زمان کنونی: ۰۱ مهر ۱۴۰۳, ۰۵:۲۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۱۱
۱۹ فروردین ۱۳۹۰, ۱۰:۴۸ ق.ظ
هر چه می خواهد دل تنگت بگو ‍‍‍‍...
وای باران باران
شیشه‌ی پنجره را باران شست
از دل من اما
چه کسی نقش تو را خواهد شست؟؟Sad

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva
ارسال: #۵۱۲
۱۹ فروردین ۱۳۹۰, ۱۰:۵۷ ق.ظ
غریبه دست مرا بگیر که باغ نگاه تو چندان شکوفه ریخت که هوش از سرم ربود
من جاودانه‌ام که پرستوی نگاهت دری زبهشت خدا گشود
ولی چه می کنی دل را که در بهشت خدا هم غریب بود؟

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu
ارسال: #۵۱۳
۱۹ فروردین ۱۳۹۰, ۰۲:۰۸ ب.ظ
گاه می اندیشم،
خبر مرگ مرا با تو چه کس می گوید ؟
آن زمان که خبر مرگ مرا از کسی می شنوی، روی تو را
کاشکی می دیدم
.شانه بالا زدنت را، _ بی قید _ و تکان دادن دستت که‌، _مهم نیست زیاد_ و تکان دادن سر را که، _ عجیب‌! عاقبت او هم مرد ؟_ افسوس‌! _
کاشکی می دیدم‌!
من به خود می گویم‌: چه کسی باور کرد جنگل جان مرا آتش عشق تو خاکستر کرد ؟

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537
ارسال: #۵۱۴
۱۹ فروردین ۱۳۹۰, ۰۷:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ فروردین ۱۳۹۰ ۰۹:۴۹ ب.ظ، توسط polarisia.)
دلم تنگه، ناراحتم، خستم، بی حوصله، بی امید، بی انگیزه، بی رمق، بی اشتیاق و هزار تا بی ... دیگه!

از اینجا بودن خسته شدم!
از بی حوصلگی خسته شدم!
از بی انگیزگی خسته شدم!
از اینهمه فکر کردن که فردا چی میشه، چکار باید کرد خسته شدم!
از بی تفریحی خسته شدم!
از الکی شاد بودن خسته شدم!
از روحیه الکی دادن به خودمو دیگران خسته شدم!
از دلداریهای مسخره دوروبریام خسته شدم!
از خسته بودن خسته شدم!
از این نوع زندگی خسته شدم!

از اینکه نمیتونم فیلم جدایی نادر از سیمین و ببینم خسته شدم (تو عمرا هرگز اینقد مشتاق دیدن یه فیلم تو سینما نبودم)
از اینکه نمیتونم آزادانه یه دوس دختر داشته باشم و با خیال راحت و آزاد بریم اینور اونور خسته شدم!
از این اینترنت لاک پشتی خسته شدم. (حالا خوبه یه سالی میشه که دیگه از dial-up استفاده نمی کنم. اما لاک پشت، لاک پشت دیگه، چه از نوع dial-up چه adsl و چه wirelessی)
از اینکه نمیتونم راحت تو اینترنت بچرخم بدون اینکه چشمم به صفحه تهوع آور پیوندها بخوره خسته شدم.

از اینکه نمی تونم هر چی دوس دارم اینجا بنویسم، خسته شدم!

خسته شدم از بس نوشتم خسته شدم!

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering.
Friedrich Nietzsche
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mile Stone
ارسال: #۵۱۵
۱۹ فروردین ۱۳۹۰, ۰۷:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ فروردین ۱۳۹۰ ۰۸:۰۱ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
RE: هر چه می خواهد دل تنگت بگو ‍‍‍‍...
(۱۹ فروردین ۱۳۹۰ ۰۲:۲۸ ب.ظ)mahsa68 نوشته شده توسط:  دوست دارم بیشتر آقایون راهنماییم کنند، من ۳ ساله دیوانه وار عاشق یه پسرم، البته این عشق با شناخت بوجود اومده. خیلی بیشتر از ۳ ساله که میشناسمش، چطور بهش بفهمونم که اینقدر عاشقشم،فکرش تمام زندگیم شده.دختر ظاهربین و مادی گرا نیستم و از لحاظ ظاهر و مادیات و نمیدونم مدرک تحصیلی و اینا خودم بهترینشو دارم.و اگه دانشمندترین و پولدارترین و خوشگل ترین پسرا هم به پام بیوفتند من فقط اونو میبینم و آرزومه بهش بگم چقدر از ته دل دوستش دارم و همه جوره میتونم خوشبختش کنم

دوست گرامی از اینکه در بدو ورود و در اولین ارسالتون با بچه های مانشتی درد دل کردید مایه دلگرمی و مباهاته ولی این تاپیک مخصوص فقط گفتنه نه پرسش و پاسخ!! در مورد اینگونه سوالات یه تاپیک بنام "خدانگهدار" در قسمت مباحث عمومی هست که دوستان میان و پاسخ میدن. اگه مطلبتون رو اونجا بگذارید بهتره. دوستان بیشتری اونجا مطلبتون رو میبینند و جواب میدن. اینجا بیشتر جنبه سرگرمی داره.Smile
(۱۹ فروردین ۱۳۹۰ ۰۷:۴۴ ب.ظ)polarisia نوشته شده توسط:  دلم تنگه، ناراحتم، خستم، بی حوصله، بی امید، بی انگیزه، بی رمق، بی اشتیاق و هزار تا بی ... دیگه!

از اینجا بودن خسته شدم!
از بی حوصلگی خسته شدم!
از بی انگیزگی خسته شدم!
از اینهمه فکر کردن که فردا چی میشه، چکار باید کرد خسته شدم!
از بی تفریحی خسته شدم!
از الکی شاد بودن خسته شدم!
از روحیه الکی دادن به خودمو دیگران خسته شدم!
از دلداریهای مسخره دوروبریام خسته شدم!
از خسته بودن خسته شدم!
از این نوع زندگی خسته شدم!

از اینکه نمیتونم فیلم جدایی نادر از سیمین و ببینم خسته شدم (تو عمرا هرگز اینقد مشتاق دیدن یه فیلم تو سینما نبودم)
از اینکه نمیتونم آزادانه یه دوس دختر داشته باشم و با خیال راحت و آزاد بریم اینور اونور خسته شدم!
از این اینترنت لاک پشتی خسته شدم. (حالا خوبه یه سالی میشه که دیگه از dial-up استفاده نمی کنم. اما لاک پشت، لاک پشت دیگه، چه از نوع dial-up چه adsl و چه wirelessی)

از اینکه نمی تونم هر چی دوس دارم اینجا بنویسم، خسته شدم!

خسته شدم از بس نوشتم خسته شدم!

خسته نباشیBig GrinTongueTongueBig GrinTongue

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: polarisia
ارسال: #۵۱۶
۱۹ فروردین ۱۳۹۰, ۰۹:۲۷ ب.ظ
دلم یه تیکه جا می خواد، یه تیکه کاغذ، شایدم یه جایی که هیچ کی ندونه و کسی بهش دسترسی نداشته باشه... اونوقت تو این یه تیکه جا هر چی دلم می خواد بنویسم هر چی هرچی و خیالم راحت باشه از اینکه هیچ کس نمیتونه بخونش و فقط و فقط خودم اگه خواستم گاهی برم بخونمش..... یه همچین جایی هست اصلا؟؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Maryam-X
ارسال: #۵۱۷
۱۹ فروردین ۱۳۹۰, ۰۹:۳۷ ب.ظ
(۱۹ فروردین ۱۳۹۰ ۰۹:۲۷ ب.ظ)arshad90 نوشته شده توسط:  دلم یه تیکه جا می خواد، یه تیکه کاغذ، شایدم یه جایی که هیچ کی ندونه و کسی بهش دسترسی نداشته باشه... اونوقت تو این یه تیکه جا هر چی دلم می خواد بنویسم هر چی هرچی و خیالم راحت باشه از اینکه هیچ کس نمیتونه بخونش و فقط و فقط خودم اگه خواستم گاهی برم بخونمش..... یه همچین جایی هست اصلا؟؟

توئیتر! Big Grin

حسرت نبرم به خواب آن مرداب / کآرام درون دشت شب خفته است / دریایم و نیست باکم ازطوفان / دریا همه عمر خوابش آشفته است “شفیعی کدکنی”
 سپاس‌گزاری شده توسط: arshad90
ارسال: #۵۱۸
۱۹ فروردین ۱۳۹۰, ۰۹:۴۱ ب.ظ
(۱۹ فروردین ۱۳۹۰ ۰۹:۲۷ ب.ظ)arshad90 نوشته شده توسط:  دلم یه تیکه جا می خواد، یه تیکه کاغذ، شایدم یه جایی که هیچ کی ندونه و کسی بهش دسترسی نداشته باشه... اونوقت تو این یه تیکه جا هر چی دلم می خواد بنویسم هر چی هرچی و خیالم راحت باشه از اینکه هیچ کس نمیتونه بخونش و فقط و فقط خودم اگه خواستم گاهی برم بخونمش..... یه همچین جایی هست اصلا؟؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering.
Friedrich Nietzsche
 سپاس‌گزاری شده توسط: arshad90 , fatima1537
ارسال: #۵۱۹
۲۰ فروردین ۱۳۹۰, ۱۲:۴۷ ق.ظ
(۱۹ فروردین ۱۳۹۰ ۰۹:۴۱ ب.ظ)polarisia نوشته شده توسط:  
(19 فروردین ۱۳۹۰ ۰۹:۲۷ ب.ظ)arshad90 نوشته شده توسط:  دلم یه تیکه جا می خواد، یه تیکه کاغذ، شایدم یه جایی که هیچ کی ندونه و کسی بهش دسترسی نداشته باشه... اونوقت تو این یه تیکه جا هر چی دلم می خواد بنویسم هر چی هرچی و خیالم راحت باشه از اینکه هیچ کس نمیتونه بخونش و فقط و فقط خودم اگه خواستم گاهی برم بخونمش..... یه همچین جایی هست اصلا؟؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
دوست عزیز این لینک کار نمی کنه. اشتباه ننوشتین آدرسشو؟
ارسال: #۵۲۰
۲۰ فروردین ۱۳۹۰, ۰۲:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ فروردین ۱۳۹۰ ۰۲:۲۷ ق.ظ، توسط arshad91.)
(۱۹ فروردین ۱۳۹۰ ۱۰:۳۵ ق.ظ)۵۴m4n3h نوشته شده توسط:  
(19 فروردین ۱۳۹۰ ۰۷:۴۶ ق.ظ)arshad91 نوشته شده توسط:  
(18 فروردین ۱۳۹۰ ۰۸:۰۰ ب.ظ)۵۴m4n3h نوشته شده توسط:  
(18 فروردین ۱۳۹۰ ۰۴:۰۷ ب.ظ)arshad91 نوشته شده توسط:  آدمهای ساده را دوست دارم.
همانها که بدی هیچکس را باور ندارند.
همانها که برای همه لبخند دارند.
عمرشان کوتاه است.بس که هر کسی از راه میرسد یا ازشان سوءاستفاده میکند یا زمینشان میزند یا درس ساده نبودن بهشان میدهد.
آدمهای ساده را دوست دارم.
بوی ناب "آدم" میدهند...

من آدم های ساده را دوست ندارم!

چرا؟

چرا باید کسی رو دوست داشت که بدی هیچ کس را باور ندارد؟ مگر آدم های بد کم هستند؟ آیا سکوت در برابر ظالم، کمک به او نیست؟ آیا کمک به ظالم، ظلم نیست؟
چرا باید کسی را دوست داشته باشم که برای همه لبخند دارد؟ لبخندی که نثار همگان شود چه ارزشی دارد؟ این لبخند چیزی جز نقاشی بر صورت آن شخص است؟
چرا باید کسی را دوست داشته باشم که ارزش خودش را نمی داند؟ قدر کسی را بدانم که قدر خودش را نمی داند؟
آدم بودن ساده بودن نیست!
آدمیت و انسانیت، عقلانیت میخواهد، نه سادگی!
من ترجیح میدهم قهرمانان را دوست بدارم! آن‌ها که عشق و نفرت را در وجودشان تجربه کردند و برای رسیدن به خواسته هایشان جنگیدند!
آن هایی که گاهی خندیدند و گاهی غریدند!

شما حماقت با سادگی اشتباه گرفتی

و برای من حتی همین ادمهای خیلی خیلی ساده هم دوست داشتنی هستند دلیلی برای دوست نداشتن ادمها ست سادگی؟

همیشه یه فضولی هست.. میتونی تو قسمت بلاگفا پیش نویس کنی

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
ارسال: #۵۲۱
۲۰ فروردین ۱۳۹۰, ۰۷:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ فروردین ۱۳۹۰ ۰۷:۴۷ ق.ظ، توسط ۵۴m4n3h.)
(۲۰ فروردین ۱۳۹۰ ۰۲:۲۵ ق.ظ)arshad91 نوشته شده توسط:  شما حماقت با سادگی اشتباه گرفتی

و برای من حتی همین ادمهای خیلی خیلی ساده هم دوست داشتنی هستند دلیلی برای دوست نداشتن ادمها ست سادگی؟

شما اصلاً جملات من رو خوندید؟!!!
من برای تک تک توصیفاتی که برای یه آدم ساده نوشته بودید دلیل آوردم که چرا دوستشون ندارم!
من کسی که بدی هیچ کس رو باور نداره، در حالی که همه میدونیم که چه قدر آدم بد وجود داره رو دوست ندارم!
و ...
صرفاً یه نظر شخصیه!
ممکنه نظر شما با مال من فرق داشته باشه و قابل احترام هست ...
منم فقط نظرم رو بیان کردم، نگفتم حرف من درسته!
(۲۰ فروردین ۱۳۹۰ ۰۲:۲۵ ق.ظ)arshad91 نوشته شده توسط:  میتونی تو قسمت بلاگفا پیش نویس کنی

wow! پیش نویس های بلاگفا اصلاً جای secureی نیست! چون یه سایت هایی هستند که اجازه میدن آرشیو کامل رو دانلود کنی به همراه پیش نویس ها!

حسرت نبرم به خواب آن مرداب / کآرام درون دشت شب خفته است / دریایم و نیست باکم ازطوفان / دریا همه عمر خوابش آشفته است “شفیعی کدکنی”
ارسال: #۵۲۲
۲۰ فروردین ۱۳۹۰, ۰۹:۲۰ ق.ظ
می تونی توی کامپیوترت بنویسی و واسش پسورد بذاری!

ارسال: #۵۲۳
۲۰ فروردین ۱۳۹۰, ۰۹:۲۲ ق.ظ
ساده != ساده لوح
کسی که خود را به نادانی بزنه و بگه همه خوبند ساده لوحه

ساده بودن یه شخص میتونه ظاهری باشه اما درونیاتش محکم و با اراده

هر که او از هم‌زبانی شد جدا
بی‌زبان شد گرچه دارد صد نوا
چونکه گل رفت و گلستان درگذشت
نشنوی ز آن پس ز بلبل سرگذشت
ارسال: #۵۲۴
۲۰ فروردین ۱۳۹۰, ۰۹:۴۵ ق.ظ
دخترها که همه ساده و بی آلایش هستند.!!! پسرها میان که گولشون بزنن.
ارسال: #۵۲۵
۲۰ فروردین ۱۳۹۰, ۱۱:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ فروردین ۱۳۹۰ ۱۲:۰۳ ب.ظ، توسط samanium.)
ار هی داد هی بیداد کس بی یار نیه
ار کس له درده کس وی خور دار نیه
(۲۰ فروردین ۱۳۹۰ ۰۹:۴۵ ق.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  دخترها که همه ساده و بی آلایش هستند.!!! پسرها میان که گولشون بزنن.

معتقدم انسان به اراده و میل خودش گول خوردن رو انتخاب میکنه
چه دختر باشه چه پسر
و وقتی گول خوردن رو انتخاب کرد اونجاست که دیگه دست خودش نیست ...Big Grin

هر که او از هم‌زبانی شد جدا
بی‌زبان شد گرچه دارد صد نوا
چونکه گل رفت و گلستان درگذشت
نشنوی ز آن پس ز بلبل سرگذشت

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۹,۴۰۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۷۰۶,۲۶۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۱,۰۳۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۵۶,۷۲۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۳۶۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۴۷۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۴۸۳ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۹,۲۲۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۲,۲۳۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۸,۰۳۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close