زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵

ارسال: #۱۰۵۱
۱۰ دى ۱۳۹۴, ۰۱:۰۶ ق.ظ
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵
بچه ها میدونم ک اینجا جای طرح این موضوع نیست پیشاپیش از همه دوستان معذرت میخوام.
کسی هست ک کلاسهای مدار الکتریکی دکتر زرگر رو شرکت کنه یا شرکت کرده باشه؟؟؟
واقعا ب جزوه ایشون نیاز دارم.
من مدارالکتریکی پاس نکردم و الان برای کنکور هوش ب این درس نیاز دارم.
ممنون میشم از دوستانی ک بهم کمک کنن

Sent from my C5502 using Tapatalk
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۰۵۲
۱۰ دى ۱۳۹۴, ۰۱:۲۵ ق.ظ
سلام دوستان
خوب هستید ؟
من دارم واس کنکور هوش میخونم
الان ترم ۷ و در واقع ترم اخر هستم نمیدونم چرا موقع درس خوندن همه درس ها واسم سنگینن با اینکه من هنوز از درس ها جدا نشدم و پایه ضعیفی هم ندارم ،خود درس ها رو متوجه میشیم ولی خیلی خیلی خیلی کند پیش میرم و همش میترسم نتونم همه درس ها رو بخونم نمیدونم چرا بی انرژیم
بابت این مشکلمم خیلی ناراحتم که انقدر بی انرژیم Sad
چکنم ؟Sad Sad

یسوال دیگه هم داشتم از دروس میدونید کدوم فصلا هاشون مهمن یا کدوم مباحث مهمن ؟
۰
۰
ارسال: #۱۰۵۳
۱۰ دى ۱۳۹۴, ۰۵:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ دى ۱۳۹۴ ۰۶:۰۳ ب.ظ، توسط deep-romance.)
(۱۰ دى ۱۳۹۴ ۰۱:۰۶ ق.ظ)Elham_tm نوشته شده توسط:  بچه ها میدونم ک اینجا جای طرح این موضوع نیست پیشاپیش از همه دوستان معذرت میخوام.

سلام دوست عزیز، جزوه ی دکتر هم می تونید در کانال @konkorcomputer دانلود کنید.راستی حتما کتاب نارنجی دکتر زرگر رو بزنید، بانک تست هست و خیلی عالیه. مدار الکتریکی خیلی شیرینه.

(۱۰ دى ۱۳۹۴ ۰۱:۲۵ ق.ظ)melika kd نوشته شده توسط:  سلام دوستان
خوب هستید ؟
الان ترم ۷ و در واقع ترم اخر هستم نمیدونم چرا موقع درس خوندن همه درس ها واسم سنگینن با اینکه من هنوز از درس ها جدا نشدم و پایه ضعیفی هم ندارم ،خود درس ها رو متوجه میشیم ولی خیلی خیلی خیلی کند پیش میرم و همش میترسم نتونم همه درس ها رو بخونم نمیدونم چرا بی انرژیم
چکنم ؟Sad Sad

سلام دوست عزیز. ببینید به نظر من همه چیز یک انسان فکرش هست، آدم با فکر خوب می تونه اینقدر انرژی بگیره که سخت ترین مسائل رو حل کنه و اما با فکر منفی و بد که به بی حوصلگی و رخوت می انجامه، ممکنه حتی از عهده ی ساده ترین کارها هم برنیاد، پس اول از همه شما بررسی کن که علت بی انرژی بودنت چی هست( هرکسی می دونه که چرا حوصله و انرژی نداره) بعد از اون سعی کن یا حلش کنی یا اگر حل نمیشه، اهمیتش رو در زندگی کم کنی، به نظر من علت خیلی از بی حوصلگی های کنکوریها اینه که به زور می خونن نه با عشق، یا برای رتبه می خونن، یا برای کم کردن روی بقیه، ولی وقتی آدم به این دلایل درس نخونه و واقعاً هدفش تحصیل علم باشه و ازین روند لذت ببره، ناخودآگاه موفق میشه، چون داره مثبت فکر می کنه. این نظر و تجربه ی من بود. امیدوارم به دردتون بخورهSmileSmile

(۰۹ دى ۱۳۹۴ ۰۱:۲۰ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(09 دى ۱۳۹۴ ۱۲:۵۲ ق.ظ)deep-romance نوشته شده توسط:  سلام دوستان خوبم، امیدوارم همتون موفق باشین
برای نظریه چه کتاب تستی خوبه؟ من لینز رو میخونم و تمریناش رو حل می کنم با ویس دکتر کارگهی
راستی یه سوال دیگه هم دارم
به نظرتون چقد می شه رو رتبه های آزمون آزمایشی حساب کرد؟ من رتبه هام تو پارسه خوب میشه (زیر ۱۵) ولی احساس می کنم تو کنکور اینجوری نمیارم، یا سوالا آسونه یا رقبا کم می خونن.Undecided کلا نگرانم

مهم روند هست ... ببین خیلی ها میگن هیچ ربطی به هم نداره ولی برای شخص من اینطور نبود .. من همه آزمون های مدرسان رو ۱ تا ۱۰ بودم ( معمولا ۴ و ۵ ) آخرم ۱۰ شدم کنکور خودم رو ... ولی خب مهم اینه روند رو حفظ کنی .. ۲ ۳ تا کنکور اول هیچیو نشون نمیدن .. ولی اگر روندت رو حفظ کنی خیلی خوبه

سلام دوست عزیز، ممنون از پاسختون،دقیقاً درست فرمودید، فقط شما به خاطر ندارید، شرکت کننده ها در مدرسان چندنفر بودن؟ در پارسه که من امسال شرکت می کنم ۵۰۰ نفر رشته ی کامپیوتر شرکت می کنن.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: melika kd
ارسال: #۱۰۵۴
۱۰ دى ۱۳۹۴, ۰۷:۲۱ ب.ظ
(۱۰ دى ۱۳۹۴ ۰۵:۵۵ ب.ظ)deep-romance نوشته شده توسط:  
(10 دى ۱۳۹۴ ۰۱:۰۶ ق.ظ)Elham_tm نوشته شده توسط:  بچه ها میدونم ک اینجا جای طرح این موضوع نیست پیشاپیش از همه دوستان معذرت میخوام.

سلام دوست عزیز، جزوه ی دکتر هم می تونید در کانال @konkorcomputer دانلود کنید.راستی حتما کتاب نارنجی دکتر زرگر رو بزنید، بانک تست هست و خیلی عالیه. مدار الکتریکی خیلی شیرینه.

(۱۰ دى ۱۳۹۴ ۰۱:۲۵ ق.ظ)melika kd نوشته شده توسط:  سلام دوستان
خوب هستید ؟
چکنم ؟Sad Sad

سلام دوست عزیز. ببینید به نظر من همه چیز یک انسان فکرش هست، آدم با فکر خوب می تونه اینقدر انرژی بگیره که سخت ترین مسائل رو حل کنه و اما با فکر منفی و بد که به بی حوصلگی و رخوت می انجامه، ممکنه حتی از عهده ی ساده ترین کارها هم برنیاد، پس اول از همه شما بررسی کن که علت بی انرژی بودنت چی هست( هرکسی می دونه که چرا حوصله و انرژی نداره) بعد از اون سعی کن یا حلش کنی یا اگر حل نمیشه، اهمیتش رو در زندگی کم کنی، به نظر من علت خیلی از بی حوصلگی های کنکوریها اینه که به زور می خونن نه با عشق، یا برای رتبه می خونن، یا برای کم کردن روی بقیه، ولی وقتی آدم به این دلایل درس نخونه و واقعاً هدفش تحصیل علم باشه و ازین روند لذت ببره، ناخودآگاه موفق میشه، چون داره مثبت فکر می کنه. این نظر و تجربه ی من بود. امیدوارم به دردتون بخورهSmileSmile

(۰۹ دى ۱۳۹۴ ۰۱:۲۰ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(09 دى ۱۳۹۴ ۱۲:۵۲ ق.ظ)deep-romance نوشته شده توسط:  سلام دوستان خوبم، امیدوارم همتون موفق باشین
برای نظریه چه کتاب تستی خوبه؟ من لینز رو میخونم و تمریناش رو حل می کنم با ویس دکتر کارگهی
راستی یه سوال دیگه هم دارم
به نظرتون چقد می شه رو رتبه های آزمون آزمایشی حساب کرد؟ من رتبه هام تو پارسه خوب میشه (زیر ۱۵) ولی احساس می کنم تو کنکور اینجوری نمیارم، یا سوالا آسونه یا رقبا کم می خونن.Undecided کلا نگرانم

مهم روند هست ... ببین خیلی ها میگن هیچ ربطی به هم نداره ولی برای شخص من اینطور نبود .. من همه آزمون های مدرسان رو ۱ تا ۱۰ بودم ( معمولا ۴ و ۵ ) آخرم ۱۰ شدم کنکور خودم رو ... ولی خب مهم اینه روند رو حفظ کنی .. ۲ ۳ تا کنکور اول هیچیو نشون نمیدن .. ولی اگر روندت رو حفظ کنی خیلی خوبه

سلام دوست عزیز، ممنون از پاسختون،دقیقاً درست فرمودید، فقط شما به خاطر ندارید، شرکت کننده ها در مدرسان چندنفر بودن؟ در پارسه که من امسال شرکت می کنم ۵۰۰ نفر رشته ی کامپیوتر شرکت می کنن.

فکر کنم ۱۱۰۰ نفر .. ولی اونقدر تاثیر گذار نیست این موضوع

One day the hands of fate must be forced
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: deep-romance
ارسال: #۱۰۵۵
۱۰ دى ۱۳۹۴, ۰۸:۰۸ ب.ظ
دورود.کسی کتاب معماری کامپیوتر چاپ ۹۴ پوران رو داره؟اگه داره یه عکس بیزحمت از فهرستش بزاره یا عناوین فصلهاشو بگه.مرسی

آبی تر از آنیم که بیرنگ بمانیم
۰
۰
ارسال: #۱۰۵۶
۱۰ دى ۱۳۹۴, ۱۰:۳۴ ب.ظ
(۱۰ دى ۱۳۹۴ ۰۷:۲۱ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز، جزوه ی دکتر هم می تونید در کانال @konkorcomputer دانلود کنید.راستی حتما کتاب نارنجی دکتر زرگر رو بزنید، بانک تست هست و خیلی عالیه. مدار الکتریکی خیلی شیرینه.
این جمله آخرتون رو هیچ جور نمی تونم هضمش کنم.شیرینه.آره خیلی شیرینه.من یادمه تو دبیرستان هم با این قسمت از فیزیک مشکل داشتم
۰
۰
ارسال: #۱۰۵۷
۱۰ دى ۱۳۹۴, ۱۱:۵۹ ب.ظ
(۱۰ دى ۱۳۹۴ ۰۸:۰۸ ب.ظ)saberz نوشته شده توسط:  دورود.کسی کتاب معماری کامپیوتر چاپ ۹۴ پوران رو داره؟اگه داره یه عکس بیزحمت از فهرستش بزاره یا عناوین فصلهاشو بگه.مرسی
[تصویر:  393859_5ed7a1186921856b9ca3c444dda18283.jpg]

Sent from my D6502 using Tapatalk
۱
۰
ارسال: #۱۰۵۸
۱۱ دى ۱۳۹۴, ۰۲:۱۷ ق.ظ
(۰۹ دى ۱۳۹۴ ۰۶:۳۲ ب.ظ)ele نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیزم . من از اول آبان شروع کردم مطابق سر فصل های پارسه پیش میرفتم مدتیه مشکلی برام پیش اومده یه جورایی از درس فاصله گرفتم ازتون خواهش میکنم راهنماییم کنید هیچ انگیزه ای برای ادامه ندارم

به نظرم از درسایی شروع کنید که بهش علاقه دارید. فکر می کنم اولین درس هر روز اگه درس مورد علاقتون باشه خیلی کمک می کنه که علاقمند بشید. به تدریج سراغ بقیه درس ها برید. شاید زمانهای مطالعه تون هم بهتره طوری تنظیم بشه که با علاقه جلو برید. فکر می کنم شاید با وضعیت الان شما مثلا ۲ ساعت درس ۰/۵ ساعت استراحت جالب نباشه شاید بهتر باشه میزان مطالعه تدریجی اضافه بشه. شاید استراحت وسط گیر کردن درس بهتر باشه این بسته به خودتونه ولی خب منطقی هم باید باشه! میزان مطالعه و استراحت به نوع درس، شخصیت انسان و ... بستگی داره. بهتره در این مورد که شما چه ویژگی هایی دارید و چطور می تونید کار کنید که لذت ببرید حتی شده ۲-۳ روز خوب فکر کنید چون قراره برای ۳-۴ ماه کار کنید.
بهتره شعر سعدی بزرگ رو اینجا کمی تغییر بدیم (البته با اجازه اش!) نابرده کیف گنج میسر نمی شود. باید کیف کنیم که می خوایم به هدفمون برسیم نه اینکه رنج بکشیم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahsash
ارسال: #۱۰۵۹
۱۱ دى ۱۳۹۴, ۰۱:۴۶ ب.ظ
(۰۸ دى ۱۳۹۴ ۰۹:۲۹ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
(08 دى ۱۳۹۴ ۰۷:۴۰ ب.ظ)m_mana نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
امیدورام که خسته نشده باشینDodgy
من خیلی اشکال دارم مخصوصا از آزمونای مدرسانHuh
کسی هست کمکم کنهSad
درود

منم مثل شما مدرسان شرکت کردم، مشکلتون توی کدوم درسه، شاید بتونم کمک کنم، به نظرم درس خوندن دو و چند نفره خیلی مفیدتره

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk
ممنون دوست خوب چند تا از تستای ساختمان و طراحی رفته رو اعصابم سردرد گرفتم چطور میتونم از شما بپرسم
۰
۰
ارسال: #۱۰۶۰
۱۱ دى ۱۳۹۴, ۰۶:۰۳ ب.ظ
بچه ها شما ساعت مطالعه تو در روز چقدره؟؟
من نوسان داره

دل من اینجاست .. توی یه گوشه دور ولی نزدیک..
۰
۰
ارسال: #۱۰۶۱
۱۱ دى ۱۳۹۴, ۱۰:۴۱ ب.ظ
من احساس میکنم باید شبا تا صبح بیدار بمونم چون روزرا خیلی کوتاههSmile
ولی میترسم روال کاریم بهم بخورهConfused
۰
۰
ارسال: #۱۰۶۲
۱۲ دى ۱۳۹۴, ۱۲:۰۰ ق.ظ
بچه ها تعداد شرکت کننده های سنجش چند نفره؟
۰
۰
ارسال: #۱۰۶۳
۱۲ دى ۱۳۹۴, ۱۲:۰۱ ق.ظ
(۱۲ دى ۱۳۹۴ ۱۲:۰۰ ق.ظ)snskn نوشته شده توسط:  بچه ها تعداد شرکت کننده های سنجش چند نفره؟

پارسال این موقع ها ۷۰ نفر بود آزمون آخرش نزدیک ۳۰۰ نفر ... آزمونشم بد بود

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: snskn
ارسال: #۱۰۶۴
۱۲ دى ۱۳۹۴, ۱۲:۴۸ ق.ظ
(۱۲ دى ۱۳۹۴ ۱۲:۰۱ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(12 دى ۱۳۹۴ ۱۲:۰۰ ق.ظ)snskn نوشته شده توسط:  بچه ها تعداد شرکت کننده های سنجش چند نفره؟

شما قبلا شرکت کردید؟
آزمون قبلی۱۲۵نفر بود.
سطح آزمونهاش ب نسبت پارسه چ طور؟
۰
۱
ارسال: #۱۰۶۵
۱۲ دى ۱۳۹۴, ۰۱:۴۱ ق.ظ
(۱۲ دى ۱۳۹۴ ۱۲:۴۸ ق.ظ)Elham_tm نوشته شده توسط:  
(12 دى ۱۳۹۴ ۱۲:۰۱ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(12 دى ۱۳۹۴ ۱۲:۰۰ ق.ظ)snskn نوشته شده توسط:  بچه ها تعداد شرکت کننده های سنجش چند نفره؟

شما قبلا شرکت کردید؟
آزمون قبلی۱۲۵نفر بود.
سطح آزمونهاش ب نسبت پارسه چ طور؟

پارسال آزمون آخر سنجش رو رفتم .. نسبت به مدرسان که سطحش بد بود .. شبکه کلا لایه فیزیکی بود که از درس شبکه حذف شده منم خالی گذاشتم .. سطح شرکت کننده ها پایین تر بود چون با همین وضعیت یعنی شبکه خالی ۳ شدم در صورتی که توی مدرسان تمام سعیم رو میکردم و ۵ میشدم .. غلط چاپی توی آزمونش خیلی زیاد بود .. مثلا سوال رو حل کردم جواب توی گزینه ها نیست .. تو پاسخنامه همون جواب من رو نوشته زده گزینه ۲ که یه چیز دیگست .. کلا این تعاونی سنجش ربطی به سازمان سنجش نداره احساس میکنم ..

ولی ولی من یه چیز بگم .. به نظر من این خیلی مهمه که با قلم طراح های مختلف آشنا بشین .. حتما حتما حداقل یه آزمون از هرکدوم از بقیه موسسات حل کنین تا درک کنین وقتی با یه سوالی رو به رو میشین و صورت سوال استایلش با چیزایی که تا الان دیدین فرق داره چطور رفتار کنین با سواله ( کاملا بستگی به شخص داره یه سری ها باید رد کنن این سوال ها رو یه سریا میتونن حل کنن ولی زمان میبره یه سری ها اصلا حال میکنن با این سوال ها )

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: m_mana , elhamgh

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۸۱۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۳۵ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۷۶ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۵۱۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۷۶۳ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۷۱ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۷۱۲ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۱,۴۱۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close