زمان کنونی: ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه

ارسال: #۹۱
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۳۵ ب.ظ
Sad بچه ها من خیلی بد آوردم یه ضریه روحیه شدید تو اول مهر خوردم الان داغونم نمی تونم چطور درس بخونم ، اصلا درس به کنار الان خودم حال روحیم افتضاحه... داغونم آروم نمیشم...Sad(
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , moha
ارسال: #۹۲
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۴۳ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۵ ب.ظ)Mehran نوشته شده توسط:  Sad بچه ها من خیلی بد آوردم یه ضریه روحیه شدید تو اول مهر خوردم الان داغونم نمی تونم چطور درس بخونم ، اصلا درس به کنار الان خودم حال روحیم افتضاحه... داغونم آروم نمیشم...Sad(
روحیه خودتا حفظ کن،ببین برای همه یک اتفاق ناخوشایند میفته اما اونی که قوی تر از قبل جلو میره موفق میشه.
پس قوی باش وبه مشکلات لبخند بزن وروحیه خودتا حفظ کن.تنها خداست که به داد ما میرسد.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , Mehran , Mahbanoo313 , younes , moha , Pakzad , samereh
ارسال: #۹۳
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۵۵ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۱ ب.ظ)moha نوشته شده توسط:  اره من به این نتیجه رسیدم رابینز و بخونم و امروز کتابشو گرفتم

ممنون

میشه لطفا مشخصات دقیق کتاب و انتشاراتش و قیمتش رو برام بگین
ممنون میشم..

--------------------

یه چیز دیگه اینکه
۴۰۰،۵۰۰ صفحه هم برای مدیریت کم نیست!

و در ضمن
برای مدیریت نمیشه منبع خاص و کاملی رو ذکر کرد
مثلا من خودم پارسال فقط تیترهای پیام نور رو خوندم
و ۱۱ درصد زدم

ولی دوستم
پوران رو خوند(تشریحی تستاشو) + پارسه + پیام نور
و منفی زد متاسفانه!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: moha
ارسال: #۹۴
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۱۰ ب.ظ
الان داشتم سایت مهندسین رو چک میکردم
یکی از بچه های قدیممون که اتفاقا امسال هم رتبه اش دو رقمی شده
این کتاب رو معرفی کرده بودن و تاکید هم داشتن که خیلی عالیه

میخواستم ببینم این همون کتابیه که شماها برای مدیریت میگفتید؟؟؟

مبانی مدیریت

ناشر : دفتر پژوهشهای فرهنگی نویسنده : استیفن پی.رابینز - دیوید ای.دی سنزو مترجم : دکتر سید محمد اعرابی - محمد علی حمید رفیعی - بهروز اسراری ارشاد

١٣٨٩, ویرایش اول, چاپ نهم
۰
۰
ارسال: #۹۵
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۲۲ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۵ ب.ظ)Mehran نوشته شده توسط:  Sad بچه ها من خیلی بد آوردم یه ضریه روحیه شدید تو اول مهر خوردم الان داغونم نمی تونم چطور درس بخونم ، اصلا درس به کنار الان خودم حال روحیم افتضاحه... داغونم آروم نمیشم...Sad(

منم موقع درس خوندن مخصوصا درسای بدقلق کلی فکر آزار دهنده میاد تو ذهنم و نمیزاره تمرکز کنم نمیدونم این ضربه روحی چی هست ولی به نتیجه کارت فکر کن به پیامدهایی که هین موفقیت برات به همراه داره و از همه مهمتر به خدا که منشا آرامش و قوت قلب ماست
۱
۰
ارسال: #۹۶
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۲۲ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ)z69e نوشته شده توسط:  یه چیز دیگه اینکه
۴۰۰،۵۰۰ صفحه هم برای مدیریت کم نیست!

و در ضمن
برای مدیریت نمیشه منبع خاص و کاملی رو ذکر کرد
مثلا من خودم پارسال فقط تیترهای پیام نور رو خوندم
و ۱۱ درصد زدم

ولی دوستم
پوران رو خوند(تشریحی تستاشو) + پارسه + پیام نور
و منفی زد متاسفانه!!

این ترازوی خوبی نیست. از دوستتان بپرسید که چند تا درست و چند تا غلط زدند و علت این چی بوده؟
به نظر خود شما این منطقی هست که خواندن سرفصل را به خواندن کتاب ترجیح بدیم؟

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas
ارسال: #۹۷
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۱۵ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۲۲ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۵ ب.ظ)Mehran نوشته شده توسط:  Sad بچه ها من خیلی بد آوردم یه ضریه روحیه شدید تو اول مهر خوردم الان داغونم نمی تونم چطور درس بخونم ، اصلا درس به کنار الان خودم حال روحیم افتضاحه... داغونم آروم نمیشم...Sad(

منم موقع درس خوندن مخصوصا درسای بدقلق کلی فکر آزار دهنده میاد تو ذهنم و نمیزاره تمرکز کنم نمیدونم این ضربه روحی چی هست ولی به نتیجه کارت فکر کن به پیامدهایی که هین موفقیت برات به همراه داره و از همه مهمتر به خدا که منشا آرامش و قوت قلب ماست

مرسی فرناز جان تو همیشه جواب بچه ها رو میدی، نه فرناز من تو درس یا اینجور چیزها نا امید نمیشم. یه شکست عاطفی شدید خوردم که تو این اوضاع که واسه کنکور هم دارم می خونم بدجور بهم آسیب زده و از خوندن فلجم کرده!!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz*
ارسال: #۹۸
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۴۲ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۱۵ ب.ظ)Mehran نوشته شده توسط:  مرسی فرناز جان تو همیشه جواب بچه ها رو میدی، نه فرناز من تو درس یا اینجور چیزها نا امید نمیشم. یه شکست عاطفی شدید خوردم که تو این اوضاع که واسه کنکور هم دارم می خونم بدجور بهم آسیب زده و از خوندن فلجم کرده!!!

خواهش میکنم وظیفمه دوست دارم همه دوستام موفق شن، اگه بگی چی هست بهتر میشه کمک کرد به هر حال رها کردن مسیری به این مهمی اصلا کار درستی نیست هر چقدر هم که از لحاظ روحی در شرایط متعادلی نباشی.. تازه درس خوندن باعث میشه کمتر به مسئلت فکر کنی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mehran
ارسال: #۹۹
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۵۱ ب.ظ
دوست من بزار منم یه چیزی بگم...البته قضیه مال۳هفته پیشه...داشتم میخوندم که موبایل زنگ خورد و صدای یه دختر که گفت سلام...اولش نشناختم ولی بعدش شناختم خودم رو زدم به اون راه...گفت نمیشناسی منم گفتم نه؟گفت نه؟؟؟؟خلاصه(دوست دخترم بود.کارمند فرودگاه...خیلی کمک حالم بود از هر لحاظ که فک کنی مخصوصا مالی....مهاجر کانادا شد و رفت و دوستی ما تموم) بعدش بهش گفتم چرا شناختمت.بعد از احوال پرسی و این حرف ها،اومده بود به مادرش سر بزنه....مکالمه تموم...من داشتم طراحی الگوریتم یا هوش میخوندم...وای یعنی تو بگو اسن دیگه بد از تلفن من تونستم درس بخونم؟نهههههههههههههه همش یاد خاطرات و این حرف ها اومد تو ذهنم...خلاصه درس تعطیل شدBig Grin بعد ظهر هماهنگ کردیم رفتیم چیتگر.....
شب به خودم گفتم محسن تو کنکور نداری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خلاصه کلی فکر و خیال....آخرش تصمیم گرفتم بیخیالش بشم،و همینطور هم شد و دیگه نرفتم بیرون...اسمس میداد زیاد جوابش رو ندادم و دیگه کمتر و کمتر شد...الانم چند روزی میشه خبری ازش ندارم...
اینارو گفتم بهت بگم که اگه اراده داشته باشی و درس خوندن برات مهم باشه از همه چیز باید بزنی...حالا هر کسی یه مشکلی داره...باورت نمیشه بهم زنگ زد دیگه هیچی تو مخم نمیرفت...گفتم باید یه تصمیم جدی بگیرم که بعدا بخاطرش حسرت نخورم..پس به آینده ی خوب فکر کنShy

I definitely will win
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mehran , fatemenp , Pakzad , Sophia , *farnaz* , kerm , fatemesoleimani , sara_sb92 , farima69 , maryam.raz , edge , zarei1991
ارسال: #۱۰۰
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۵ ب.ظ، توسط m@hboobe.)
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۰۳ ب.ظ)svk7 نوشته شده توسط:  کارنامه ی امسال یکی از دوستام: مشترک۵۹وتخصصی نرم ۱۱/۱۱وزبان ۵ بقیه سفید
رتبه نرم:۳۶۴ هوش:۵۰۰ :معماری:۳۱۹ قبول شد معماری روزانه صنعتی اصفهان

یعنی امیدوارم باشم اگر نمیرسم امسال واسه همه درسام سرمایه گذاری کنم واسه مشترکا حسابی بخونم و تخصصی و ریاضی یه درس!!
فقط امیدوارم این امکان واسه منم باشه

اتفاقی که افتاده باید بتونی فکر خودت رو از اون رها کنی و فقط به اینده فکر کنی
سخته اما شدنی

یه لحظه چشمات ببند و به این فکر کن اگر بخوای با این روحیه ادامه بدی ممکنه نتیجه مطلوبی نگیری پس فکر خودتو آزاد کن و سعی کن از ذهنت پاکش کنی

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , Pakzad
ارسال: #۱۰۱
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۱۴ ب.ظ
دوست عزیز میدونم الان شرایط سختی دارید و کنار اومدم باهاش مشکله ... اما سعی کنید برخلاف میل و حوصلتون هم که شده هر کاری بکنید تا بتونین این وضعیت را با کمترین خسارت روحی و مادی سپری کنید .

میدونین چند وقت بعد که با مسائل کنار اومدین و بیشتر منطقتون حکم کرد تازه به خودتون میاین و افسوس فرصت ها و روزهای جوانی تونو میخورید .

از مشکل پیش اومده یه تجربه بردارید و توی کوله پشتی زندگیتون بذارید و ازش عبور کنید ...

حتما به یک مشاور خوب رجوع کنید . سعی کنید گوشه گیر نشید که تنهایی در اینجور مواقع مثل سم میمونه . برید کتابخونه . برید پیش دوستاتون ...
به این فکر کنید که اون طرف مقابل دوست خوبی مثل شما رو از دست داده و لیاقت شما چیزی بیش از این ها بوده .
به این فکر کنید که شما نذاشتید صفت خوبی چون راستی و صداقت در وجودتون بمیره و ...
براتون دعا میکنم . امیدوارم هر چه زودتر به آرامش برسید

هر کسی از ظن خود شد یار من
از درون من نجست اسرار من
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: younes , jameshenas , Pakzad , maryam.raz , Mehran
ارسال: #۱۰۲
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۲۲ ب.ظ
سلام دوستان نمیدونم شاید نباید اینو مینوشتم اما چن روزیه که مریض شدم و نمیتونم درس بخونم یه عمل جراحی هم دارم ببینم خدا چی می خواد . توکلت علی الله . . ان شاالله بعد عمل میام و خودمو بهتون میرسونم .
واسه همتون آرزوی موفقیت میکنم . واسم دعا کنید.

یا بگذرد یا بشکند کشتی در این گردابها...

خویشتن را تیزی شمشیر ده ............. باز خود را در کف تقدیر ده. (اقبال لاهوری)
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , fatemesoleimani , sara_sb92 , GoodStudent67
ارسال: #۱۰۳
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۲۷ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۴۲ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۱۵ ب.ظ)Mehran نوشته شده توسط:  مرسی فرناز جان تو همیشه جواب بچه ها رو میدی، نه فرناز من تو درس یا اینجور چیزها نا امید نمیشم. یه شکست عاطفی شدید خوردم که تو این اوضاع که واسه کنکور هم دارم می خونم بدجور بهم آسیب زده و از خوندن فلجم کرده!!!

خواهش میکنم وظیفمه دوست دارم همه دوستام موفق شن، اگه بگی چی هست بهتر میشه کمک کرد به هر حال رها کردن مسیری به این مهمی اصلا کار درستی نیست هر چقدر هم که از لحاظ روحی در شرایط متعادلی نباشی.. تازه درس خوندن باعث میشه کمتر به مسئلت فکر کنی

راستش قضیه طولانی هست کوتاه بگم شدیدا عاشق کسی بودم که از ایران هم رفته بود اما باهاش بودم با این دوری همه جوره بهش اعتماد داشتم و معرفتم رو خرجش می کردم. این اواخر یکم بهم ریخته بود اما بی نهایت بهش اعتماد داشتم . هفته پیش بهم گفت خیلی دوستت دارم یکم فکر بهم ریخته(سر فشاری که مامانش میاورد بهش به خاطره خواستگارایی که داشت) اون هم بهم گفت می خوام یه مدت برو نروژ تنها باشم دور از تو و خانوادم دوستت دارم و از این حرفها. بعد فهمیدو خانم اومده ایران زنگ زدم جواب نداد.آخر مامانش جواب داد .من هم نصف شبی پا شدم رفتم جلو درشون پشت درشون با زغال نوشتم خیلی نامردی Blush بعد فرداش که همه اینو دیدن بهم زنگ.عصبانی بود منم گفتم این به اون در... گفت داره نامزد میکنه...
گفتم خوشبخت شی ...
قطع کردم. ولی بعد ۴سال با این همه اعتماد تو یه روز وقتی فهمیدم هم از اعتمادم سواستفاده شده، هم بهم خیانت شده هم بهم دروغ گفته شده داغون شدم . هضمش سخته نمی دونم می تونید درک کنید یا نه.... الان داغونم اما بچها کمک کردن اینجا . پی دادن ،پست گذاشتن، پیام خصوصی دادن دومتون گرم الان بهترم ... ولی فکر کنم فهمیده باشی الان چی کشیدم چقدر سنگین بوده واسم....
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , maryam.raz
ارسال: #۱۰۴
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۹ ب.ظ، توسط jameshenas.)
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۲ ب.ظ)younes نوشته شده توسط:  سلام دوستان نمیدونم شاید نباید اینو مینوشتم اما چن روزیه که مریض شدم و نمیتونم درس بخونم یه عمل جراحی هم دارم ببینم خدا چی می خواد . توکلت علی الله . . ان شاالله بعد عمل میام و خودمو بهتون میرسونم .
واسه همتون آرزوی موفقیت میکنم . واسم دعا کنید.
آخ آخ من سرما خورده بودم اصن نمیتونستم بخونم...
ایشالله که به عمل نیازی نباشه و هر چه زودتر به دامان درس برگردینBig Grin

I definitely will win
۰
۰
ارسال: #۱۰۵
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۹ ب.ظ، توسط m@hboobe.)
تا حالا شده یه مطلب رو چندین بار بخونید بعد از کلی وقت تا زه بگید
اااااااااااااااااااا اصلا حواسم کجا بوده؟؟!!

بالاخره تونستم CLRS به نیمه هاش برسونم Big Grin
انشالله همین طور ادامه بدم تا ۹-۱۰ روز دیگه تمامه
یکم فکرم مشغوله تمریناتشه Undecided

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pita , *farnaz*

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۵۲۹ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۸۹۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۴۶ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۸۳ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۶۹۶ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۳۸۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۶۱۷ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۸۰۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۰۱۱ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۴۰,۰۳۳ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close