زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵

ارسال: #۱۰۲۱
۰۵ دى ۱۳۹۴, ۱۲:۱۳ ق.ظ
سلام بچه ها
من ی مشکلی بر خوردم
من این فایل هایی که آپلود شده تو سایت و نمی تونم ببینم
مثل کارنامه ها
مشکل از چیه؟؟؟
واس شما این طوریه یا واسه منه فقط؟؟؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۰۲۲
۰۵ دى ۱۳۹۴, ۱۰:۵۹ ق.ظ
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵
(۰۳ دى ۱۳۹۴ ۱۰:۱۷ ب.ظ)atefe222 نوشته شده توسط:  [quote='fatemeh7192' pid='393460' dateline='1450974466']
سلام دوستان
کسی میدونه برا ۵۰ درصد اول ازمون مدرسان چه فصلایی از کتاب رابینزو برای مدیریت باید بخونیم؟؟Huh

واقعا ک خیلی بده سرفصلاشون یکی نیست.فکر میکنم فوصل ۱ تا ۹ و دو فصل اخر
باز اگه کسی پاسخ دقیقتری داشت ممنون میشم

منم فکر میکنم همینا باشه + فصل ۱۴
ممنون

روزتان را با تکه شکسته های دیروز آغاز نکنید. هر روزی که بیدار می شویم ، اولین روز از باقی عمرمان است...
۰
۰
ارسال: #۱۰۲۳
۰۶ دى ۱۳۹۴, ۰۳:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ دى ۱۳۹۴ ۰۳:۲۹ ق.ظ، توسط Amir V.)
(۰۶ دى ۱۳۹۴ ۰۱:۲۲ ق.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  درود

دوستان بجز هوش راهیان ارشد، کدوم منبع رو پیشنهاد میدید ؟ بدرد کنکور بخوره، این راسل خیلی حجیمه فکر نمی کنم هم به کار بیاد، کتاب کنکوری خوب چیه ؟

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk
سلام.
کتاب راهیان رو که خوندی، بعدش ویدئوهای هوش مصنوعی رامین رهنمون رو نگاه کن فوق العاده است. توی یوتوب هست میتونی دانلود کنی.
راسل رو هم بیخیالش شو.

موفق باشی.

There is no there there.
۰
۰
ارسال: #۱۰۲۴
۰۶ دى ۱۳۹۴, ۱۰:۲۸ ق.ظ
دوستان حدود ۱ ماه پیش، یک نفر یک ۳-۴ تا عکس گذاشت که جدول برنامه ریزی روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه بود و باید به تعداد کافی واسه خودمون پرینت میگرفتیم. میشه اون رو دوباره بدید؟ من هرچی سرچ زدم پیدا نکردمش
۰
۰
ارسال: #۱۰۲۵
۰۶ دى ۱۳۹۴, ۱۲:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ دى ۱۳۹۴ ۰۱:۰۷ ب.ظ، توسط hosein 94.)
سلام بچه ها
ی بانک سوال خوب واسه نظریه میخوام
یا یه مجموعه سوال از نظریه
کسی میتونه کمکی کنه؟؟؟

۰
۰
ارسال: #۱۰۲۶
۰۶ دى ۱۳۹۴, ۰۲:۲۸ ب.ظ
سلام دوستان

امکانش هست تو حل این سوال نظریه به من کمک کنید؟ ممنون. مربوط به گرامرهای مستقل از متن هست.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۱۰۲۷
۰۶ دى ۱۳۹۴, ۰۸:۵۲ ب.ظ
بچه ها برای طراحی زبان ها ی برنامه نویسی از رو چی میخونید؟ من ترجمه قمی دارم. میگم تست نداره از این درس بذاره برای دانلود؟
۰
۰
ارسال: #۱۰۲۸
۰۶ دى ۱۳۹۴, ۱۰:۳۸ ب.ظ
سلام
بچه ها کسی میدونه سوالات کنکور سال های قبل و از کجا میشه گیر آورد؟؟؟؟
سال ۸۰ به بعد
علوم کامپیوتر
۰
۰
ارسال: #۱۰۲۹
۰۶ دى ۱۳۹۴, ۱۱:۱۱ ب.ظ
بچه ها این سوال غیر درسی منو میتونید پاسخ بدید. راجع به خوندن فایل اکسل در سی شارپ بعنوان ورودی.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۱۰۳۰
۰۶ دى ۱۳۹۴, ۱۱:۴۴ ب.ظ
(۰۶ دى ۱۳۹۴ ۰۸:۵۲ ب.ظ)مهرگان نوشته شده توسط:  بچه ها برای طراحی زبان ها ی برنامه نویسی از رو چی میخونید؟ من ترجمه قمی دارم. میگم تست نداره از این درس بذاره برای دانلود؟
سلام. والا من یه کتاب پوران دارم ولی هنوز شروع نکردم ولی سوال منم بود ... کسایی که اطلاع دارن به نظرتون اسفند دیره واسه شروع این درس؟ با توجه به اینکه بعضی فصلاشو میخوام بخونم .. آیا با چند جلسه خوندن میشه یه فصلایی رو به سرانجام رسوند؟
۰
۰
ارسال: #۱۰۳۱
۰۷ دى ۱۳۹۴, ۰۹:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ دى ۱۳۹۴ ۰۹:۳۸ ق.ظ، توسط Baranmalihe.)
سلام عزیزان با ارزوی موفقیت برای همه
ی سوالی داشتم درصد هرکدوم از درس های ارشد نرم افزار تو کنکور چجوری محاسبه میشه؟
مثلا زبان ۳۰ تا سوال میاد هر سوالش میشه ۳ درصد؟؟؟ یادرسهای مشترک از هر چند سوال چند تاشو درس جواب بدی درصد مشترک بالای پنجاه میشه؟ تخصصی چطور؟
اگه کسی اطلاع داره ممنون میشم بگه خیلی ضروریه دونستنش برام
۰
۰
ارسال: #۱۰۳۲
۰۷ دى ۱۳۹۴, ۱۲:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ دى ۱۳۹۴ ۱۲:۱۸ ب.ظ، توسط payam7.)
(۰۷ دى ۱۳۹۴ ۰۹:۲۲ ق.ظ)Baranmalihe نوشته شده توسط:  سلام عزیزان با ارزوی موفقیت برای همه
ی سوالی داشتم درصد هرکدوم از درس های ارشد نرم افزار تو کنکور چجوری محاسبه میشه؟
مثلا زبان ۳۰ تا سوال میاد هر سوالش میشه ۳ درصد؟؟؟ یادرسهای مشترک از هر چند سوال چند تاشو درس جواب بدی درصد مشترک بالای پنجاه میشه؟ تخصصی چطور؟
اگه کسی اطلاع داره ممنون میشم بگه خیلی ضروریه دونستنش برام

سلام - برای کامپیوتر
زبان ۳۰ سوال هر پاسخ درست ۳/۳۳ درصد
ریاضی ۱۶ سوال هر پاسخ درست ۶/۲۵ درصد
مشترک ۲۷ سوال هر پاسخ درست ۳/۷ درصد
تخصصی ۱۶ سوال هر پاسخ درست ۶/۲۵ درصد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nobody90
ارسال: #۱۰۳۳
۰۷ دى ۱۳۹۴, ۰۴:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ دى ۱۳۹۴ ۰۴:۲۲ ب.ظ، توسط bayanh.)
سلام منم امسال واسه گرایش نرام افزار شرکت کردم و درس خوندن رو هم شروع کردم امیدوارم هممون موفق باشیم

از دوستان کسی جزوه زبان تخصصی سعید مظفری رو داره ؟؟؟؟BlushBlush
۰
۰
ارسال: #۱۰۳۴
۰۷ دى ۱۳۹۴, ۰۹:۳۳ ب.ظ
سلام
کتاب مهندسی نرم افزار پارسه رو لازم داشتم اما هرچی گشتم گیر نیومد. کسی جایی سراغ نداره داشته باشن؟ یا احیانا اگه کسی امانت بده اسکن کنم که خیلی ممنون میشم.
۰
۰
ارسال: #۱۰۳۵
۰۷ دى ۱۳۹۴, ۱۰:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ دى ۱۳۹۴ ۱۱:۵۴ ب.ظ، توسط Black.Star.)
(۰۶ دى ۱۳۹۴ ۰۸:۵۲ ب.ظ)مهرگان نوشته شده توسط:  بچه ها برای طراحی زبان ها ی برنامه نویسی از رو چی میخونید؟ من ترجمه قمی دارم. میگم تست نداره از این درس بذاره برای دانلود؟

سلام
فایل PDF درس و تست زبان‌های برنامه‌سازی - مصطفی قبائی

فایل PDF پرسش و پاسخ زبان‌های برنامه‌سازی

(۰۶ دى ۱۳۹۴ ۱۱:۴۴ ب.ظ)IT.girll نوشته شده توسط:  سلام. والا من یه کتاب پوران دارم ولی هنوز شروع نکردم ولی سوال منم بود ... کسایی که اطلاع دارن به نظرتون اسفند دیره واسه شروع این درس؟ با توجه به اینکه بعضی فصلاشو میخوام بخونم .. آیا با چند جلسه خوندن میشه یه فصلایی رو به سرانجام رسوند؟

سلام
منم اول قصدم کتاب پوران بود چون به نظر میاد با توجه به حجمش خیلی کامل باشه ولی دیدم نمی‌رسم تمومش کنم و بعد مرورش کنم، چه خبره آخه ۶۶۰ صفحه کتاب کنکوره یا مرجع؟! واسه همین رفتم مدرسان رو گرفتم که یکی گفته بود اگه به عقب برمی‌گشتم همینو چند دور می‌خوندم. من فکر می‌کنم از اون درسایی هستش که خیلی عمق نداره و زود میشه جمعش کرد، بعضی از فصلا هم که مثل حوزه‌ها و زیربرنامه‌ها که دیگه داد میزنه از همه مهم‌تره و تعداد سوالاتش حداقل طبق آمار خیلی بالاست.

-------------------

ضمنا توی سرفصلای جدید وزارت علوم، مرجع این کتاب از Pratt به John Mitchell تغییر کرده ظاهرا:

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مهرگان

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۸۰۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۳۵ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۷۵ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۴۴۷ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۷۵۰ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۷۱ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۷۰۳ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۱,۴۱۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close