زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۴۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۷۱
۲۸ فروردین ۱۳۹۰, ۱۲:۲۵ ق.ظ
RE: هر چه می خواهد دل تنگت بگو ‍‍‍‍...
خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من
ور نه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , 54m4n3h
ارسال: #۵۷۲
۲۸ فروردین ۱۳۹۰, ۱۲:۴۹ ق.ظ
یه ذره از این مشکلات زندگی بگید شاید ما هم مشکلات داریم عین خیالمان نیستHuhSmile
(حسودیه دیگه....TongueTongue)

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۵۷۳
۲۸ فروردین ۱۳۹۰, ۰۹:۲۸ ق.ظ
هر چه می خواهد دل تنگت بگو ‍‍‍‍...
کاش فردا را کسی پنهان کند!

لحظه را در لحظه سرگردان کند!

کاش ساعت را بمیراند به خواب!

ماه را بر شاخه اویزان کند!

کاش می شد لحظه‌ها را پس گرفت!
کاش.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva , aminamini
ارسال: #۵۷۴
۲۸ فروردین ۱۳۹۰, ۱۰:۴۴ ق.ظ
(۲۸ فروردین ۱۳۹۰ ۱۲:۴۹ ق.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  یه ذره از این مشکلات زندگی بگید شاید ما هم مشکلات داریم عین خیالمان نیستHuhSmile

مریم جان این افسردگی شاید نباشه اسمش بیشتر یه جورایی استرس نتیجه کاره. این که آدم هی فکر کنه چی پیش میاد اگه اونی که می خواد نشه چی می شه.... همه اینا یه مقداری به همون نتایج برمیگرده بعد نتایج انشالله حال و هوای مانشت هم تغییر می کنهSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Maryam-X
ارسال: #۵۷۵
۲۸ فروردین ۱۳۹۰, ۰۳:۳۵ ب.ظ
(۲۸ فروردین ۱۳۹۰ ۱۰:۴۴ ق.ظ)arshad90 نوشته شده توسط:  
(28 فروردین ۱۳۹۰ ۱۲:۴۹ ق.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  یه ذره از این مشکلات زندگی بگید شاید ما هم مشکلات داریم عین خیالمان نیستHuhSmile

مریم جان این افسردگی شاید نباشه اسمش بیشتر یه جورایی استرس نتیجه کاره. این که آدم هی فکر کنه چی پیش میاد اگه اونی که می خواد نشه چی می شه.... همه اینا یه مقداری به همون نتایج برمیگرده بعد نتایج انشالله حال و هوای مانشت هم تغییر می کنهSmile

من استرس نتیجه‌ی کار ندارم.چون امسال فقط کنکور و آزمایشی دادم!الان ترم ۶‌ام و سال دیگه کنکور اصلی و باید بدم!
مشکلات دیگه!!Exclamation

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
ارسال: #۵۷۶
۲۸ فروردین ۱۳۹۰, ۰۶:۰۳ ب.ظ
گفتن اینکه چرا افسرده ایم ؟
به نظرم افسردگی نیست دلخوری از این دنیاست وقتی مسافرکوچلو چیزی مینویسه انگار که حرف های دلمو میزنه
شاید تسکینی میشه برای دلم
دوست دارم هر چیزی که تو دلم میگذره بنویسم
مثل الان که مینویسم
من پر از حرف سکوتم خالیم رو به سقوطم

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu , Maryam-X
ارسال: #۵۷۷
۲۸ فروردین ۱۳۹۰, ۰۸:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ فروردین ۱۳۹۰ ۰۸:۳۸ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
خسته نشو اگه تموم راهها پیش تو و سادگیهات بسته شن

طاقت بیار اگه همه آدما از اینکه پا به پات بیان خسته شن

دَووم بیار خسته نشو از سفر
تنهاییتم بزار رو دوشت ببر

ترانه باش اونور آخر خــــط
به نقطه میرسی بیا سر خط...

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۵۴m4n3h , Parva
ارسال: #۵۷۸
۲۸ فروردین ۱۳۹۰, ۰۹:۱۲ ب.ظ
هیچ لذتی بالاتر از این نیست که با کدی که آدم زده همون کاری رو کنه که آدم میخواد Big Grin
یوووووووووووووووهوووووووووووووووو

حسرت نبرم به خواب آن مرداب / کآرام درون دشت شب خفته است / دریایم و نیست باکم ازطوفان / دریا همه عمر خوابش آشفته است “شفیعی کدکنی”
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mozhgan , Parva , Maryam-X
ارسال: #۵۷۹
۲۸ فروردین ۱۳۹۰, ۱۱:۴۱ ب.ظ
همچون باران باش رنج جداشدن از آسمان را در سبز کردن زندگی جبران کن.

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
ارسال: #۵۸۰
۲۹ فروردین ۱۳۹۰, ۰۱:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ فروردین ۱۳۹۰ ۰۱:۱۷ ق.ظ، توسط Maryam-X.)
(۲۸ فروردین ۱۳۹۰ ۰۶:۰۳ ب.ظ)parva نوشته شده توسط:  گفتن اینکه چرا افسرده ایم ؟
به نظرم افسردگی نیست دلخوری از این دنیاست وقتی مسافرکوچلو چیزی مینویسه انگار که حرف های دلمو میزنه
شاید تسکینی میشه برای دلم
دوست دارم هر چیزی که تو دلم میگذره بنویسم
مثل الان که مینویسم
من پر از حرف سکوتم خالیم رو به سقوطم

quote='arshad90' pid='21766' dateline='1303047180']
[/quote]

ببینید عزیزان من...
تو این دوره زمونه هیج جوونی به سن و سال من و شما نیست که مشکلات یا به عبارت درست‌تر "دغدغه‌ی ذهنی "نداشته باشه.اگر کسی چنین حرفی بزنه قطعا دروغ گفته
فرق نمی کنه طرف پول داشته باشه یا نه...
سالم باشه یا مریض...
ارشد قبول شده باشه یا نه...
کار داشته باشه یا نه...

همه دغدغه دارند .هر کس یه سری از مشکلات دیگران را نداشته و از اون بابت تامین باشه از یه سری مشکلات دیگه می رنجه و همین باعث میشه تا فکرش درگیر باشه

ولی موضوعی که اینجا خیلی خیلی مهمه اینه که همه‌ی ما الان در یک برهه‌ی زمانی بسیار حساس قرار داریم!
از نظر من یه فرد ۶۰ ساله با یک فرد ۶۵ ساله زیاد فرقی نمیکنه
ولی یه فرد ۲۲ ساله با یه فرد ۲۳ ساله و یا ۲۴ ساله خیلی فرق می کنه.
لحظه لحظه‌ی زندگی ما الان ارزش داره.چون اون جهش بزرگ و قدم های اساسی رو که انسان باید برای زندگیش برداره تو این سنین اتفاق می افته
ما نمی تونیم تمام روزمون را صرف فکر کردن به دغدغه هامون بکنیم.نباید فرصتهای زندگی مون را با تفکر به گذشته و نگرانی از آینده یکی یکی هدر بدهیم.

مثلا برای ارشد:درسته که نتیجه برای من هم اهمیت داره ولی اصولا به تنها چیزی که این روزها و همچنین همون موقع بعد از کنکور بهش فکر نمی کنم نتیجه‌ی ارشده!
وقتی به گذشته نگاه می کنم و می بینم که کنکور ۵ ماه از وقت من را در سال قبل گرفت اجازه نمی دم که بیشتر از این فکرم را مشغول کنه .چون ما کارهای مهم تری هم داریم که باید انجام بشه!
ضمن اینکه می دونم استرس الانه و قبل از نتایج، هیچ تاثیر مثبتی توی رتبه‌ی من نخواهد داشت!
مسلما بعد از دیدن کارنامه‌ام وقت کافی برای شادی کردن یا غصه خوردن خواهم داشت.!ولی الان زمانم را نیاز خواهم داشت.

و یا حتی هر دغدغه‌ی دیگری که شاید از نظر شما کاملا منطقی باشد...اگر فکر می کنید که این افکار داره سطح انرزی شما رو پایین می یاره و دست و پای شما را می گیره سعی کنید بی خیالش بشید.
می دونم گاهی وقتها خیلی خیلی سخته ولی خوب...چاره ای نیست باید انجامش بدید.
وقتی ۶۰ ساله شدید تا دلتون می خواد بشینید برای خودتون حس افسردگی بگیرید و حال کنید ولی حالا نه!

نوشتن احساسات هم خیلی خوبه در صورتی که جای چیزهای دیگه رو نگیره

حس و حال مسافر کوچولو تا یه حدی طبیعیه چون ایشون هنوز دانشجو هستند خصوصا‌تر م ۶ و توی این ترم به قول آقای سهیل آدم احساس له شدگی می کنه!Undecided

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu , polarisia , Helmaa , **sara** , Parva , aminamini , SHOKRANE_ENG
ارسال: #۵۸۱
۲۹ فروردین ۱۳۹۰, ۰۱:۲۹ ق.ظ
(۲۹ فروردین ۱۳۹۰ ۰۱:۱۶ ق.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  حس و حال مسافر کوچولو تا یه حدی طبیعیه چون ایشون هنوز دانشجو هستند خصوصا‌تر م ۶ و توی این ترم به قول آقای سهیل آدم احساس له شدگی می کنه!Undecided
واقعا همینطوره!
البته له شدگی یه ثانیه اشه!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
ارسال: #۵۸۲
۲۹ فروردین ۱۳۹۰, ۱۰:۴۵ ق.ظ
کاش میشد بی خیال شد مریم جان،دغدغه‌ها تو این سن و سال قابل بی خیال شدن نیستن و طوری همه چیز به هم ربط داره که تصمیم گیری خیلی سختهSadSadکاش همیشه مثل یه محصل که دغدغش درس خوندنه میموندیم من یکی که فقط این یکی رو خوب بلدم با این تنها هم نمیشه طی طریق کرد،کاش همونطور که دوره های تحصیلی قانون دارن و تعریف شدن بقیه مراحل زندگی هم قانون تعریف شده ای داشتن و سر درگم نمی شدیم و به شک نمیرسیدیم هیچوقت.

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
ارسال: #۵۸۳
۲۹ فروردین ۱۳۹۰, ۱۲:۱۷ ب.ظ
خوشم میاد با اعتماد به نفس کامل کارایی رو که بلد نیستم انجام میدم!!!

حسرت نبرم به خواب آن مرداب / کآرام درون دشت شب خفته است / دریایم و نیست باکم ازطوفان / دریا همه عمر خوابش آشفته است “شفیعی کدکنی”
ارسال: #۵۸۴
۳۰ فروردین ۱۳۹۰, ۰۸:۱۴ ب.ظ
دلم با هر تپش با هر
شکستن داره می فهمه
که هر اندازه خوبه عشق
همون اندازه بی رحمه!

ارسال: #۵۸۵
۳۱ فروردین ۱۳۹۰, ۱۲:۳۶ ق.ظ
(۳۰ فروردین ۱۳۹۰ ۰۸:۱۴ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  دلم با هر تپش با هر
شکستن داره می فهمه
که هر اندازه خوبه عشق
همون اندازه بی رحمه!

این مسافر کوچولوی ما خیلی دل شکسته است... مشکوک می زنه از عشق می گه از اشک و آه دم می زنه! چیزی شده؟؟؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۴۱۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۵۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close