زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال از دوستان ارشدی و بروبچ با تجربه

ارسال:
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۲ ب.ظ
اول سلام...Big Grin
راستش یه سوالی که همیشه تو ذهنم بوده اینکه که چطور میشه به جزوه های خلاصه تر دسترسی پیدا کرد...
مثلاً من وقتی که دیدم قسمتای اول کتاب معماری موریس همون خلاصه مدار منطقی،به جای اینکه برم کل کتاب مدار موریس رو بخونم ،میومدم اینو میخوندم...Big Grin
البته میدونم یه سری چیزا رو نگفته،ولی یه دید کلی روشون داشته...
حالا سوال من از دوستانی که این دوره رو برای ارشد گذروندن اینه که الان که به اون سطح رسیدن،کتابی بوده که میگفتن ای کاش اون کتاب رو میخوندیم...
مثلاً من خودم به بچه های کنکوری که نرسیدند کتاباشون رو بخونند میگم که ریاضی عمومی ۱ و ۲ و فیزیک پایه ۱ و ۲ رو بخونند دید خیلی بهتری پیدا میکنند...
ببینید اصلاً منظور من کتابای کمک آموزشی و جزوه و اینجور چیزا نیست که دوباره بخواد اون چیزا رو بگه،منظورم اون کتابایی که اومده اون درس رو پیشنیاز چند فصل اول خودش کرده...
نمیدونم منظورمو رسوندم یا نه،ولی اگه گرفتید که چی میخواستم بگم میدونم که سوال خیلی از افراد دیگه هم هست...
منتظر نظراتتون هستیم...
ممنون از وقتی که میذارید...

امروز همان فرداییست که دیروز در انتظارش بودی و همان دیروزیست که فردا حسرتش را خواهی خوردBig Grin
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۴۶ ب.ظ
میتونی به جای ساختمان داده مستقیم طراحی الگوریتم رو بخونی که تو فصول اولش یه دید کلی به ساختمان داده داره!!!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: homa , !!!Alireza!!!
ارسال:
۰۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۲۳ ب.ظ
ممنونم داداش...
بچه ها هر کی میتونه تو این بحث شرکت کنه،شاید تو دید اول به نظرتون یه چیزه ساده ای بیاد،ولی مطمئن باشید نظرات شما میتونه کمک حال خیلی از دوستان باشه...
اگرم که بتونید برای هر درسی یه منبع معرفی کنید که خیلی عالی میشه...
ممنون...
موفق باشید...

امروز همان فرداییست که دیروز در انتظارش بودی و همان دیروزیست که فردا حسرتش را خواهی خوردBig Grin
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb تجربه نگاری از مصاحبه دکتری آی تی ۹۷ uniquegirl ۱۶ ۱۳,۲۱۶ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: uniquegirl
  چند راه برای این که پرواز طولانی راحت تری را تجربه کنید - خبرگزاری فارس abolfazlda ۰ ۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: abolfazlda
  دوستان لطف می کنید کوچولو حمایت کنید!؟ H.Mohammadi ۰ ۲,۰۵۰ ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۷:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: H.Mohammadi
  کمک از دوستان برای حل تمارین omidgh74 ۰ ۱,۷۵۷ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: omidgh74
  نیاز به راهنمایی و تجربه دوستان (ضروری) امیر ای تی ۷ ۵,۲۹۶ ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Parisa__karimi
  بزرگترین تجربه زندگی mengan ۱۱ ۸,۵۵۹ ۱۱ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: csun
  تجربه شخصی در دانشگاه آزاد H-Arshad ۳ ۳,۹۳۶ ۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  اولین تجربه کاری من! وقتی پروژه‌ای رو قبول کردم که توش صفر بودم! Milestone ۶۹ ۴۲,۷۰۷ ۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  تجربه های شخصی رتبه ۳ هوش از کنکور ۹۶ marjan_m ۲۰ ۳۲,۲۴۸ ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: dashyasin
  نیازمند راهنمایی و مشاوره دوستان Atiii ۷ ۵,۹۴۲ ۰۶ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: tiran22

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close