زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۴۶۳۱
۱۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۳:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آذر ۱۳۹۴ ۰۳:۵۸ ب.ظ، توسط khayyam.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۳ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۳۴ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  
(13 آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۱۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  چرا میرید بیرون دنبال شوهر می گردید
Angry
میگذاریم به حساب جوونیتون و میگذریم

در ضمن آدمهای دنیای مجازی و واقعی، خیلی با هم فرق دارن، و چیزی که اسمش رو تو دنیای مجازی میگذارن "شناخت"، شناخت نیست، توهم شناخت هستش

Sad چه میشه گفت حق با شماست ولی من شنیدم و دیدم کسانی که از طریق اینترنت و فضای مجازی با هم آشنا شدن و بعدا ازدواج کردن !!! کلا سبک الان با قدیم فرق کرده !
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۴۶۳۲
۱۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۴:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آذر ۱۳۹۴ ۰۴:۰۴ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۱۳ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۵۹ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  یه دوستی دارم یه نفر اومده بود خواستگاری براش. بعد این اومد برای ما تعریف کرد که خیلی از من درشت تره قدش بلنده خیلی. من نمی خوام. نمی دونم چیکار کنم و اینا................
................
من هنوز ب دوستام نگفتم.... فقط توی این تاپیک ب بچه هاودوستای اینجا گفتمTongue

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۲۴۶۳۳
۱۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۴:۰۴ ب.ظ
(۱۳ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۵۹ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  یه دوستی دارم یه نفر اومده بود خواستگاری براش. بعد از دو هفته زنگ زد گفت عقد کردیم.

انشاالله که بعد از دو هفته هم زنگ نزده بگه طلاق گرفتیم.
ارسال: #۲۴۶۳۴
۱۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۴:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آذر ۱۳۹۴ ۰۴:۳۰ ب.ظ، توسط Menrva.)
دیشب یه طوفانی شده بودددددد خیلییییییییی شدیددددددددد ووحشتناااااااااااااااک بود خیلی ترسیدییییمBig Grin حالا جلوی اپارتمان ما یه اپارتمان نصف کاره بود همه مصالحش پرت شده بود توی خیابون اون یه مشت آجرایی ک روی هم بود حرکت داده بود گفتیم الان دروپنجره های اپارتمانه میخوره ب اپارتمان ماBig GrinنابودمیشیمBig Grin...امروزش بارون.... اصن یه وضعیییییییی

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۲۴۶۳۵
۱۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۴:۲۰ ب.ظ
پارسال سال اسب بود ،ولی منروا انگار اقاتون Big Grin فرنگ بودن به اسبشون گمرکی خورده، امسال اومدن.

سینی چایی رو میزدی تو سرش ببینم اصلا تاحالا کجا بودهBig Grin

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
ارسال: #۲۴۶۳۶
۱۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۴:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۰۷:۱۶ ب.ظ، توسط Menrva.)
.....................................

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۲۴۶۳۷
۱۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۴:۳۳ ب.ظ
(۱۳ آذر ۱۳۹۴ ۰۴:۲۶ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  وای ترکیدم ازخنده افاق=))))))))))))))
تاحالا سرش تو مشقاش بوده : )))
بابا اصن این پسر نمیخندیددددددددددددددد پسر باس بخندهههههههههه همینجور مث بت نشسته بود و سرش پایین خجالتیییییییی مث این پسر مثبتا و نجیبا.. اثرات درس خوندن زیادیهاBig Grin پسرا زیاد درس نخونین اینقدددددددد
چای تعارف کردم یه نگاه کوچولو کرد خیلییییییییی خجالتیییییییییییییییی فکرکنم اصن منو ندیدهBig Grin

منروا دختر چرا اینقدر میخندی هاااا دوروز دیگه آقاتون Big Grin از کجا بیاره پول بوتاکس بده Big Grinلبخند ملیح بزن اینجوریBig GrinBig GrinBig Grin

پسره حجب و حیا داشته SmileWink

خدایا ببین دخترا چطو ایراد میگیرن Tongue این که عیب نیست ،حتما بس که تو نگاش کردی روش نشده سرشو بالا بیاره Big Grin

پناه می آورم به تو...
ارسال: #۲۴۶۳۸
۱۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۴:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۰۷:۱۶ ب.ظ، توسط Menrva.)
...................................

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۲۴۶۳۹
۱۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۴:۴۵ ب.ظ
(۱۳ آذر ۱۳۹۴ ۰۴:۲۶ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  بابا اصن این پسر نمیخندیددددددددددددددد پسر باس بخندهههههههههه همینجور مث بت نشسته بود و سرش پایین خجالتیییییییی مث این پسر مثبتا و نجیبا.. اثرات درس خوندن زیادیهاBig Grin پسرا زیاد درس نخونین اینقدددددددد
خوبه که..حالا اگه بنده خدا میخندید میگفتی مشنگهBig Grin چه ایرادایی میگیرن این جوونا....

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۲۴۶۴۰
۱۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۴:۴۶ ب.ظ
(۱۳ آذر ۱۳۹۴ ۰۴:۴۰ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  بوتاکس چی هست اصنBig Grin من همیشه جوونم نیااااااازی ب بوتاکسواینا ندارم اعتماد ب نفسو ببیننننBig Grin یوهاهاهاهاBig Grin
وای: )))) ها کی من نهههههه امااااااا خب یه کمهِ کمهِ کم کَمکَمکی نگاهش کردم چشمه دیگههههه میره خودش ب هرسمتBig Grin فکرکن من بااین ناراحتیم میخندیدم اما واسه حفظ ظاهررررااااااBig Grin
من بعید میدونم الان ذره ای ناراحتی در وجود شما باشه. بیشتر هیجانه تا ناراحتی.
ارسال: #۲۴۶۴۱
۱۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۴:۴۸ ب.ظ
(۱۳ آذر ۱۳۹۴ ۰۴:۴۰ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  بوتاکس چی هست اصنBig Grin من همیشه جوونم نیااااااازی ب بوتاکسواینا ندارم اعتماد ب نفسو ببیننننBig Grin یوهاهاهاهاBig Grin
وای: )))) ها کی من نهههههه امااااااا خب یه کمهِ کمهِ کم کَمکَمکی نگاهش کردم چشمه دیگههههه میره خودش ب هرسمتBig Grin فکرکن من بااین ناراحتیم میخندیدم اما واسه حفظ ظاهررررااااااBig Grin

نه انگار تو واقعا کتک میخوایBig Grinپاشو پاشو برو دفترچه سوالاتتو تنظیم کن که ببینی در جلسات بعد چه چیزایی از شاداماد باس بپرسیTongueBig Grin

پناه می آورم به تو...
ارسال: #۲۴۶۴۲
۱۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۴:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۰۷:۱۶ ب.ظ، توسط Menrva.)
...................................

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۲۴۶۴۳
۱۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۵:۱۷ ب.ظ
(۱۳ آذر ۱۳۹۴ ۰۴:۵۴ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  مادر: خونه حاج اقا .گفت بردنش خونشون نگهش داشتن و ناهاردادن فعلا اونجاس در کنار داماد........
خیلی نکته داشت!
ارسال: #۲۴۶۴۴
۱۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۵:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آذر ۱۳۹۴ ۰۵:۳۵ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۱۳ آذر ۱۳۹۴ ۰۵:۱۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  خیلی نکته داشت!
مادردامادBig Grin

چ نکته ای؟

"اقای بلک نکته رو بگین من متوجه نشدمBig Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۲۴۶۴۵
۱۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۵:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آذر ۱۳۹۴ ۰۵:۳۵ ب.ظ، توسط codin.)
(۱۳ آذر ۱۳۹۴ ۰۶:۳۴ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(13 آذر ۱۳۹۴ ۰۵:۳۹ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  اره خودمم Big Grin . امیرکبیریه قضیش چیه من یادم نمیاد؟Big Grin فکر کنم جایی به امین اشاره کردم که UIUC رفته نمیدونم HuhHuh
۱۹ و شش صدم معدل!؟ مگه دبستان هست حاجی؟ آورین Smile
نه امین کیه دیگه. باو یادت نیست یکی دو پیش ماه یه آقای محترمی (در واقع سلسه‌ای از آقاهای محترم) یهویی اومدند توو این تاپیک یه چیزایی بهم گفتند؟ (البته خب اون موقع نمیدونستی من کیم Big Grin) پریروز برگشتم سایت دیدم بعد از من دعوا کش پیدا کرده، کنجکاو شدم بدونم کی بوده ایشون مخصوصاً که گفته بود آمریکا هستش، آرشیو دانشکده رو گرفتم فردا نتیجه رو اعلام میکنم Cool الان ضربان قلب‌ها تند شده Big Grin
آهان اون جریانات خودجوش رو میگیCool یادم اومدBig Grin
معدل این ترم گند میخوره اساسی Sad

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۸۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۰۵۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۸۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close