زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۶۶۱
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۸:۵۶ ب.ظ
هر چه می خواهد دل تنگت بگو ‍‍‍‍...
خوشا به حال دوست مایکروسافتی پارسانا
به شدت قبطه خوردیم
ولی از همین الان هم دیر نیست یه اراده میخاد که زندگی مون رو متحول کنیم

به دانیال
قبض اخطار رو بفرست برای من (رفیق برا همین روزاست دیگه)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: parsaNA
ارسال: #۶۶۲
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۹:۰۹ ب.ظ
RE: هر چه می خواهد دل تنگت بگو ‍‍‍‍...
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۸:۱۶ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  گویا مدارک حرفه ای مایکروسافت رو داره . و زبان هم مدرک آیلتس داره . بعد درخواست همکاری داده و سابقه اش رو هم گفته( تو پروژه کارت سوخت کار کرده ). ازش مصاحبه می گیرن که قبول می شه .

(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۸:۰۸ ب.ظ)danialfx نوشته شده توسط:  اخه مایکروسافت هم شد محل کار که شما حسودی میکنین !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

منم میخوام. Smile

Big Grin

مدارک حرفه ای مایکروسافت منظور mcse و mcitp و ... هست؟؟

بعد اینکه ایران بود و درخواست همکاری داد و اونا قبول کردن و بعد ویزای امریکا گرفت؟؟!!!!!
فکر نمیکنم امریکا اینقدر راحت ویزا بده.
ارسال: #۶۶۳
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۱۸ ب.ظ
بچه‌ها جو گیر نشین!بیاین به جای مایکرو سافت بریم گوگل!Big Grin

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
ارسال: #۶۶۴
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۲۲ ب.ظ
خوش به حالش ... منم میخواااااااااااااام ...
یکی ما رو از این خراب شده ببره بیرون ...

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
و مرا تا سرآغازِ روییدن ... بدرقه می‌کند.
ارسال: #۶۶۵
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۲۲ ب.ظ
من می خام برم NASA
دلتون بسوزه Big Grin
ارسال: #۶۶۶
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۲۸ ب.ظ
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۸:۵۶ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  خوشا به حال دوست مایکروسافتی پارسانا
به شدت قبطه خوردیم
ولی از همین الان هم دیر نیست یه اراده میخاد که زندگی مون رو متحول کنیم

به دانیال
قبض اخطار رو بفرست برای من (رفیق برا همین روزاست دیگه)

دیکته ۱۹/۵ شدی مهندس ‌، غبطه نه قبطه !!!

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
ارسال: #۶۶۷
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۳۲ ب.ظ
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۱:۲۸ ب.ظ)ملیکا نوشته شده توسط:  دیکته ۱۹/۵ شدی مهندس ‌، غبطه نه قبطه !!!

به خاطر اشتباه تو نمره دادن. از اموزش پرورش اخراج شدین. Big Grin ایشون شدن ۱۹/ نه ۱۹/۵

حالا با خیال راحت میتونین برین هرجایی که دوست دارین. مثلا مایکروسافت.
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۶۶۸
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۳۸ ب.ظ
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۱:۳۲ ب.ظ)danialfx نوشته شده توسط:  
(08 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۱:۲۸ ب.ظ)ملیکا نوشته شده توسط:  دیکته ۱۹/۵ شدی مهندس ‌، غبطه نه قبطه !!!

به خاطر اشتباه تو نمره دادن. از اموزش پرورش اخراج شدین. Big Grin ایشون شدن ۱۹/ نه ۱۹/۵

حالا با خیال راحت میتونین برین هرجایی که دوست دارین. مثلا مایکروسافت.

حالا بیا و خوبی کن‌، اصلا جفتتون از کلاس اخراج میشین‌، با امضای ولی میتونین دوباره برگردین به مانشت !!!

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
ارسال: #۶۶۹
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۱:۴۱ ب.ظ، توسط fatima1537.)
نه ۱۹ شد:ننویسیم "میخاد" بنویسیم "میخواد"
ببخشید شوخی بود!Big Grin
ارسال: #۶۷۰
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۴۲ ب.ظ
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۱:۲۸ ب.ظ)ملیکا نوشته شده توسط:  دیکته ۱۹/۵ شدی مهندس ‌، غبطه نه قبطه !!!

باز این ملیکا جان
بعد چند وقت اومد به ما گیرداد
اتفاقا من خودم توی املای این واژه شک داشتم
برا همینم قبل نوشتن توی گوگل سرچ کردم معمولا کلماتی که شک دارم این کار رو میکنم و گوگل هم کلمه درست رو پیشنهاد میکنه
ولی این دفعه نکرد تقصیر من چیه
در ضمن تنها درسی که یادمه یه امضا گرفتم بدون نمره املا بود توی دبستان که بس غلط داشتم استاد حتی حاضر نشد بود جمع بزنه یه نمره منفی برام بذارهBig Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۶۷۱
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۵۹ ب.ظ
الگوریتم با من بساز...!!!
من دیونه رو بی چاره نساز!Big Grin

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
ارسال: #۶۷۲
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۲:۲۶ ق.ظ
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۹:۰۹ ب.ظ)danialfx نوشته شده توسط:  مدارک حرفه ای مایکروسافت منظور mcse و mcitp و ... هست؟؟

مدرکشو دقیق نمی دونم چیه ولی مربوط به امنیت اینا می شه .

(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۹:۰۹ ب.ظ)danialfx نوشته شده توسط:  بعد اینکه ایران بود و درخواست همکاری داد و اونا قبول کردن و بعد ویزای امریکا گرفت؟؟!!!!!
فکر نمیکنم امریکا اینقدر راحت ویزا بده.
والا اوناشو دیگه نمی دونم‌، حتما غیر مستقیم رفته از دوبی . کلا بچه پولدار بود‌، خرش همه جا می رفت . دیگه آمریکا رفتن واسه اونا کاری نداره . اگه اطلاعات بیشتر خواستی بگو آی دی فیس بوکشو واست بفرستم .

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

ارسال: #۶۷۳
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۷:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۵۲ ق.ظ، توسط ۵۴m4n3h.)
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۱:۴۲ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  اتفاقا من خودم توی املای این واژه شک داشتم
برا همینم قبل نوشتن توی گوگل سرچ کردم معمولا کلماتی که شک دارم این کار رو میکنم و گوگل هم کلمه درست رو پیشنهاد میکنه
ولی این دفعه نکرد تقصیر من چیه
تقصیر شما اینه که به یه فضای غیرمطمئن، اعتماد کردید! Big Grin
این دفعه خواستید املای واژه رو چک کنید، از لغت نامه‌ی دهخدا استفاده کنید Big Grin

یه بار داشتم یه اطلاعیه‌ی مهمی رو که بچه های شورا صنفی مون در سطح دانشگاه پخش کرده بودن می خوندم، دیدم یه جاش نوشته «مرثه‌ی ظهور»!!!! با شاخ در اومده رفتم میگم این چیه؟!!! منظورتون «منصه‌ی ظهور» نیست احیاناً؟!! بعد اونا هم دقیقاً حرف شما رو زدن که توی گوگل سرچ کردن و از این حرفا! بعد من رفتم این عبارت رو گوگل کردم! دیدم اووووووه یه عالمه hit داد!!! در حالی که «مرثه» یک واژه‌ی بی معنی هست!!!

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  اگه اطلاعات بیشتر خواستی بگو آی دی فیس بوکشو واست بفرستم .
به نظر من بهتر بگید دوستتون یه سر بیاد مانشت؛ بچه‌ها هر سوالی داشتن بپرسن! Big Grin

حسرت نبرم به خواب آن مرداب / کآرام درون دشت شب خفته است / دریایم و نیست باکم ازطوفان / دریا همه عمر خوابش آشفته است “شفیعی کدکنی”
ارسال: #۶۷۴
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۹:۳۲ ق.ظ
فقط موج نیست که این بارغلط املایی داشته. هر هفته دو سه مورد در پستها هست ولی تجربه نشان داده که تصحیح یا تذکر به ارسال کننده عکس العمل سخت و عجیب را در پی داره. این غلط نویسی تقریبا" داره یک فرهنگ میشه. چند روز پیش دیدم یک آموزشگاه زبان یک بیلبورد بزرگ زده و تبلیغ کرده. شعارش هم این بودSadعین عبارت که هم در بیلبورد بود و هم در تراکتهاش که یکی داشت پخش میکرد):Sad
ما در آموزش تلاش میکنیم ولی تضمین در آموزش توجیح پذیر نیست.
TongueBig Grin
آگهی ش رو دارم ولی نمیگذارم.
حتی در خبرهای بعضی خبرگزاریها هم گاه غلط املایی هست . حالا از کلماتی که املایشان درسته ولی کاربردشان غلطه بگذریم که حتی در نامه‌ها و قرار دادها هم بکرات دیده میشه مثل دوما" سوما" و... . گاهی تاسف میخورم که قرنها حافظ و سعدی و فردوسی و... تلاش کردن این زبان بمونه ولی الآن چی؟؟؟ (البته اصلا" منظورم از نوشتن این مطالب موج عزیز نبود فقط گفتن اشکال بزرگتر بود).
گاهی میگم کاش ریاست محترم فرهنگستان فارسی که البته بیشتر وقتش تو کارهای دیگه میگذره بک کم بفکر زبان فارسی بودSad

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
ارسال: #۶۷۵
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۰۲ ق.ظ
البته فرداد جان
تقصیر افراد فارسی زبان هم نیست تقصیر خود زبان فارسی هست که این قدر دچار تغییر میشه
اطاق>اتاق - خوشحال>خوش حال - بلیط>بلیت - همهء>همه ی
اینا یه چندتا کلمه است که از زمان بچگی ما دستور زبانش تغییر کرده بعلاوه خیلی دیگه که تو ذهن شما هاست الان
به علاوه در یه زبان مثه عربی
توجیح و توجیه - قبطه و غبطه -غصه و قصه
به علت اینکه تلفظش فرق میکنه به یه بچه ده ساله هم که بگی بنویسشون مشکلی نداره ولی توی زبان ما همین حروف هست با تلفظ یکسان و بعضی افراد تا پایان عمر باهاش مشکل دارن

یه نکته دیگه
علاوه بر این که فرهنگستان کاری نکرده ما هم کاری برای زبانمون نکردیم مثلا توی خیلی از ادیتور‌ها هنگام ویرایش متن انگلیسی غلطهای گرامری و املایی مشخص میشه ولی خب زبان فارسی در اکثر اونها لغتنامه ای تعریف شده نداره خب این بخشش کار ما بوده که ماهم کار نکردیم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۶۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۴۲۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۱۰۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۹۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close