زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۳۶
۲۲ دى ۱۳۸۹, ۰۹:۵۶ ب.ظ
RE: هر چه می خواهد دل تنگت بگو ‍‍‍‍...
چند روزه حوصله ندارم درس بخونم! Sad چه کار کنم؟ Sad

حسرت نبرم به خواب آن مرداب / کآرام درون دشت شب خفته است / دریایم و نیست باکم ازطوفان / دریا همه عمر خوابش آشفته است “شفیعی کدکنی”
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۳۷
۲۲ دى ۱۳۸۹, ۱۰:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ دى ۱۳۸۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ، توسط ۱۲۸qwi.)
هر چه می خواهد دل تنگت بگو ‍‍‍‍...
"شهادت را با ما تجربه کنید" ایران ایر

The greater danger for most of us is not that our aim is too high and we miss it, but that it is too low and we hit it
ارسال: #۱۳۸
۲۴ دى ۱۳۸۹, ۰۱:۰۲ ق.ظ
جواب نظام وظیفه اومد باید ۲ روز بعد از کنکور برم خدمت یا اجباری یا بیگاری ... از یکم اسفندماه ۸۹ خورشیدی لغایت ۱ مهرماه ۹۰ خورشیدی .

.... Loading
ارسال: #۱۳۹
۲۴ دى ۱۳۸۹, ۰۱:۴۱ ب.ظ
دارم به این فکر میکنم که در ایام امتحانات چرا چرخش زمین به دور خودش تند‌تر میشه!؟

سخته، ولی ممکنه!
ارسال: #۱۴۰
۲۴ دى ۱۳۸۹, ۰۱:۵۳ ب.ظ
(۲۴ دى ۱۳۸۹ ۰۱:۰۲ ق.ظ)mohanddes نوشته شده توسط:  جواب نظام وظیفه اومد باید ۲ روز بعد از کنکور برم خدمت یا اجباری یا بیگاری ... از یکم اسفندماه ۸۹ خورشیدی لغایت ۱ مهرماه ۹۰ خورشیدی .

مهندس منم ۱۲/۱ میرم Sad

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
ارسال: #۱۴۱
۲۴ دى ۱۳۸۹, ۰۳:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ دى ۱۳۸۹ ۰۳:۳۴ ب.ظ، توسط parsaNA.)
(۲۴ دى ۱۳۸۹ ۰۱:۴۱ ب.ظ)Soheil نوشته شده توسط:  دارم به این فکر میکنم که در ایام امتحانات چرا چرخش زمین به دور خودش تند‌تر میشه!؟

و همچنین ایام یک ماه مونده به کنکور Smile

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۱۴۲
۲۴ دى ۱۳۸۹, ۰۶:۳۳ ب.ظ
(۲۴ دى ۱۳۸۹ ۰۱:۰۲ ق.ظ)mohanddes نوشته شده توسط:  جواب نظام وظیفه اومد باید ۲ روز بعد از کنکور برم خدمت یا اجباری یا بیگاری ... از یکم اسفندماه ۸۹ خورشیدی لغایت ۱ مهرماه ۹۰ خورشیدی .
آخی،خدا نصیب گرگ بیابون نکنه!Big Grin
من تازه اسفند میخوام بفرستم و فک کنم تیر تاریخ اعزامم بشه،به خاطر همین خیلی به درس علاقه مند شدم این روزا! و تصمیم دارم کنکور آزاد،پیام نور و کلا هرچی کنکور برگزار میشه شرکت کنم!
ارسال: #۱۴۳
۲۴ دى ۱۳۸۹, ۱۰:۰۴ ب.ظ
(۲۲ دى ۱۳۸۹ ۰۹:۵۶ ب.ظ)۵۴m4n3h نوشته شده توسط:  چند روزه حوصله ندارم درس بخونم! Sad چه کار کنم؟ Sad

مهندس جان سخن از دل ما می گویی! همین الان منم دچار پدیده خستگی یک ماه مونده به کنکور شدم!!!!!!!Sad

شدیدا حس و حالم خرابه! از طرفیم دلم بدجوری شور کنکور رو می زنه. رفقا یه پیشنهاد واسه بهتر شدن روحیه ما بدین الان اینطوری شدیمRolleyes
ارسال: #۱۴۴
۲۴ دى ۱۳۸۹, ۱۱:۲۳ ب.ظ
منم اینطوری شدمSadHuhSadHuh
کممممکککککککConfused
ارسال: #۱۴۵
۲۴ دى ۱۳۸۹, ۱۱:۴۹ ب.ظ
دقیقا این حسیه که یه ماه قبل کنکور به آدم دست میده! به خودتون هی امیدواری یه ماه دیگرو بدین شاید درست شه!

to get something you've never had, you have to do something you've never done
ارسال: #۱۴۶
۲۴ دى ۱۳۸۹, ۱۱:۵۵ ب.ظ
منم همینطوررر خوب چیکار کنم؟Sad(((((((((((((((((((((
چه جوری امید بدیم

و خدایی که شاهد حقایق هست از هر باطلی آدم ها را بی نیاز خواهد کرد.
ارسال: #۱۴۷
۲۵ دى ۱۳۸۹, ۱۲:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ دى ۱۳۸۹ ۱۲:۵۸ ق.ظ، توسط parsaNA.)
دوستان . من فک می کنم این حس بین ۹۰ درصد بچه‌ها مشترکه من جمله خود من . راه حل های زیادی هم واسش وجود داره . یکیشو خود دکتر تو تالار جمع بندی به من گفتند .
من الان حس خوبی دارم در واقع خودمو رفرش می کنم . دیگه نمی تونییم که بکشیم خودمونو یا خفه کنیم از درس خوندن .Confused تند تند درس خوندن هم نتیجه معکوس می ده . یه راه دیگه هم صحبت کردن با بچه های سالهای قبله که قبول شدن و تو این سایت هم نمونه اش کم نیست .
اما حالا یه متنی از وبلاگ فوق ۹۰ براتون می ذارم‌، می دونم کمک کننده است‌:

توی این پست میخوام راجع به واژه "امید" مطلبی رو بگم
نمیدونم برای شما پیش اومده یا نه ولی برای من و تمامی افرادی که دور من بودن یه موضوع جالبی پیش اومده که به ذهنم اومد خواستم به شما هم بگم.. اگه برای شما هم اتفاق افتاده باشه خیلی ملموس‌تر این مطلب رو حس میکنید
و اونم اینه که وقتی از آزمون کنکور بیرون میاید با خودتون میگید ای کاش فلان مطلب از اون کتابو نگاه میکردم...یا مثلا اگه یکی دو روز به جای ناله کردن فلان عنوان از درس(مثلا سیستم عامل) رو میخوندم این سوالی که اومده بود مثل آب خوردن جواب میدادم
اصلا سوالا کاری نداشت...فقط من وقت نداشتم بخونم
اگه توی این ۱ ماه آخر بجای وقتایی که ناله میکردم و استرس داشتم ،میخوندم، شاید ۶ ۷ تا سوال اضافه‌تر توی دروس ضریب ۴‌ام میتونستم درست جواب بدم
یا چندتا سوال ریاضی...یا تخصصی
و میشه گفت هر کدومو میتونستم از ۱۰ تا ۳۰ درصد اضافه‌تر هم بزنم...
ولی چی شد که من چندین روزم رو به خاطر استرس و ناراحتی و ترس از کنکور یا هر چیزی از دست دادم؟
آره درسته‌، نا امید شدنم باعث این قضیه شده بود.
اینجاست که میفهمیم یه داوطلب امیدوار توی لحظات آخر حداقال ۲۰% از بقیه جلوتره...

پس خواهشا:
امیدوار باشید..به تلاش خودتون ادامه بدید و مطمئن باشید نتیجه شما بهتر از زمانی خواهد شد که به ناراحتی سپری بشه..

چشمات رو ببند
مغز خودت رو با قلبت یکی کن(یه کانال بین این دو تصور کن)
شما صاحب یه قدرت ماورایی هستی دوست عزیز پس از شما میخوام:
تمامی قدرت خودت رو از همون کانال توی تمام وجودت پخش کنی و چند ثانیه نگهش داری
حالا چشمات رو باز کن
سرت رو بالا بگیر
و با اعتماد به نفس کامل به خودت بگو:
هنوز بیشتر از ۱۰ روز
بیشتر از ۲۰ روز
بیشتر از ۳۰ روز
و شاید ۴۰ روز تا کنکور مونده
پس هنوز زمان کافی دارم تا موفقیت خودم رو توی این ۴۰ روز به بالای ۳۰% توی هر درس افزایش بدم

و این یعنی خــــــــــــیلی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این وبلاگ تو بخش نظراتش به اندازه مانشت فعال نباشه کم‌تر نیست .

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

سپاس‌گزاری شده توسط: sina_n , **sara**
ارسال: #۱۴۸
۲۵ دى ۱۳۸۹, ۰۱:۵۳ ق.ظ
(۲۴ دى ۱۳۸۹ ۰۱:۵۳ ب.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  
(24 دى ۱۳۸۹ ۰۱:۰۲ ق.ظ)mohanddes نوشته شده توسط:  جواب نظام وظیفه اومد باید ۲ روز بعد از کنکور برم خدمت یا اجباری یا بیگاری ... از یکم اسفندماه ۸۹ خورشیدی لغایت ۱ مهرماه ۹۰ خورشیدی .

مهندس منم ۱۲/۱ میرم Sad

همچین هیولای وحشتناکی هم نیست سربازی.....
نمی دونم از چه چیزیش می ترسید؟؟
تنها مورد نامطلوبش اینه که یه ذره عمر آدم تلف میشهShy

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۱۴۹
۲۵ دى ۱۳۸۹, ۰۲:۰۳ ق.ظ
نقل قول: همچین هیولای وحشتناکی هم نیست سربازی.....
نمی دونم از چه چیزیش می ترسید؟؟
تنها مورد نامطلوبش اینه که یه ذره عمر آدم تلف میشه
مورد نامطلوب دیگشم اینه که هر سربازی نرفته ای در موردش نظر میده!Big Grin

The greater danger for most of us is not that our aim is too high and we miss it, but that it is too low and we hit it
ارسال: #۱۵۰
۲۵ دى ۱۳۸۹, ۰۸:۵۰ ق.ظ
برای امیدواری اهدافتون رو مرور کنید مثلا خودتون رو تو دانشگاه مورد نظر در حال قدم زدن تصور کنید.

موفقیت از آن سوی رنج ها اغاز می شود (roya)

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۷۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۲۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close