زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعتراض به انتخاب رشته مجدد

ارسال: #۹۱
۰۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۱۱ ب.ظ
سلام
به نظر من اصلا نمی تونه منطقی باشه که شهری مثل کرمان دانشگاه آزاد داشته باشه که از پردیس ها هم در بیاد و اونم تو شهری که رشته هوش مصنوعی تو دانشگاه سراسری داره اما تو دانشگاه آزادش هیچ دکتر اون رشته نباشه . به نظر من جای تحقیق داره.
من فکر نمی کنم این طور صحت داشته باشه.
من اگه قزوین نزدیکم نبود مطمعنا تو تکمیل اول کرمان رو میزدم

[تصویر:  4fay3ps7gmzp69wcxl2.jpg]
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۹۲
۰۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۲۳ ب.ظ
دوستان لطفا جواب بدید
کسانی که ترازشون بالاست و اطمینان دارند که در همان محل انتخابی قبول می شوند آیا دوباره در تکمیل ظرفیت شرکت می کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۹۳
۰۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۴۴ ب.ظ
RE: اعتراض به انتخاب رشته مجدد
(۰۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۳ ب.ظ)m2m3m92 نوشته شده توسط:  دوستان لطفا جواب بدید
کسانی که ترازشون بالاست و اطمینان دارند که در همان محل انتخابی قبول می شوند آیا دوباره در تکمیل ظرفیت شرکت می کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام به نظر من شرکت کن فوقش قبول شدی بدت اومد نمی ری ولی اگه شرکت نکنی و اگه خدای نکرده تو احتمال اولت قبول نشی یه سال به خودت بد وبیراه می دی میگی چرا شرکت نکردم
۰
۰
ارسال: #۹۴
۰۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۵ ب.ظ، توسط ۲۹۹۵.)
(۰۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۱ ب.ظ)arashmar نوشته شده توسط:  سلام
به نظر من اصلا نمی تونه منطقی باشه که شهری مثل کرمان دانشگاه آزاد داشته باشه که از پردیس ها هم در بیاد و اونم تو شهری که رشته هوش مصنوعی تو دانشگاه سراسری داره اما تو دانشگاه آزادش هیچ دکتر اون رشته نباشه . به نظر من جای تحقیق داره.
من فکر نمی کنم این طور صحت داشته باشه.
من اگه قزوین نزدیکم نبود مطمعنا تو تکمیل اول کرمان رو میزدم

اون چیزی که من میدونستم گفتم و بهش هیچ شکی ندارم و اگه شماهم تحقیق کنید به همین نتیجه میرسید

(۰۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۳ ب.ظ)m2m3m92 نوشته شده توسط:  دوستان لطفا جواب بدید

دوست عزیز منظور شما از این سئوال چی بود؟

اگه برای این پرسیدید که به نفع اونایی که ترازشون پایین تره بشه که هیچ فرقی نداره

واگه برای این پرسیدید که اونایی ترازشون بالا ست باید انتخاب رشته کنن یا نه اگه انتخاب رشته کنن مطمئن تره
۰
۰
ارسال: #۹۵
۰۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۸ ب.ظ، توسط Fantasy.)
Rainbow RE: اعتراض به انتخاب رشته مجدد
(۰۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ ب.ظ)۲۹۹۵ نوشته شده توسط:  
(05 مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۲۵ ق.ظ)ainaz68 نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۳۰ ب.ظ)۲۹۹۵ نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ ب.ظ)ainaz68 نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۰ ب.ظ)۲۹۹۵ نوشته شده توسط:  دوست عزیز کلا دور کرمان یه خط پررنگ قرمز بکشید من خودم کرمان زندگی میکنم تو کل کرمان فقط یک نفر دکترا هوض مصنوعی داره که اون هم سال اخیر گرفته و عضو هیت علمی باهنر کرمان هست در کل من اصلا پیشنهاد نمیکنم

ممنون ..

(یجورایی امیدوارم بشه انتقالی بگیرم )
فقط میتونین بگین آیا خابگاه داره یا نه ؟
من هرچی زنگ زدم بر نداشتن ..

دوست عزیز ببخشید اومدم جواب بدم ارور دیتا بیس میداد

تقریبا بیشتر استاید علوم تحقیقات کرمان میشناسم و اکثرا از دانشگاه شهید باهنر کرمان برای تدریس میان خود دانشگاه باهنر رشته ارشد هوش مصنوعی داره فقط اقای دکتر افتخاری دکترای هوش دارن باقی همشون دکترای نرم افزار و معماری دارن(بیشتر نرم افزار)
و دوتا از استادای خودم اونجا مدیر گروه هستن

اینم بگم که تو این چند سال بیشتر دانشچوی بخش کامپیوترش گرایش هوش و نرم افزار بودن یعنی معماری ها راحتر اینجا قبول میشن

خوابگاه برای دخترها فکر کنم داشته باشه دقیق نمیدونم اگه رفتم براتون میپرسم البته اگه کرمان میخواید بزنید

ممنون..
انگار خابگاه داره Smile

خیلی دودل شدم ..
الان ومدم انتخاب کنم .. اما بازم نمیدونم Confused

ببینید این نظر منه که علوم تحقیقات کرمان بدرد نمیخوره شاید شما بیاید اینجا سوپرایز بشید ولی من خودم میخوام از اینجا برم
پست های شمارو دنبال کردم من فکر میکنم شما بیشتر دوست دارید تهران باشید به همین خاطر هم هست که در مورد شهرتون یعنی کرمان کم لطفی میکنید Wink وگرنه رشته مهندسی کامپیوتر گرایش هوش مصنوعی اونجا تأسیس شده و تأسیس یک رشته هم زیر نظر وزارت علوم هست و وزارت خونه هم خیلی سخت میگیره. البته من نمیگم هوش کرمان هم سطح هوش تهران هست اما اونجوری ها هم که شما میگید نیست Smile
۰
۰
ارسال: #۹۶
۰۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۴۵ ب.ظ
(۰۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۴ ب.ظ)sohail0098 نوشته شده توسط:  
(05 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۳ ب.ظ)m2m3m92 نوشته شده توسط:  دوستان لطفا جواب بدید

سلام به نظر من شرکت کن فوقش قبول شدی بدت اومد نمی ری ولی اگه شرکت نکنی و اگه خدای نکرده تو احتمال اولت قبول نشی یه سال به خودت بد وبیراه می دی میگی چرا شرکت نکردم

این برای دوستمه اونم به هیچ عنوان امکان نداره جای دیگه بره تازه ترازش هم ۷۰۰۰ احتماله قبولیش خیلی بیشتر از قبول نشدنه ولی از این می ترسه که اگر انتخاب کنه دانشگاه خودبخود بندازتش تو اون یکی انتخاب که اصلا نمی خواد
۰
۰
ارسال: #۹۷
۰۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۱۹ ب.ظ، توسط sohail0098.)
(۰۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۴۵ ب.ظ)m2m3m92 نوشته شده توسط:  
(05 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۴ ب.ظ)sohail0098 نوشته شده توسط:  

این برای دوستمه اونم به هیچ عنوان امکان نداره جای دیگه بره تازه ترازش هم ۷۰۰۰ احتماله قبولیش خیلی بیشتر از قبول نشدنه ولی از این می ترسه که اگر انتخاب کنه دانشگاه خودبخود بندازتش تو اون یکی انتخاب که اصلا نمی خواد
به نظر من اگه قرار باشه تو انتخاب اول قبول شه با انتخاب چند شهر دیگه ،باز هم باید تو انتخاب اولش قبول میشه پس در کل براش فرقی نمی کنه اگه هم تو انتخاب های بعدیش قبول شد زورش که نمی کنند ،خوب نره و سال بعدش شرکت کنه،اگه خیلی مطمئن هست می تونه شرکت نکنه ، ولی به نظر من شرکت کنه ضرر نمی کنه
۰
۰
ارسال: #۹۸
۰۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۲۵ ب.ظ
Heart RE: اعتراض به انتخاب رشته مجدد
این فایل رو مطالعه کنید نتیجه خوبی میگیریHeartHeartHeartHeartHeartBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinRolleyesWinkCool

فایل‌(های) پیوست شده
takmil zarfiat_2012924213523.pdf
اندازه فایل: ۲۲۳/۹۶ KB
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.sh , Majid Gh 2
ارسال: #۹۹
۰۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۹ ب.ظ، توسط ۲۹۹۵.)
(۰۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۷ ب.ظ)sara1987 نوشته شده توسط:  
(05 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ ب.ظ)۲۹۹۵ نوشته شده توسط:  
(05 مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۲۵ ق.ظ)ainaz68 نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۳۰ ب.ظ)۲۹۹۵ نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ ب.ظ)ainaz68 نوشته شده توسط:  ممنون ..

(یجورایی امیدوارم بشه انتقالی بگیرم )
فقط میتونین بگین آیا خابگاه داره یا نه ؟
من هرچی زنگ زدم بر نداشتن ..

دوست عزیز ببخشید اومدم جواب بدم ارور دیتا بیس میداد

تقریبا بیشتر استاید علوم تحقیقات کرمان میشناسم و اکثرا از دانشگاه شهید باهنر کرمان برای تدریس میان خود دانشگاه باهنر رشته ارشد هوش مصنوعی داره فقط اقای دکتر افتخاری دکترای هوش دارن باقی همشون دکترای نرم افزار و معماری دارن(بیشتر نرم افزار)
و دوتا از استادای خودم اونجا مدیر گروه هستن

اینم بگم که تو این چند سال بیشتر دانشچوی بخش کامپیوترش گرایش هوش و نرم افزار بودن یعنی معماری ها راحتر اینجا قبول میشن

خوابگاه برای دخترها فکر کنم داشته باشه دقیق نمیدونم اگه رفتم براتون میپرسم البته اگه کرمان میخواید بزنید

ممنون..
انگار خابگاه داره Smile

خیلی دودل شدم ..
الان ومدم انتخاب کنم .. اما بازم نمیدونم Confused

ببینید این نظر منه که علوم تحقیقات کرمان بدرد نمیخوره شاید شما بیاید اینجا سوپرایز بشید ولی من خودم میخوام از اینجا برم
پست های شمارو دنبال کردم من فکر میکنم شما بیشتر دوست دارید تهران باشید به همین خاطر هم هست که در مورد شهرتون یعنی کرمان کم لطفی میکنید Wink وگرنه رشته مهندسی کامپیوتر گرایش هوش مصنوعی اونجا تأسیس شده و تأسیس یک رشته هم زیر نظر وزارت علوم هست و وزارت خونه هم خیلی سخت میگیره. البته من نمیگم هوش کرمان هم سطح هوش تهران هست اما اونجوری ها هم که شما میگید نیست Smile

درست فهمیدید من دوست دارم برم یه شهر دیگه حتما نه تهران ولی درکل واقیعت گفتم یکی از دوستام که سال ۸۳ یا ۸۴ (درست یادم نیست دقیقا) دانشجو کارشناسی باهنر بود میگفت اصلا بدرد نمیخوره چونکه یه استاد دکترا نداره و نمیتونه جوابگو نیاز ما باشه این یعنی تازه استاد دکترا گرفتن
۰
۰
ارسال: #۱۰۰
۰۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۵۵ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۹ ب.ظ)yas2000 نوشته شده توسط:  ضایع شدن حق چیه!!!!
هر کی علم بیشتری داره باید وارد دانشگاه بهتری بشه!
این سیستم انتخاب رشته مجدد افتضاحه!
فقط اونایی که نرم و معماری تهران(شمال - جنوب -مرکز ) رو زدن .سود کردن چون تمام تهران ها با هم سنجیده میشه اما من که علوم تحقیقات زدم بد شانسی چیکار کنم!
ترازم به قزوین می خوره اما باید اونایی که ترازشون کمتره و اولین انتخابشون قزوینه قبول بشن!
این کجاش انصافه؟

علوم تحقیقاتم با همه واحدای تهران سنجیده میشه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری
ارسال: #۱۰۱
۰۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۰۴ ب.ظ
(۰۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۵۵ ب.ظ)ninomimi نوشته شده توسط:  علوم تحقیقاتم با همه واحدای تهران سنجیده میشه

میدونید واحدای تهران چجوری انتخاب میکنن؟برا اساس تراز هر دانشگاه یه سری رو بر می داره یا اینکه بر اساس انتخاب اولی که زدیمه؟
کسی که تهران جنوب زده ممکنه علوم تحقیقات قبول شه؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری
ارسال: #۱۰۲
۰۶ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۸ ب.ظ، توسط sepand.)
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۶ ب.ظ)FSNHAAE نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۱ ب.ظ)professional نوشته شده توسط:  چطور کسی که مثلا معماری امتحان داده میتونه بره هوش و علوم و هر رشته ی بی ربط دیگه رو انتخاب کنم جز ۱۰ تا بذاره؟
واقعا همین طوره؟

خب این طوری که ممکنه طرف بدون هیچ اطلاعات پیش زمینه ای وارد دانشگاه بشه؟
پارسال هم همین طور بود؟

هر رشته ایی که نمیشه.....فقط مجموعه کامپیوتر.......بیشتر درسامون مشترکه دیگه

منم با professional موافق هستم, به نظرم اصلا منطقی نیست که یه نفر که انتخاب اولش هوش یا نرم بوده بخواد بره حالا معماری بخونه یا کسی که معماری زده بخواد بره هوش بخوه!!! واقعا این منطقی نیست چون اگر علاقش بود و تواناییشو داشت خب از اول همون رشته را انتخاب میکرد, چه کاریه؟
FSNHAAE عزیز شما که میگید بیشتر درسا مشترک هستش باید بگم در اشتباه هستید مثلا من خودم درسای ارشد معماری کامپیوتر را با هوش مقایسه کردم شاید فقط ۲۰ درصد درساشون مثل هم بود و ۸۰ درصد دیگه خیلی متفاوت بودن
درسته که مجموعه مهندسی کامپیوتر هستش ولی کامپیوتر جز معدود رشته هایی هستش که هر گرایشش یه دنیای دیگست و به نظرم اصلا عقلانی نیست که ادم بگه هوش و معماری و نرم تفاوت چندانی با هم ندارن, در اصلا این سه تا خیلی با هم متفاوتن
نظر من بود

(03 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۱ ب.ظ)professional نوشته شده توسط:  چطور کسی که مثلا معماری امتحان داده میتونه بره هوش و علوم و هر رشته ی بی ربط دیگه رو انتخاب کنم جز ۱۰ تا بذاره؟
واقعا همین طوره؟

پارسال هم همین طور بود؟

منم با professional موافق هستم, به نظرم اصلا منطقی نیست که یه نفر که انتخاب اولش هوش یا نرم بوده بخواد بره حالا معماری بخونه یا کسی که معماری زده بخواد بره هوش بخوه!!! واقعا این منطقی نیست چون اگر علاقش بود و تواناییشو داشت خب از اول همون رشته را انتخاب میکرد, چه کاریه؟
FSNHAAE عزیز شما که میگید بیشتر درسا مشترک هستش باید بگم در اشتباه هستید مثلا من خودم درسای ارشد معماری کامپیوتر را با هوش مقایسه کردم شاید فقط ۲۰ درصد درساشون مثل هم بود و ۸۰ درصد دیگه خیلی متفاوت بودن
درسته که مجموعه مهندسی کامپیوتر هستش ولی کامپیوتر جز معدود رشته هایی هستش که هر گرایشش یه دنیای دیگست و به نظرم اصلا عقلانی نیست که ادم بگه هوش و معماری و نرم تفاوت چندانی با هم ندارن, در اصلا این سه تا خیلی با هم متفاوتن
نظر من بود

(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۳ ب.ظ)rotbe نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من رتبه ام ۲۵ و ترازم ۶۹۰۹ نرم افزار مشهد هست
الان تو تکمیل طرفیت اسمی از مشهد نیست
سوالم ازتون اینه که من انتخاب رشته نکنم خودشون انتخاب اولمو بررسی میکنن یا حتما باید یه انتخابی داشته باشیم?

افرین, منم هوش مشهد بودم و الان دقیقا همین سوالو دارم
من جز هوش مشهد نمیخوام یا هوش مشهد یا هیچ جا! حالا باید چی کار کنم؟ زوره مگه؟ نمیخوام چیز دیگه انتخاب کنم! حالا با این اوضاع اگر شهر دیگه انتخاب نکنم منو جز انصرافیا میدونن و دیگه توی مشهد هم گزینش نمیشم؟!! یا اینکه چه انتخاب رشته جدید بکنی چه نکنی اون انتخاب اولت را بررسی میکنن؟!!
ممنون اگر یکی جوابمو بده
بدجور درگیرم با این سوال!!!

(۰۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۱۸ ب.ظ)sohail0098 نوشته شده توسط:  
(05 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۴۵ ب.ظ)m2m3m92 نوشته شده توسط:  

به نظر من اگه قرار باشه تو انتخاب اول قبول شه با انتخاب چند شهر دیگه ،باز هم باید تو انتخاب اولش قبول میشه پس در کل براش فرقی نمی کنه اگه هم تو انتخاب های بعدیش قبول شد زورش که نمی کنند ،خوب نره و سال بعدش شرکت کنه،اگه خیلی مطمئن هست می تونه شرکت نکنه ، ولی به نظر من شرکت کنه ضرر نمی کنه
سوالم ازتون اینه که من انتخاب رشته نکنم خودشون انتخاب اولمو بررسی میکنن یا حتما باید یه انتخابی داشته باشیم?
نه خب دوست گرامی نکته اینجاست که اگر شما توی تکمیل ظرفیت شرکت کنی و رشته/ شهر های دیگه را انتخاب کنی و مرکز ازمون بگه شما توی انتخاب اصلی(انتخاب اول) خودت قبول نشدی و بعد بگه توی یکی از انتخاب های ده گانه قبول شدی دیگه واسه بهمن هیچگونه امیدی نمیتونی داشته باشی, اخه پارسال یه تعداد از دوستان توی تکمیل ظرفیت مهر قبول نشدن ولی بعد توی بهمن باهاشون تماس گرفته شده و گفته شده که قبول شدید واسه ترم بهمن و بیاید ثبت نام
حالا اگر یک نفر که جز انتخاب اصلی خودش چیز دیگه ای نمیخواد توی یکی از انتخاب های ده گانه (که فقط واسه اطمینان از اینکه شرکت داده میشه توی تکمیل ظرفیت انتخاب کرده) قبول بشه دیگه حتی یه درصد هم نمیتونه به شانسش در بهمن ماه امید داشته باشه :|
۰
۰
ارسال: #۱۰۳
۰۷ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۱۶ ق.ظ
(۰۶ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۱ ب.ظ)sepand نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۶ ب.ظ)FSNHAAE نوشته شده توسط:  
واقعا همین طوره؟

پارسال هم همین طور بود؟

نظر من بود

واقعا همین طوره؟

پارسال هم همین طور بود؟

نظر من بود

افرین, منم هوش مشهد بودم و الان دقیقا همین سوالو دارم
من جز هوش مشهد نمیخوام یا هوش مشهد یا هیچ جا! حالا باید چی کار کنم؟ زوره مگه؟ نمیخوام چیز دیگه انتخاب کنم! حالا با این اوضاع اگر شهر دیگه انتخاب نکنم منو جز انصرافیا میدونن و دیگه توی مشهد هم گزینش نمیشم؟!! یا اینکه چه انتخاب رشته جدید بکنی چه نکنی اون انتخاب اولت را بررسی میکنن؟!!
ممنون اگر یکی جوابمو بده
بدجور درگیرم با این سوال!!!

(۰۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۱۸ ب.ظ)sohail0098 نوشته شده توسط:  
(05 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۴۵ ب.ظ)m2m3m92 نوشته شده توسط:  

نه خب دوست گرامی نکته اینجاست که اگر شما توی تکمیل ظرفیت شرکت کنی و رشته/ شهر های دیگه را انتخاب کنی و مرکز ازمون بگه شما توی انتخاب اصلی(انتخاب اول) خودت قبول نشدی و بعد بگه توی یکی از انتخاب های ده گانه قبول شدی دیگه واسه بهمن هیچگونه امیدی نمیتونی داشته باشی, اخه پارسال یه تعداد از دوستان توی تکمیل ظرفیت مهر قبول نشدن ولی بعد توی بهمن باهاشون تماس گرفته شده و گفته شده که قبول شدید واسه ترم بهمن و بیاید ثبت نام
حالا اگر یک نفر که جز انتخاب اصلی خودش چیز دیگه ای نمیخواد توی یکی از انتخاب های ده گانه (که فقط واسه اطمینان از اینکه شرکت داده میشه توی تکمیل ظرفیت انتخاب کرده) قبول بشه دیگه حتی یه درصد هم نمیتونه به شانسش در بهمن ماه امید داشته باشه :|

وای ترو خدا نگین اینجوری من انتخاب رشته کردم حالا اگه واقعا اینجوری بشه چی؟
۰
۱
ارسال: #۱۰۴
۰۷ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۴ ق.ظ، توسط Sadeghq1.)
واحد های اصلی چند سال اخیر همون ابتدا گرفتن و بهمن اگه زنگ زدن برا واحد های اصلی نبوده !
اون بهمن پارسال هم واحد هایی بود که بهمن آغاز بکار کردن . وگرنه رسما تکمیل بهمنی نیست !!
شما هم با ۲۵ حتما همون مشهد قبول میشی .
۰
۰
ارسال: #۱۰۵
۰۸ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۵۹ ب.ظ
(۰۷ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۷ ق.ظ)Sadeghq1 نوشته شده توسط:  واحد های اصلی چند سال اخیر همون ابتدا گرفتن و بهمن اگه زنگ زدن برا واحد های اصلی نبوده !
اون بهمن پارسال هم واحد هایی بود که بهمن آغاز بکار کردن . وگرنه رسما تکمیل بهمنی نیست !!
شما هم با ۲۵ حتما همون مشهد قبول میشی .
نه دوست گرامی سال ۸۹ پسر خاله خودم جز کسایی بود که توی بهمن باهاش تماس گرفتن که واحد مشهد قبول شدی, بیا ثبت نام کن
یعنی پارسال نه سال قبلش
رشتش هم مهندسی پزشکی بود و در مهر ماه پذیرفته نشده بود در واحد مشهد ولی واسه بهمن بهش زنگ زدن بیا همون واحد مشهد ثبت نام کن
حالا منظور شما از چند سال اخیر دقیقا کی هستش نمیدونم!

دوست گرامی شما با رتبه ۲۵ واقعا من موندم نگران چی هستید!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۴۶۵ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۴۷۵ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۱ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
Video انتخاب رشته ... Amir-Reza ۵ ۲,۹۹۶ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: kambiz
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۲۷۲ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۰۷۸ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۳۴۴ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  انتخاب رشته دکتری naiad ۲ ۲,۴۷۷ ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۴,۴۸۳ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۲۶ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close