زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۴۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعتراض به انتخاب رشته مجدد

ارسال: #۱۶
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۳۸ ب.ظ
RE: اعتراض به انتخاب رشته مجدد
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۱ ب.ظ)FSNHAAE نوشته شده توسط:  متن خبر رو منم خوندم......اما از کجا بدونیم مثلا فلان دانشگاه که انتخاب اولمون بود تکمیل ظرفیت میگیره یا نه..زنگ هم میزنم جواب نمیدن.....
همیشه میگیرن..بالاخره خیلیا هستن که قبول شدن و ثبت نام نمیکنن
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze
ارسال: #۱۷
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۳۹ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۶ ب.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  اول هرکس تو هر شهری که کنکور داده سنجیده میشه

این به نفع همه هست که!!! خوب فکر کنید!
وگرنه کسایی دیگه ممکن بود با تراز بالاتر جای شمارو بگیرن!

پارسالم تکمیل ظرفیت تقریبا همینجوری بود دیکه! امسال فقط حق انتخاب شهر با شماس! پس فرق آن چنانی نکرده

آخه این کار که اصلا منطقی نیست.مثلا من با تراز ۶۶۰۰ تو علوم تحقیقات قبول نشم و باس برم به ۴ تا شهری که اضافه کردن ویکی ترازش ۶۰۰۰ بشه و بره قزوین.آخه پس نظر ما چی میشه.اخه اگه تهران قبول نمیشدم میخواستم برم قزوین .نه اینکه برم به این شهرایی که اضافه کردن.نمیدونم فکر نکنم اینجوری روش خوبی باشه
۱
۲
ارسال: #۱۸
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ، توسط FSNHAAE.)
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۵ ب.ظ)user22 نوشته شده توسط:  دوستان من هنوز نمیدونم آیا اشکالی نداره که رشته ایی که احتمال کمتری داره بیاریمو
اول بزنیم؟ آیا اول ۱۰ تا انتخاب ما بررسی میشه بعد میرن سراغ نفر بعد
یا اول انتخابای اول همه بعد دوم و به همین ترتیب

لطفا کسایی که میدونن منو راهنمایی کنن- مرسی
فکر نکنم اشکالی داشته باشه.......هرجایی بیشتر دوست داشتی و اول بزن

(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۹ ب.ظ)mehdi hoseini نوشته شده توسط:  [quote='شاپری' pid='131154' dateline='1348475794']
اول هرکس تو هر شهری که کنکور داده سنجیده میشه

پارسالم تکمیل ظرفیت تقریبا همینجوری بود دیکه! امسال فقط حق انتخاب شهر با شماس! پس فرق آن چنانی نکرده

آخه این کار که اصلا منطقی نیست.مثلا من با تراز ۶۶۰۰ تو علوم تحقیقات قبول نشم و باس برم به ۴ تا شهری که اضافه کردن ویکی ترازش ۶۰۰۰ بشه و بره قزوین.آخه پس نظر ما چی میشه.اخه اگه تهران قبول نمیشدم میخواستم برم قزوین .نه اینکه برم به این شهرایی که اضافه کردن.نمیدونم فکر نکنم اینجوری روش خوبی باشه
پس منو چی میگی که ترازم ۷۴۸۹ شده..اما بهترین انتخابم پردیس قزوینه که هیچ اطلاعاتی هم راجع بهش پیدا نکردم

(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۸ ب.ظ)byb نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۱ ب.ظ)FSNHAAE نوشته شده توسط:  متن خبر رو منم خوندم......اما از کجا بدونیم مثلا فلان دانشگاه که انتخاب اولمون بود تکمیل ظرفیت میگیره یا نه..زنگ هم میزنم جواب نمیدن.....
همیشه میگیرن..بالاخره خیلیا هستن که قبول شدن و ثبت نام نمیکنن

خدا کنه پذیرش کنه ...من همین الانش دارم روانی میشم...چه برسه به اینکه قبول نشمSadSad
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: byb
ارسال: #۱۹
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۴۷ ب.ظ
اصلا چرا در مورد واحد های پردیس اطلاعاتی نیست؟؟؟؟
انگار وجود خارجی ندارن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!۱۱۱
۲
۰
ارسال: #۲۰
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۰ ب.ظ
[

آره اصلا معلوم نیست این پردیس ها کجان چجورین در چه سطحنHuh
۱
۰
ارسال: #۲۱
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۲ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۰ ب.ظ)FSNHAAE نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۵ ب.ظ)user22 نوشته شده توسط:  دوستان من هنوز نمیدونم آیا اشکالی نداره که رشته ایی که احتمال کمتری داره بیاریمو
اول بزنیم؟ آیا اول ۱۰ تا انتخاب ما بررسی میشه بعد میرن سراغ نفر بعد
یا اول انتخابای اول همه بعد دوم و به همین ترتیب

لطفا کسایی که میدونن منو راهنمایی کنن- مرسی
فکر نکنم اشکالی داشته باشه.......هرجایی بیشتر دوست داشتی و اول بزن

(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۹ ب.ظ)mehdi hoseini نوشته شده توسط:  [quote='شاپری' pid='131154' dateline='1348475794']
اول هرکس تو هر شهری که کنکور داده سنجیده میشه

پس منو چی میگی که ترازم ۷۴۸۹ شده..اما بهترین انتخابم پردیس قزوینه که هیچ اطلاعاتی هم راجع بهش پیدا نکردم

پس طبق گفته های دوستان که میگن انتخاب اولم مهمه و در نظر گرفته میشه اونوقت اگه کسی تو انتخاب اولش قبول نشه پس دیگه قزوین یا مشهدم نمیتونه بره(اولویت های بعدی من بود که تو دفترچه اول بودش ولی الان اصلا نیست) وفقط یکی از این ۴تا شهر که اضافه کردن میتونم برم.آیا همینطوره؟اگه باشه که خدا بگم چکارشون کنه....
۱
۰
ارسال: #۲۲
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۸ ب.ظ، توسط FSNHAAE.)
پس طبق گفته های دوستان که میگن انتخاب اولم مهمه و در نظر گرفته میشه اونوقت اگه کسی تو انتخاب اولش قبول نشه پس دیگه قزوین یا مشهدم نمیتونه بره(اولویت های بعدی من بود که تو دفترچه اول بودش ولی الان اصلا نیست) وفقط یکی از این ۴تا شهر که اضافه کردن میتونم برم.آیا همینطوره؟اگه باشه که خدا بگم چکارشون کنه....
[/quote]

آره دیگه بجز انتخاب اول بقیه شانس هات همونان
۱
۰
ارسال: #۲۳
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۹ ب.ظ، توسط byb.)
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ)mehdi hoseini نوشته شده توسط:  پس طبق گفته های دوستان که میگن انتخاب اولم مهمه و در نظر گرفته میشه اونوقت اگه کسی تو انتخاب اولش قبول نشه پس دیگه قزوین یا مشهدم نمیتونه بره(اولویت های بعدی من بود که تو دفترچه اول بودش ولی الان اصلا نیست) وفقط یکی از این ۴تا شهر که اضافه کردن میتونم برم.آیا همینطوره؟اگه باشه که خدا بگم چکارشون کنه....

آره. دقیقا..گفتن که امسال هر کی تراز بالاتری داره شانس قبولیش بالاتره و حق کسی ضایع نمیشه..فعلا که برعکسه!!
۲
۰
ارسال: #۲۴
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۱۱ ب.ظ
چطور کسی که مثلا معماری امتحان داده میتونه بره هوش و علوم و هر رشته ی بی ربط دیگه رو انتخاب کنم جز ۱۰ تا بذاره؟
واقعا همین طوره؟

خب این طوری که ممکنه طرف بدون هیچ اطلاعات پیش زمینه ای وارد دانشگاه بشه؟
پارسال هم همین طور بود؟

I dont have time to hate people who hate me because I'm too busy loving people who love me
Angel
۲
۰
ارسال: #۲۵
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۲۰ ب.ظ
بچه ها چرا انقدر ناراحتید تکمیل ظرفیت دقیقا مثله پارساله........یعنی هرکس اول تو واحد انتخابی خودش بررسی می شه اگر قبول نشد میره تو انتخاب به قول دانشگاه آزاد انتخاب هفتم... این انتخاب قبلا توسط خود دانشگاه انجام می شد حالا توسط خودمون خوب مسلمه کسی که انتخاب اولش رو یه واحدی زده باید نسبت به اونی که نزده اولویت داشته باشه پس یه جورایی به نفع همه ی بچه ها شده.......نگران نباشید
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: byb , mehrhanieh , peyman.rasouli , Breeze
ارسال: #۲۶
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۲۶ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۱ ب.ظ)professional نوشته شده توسط:  چطور کسی که مثلا معماری امتحان داده میتونه بره هوش و علوم و هر رشته ی بی ربط دیگه رو انتخاب کنم جز ۱۰ تا بذاره؟
واقعا همین طوره؟

پارسال هم همین طور بود؟

هر رشته ایی که نمیشه.....فقط مجموعه کامپیوتر.......بیشتر درسامون مشترکه دیگه
۰
۰
ارسال: #۲۷
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۳۰ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۰ ب.ظ)FSNHAAE نوشته شده توسط:  یعنی واقعا تو انتخاب اولمون چک میشیم یا اینم فقط حرفه..من علوم تحقیقات تهران زدم معماری کامپیوتر با تراز ۷۴۸۹ و رتبه ۲۶//////اما الان ۴ تا شهری که زدن هیچ کدوم رو نمی خوام:-s

شما قبولید دوست منم ۲۵ شده با تراز ۷۵۷۴ انشالله هردو قبولید

هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر میرسد ...بیایید فردایی بزرگ بسازیم
۰
۰
ارسال: #۲۸
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۴ ب.ظ، توسط ۲۹۹۵.)
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۱ ب.ظ)professional نوشته شده توسط:  چطور کسی که مثلا معماری امتحان داده میتونه بره هوش و علوم و هر رشته ی بی ربط دیگه رو انتخاب کنم جز ۱۰ تا بذاره؟
واقعا همین طوره؟

پارسال هم همین طور بود؟

شما فقط میتونید گرایش های مجموعه امتحانی خودتون انتخاب کنید
شما الان برید تو انتخاب رشته مجدد به برای هوش معماری و نرم افزار بهتون یک تراز داده براساس اون ترازهاتون باید انتخاب کنید وگرنه مثلا نمیتونید از رشته کامپیوتر برید به حسابداری

ولی اینطوری خیلی مسخره هست با اون وقت کم اون همه سئوالHuhHuh
۰
۰
ارسال: #۲۹
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۳۵ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۷ ب.ظ)Nimak2 نوشته شده توسط:  اصلا چرا در مورد واحد های پردیس اطلاعاتی نیست؟؟؟؟
انگار وجود خارجی ندارن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!۱۱۱

اطلاعات هست اگه زحمت جستجو به خودتون بدیدShyمن سایت خیلی از پردیسها رو دیدم وجالب این که سایت پردیس ارومیه رو دیدم؛ارشد معماری کامپیوتر تو لیستش بود اما تو لیست اعلام شده نیست. همش چهار پنج تا انتخابه!قابل توجه کسانیکه میگفتن آزاد به همه یه مدرک ارشد میده.من که پارسالم یکی از اینا قبول شده بودم بخاطر مسافت زیاد نرفتم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: byb
ارسال: #۳۰
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۲۵ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۰ ب.ظ)aryaeei نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۰ ب.ظ)FSNHAAE نوشته شده توسط:  یعنی واقعا تو انتخاب اولمون چک میشیم یا اینم فقط حرفه..من علوم تحقیقات تهران زدم معماری کامپیوتر با تراز ۷۴۸۹ و رتبه ۲۶//////اما الان ۴ تا شهری که زدن هیچ کدوم رو نمی خوام:-s

شما قبولید دوست منم ۲۵ شده با تراز ۷۵۷۴ انشالله هردو قبولید

دوستت زنگ زده دانشگاه بپرسه پذیرش دارن یا نه؟من هرچی زنگ زدم جواب ندادن
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۴۷۰ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۴۷۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۵ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
Video انتخاب رشته ... Amir-Reza ۵ ۲,۹۹۷ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: kambiz
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۲۷۲ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۰۸۱ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۳۴۵ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  انتخاب رشته دکتری naiad ۲ ۲,۴۷۷ ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۴,۵۰۸ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۲۶ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close