زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعتراض به انتخاب رشته مجدد

ارسال: #۶۱
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۴۰ ق.ظ
RE: اعتراض به انتخاب رشته مجدد
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۴۷ ب.ظ)sohail0098 نوشته شده توسط:  این دیگه چه وضعیه؟؟؟ سه تا رشته شبکه کامپیوتری -تجارت الکترونیک-طراحی نرم افزار رو جزو رشته های مجاز برای انتخاب دانشگاه گذاشته اونوقت میری توی رشته های فناوری اطلاعات رو میگردی فقط شبکه های کامپوتری رو گذاشته اونم ۴ تا شهرستان ،اونوقت میگه ۱۰ تا انتخاب دارید
این چه وضعشه آخه پارسال تا رتبه ۴۰ رو خود دانشگاه آزاد قزوین گرفته بود حالا من که ۱۳ تا اختلاف تا آخرین نفر دارم باید برم علوم تحقیقات قزوین
نمیدونم چرا همیشه هر چی به من میرسه باید عوض شه
خوشبحال دوستام که پارسال شرکت کردند کشکی کشکی هم قبول شدند

به نظر شما من تو همون انتخاب اولی که مردود شدم قبولم یا نه؟
رشته:فناوری اطلااعات تجارت الکترونیک
رتبه:۳۹
تراز:۶۶۰۳
رتبه آخرین نفر قبولی :۲۶

شما ۱۰۰ % قبولید چون اگه قرار باشه تا ۲/۵ برابر ظرفیت بگیرن شما جز اون ۲/۵ برابر هستید
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۲
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۴۴ ق.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۰ ب.ظ)FSNHAAE نوشته شده توسط:  یعنی واقعا تو انتخاب اولمون چک میشیم یا اینم فقط حرفه..من علوم تحقیقات تهران زدم معماری کامپیوتر با تراز ۷۴۸۹ و رتبه ۲۶//////اما الان ۴ تا شهری که زدن هیچ کدوم رو نمی خوام:-s

من یا نمره کل ۷۱۱۷ معماری شانس دارم؟نمونه کارنامه ندارید؟سلام
۰
۱
ارسال: #۶۳
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۱۴ ق.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۰ ق.ظ)star00 نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۴۷ ب.ظ)sohail0098 نوشته شده توسط:  این دیگه چه وضعیه؟؟؟ سه تا رشته شبکه کامپیوتری -تجارت الکترونیک-طراحی نرم افزار رو جزو رشته های مجاز برای انتخاب دانشگاه گذاشته اونوقت میری توی رشته های فناوری اطلاعات رو میگردی فقط شبکه های کامپوتری رو گذاشته اونم ۴ تا شهرستان ،اونوقت میگه ۱۰ تا انتخاب دارید
این چه وضعشه آخه پارسال تا رتبه ۴۰ رو خود دانشگاه آزاد قزوین گرفته بود حالا من که ۱۳ تا اختلاف تا آخرین نفر دارم باید برم علوم تحقیقات قزوین

شما ۱۰۰ % قبولید چون اگه قرار باشه تا ۲/۵ برابر ظرفیت بگیرن شما جز اون ۲/۵ برابر هستید

این قضیه ۲/۵ برابر یعنی چی؟اگه ظرفیت ۲۳ نوشته باشه پس میگی یعنی حدود ۵۷ تا دانشجو میگیره.آره؟جایی خوندی یا تجربه شخصیه؟ میتونی بیشتر توضیح بدی.
۰
۰
ارسال: #۶۴
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۴۰ ق.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۹ ب.ظ)yas2000 نوشته شده توسط:  ضایع شدن حق چیه!!!!
هر کی علم بیشتری داره باید وارد دانشگاه بهتری بشه!
این سیستم انتخاب رشته مجدد افتضاحه!
فقط اونایی که نرم و معماری تهران(شمال - جنوب -مرکز ) رو زدن .سود کردن چون تمام تهران ها با هم سنجیده میشه اما من که علوم تحقیقات زدم بد شانسی چیکار کنم!
ترازم به قزوین می خوره اما باید اونایی که ترازشون کمتره و اولین انتخابشون قزوینه قبول بشن!
این کجاش انصافه؟

چرا فکر می کنید که علوم تحقیقات رو با بقیه واحدهای تهران نمیسنجند ؟ وقتی واسه گزینش اول ، کل واحدهای تهران و از جمله علوم تحقیقات بطور همزمان گزینش شدند پس احتمال زیاد واسه تکمیل ظرفیت هم کل واحدهای شهر تهران با هم سنجیده میشه
۱
۰
ارسال: #۶۵
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۲ ق.ظ، توسط javid_1110.)
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۰ ق.ظ)sohail0098 نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۴۵ ب.ظ)m2m3m92 نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۲۷ ب.ظ)javid_1110 نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۱۴ ب.ظ)saam نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۴۷ ب.ظ)sohail0098 نوشته شده توسط:  
دوست عزیز ، هیچ وقت نگو کشکی کشکی قبول شدن . مطمئن باش اونا هم همه استرسی که شما الان داری رو داشتن.
به نظر من شما اصلا نگران نباش. حتما قبول میشید و به ۱۰ تا انتخابتون نمیرسه
یک قانون کلی با اعتبار ۹۰%با توجه به تجربه ام میگم : ترازهای بالای ۶۰۰۰ حتما بدون شک در واحد انتخابی خودشون قبولند( البته در مورد تهران بالای ۶۷۰۰)

من با تراز ۶۲۱۲ رتبم تو قزوین - شبکه شده ۱۳۰ ... بنظرت تو همین انتخاب اول قبول میشم ؟

بنظر من احتمال قبولی تو علوم تحقیقاتش قطعیه اما خود دانشگاه آزاد هم امکان داره نمی دونم چند نفر ولی اینو می دونم که کلا پارسال قزوین کولاک کرد

واقعا راست میگی پارسال دانشگاه آزاد قزوین تا رتبه ۶۰ رو برای رشته شبکه خودش کرفته بود تا رتبه ۱۴۰ رو هم علوم و تحقیقات قزوین گرفته بود،حالا اگه شانس ماست که میگن پارسال زیاد گرفتیم امسال نمی گیریم

از کجا میدونی که تا رتبه ی ۶۰ رو گرفته واس خودش و تا ۱۴۰ هم واس علوم تحقیقاتش ؟!!! اگه منبعی , سندی , چیزی دارید لطفا بزارید ماهم مطمئن شیم ...و اینکه شما ترازت تو شبکه چند شد دوست عزیز؟
۰
۰
ارسال: #۶۶
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۵۶ ق.ظ
سلام و عرض ادب به همه دوستان...
من رتبه ۳۲ و انتخاب اولم مهندسی مکانیک در گرایش ساخت و تولید واحد ساری، که البته مردود شدم...حالا با توجه به اینکه رتبه آخرین فرد قبولی ۲۶ بوده ، آیا من شانسی جهت قبولی تو همین واحد رو دارم ؟ خارج از هر بحثی در مورد ۱۰ تا انتخاب و تکمیل ظرفیت رویایی دانشگاه آزاد !!! ( تراز من هم ۶۱۲۷ شده )
۰
۰
ارسال: #۶۷
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۳۹ ق.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۳۳ ب.ظ)saam نوشته شده توسط:  ببینید بچه ها ، می دونم خیلی نگرانید . من چون خودم همه این لحظات رو کشیدم پارسال ، می دونم چه حالی دارید . دوست دارم یه چیزی بگم که از استرستون کم کنم ، ولی هر چی میگم مرتب تبصره جدید بهش اضافه می کنید . در هر حال همه تون رو درک میکنم و براتون آرزوی موفقیت دارم .
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۵۷ ب.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  با تغییر گرایش چی؟
مثلا کسی تو یه گرایش دیگه بالای ۶۰۰۰ شده ..مثلا نرم امتحان داده و هوش رو بالای ۶۰۰۰ شده... بعد بخواد هوش رو جز ۱۰ انتخابش انتخاب کنه ، قبول میشه؟؟ Sad
کجا؟ علوم تحقیقات میشه؟
بستگی داره که کجا رو بخواید بزنید . تهران نه .. ولی جاهای دیگه آره .
ضمنا اونا به ترازتون نگاه میکنن . نگاه نمیکنن که شما تغییر گرایش دادید یا نه ... ترازتون تو هوش بالای ۶۰۰۰ باشه مثلا قزوین علوم بدون شک قبولید

(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۲۷ ب.ظ)javid_1110 نوشته شده توسط:  من با تراز ۶۲۱۲ رتبم تو قزوین - شبکه شده ۱۳۰ ... بنظرت تو همین انتخاب اول قبول میشم ؟
به نظر من آره

واقعا بالای ۶۰۰۰ هوش قزوین قبوله ؟؟؟؟

من ۶۱۳۸ آرودم ..

رشته ی هوش رو دوست دارم ..
اما بین علوم تحقیقات قزوین و کرمان و واحد بویین زهرا موندم ..

آسمان را بنگر ، که هنوز ، بعد صدها شب و روز ..
مثل آن روز نخست ..
گرم و آبی و پر از مهر، به ما می خندد ..
یا زمینی را که ، دلش از سردی شبهای خزان ..
نه شکست و نه گرفت ..!
۰
۰
ارسال: #۶۸
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۰ ب.ظ، توسط ۸۷۰۱۸۳۲۹۵.)
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۴۷ ب.ظ)sohail0098 نوشته شده توسط:  این دیگه چه وضعیه؟؟؟ سه تا رشته شبکه کامپیوتری -تجارت الکترونیک-طراحی نرم افزار رو جزو رشته های مجاز برای انتخاب دانشگاه گذاشته اونوقت میری توی رشته های فناوری اطلاعات رو میگردی فقط شبکه های کامپوتری رو گذاشته اونم ۴ تا شهرستان ،اونوقت میگه ۱۰ تا انتخاب دارید

آره عزیز جان قبولی.

۱
۰
ارسال: #۶۹
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۰ ب.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۹ ق.ظ)ainaz68 نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۳۳ ب.ظ)saam نوشته شده توسط:  ببینید بچه ها ، می دونم خیلی نگرانید . من چون خودم همه این لحظات رو کشیدم پارسال ، می دونم چه حالی دارید . دوست دارم یه چیزی بگم که از استرستون کم کنم ، ولی هر چی میگم مرتب تبصره جدید بهش اضافه می کنید . در هر حال همه تون رو درک میکنم و براتون آرزوی موفقیت دارم .
مثلا کسی تو یه گرایش دیگه بالای ۶۰۰۰ شده ..مثلا نرم امتحان داده و هوش رو بالای ۶۰۰۰ شده... بعد بخواد هوش رو جز ۱۰ انتخابش انتخاب کنه ، قبول میشه؟؟ Sad
کجا؟ علوم تحقیقات میشه؟
ضمنا اونا به ترازتون نگاه میکنن . نگاه نمیکنن که شما تغییر گرایش دادید یا نه ... ترازتون تو هوش بالای ۶۰۰۰ باشه مثلا قزوین علوم بدون شک قبولید

(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۲۷ ب.ظ)javid_1110 نوشته شده توسط:  من با تراز ۶۲۱۲ رتبم تو قزوین - شبکه شده ۱۳۰ ... بنظرت تو همین انتخاب اول قبول میشم ؟
به نظر من آره

من ۶۱۳۸ آرودم ..

دوست عزیز کلا دور کرمان یه خط پررنگ قرمز بکشید من خودم کرمان زندگی میکنم تو کل کرمان فقط یک نفر دکترا هوض مصنوعی داره که اون هم سال اخیر گرفته و عضو هیت علمی باهنر کرمان هست در کل من اصلا پیشنهاد نمیکنم
۲
۱
ارسال: #۷۰
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۱ ب.ظ
ولی اگه بخوای عاقلانه فکر کنی چرا دانشگاه آزاد تو مرحله اول مثلا ۲۶ نفر میگیره اونوقت تو تکمیل ظرفیت مثلا ۵۰ نفر . این که دیگه اسمش تکمیل ظرفیت نمیشه . فقط یه تحلیل میشه داشت که تو این شرایط میشه از استرس بچه هایی که مثلا در حد دانشگاه قزوین هستن و با مثلا ۱۰ تا اختلاف قبول نشدن و تو شرایط عادی عمرا تن به رفتن به جاهایی مثل علوم تحقیقات قزوین یا مثلا برای دخترایی که نمی خواین شهرستان برن انتخاب پردیس دماوند نمی دن . در این شرایط ریسک نمی کنن و اون انتخاب ها رو انجام میدن. خود شما هم می دونید اگه مثلا همون اول به شما بگن قزوین قبول نمیشید میرید و دوباره شروع به درس خوندن برای سال بعد می کنید ولی اگه مثلا بعد ۵ ماه بعد اون همه استرس و در بطن جریان بودن اینکه قبول میشم یا نه ممکنه اون فرد در صورت قبولی در جاهای ذکر شده در اون لحظه که بسیار هم خسته و عصبی هست تن یه رفتن به اون دانشگاه ها بده . با این ترفند سطح دانشجوهای اون دانشگاه ها هم کمی بالا میره. در واقع در تکمیل طرفیت کاری که با شما میکنه پایین آوردن سطح توقعات شما در شرایطی روحی غیر عادیست . طبیعی هم هست که شما برای چبزی که براش ۱ سال زحمت کشیدی و وقت و عمرتو گذاشتی بعد می خواد بعد ۴ ماه اعلام نتایج بشه که اونم زمان دقیق اعلام نتایج رو تو اطلاعیه ها مشخص نمیکنن بعد اگه قبول نشی دوباره باید ۱ ماه صبر کنی . این یعنی ۱ سال و نیم از عمرت اگه قبول نشی بیهوده سپری شده و فکر اینکه دوباره باید همین پروسه رو تکرار کنی آدمو اذیت می کنه .
۳
۰
ارسال: #۷۱
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۷ ب.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۰ ب.ظ)۲۹۹۵ نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۹ ق.ظ)ainaz68 نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۳۳ ب.ظ)saam نوشته شده توسط:  ببینید بچه ها ، می دونم خیلی نگرانید . من چون خودم همه این لحظات رو کشیدم پارسال ، می دونم چه حالی دارید . دوست دارم یه چیزی بگم که از استرستون کم کنم ، ولی هر چی میگم مرتب تبصره جدید بهش اضافه می کنید . در هر حال همه تون رو درک میکنم و براتون آرزوی موفقیت دارم .

من ۶۱۳۸ آرودم ..

دوست عزیز کلا دور کرمان یه خط پررنگ قرمز بکشید من خودم کرمان زندگی میکنم تو کل کرمان فقط یک نفر دکترا هوض مصنوعی داره که اون هم سال اخیر گرفته و عضو هیت علمی باهنر کرمان هست در کل من اصلا پیشنهاد نمیکنم

ممنون ..

(یجورایی امیدوارم بشه انتقالی بگیرم )
فقط میتونین بگین آیا خابگاه داره یا نه ؟
من هرچی زنگ زدم بر نداشتن ..

آسمان را بنگر ، که هنوز ، بعد صدها شب و روز ..
مثل آن روز نخست ..
گرم و آبی و پر از مهر، به ما می خندد ..
یا زمینی را که ، دلش از سردی شبهای خزان ..
نه شکست و نه گرفت ..!
۰
۰
ارسال: #۷۲
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۳۰ ب.ظ
دوستان لطفا اگر کسی می دونه راهنمایی کنه کسی که می دونه طبق هر سال مطمئنا باید تو همون انتخاب خودش قبول بشه اگر تو تکمیل ظرفیت شرکت نکنه.......یعنی فرم رو پر نکنه آیا تو تکمیل ظرفیت شرکت داده می شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۱
۰
ارسال: #۷۳
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۳۸ ب.ظ
دوستان منم از استرس در بیارید
لطفا نظر بدین
من ۶۵۳۱ نرم افزار علوم تحقیقاتم
رتبم ۲۳۵
پارسال مرحله اول ۸۲ تو تکمیل تا ۲۳۰ گرفتن تهران گرفته
یعنی امسال که تهران تا ۹۸ گرفته تو تکمیل تا ۲۳۵ که من باشم میگیره؟
خواهش می کنم نظر بدین
۰
۰
ارسال: #۷۴
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۰۰ ب.ظ
['quote='javid_1110' pid='131600' dateline='1348553906']
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۰ ق.ظ)sohail0098 نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۴۵ ب.ظ)m2m3m92 نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۲۷ ب.ظ)javid_1110 نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۱۴ ب.ظ)saam نوشته شده توسط:  دوست عزیز ، هیچ وقت نگو کشکی کشکی قبول شدن . مطمئن باش اونا هم همه استرسی که شما الان داری رو داشتن.
یک قانون کلی با اعتبار ۹۰%با توجه به تجربه ام میگم : ترازهای بالای ۶۰۰۰ حتما بدون شک در واحد انتخابی خودشون قبولند( البته در مورد تهران بالای ۶۷۰۰)

من با تراز ۶۲۱۲ رتبم تو قزوین - شبکه شده ۱۳۰ ... بنظرت تو همین انتخاب اول قبول میشم ؟

بنظر من احتمال قبولی تو علوم تحقیقاتش قطعیه اما خود دانشگاه آزاد هم امکان داره نمی دونم چند نفر ولی اینو می دونم که کلا پارسال قزوین کولاک کرد

واقعا راست میگی پارسال دانشگاه آزاد قزوین تا رتبه ۶۰ رو برای رشته شبکه خودش کرفته بود تا رتبه ۱۴۰ رو هم علوم و تحقیقات قزوین گرفته بود،حالا اگه شانس ماست که میگن پارسال زیاد گرفتیم امسال نمی گیریم

از کجا میدونی که تا رتبه ی ۶۰ رو گرفته واس خودش و تا ۱۴۰ هم واس علوم تحقیقاتش ؟!!! اگه منبعی , سندی , چیزی دارید لطفا بزارید ماهم مطمئن شیم ...و اینکه شما ترازت تو شبکه چند شد دوست عزیز؟
[/quote]

این کارنامه بچه هایی پارسال هست که اتفاقا هم از همین سایت مانشت گرفتم میتونید ببینید که تا رتبه ۶۲ تو انتخاب اول قبول شده

۰
۰
ارسال: #۷۵
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۲ ب.ظ، توسط javid_1110.)
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۰ ب.ظ)sohail0098 نوشته شده توسط:  ['quote='javid_1110' pid='131600' dateline='1348553906']
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۰ ق.ظ)sohail0098 نوشته شده توسط:  [quote='m2m3m92' pid='131388' dateline='1348496136']
[quote='javid_1110' pid='131382' dateline='1348495036']
[quote='saam' pid='131374' dateline='1348494287']
دوست عزیز ، هیچ وقت نگو کشکی کشکی قبول شدن . مطمئن باش اونا هم همه استرسی که شما الان داری رو داشتن.

این کارنامه بچه هایی پارسال هست که اتفاقا هم از همین سایت مانشت گرفتم میتونید ببینید که تا رتبه ۶۲ تو انتخاب اول قبول شده
آره اگه به این باشه که تا رتبه ی ۱۷۰ هم علوم تحخقیقات قزوین قبول شده... نه ۱۴۰ ... به هر حال امسال شرایط فرق داشته و فقط کسانی که ثبت نام میکنند سنجش میشند...نگفتی شما ترازت تو شبکه چند شد دوست عزیز؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۵۴۷ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۵۵۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۰۷ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
Video انتخاب رشته ... Amir-Reza ۵ ۳,۰۶۳ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: kambiz
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۳۱۲ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۱۳۸ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۳۷۷ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  انتخاب رشته دکتری naiad ۲ ۲,۵۰۲ ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۶,۱۲۱ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۶۳ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close