه گل به خودی که من سیتی زد به خودش اومده فینال Big Grin اونور هم یه ضد فوتبال
یه تیمی هم بود که خیلی ادعا داشت و به نیمه نهایی هم نرسید. اسمش چی بود راستی؟ Tongue
ارسال: #۲۷۷۱۷
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۳۱ ق.ظ
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۲۲ ق.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  جالب بود؛ چطور فهمیدید؟
تحلیل الگوهای نوشتنش و مقایسه با اون چیزی که تو ذهنم بود

(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۲۸ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یه تیمی هم بود که خیلی ادعا داشت و به نیمه نهایی هم نرسید. اسمش چی بود راستی؟ Tongue
دیگه یه جام هم گفتیم بدیم به شما ناامید نشین Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI , RangiRangi , gogooli
ارسال: #۲۷۷۱۸
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۳۲ ق.ظ
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۲۷ ق.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  شما توی جلسه خواستگاری بحث حق و حقوق برابر رو مطرح کنید بعید میدونم دختر و پدرش این شرط رو قبول نکنن که بتونید مهریه در حد توانتون رو هم، همون روز عروسی به همسرتون بدین. (که گفتید مشکلی هم ندارید با این مسئله. )

بحث من و شما هم اون سری به این حرف ها کشید و آخرش هم به دعوا کشید. این سری نمیخوام همش من حرف خودم رو بزنم و شما هم حرف خودتون رو چون بحثمون به جایی نمیرسه. امیدوارم فقط مشکلات حل شه همه راضی باشیم از آینده.
البته من گفتم حقوق برابرو رو قبول ندارم. گفتم نصف اموال رو قبول دارم. حرف تو دهن من نذارید.
ارسال: #۲۷۷۱۹
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۶:۴۲ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
...................
ارسال: #۲۷۷۲۰
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۳۴ ق.ظ
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۳۱ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(18 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۲۸ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یه تیمی هم بود که خیلی ادعا داشت و به نیمه نهایی هم نرسید. اسمش چی بود راستی؟ Tongue
دیگه یه جام هم گفتیم بدیم به شما ناامید نشین Big Grin
اون تیم مذکور خیلی هم ادعای سه گانه و شیش گانه و اینا داشت. الان چند گانه رو داره میگیره؟ Big Grin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۳۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۶۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close