زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعتراض به انتخاب رشته مجدد

ارسال: #۷۶
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۱۹ ب.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۳ ق.ظ)sh_goleashegh نوشته شده توسط:  are.nemunash duste khodam ...olum tahghighat entekhabesh bood,ghabul nashod jash tehran shomal avord....dorost shenidy duste man
قربون شما .. ایشالا که همینطوره .. ولی میترسم برنامه هاشونو عوض کرده باشن !! اخه امسال میبینی که چی میگین انتخاب اول بعد ۱۰ تا انتخاب ملاکه
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۷۷
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۰ ب.ظ، توسط star00.)
RE: اعتراض به انتخاب رشته مجدد
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۱۴ ق.ظ)mehdi hoseini نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۰ ق.ظ)star00 نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۴۷ ب.ظ)sohail0098 نوشته شده توسط:  این دیگه چه وضعیه؟؟؟ سه تا رشته شبکه کامپیوتری -تجارت الکترونیک-طراحی نرم افزار رو جزو رشته های مجاز برای انتخاب دانشگاه گذاشته اونوقت میری توی رشته های فناوری اطلاعات رو میگردی فقط شبکه های کامپوتری رو گذاشته اونم ۴ تا شهرستان ،اونوقت میگه ۱۰ تا انتخاب دارید
این چه وضعشه آخه پارسال تا رتبه ۴۰ رو خود دانشگاه آزاد قزوین گرفته بود حالا من که ۱۳ تا اختلاف تا آخرین نفر دارم باید برم علوم تحقیقات قزوین
نمیدونم چرا همیشه هر چی به من میرسه باید عوض شه
خوشبحال دوستام که پارسال شرکت کردند کشکی کشکی هم قبول شدند

به نظر شما من تو همون انتخاب اولی که مردود شدم قبولم یا نه؟
رشته:فناوری اطلااعات تجارت الکترونیک
رتبه:۳۹
تراز:۶۶۰۳
رتبه آخرین نفر قبولی :۲۶

شما ۱۰۰ % قبولید چون اگه قرار باشه تا ۲/۵ برابر ظرفیت بگیرن شما جز اون ۲/۵ برابر هستید

این قضیه ۲/۵ برابر یعنی چی؟اگه ظرفیت ۲۳ نوشته باشه پس میگی یعنی حدود ۵۷ تا دانشجو میگیره.آره؟جایی خوندی یا تجربه شخصیه؟ میتونی بیشتر توضیح بدی.

عزیزم اگه تو همین تاپیک ها بگردی نقل قول از خیلی از خبرگزاری ها است تجربه شخصی که در این زمینه ندارم اما با خوندن این خبرها به این اطلاعات به صورت نسبتا صحیح رسیدم
۱-سال پیش هر واحدی ۲/۵ برابر تو تکمیل ظرفیت گرفته مثلا اگه یک دانشگاهی ۲۰ نفر دفعه اول گرفته تو تکمیل تا ۵۰ مین نفر رو گرفته.
۲-بچه هایی که تو علوم و تحقیقات تهران مرکز جنوب و شمال شرکت کرده بودن تو تکمیل هم اول توی تمام این واحدها تو تهران سنجیده می شن بعد نوبت به ۱۰ انتخابشون می رسه.
۳-ظرفیت پذیرش هر یک از این دانشگاه های علوم و تحقیقات چه پردیس و چه غیر پردیسش از طرف مرکز آزمون معلوم می شه و به اون واحد ربطی نداره اما حدودا ۳۰ تا ۴۰ نفره (البته اونایی که فقط تو تکمیل می گیرن و در ابتدا در دفترچه نبودن)
۴-اینکه بچه ها می گن پردیس ها بدتر از واحدهای علوم و تحقیقاته شما خودتون قضاوت کنید اگه تو مدرکتون بخوره علوم و تحقیقات یه استان از ایران بهتره یا اینکه بخوره علوم و تحقیقات تهران
۵-در مورد شهریه پردیس ها هم باید بگم که اون واحد های پردیسی که ۳/۵ تا ۴ میلیون ترمی هستند پردیس های بین المللی سراسری هستند و هیچ ربطی به پردیس های علوم و تحقیقات ندارند و فقط و فقط به خاطر نداشتن مجوز به عنوان یه واحد مستقل اسمشون پردیس علوم و تحقیقاته که شهریه اش با واحدهای دیگه برابره
۶-خیلی از این واحد های علوم و تحقیقات استان ها واسه خودشون ساختمون مجزا و هیئت علمی دارن و توسط دانشگاه آزاد همون شهر و علوم و تحقیقات تهران سرپرستی و نظارت می شن اینم بگم که قبولی تو خیلی از این واحدهای علوم و تحقیقات هم تراز و رتبه خوبی می خواد و قبولی توشون اصلا هم کشکی نیست
۷- و این انتخاب رشته مجدد یه جورایی به نفعه بچه هاست و یه جورایی هم به ضررشون مثلا تقریبا به ضرر بچه هایی تموم می شه که تو امتحان اولیه تهران رو زدن رو حساب اینکه اگه اونجا قبول نشدن تو تکمیل ترازشون به قزوین که دانشگاه خوبیه بخوره که الان این دانشگاه تو لیست واحد ها نیست:اما یه راه حلی واسه این بچه ها وجود داره که علوم و تحقیقات قزوین رو بزنن که می گن استاداش همون استادای دانشگاه قزوینن و اینکه مثلا سال پیش یک دانشجویی با تراز خوب دوست داشت در علوم و تحقیقات شهر خودش باشه که دیگه به شهر دیگه نره اما چون ترازش بالا بود می افتاد تو یه دانشگاه دور اما سطح بالاتر اما امسال اون دانشجو می تونه شهر نزدیک و بومی خودش رو انتخاب کنه که هم خودش راحت تر باشه هم اون بچه هایی که ترازشون زیاد خوب نیست اما بومی یک دانشگاه سطح بالا هستند احتمالشون واسه قبولی بیشتر بشه
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: peyman.rasouli , kimiagar
ارسال: #۷۸
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۳۸ ب.ظ
سلام,من نجف آباد زدم .رتبه ام ۴۱ شده و ترازم ۶۶۹۳ که ۲۲ نفر تا تراز ۶۹۰۰ نجف آباد در مرحله اول گرفته,به نظرتون من نجف آباد تو تکمیل ظرفیت میارم یا نه؟ بچه ها خواهشا نظر بدبد...
۰
۰
ارسال: #۷۹
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۴۹ ب.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۸ ب.ظ)zahra_sadeghi نوشته شده توسط:  سلام,من نجف آباد زدم .رتبه ام ۴۱ شده و ترازم ۶۶۹۳ که ۲۲ نفر تا تراز ۶۹۰۰ نجف آباد در مرحله اول گرفته,به نظرتون من نجف آباد تو تکمیل ظرفیت میارم یا نه؟ بچه ها خواهشا نظر بدبد...

من فکر می کنم که ۹۹% قبولید.بهتره برید واسه ثبت نام آمادگی پیدا کنیدBig Grin
۲
۰
ارسال: #۸۰
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۵۱ ب.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۹ ب.ظ)star00 نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۸ ب.ظ)zahra_sadeghi نوشته شده توسط:  سلام,من نجف آباد زدم .رتبه ام ۴۱ شده و ترازم ۶۶۹۳ که ۲۲ نفر تا تراز ۶۹۰۰ نجف آباد در مرحله اول گرفته,به نظرتون من نجف آباد تو تکمیل ظرفیت میارم یا نه؟ بچه ها خواهشا نظر بدبد...

واقعا؟؟؟ از کجا میگید؟ خیلی دلم میخواد نجف آباد بیارم
۰
۰
ارسال: #۸۱
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۵۱ ب.ظ
دوستان لطفا اگر کسی می دونه راهنمایی کنه کسی که می دونه طبق هر سال مطمئنا باید تو همون انتخاب خودش قبول بشه اگر تو تکمیل ظرفیت شرکت نکنه.......یعنی فرم رو پر نکنه آیا تو تکمیل ظرفیت شرکت داده می شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۸۲
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۵۸ ب.ظ
ایا سهمیه ها در تکمیل ظرفیت تاثیر داره؟
۱
۱
ارسال: #۸۳
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۲۳ ب.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۵۱ ب.ظ)zahra_sadeghi نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۹ ب.ظ)star00 نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۸ ب.ظ)zahra_sadeghi نوشته شده توسط:  سلام,من نجف آباد زدم .رتبه ام ۴۱ شده و ترازم ۶۶۹۳ که ۲۲ نفر تا تراز ۶۹۰۰ نجف آباد در مرحله اول گرفته,به نظرتون من نجف آباد تو تکمیل ظرفیت میارم یا نه؟ بچه ها خواهشا نظر بدبد...

واقعا؟؟؟ از کجا میگید؟ خیلی دلم میخواد نجف آباد بیارم

خوب ببینید اگه مثلا از این ۲۲ نفر ۲۰ نفر ثبت نام کنن و بخوان دو برابر و نیم وردارند شما جز اون دو و نیم برابرید
۰
۰
ارسال: #۸۴
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۴۷ ب.ظ، توسط FSNHAAE.)
[من یا نمره کل ۷۱۱۷ معماری شانس دارم؟نمونه کارنامه ندارید؟سلام
[/quote]

salam ,,fekr konam shoma ham ghaboli,,,,,,chon dge hatman ta rotbe 40 ,45 takmil migiran,,shoma ham ke tarazet balast,,,omidvar bash,,manam faghat omidvaram,,na moteasefane nemone karname nadaram,,ama ta jaee ke midonam baghie shahra akharin taraz zire 7000e

reshte memari computer olom tahghighate tehran
zaban 20%
riazi1.7%
moshtarak 23.4%
takhasosi 35%
rotbe 26 taraze 7489
rotbe akharin nafare ghabol 23..taraze 7613
۰
۰
ارسال: #۸۵
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۰۹ ب.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۵۸ ب.ظ)mohrez7002@gmail.com نوشته شده توسط:  ایا سهمیه ها در تکمیل ظرفیت تاثیر داره؟
۱۲۰ % تاثیر داره
۲
۰
ارسال: #۸۶
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۲۳ ب.ظ، توسط Breeze.)
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۲۳ ب.ظ)arman4343 نوشته شده توسط:  با این حرفت روحیه منو خراب کردی Huh تراز من ۶۶۷۰ شده Confused
خدا کنه قبول شم همون تهران اگه قبول شم شیرینی شم میدم Smile
حالا ۲۰-۳۰ تا بالا و پایین داره دیگهBig GrinBig GrinTongueTongue
ان شا الله قبولید

(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۳ ب.ظ)rotbe نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من رتبه ام ۲۵ و ترازم ۶۹۰۹ نرم افزار مشهد هست
الان تو تکمیل طرفیت اسمی از مشهد نیست
سوالم ازتون اینه که من انتخاب رشته نکنم خودشون انتخاب اولمو بررسی میکنن یا حتما باید یه انتخابی داشته باشیم?
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۰ ق.ظ)Majid Gh 2 نوشته شده توسط:  منم سوالم دقیقا مثل سوال شماست منم با رتبه ۲۸ نرم افزار مشهد الاان انتخاب رشته بکنم نکنم ؟؟؟؟؟؟؟؟چه کار کنم یه راهنمایی بکنین
بله حتما .اول انتخاب خودتون بررسی میشه

(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۹ ق.ظ)yas2000 نوشته شده توسط:  دوست عزیز من انتخاب اولم علوم تحقیقات تهران هست با تراز ۶۷۸۷ هوش! چطور میگین توی قزوین قبولم؟!! مگه سنجیده میشم اونجا هم؟Huh
شرمنده فکر کردم قزوین زدید . بله اونجا هم قبولید

(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۹ ب.ظ)agha meysam نوشته شده توسط:  salam.man hich karnameii az memari peyda nakardam.kasi midone ba nomre kole 7117 memari shansi daram ya na?vahedhaye kerman va baft va olom tahghighate tabriz ham entekhabaman.
صد درصد قبولید

[تصویر:  2hpj6v9.png]
۳
۰
ارسال: #۸۷
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۵۵ ب.ظ، توسط mohrez7002@gmail.com.)
نحوه انتخاب و قبولی چه جوری بعد از مردودی در شهر امتحانی:
شهر اول رو نگاه میکنند و اگر قبول نشدی به شهر بعدی نگاه میکنند حالا در این بین ایا نفراتی که انتخاب اولشان \ انتخاب دوم من بوده جای ها را پر کردند و دیگر انتخاب های من از ۲ تا ۱۰ بی خودی است یا نه؟ (ضریب احتمال اولویت ها یکی نیست)
و یا
من دوباره در شهر دوم با بقیه رقابت میکنم اگر قبول شدم (ضریب احتمال قبولی یکسان است)
۰
۰
ارسال: #۸۸
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۳۰ ب.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ ب.ظ)ainaz68 نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۰ ب.ظ)۲۹۹۵ نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۹ ق.ظ)ainaz68 نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۳۳ ب.ظ)saam نوشته شده توسط:  ببینید بچه ها ، می دونم خیلی نگرانید . من چون خودم همه این لحظات رو کشیدم پارسال ، می دونم چه حالی دارید . دوست دارم یه چیزی بگم که از استرستون کم کنم ، ولی هر چی میگم مرتب تبصره جدید بهش اضافه می کنید . در هر حال همه تون رو درک میکنم و براتون آرزوی موفقیت دارم .
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۵۷ ب.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  با تغییر گرایش چی؟
بستگی داره که کجا رو بخواید بزنید . تهران نه .. ولی جاهای دیگه آره .
ضمنا اونا به ترازتون نگاه میکنن . نگاه نمیکنن که شما تغییر گرایش دادید یا نه ... ترازتون تو هوش بالای ۶۰۰۰ باشه مثلا قزوین علوم بدون شک قبولید

واقعا بالای ۶۰۰۰ هوش قزوین قبوله ؟؟؟؟

من ۶۱۳۸ آرودم ..

رشته ی هوش رو دوست دارم ..
اما بین علوم تحقیقات قزوین و کرمان و واحد بویین زهرا موندم ..

دوست عزیز کلا دور کرمان یه خط پررنگ قرمز بکشید من خودم کرمان زندگی میکنم تو کل کرمان فقط یک نفر دکترا هوض مصنوعی داره که اون هم سال اخیر گرفته و عضو هیت علمی باهنر کرمان هست در کل من اصلا پیشنهاد نمیکنم

ممنون ..

(یجورایی امیدوارم بشه انتقالی بگیرم )
فقط میتونین بگین آیا خابگاه داره یا نه ؟
من هرچی زنگ زدم بر نداشتن ..

دوست عزیز ببخشید اومدم جواب بدم ارور دیتا بیس میداد

تقریبا بیشتر استاید علوم تحقیقات کرمان میشناسم و اکثرا از دانشگاه شهید باهنر کرمان برای تدریس میان خود دانشگاه باهنر رشته ارشد هوش مصنوعی داره فقط اقای دکتر افتخاری دکترای هوش دارن باقی همشون دکترای نرم افزار و معماری دارن(بیشتر نرم افزار)
و دوتا از استادای خودم اونجا مدیر گروه هستن

اینم بگم که تو این چند سال بیشتر دانشچوی بخش کامپیوترش گرایش هوش و نرم افزار بودن یعنی معماری ها راحتر اینجا قبول میشن

خوابگاه برای دخترها فکر کنم داشته باشه دقیق نمیدونم اگه رفتم براتون میپرسم البته اگه کرمان میخواید بزنید
۱
۰
ارسال: #۸۹
۰۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۲۵ ق.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۳۰ ب.ظ)۲۹۹۵ نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ ب.ظ)ainaz68 نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۹ ق.ظ)ainaz68 نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۳۳ ب.ظ)saam نوشته شده توسط:  ببینید بچه ها ، می دونم خیلی نگرانید . من چون خودم همه این لحظات رو کشیدم پارسال ، می دونم چه حالی دارید . دوست دارم یه چیزی بگم که از استرستون کم کنم ، ولی هر چی میگم مرتب تبصره جدید بهش اضافه می کنید . در هر حال همه تون رو درک میکنم و براتون آرزوی موفقیت دارم .
بستگی داره که کجا رو بخواید بزنید . تهران نه .. ولی جاهای دیگه آره .
ضمنا اونا به ترازتون نگاه میکنن . نگاه نمیکنن که شما تغییر گرایش دادید یا نه ... ترازتون تو هوش بالای ۶۰۰۰ باشه مثلا قزوین علوم بدون شک قبولید

واقعا بالای ۶۰۰۰ هوش قزوین قبوله ؟؟؟؟

من ۶۱۳۸ آرودم ..

دوست عزیز کلا دور کرمان یه خط پررنگ قرمز بکشید من خودم کرمان زندگی میکنم تو کل کرمان فقط یک نفر دکترا هوض مصنوعی داره که اون هم سال اخیر گرفته و عضو هیت علمی باهنر کرمان هست در کل من اصلا پیشنهاد نمیکنم

ممنون ..

تقریبا بیشتر استاید علوم تحقیقات کرمان میشناسم و اکثرا از دانشگاه شهید باهنر کرمان برای تدریس میان خود دانشگاه باهنر رشته ارشد هوش مصنوعی داره فقط اقای دکتر افتخاری دکترای هوش دارن باقی همشون دکترای نرم افزار و معماری دارن(بیشتر نرم افزار)

اینم بگم که تو این چند سال بیشتر دانشچوی بخش کامپیوترش گرایش هوش و نرم افزار بودن یعنی معماری ها راحتر اینجا قبول میشن

خوابگاه برای دخترها فکر کنم داشته باشه دقیق نمیدونم اگه رفتم براتون میپرسم البته اگه کرمان میخواید بزنید

ممنون..
انگار خابگاه داره Smile

خیلی دودل شدم ..
الان ومدم انتخاب کنم .. اما بازم نمیدونم Confused

آسمان را بنگر ، که هنوز ، بعد صدها شب و روز ..
مثل آن روز نخست ..
گرم و آبی و پر از مهر، به ما می خندد ..
یا زمینی را که ، دلش از سردی شبهای خزان ..
نه شکست و نه گرفت ..!
۰
۰
ارسال: #۹۰
۰۵ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۸ ب.ظ
(۰۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۲۵ ق.ظ)ainaz68 نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۳۰ ب.ظ)۲۹۹۵ نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ ب.ظ)ainaz68 نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۹ ق.ظ)ainaz68 نوشته شده توسط:  واقعا بالای ۶۰۰۰ هوش قزوین قبوله ؟؟؟؟

من ۶۱۳۸ آرودم ..

ممنون ..

ممنون..
انگار خابگاه داره Smile

خیلی دودل شدم ..
الان ومدم انتخاب کنم .. اما بازم نمیدونم Confused

ببینید این نظر منه که علوم تحقیقات کرمان بدرد نمیخوره شاید شما بیاید اینجا سوپرایز بشید ولی من خودم میخوام از اینجا برم
۲
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۵۶۵ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۵۵۹ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۱۰ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
Video انتخاب رشته ... Amir-Reza ۵ ۳,۰۶۸ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: kambiz
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۳۱۴ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۱۴۱ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۳۸۵ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  انتخاب رشته دکتری naiad ۲ ۲,۵۰۸ ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۶,۲۰۶ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۷۰ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close