زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۷۶۶
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۹:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۹:۵۳ ب.ظ، توسط fatima1537.)
هر چه می خواهد دل تنگت بگو ‍‍‍‍...
چند تا از نسخه هایی که پیچیدن بگو شاید به درد ما هم خورد
اناران هم باید جای جالبی باشه اینجور که میگی اگر سفر کنم ایلام حتما به این دو جا سر میزنم مانشت و اناران‌، البته فکر کنم در بهار قشنگ تره. الان که گفتی حوزه نفتی اسمش به نظرم آشنا اومد.مردم ایلام هم که میدونم خوب و خونگرمند
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۷۶۷
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۹:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۹:۵۴ ق.ظ، توسط malekinasab.)
RE: هر چه می خواهد دل تنگت بگو ‍‍‍‍...
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۹:۵۲ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  چند تا از نسخه هایی که پیچیدن بگو شاید به درد ما هم خورد
اناران هم باید جای جالبی باشه اینجور که میگی اگر سفر کنم ایلام حتما به این دو جا سر میزنم مانشت و اناران‌، البته فکر کنم در بهار قشنگ تره. الان که گفتی حوزه نفتی اسمش به نظرم آشنا اومد.مردم ایلام هم که میدونم خوب و خونگرمند
سلام
نسخه های ایشون دانشجوییه ودرسیه....به درد شما فارع التحصیلا نمیخوره .....
خیالت راحت باشه اناران یکی از زیباترین هاست...Heart
تازه به جز این دو جا ایلام دارای کوههای ومکان های طبیعی خیلی زیادیه که واقعا آدم رو حیرت انگیز میکنه
یه سوال شما تابه حال به بهشت د ر داخل جهنم فکر کردین....ما ایلامیا داریم ....غار زینگان
احتمالا بدونین مهران چه قدر گرم باشه .....این غار که جز این شهرستانه تو تابستون درجه ای در حدود پایینتر از ۵درجه ...دقیقا نمیدونم ....داره...که وقتی اونجا میری باید بگی...
وتبارک الله احسن الخالقین...
تازه اگه بخام درمورد این جاذبه های ایلام صحبت کنم باید کل مانشت رو در اختیار داشته باشم ...
مشکل ماایلامیا ومسئولین ما اینه که هیچ تلاشی در حد کشوری برای معرفی این مکان‌ها انجام ندادیم ...متاسفانه....
ان شاالله شما بیاین تا یه تبلیغ مثبت بشه برا ما...
تازه اینو میدونستین که ایلام ۱۴درصد کل گاز ایران رو داره یعنی چیزی در حدود ۴درصد جهان
تازه به جز منابع نفتی که داره ....وپوشش گیاهی .....ومنابع آبی زیر زمینی ..که الان دقیفا درصد اینا رو نمیدونم ولی این طور که یادم مونده جز درصد‌ها‌ی بالای کشوره ....
یعنی اگه بخاد خودش یه کشور بشه (قطر)مشکلی نداره ....
اینا رو که میگم حاصل گفتگوهای ما دانشجوها با استاد مدیریت استراتژیکمون بود یعنی تحلیل شرایط ایلام .......

ازاین آدمهادلگیر نشو،نیش زدن طبیعت آنهاست..../سالهاست به هوای بارانی می گویند خراب!......
ارسال: #۷۶۸
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۲۸ ق.ظ، توسط fatima1537.)
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۹:۴۸ ق.ظ)malekinasab نوشته شده توسط:  تازه به جز این دو جا ایلام دارای کوههای ومکان های طبیعی خیلی زیادیه که واقعا آدم رو حیرت انگیز میکنه

مشکل ماایلامیا ومسئولین ما اینه که هیچ تلاشی در حد کشوری برای معرفی این مکان‌ها انجام ندادیم ...متاسفانه....
حتما ۱بار هم که شده میایم
این جاهایی که میگی واقعا ناشناخته است و اولین باره میشنوم .
مافقط درموردچند مکان خاص از کشورمون شنیدیم وبه طور سنتی همیشه به جاهای خاصی مسافرت می کنیم.
مثلا در ایام نوروز برای شیراز اونقدر ازدحام مسافر و ترافیک هست که ترجیح میدی نری
شایدم گردشگرا حق داشته باشن . اونها امکانات میخوان
البته این مشکل همه استانهای محرومه که ناشناخته اند
بعد از امتحانات ۱تاپیک همراه باعکس و توضیحات بزنید بد نیست برا تبلیغات!Smile
ارسال: #۷۶۹
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۵۷ ق.ظ
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۲۴ ق.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  
(16 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۹:۴۸ ق.ظ)malekinasab نوشته شده توسط:  تازه به جز این دو جا ایلام دارای کوههای ومکان های طبیعی خیلی زیادیه که واقعا آدم رو حیرت انگیز میکنه

حتما ۱بار هم که شده میایم
این جاهایی که میگی واقعا ناشناخته است و اولین باره میشنوم .
مافقط درموردچند مکان خاص از کشورمون شنیدیم وبه طور سنتی همیشه به جاهای خاصی مسافرت می کنیم.
مثلا در ایام نوروز برای شیراز اونقدر ازدحام مسافر و ترافیک هست که ترجیح میدی نری
شایدم گردشگرا حق داشته باشن . اونها امکانات میخوان
البته این مشکل همه استانهای محرومه که ناشناخته اند
بعد از امتحانات ۱تاپیک همراه باعکس و توضیحات بزنید بد نیست برا تبلیغات!Smile
حتما من واقعا کار دکتر تنهایی رو تحسین میکنم که اسم سایتشون رو به اسم یکی از باشکوه ترین کوههای ایلام گذاشتن من که واقعا خوشم اومد....
حتما این کار رو انجام میدم البته دکتر در وبلاگشون در مورد بعضی از زیباترین های ایلام صحبت کردن اونم واقعا جالبه ....

ازاین آدمهادلگیر نشو،نیش زدن طبیعت آنهاست..../سالهاست به هوای بارانی می گویند خراب!......
ارسال: #۷۷۰
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۱:۰۹ ب.ظ، توسط arshad90.)
الهی کَیفَ ادعوکَ و اَنا اَنا و کَیفَ اَقطَعُ رَجائی منکَ و اَنتَ اَنتَ....
خدایا چگونه تو را بخوانم در حالی که من منم و چگونه از تو امید ببرم در حالی که تو تویی...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A
ارسال: #۷۷۱
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۹:۱۷ ب.ظ
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۱:۳۷ ق.ظ)arshad90 نوشته شده توسط:  الهی کَیفَ ادعوکَ و اَنا اَنا و کَیفَ تَقطَعُ رَجائی منکَ و اَنتَ اَنتَ....
خدایا چگونه تو را بخوانم در حالی که من منم و چگونه از تو امید ببرم در حالی که تو تویی...

فک کنم درستش اقطع باشه نه تقطع Arshad90عزیز.

آزادی این نیست که هر کس هر چه دلش خواست بکند، آزادی حقیقی قدرتی است که شخص را مجبور به انجام وظایف خود می کند.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: arshad90
ارسال: #۷۷۲
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۳۷ ب.ظ
سایت یوتیوب که مسدوده شما چطور باز می کنید
به نظرمن اشکالی نداشت که توبخش سرگرمی تاپیکش کنی.حالا بعضی‌ها یه چیزی گفتن
ارسال: #۷۷۳
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۱۰ ب.ظ
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۹:۱۷ ب.ظ)sepid نوشته شده توسط:  
(16 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۱:۳۷ ق.ظ)arshad90 نوشته شده توسط:  الهی کَیفَ ادعوکَ و اَنا اَنا و کَیفَ تَقطَعُ رَجائی منکَ و اَنتَ اَنتَ....

فک کنم درستش اقطع باشه نه تقطع Arshad90عزیز.

اصلاح شد رفیق. ممنون از دقت و تذکرتRolleyes
 سپاس‌گزاری شده توسط: sepid
ارسال: #۷۷۴
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۲:۳۰ ق.ظ
و من قدر خود را بزرگتر از آن می دانم که محبت خویش را از کسی دریغ کنم.
حتی اگر آن کس محبت مرا درک نکند و به خیال خود سؤاستفاده نماید.
من بزرگتر از آنم که به خاطر پاداش محبت کنم، یا در ازاء عشق تمنایی داشته باشم.
"از وصیتنامه شهیددکترچمران"
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , arshad90
ارسال: #۷۷۵
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۳:۲۲ ب.ظ
توصیف حال مادر ما، شعر را شکست

راهی بهجز تجسم لرزان بید نیست

حال کسی شبیه علی نیست، آنچه دید...

مانند«مختصر خبر»ی که شنید، نیست

از خانه- صبح زود- که میرفت، زنده بود...

شب، چشم را گشود و نظر کرد و دید نیست

همسایه گفت:«فاطمه، از دست رفته ست...

آن دختری که مادر او پرورید، نیست»

او راست گفته ست ولی داغ، کهنه است

این زخم در غدیر نشست و جدید نیست

سرزنده بود مادر ما، رفتنی نبود

با آن همه حوادث خونین، شهید نیست؟!

بیت و غزل فدای تو و قامتت شوند...

قدِّ خمی که مثل گذشته، رشید، نیست

مادر! تمام فصل حضور تو در کتاب...

جز چند صفحه سوخته و ناپدید نیست

مادر، ببین!... گذشته زمان، شهر ساکت است

آن که تو را به کوچه و مسجد کشید، نیست

هرچند«در»، مقابل چشم تو، سوخته...

حالا به ایستادنش انگار امید نیست...

آسان شده تَوَسُّل ما، بارگاه تو...

دیگر نیازمند کُلون و کلید نیست!

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , ROZA , alirezalink
ارسال: #۷۷۶
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۶:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۶:۰۷ ب.ظ، توسط hanif.)
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۱۶ ب.ظ)alirezalink نوشته شده توسط:  ببخشید شاید به تاپیک زیاد ربط نداشته باشه ولی اهمیتی نداشت که یه تاپیک جدا واسش بزنم. برام جالب بود شاید برای شما هم جالب باشه:
یک جوان ارومیه ای به نام عارف غفوری که در ترکیه در حال تحصیله در چند ماه اخیر با شرکت توی مسابقه استعداد سال ترکیه موجب شگفتی همگان شده. اون شعبده بازیهای عجیبی انجام میده که موجب شده تا با کریس آنجل مقایسش کنند. توی این فیلم میتونید ببینید چطور در مقابل دیدگان حضار نبضش رو از تپش میندازه و بی هوش میشه و سپس فیلم ضبط شده ای به نمایش در میاد و اتفاقاتی رو از زبان عارف روی صحنه نشون میده که همزمان به صورت زنده بدون دخالت هیچ انسانی روی صحنه رخ میده‌، افتادن صندلی‌، شکسته شدن لیوان و ... . لازم به ذکره سه داور و صدها تماشاچی از نزدیک و شاید میلیون‌ها بیننده تلویزیونی بصورت زنده این مسابقه رو می دیدند و بهت و حیرت در چهره داوران و حضار مشخصه. به نظر میرسه ترکها به صحت این مسابقه و اینکه کلک فنی ای در کار عارف نبوده ایمان دارند.
لینک‌:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اره من این فیلم‌ها رو دیدم فایل هاش رو هم دارم پسر فوق العاده اییه

موفقیت از آن سوی رنج ها اغاز می شود (roya)
ارسال: #۷۷۷
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۰۲ ب.ظ
دلم توی این تالار برای بعضی‌ها تنگ شده...Rolleyes

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۷۷۸
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۲۳ ب.ظ
(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۰۲ ب.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  دلم توی این تالار برای بعضی‌ها تنگ شده...Rolleyes
بابا خب چرا تعارف میکنید؟ دلتون تنگ میشه بگید زود به زود‌تر سر بزنم Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

حسرت نبرم به خواب آن مرداب / کآرام درون دشت شب خفته است / دریایم و نیست باکم ازطوفان / دریا همه عمر خوابش آشفته است “شفیعی کدکنی”
 سپاس‌گزاری شده توسط: Maryam-X
ارسال: #۷۷۹
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۱۸ ب.ظ
یه جور ناجوریمSad(((((

و خدایی که شاهد حقایق هست از هر باطلی آدم ها را بی نیاز خواهد کرد.
ارسال: #۷۸۰
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۱:۲۹ ب.ظ، توسط fatima1537.)
از این همه انتظار خسته شدمSad

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۹۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۹۵۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۴۲۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۵۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close