تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
Codin تو که رفتی اونور دیگه چرا ؟ :/ Big Grin

خارج از شوخی منم فکر میکنم تا یک سنی انسان قضیه رو بیشتر جنسی میبینه. اما بعدش توی مرحله ی بعد نیاز روحی و عاطفی (و همدم) داشتن بیشتر حس میشه تا نیاز جنسی.
.....
این منابع که میدم کتابی :
زندگی نامه انیشتین رو از یکی از نوادگانِ نادرشاه افشار Big Grin هدیه گرفتم،(برامم فرقی نداره کسی باور کنه یا نه)
باقیش میشه کل فلسفه شوپنهاور :
اون کتاب قرمزه رساله دکترای شوپنهاوره،که پیش نیاز اون کتاب خاکستری هستش که کلِ فلسفه ش رو در بر میگیره + اینکه چکیده ۱۲ جلد از فلسفه ی کانت (+ نقد عقل محض) رو در بر داره و به نوعی تکمیل میکنه. کتاب ابیه هم نوشتار های روزانه ش هست که توی اون جمع شده.
دو کتاب دیگه هست به نام "در باب حکمت زندگی" و جهان و تاملات فیلسوف که پیش یه رفیقن.+ چندی از آثار و نظرات برایان مگی که توی شهر قبلی که زندگی میکردم توی کتاب خونه اونجا جا گذاشتم مثلا اراده قدرت اثر نیچه اونجاست و سایر کتابام . . .

[تصویر:  442739_20170907_133822.jpg]

در مورد شوپنهاور و اصل مشکلش با مادرش من ارجاع میدم به تاریخ ویل دورانت همون جلد اول، درست یادم باشه صفحه ۷۰۰ به بعد بود، یه مقاله هم در آوردم از قبلِ اون در مورد کانون خانواده و اینا، همینجام گذاشتم قبلا.
سایر اطلاعات :
در مورد گوته :
کتاب معروف : "رنج های ورتر جوان" پی دی افش رو خوندم!
"تراژدی فاوست"پی دی افش رو خوندم!{کتاب خونه محل زندگی من این مدل کتابا رو نداشت} سال ۱۹۲۴ یه فیلمم ازش ساختن، به ترجمه نفر اول ادبیات ایران در مقطع دکتری ، پارسالم یه ملاقاتم با اون داشتم آدم جالبی بود .

اما بیشتر رابطه ها و زندگی های شخصی از زندگی نامه ها معمولا به دست میاد. مثلا شوپنهاور دو تا رابطه نامشروع و دو فرزند نامشروع دختر رو از دست داده، اگر درست یادم باشه در نوشته های برایان مگی هستش.

به کتاب دیگه که نویسنده ش اروین آلوم هست اسمش درمان شوپنهاوره{که دیگه من تعصب داشتم نخریدم Big Grin }
بعد اینکه شرودینگر خودش کل اثار این بابا رو خونده.
=========
اما اینگه گوته عزیز خطاب بشه یا نه :
=====
راستش من هیچ آدمی رو به خاطر روابط شخصیش قضاوت نمیکنم(هر کسی در چارچوب شخصیتش میتونه اخلاق رو تعریف کنه برای خودش اگر چه این موضوع تحت تاثیر شرایط هم هست}(دقت کنید که منظورم از تعرف اخلاق در چارچوب خاص شکستن قانون در معنای عامش نیست)
من گوته یا شوپنهاور یا امثالهم رو ستایش میکنم که در جهت پیش برد علم بشر یه گام هایی رو برداشتن، حالا اینکه بخوام بگم روابط شخصیشون مرز های اخلاق رو شکسته یا نه رو نمیتونم نظر بدم، فقط یه ارجاع دیگه میدم به کتاب الفبای فلسفه که در همه زمینه ها از سیاست بگیرید تا اخلاق و خیلی مباحث دیگه یه نظر کلی میده که اصلا "چه خبــــــر" . . .

اصل حرفمم این بود که دانشمندان رو بنا بر داشتن یا نداشتن روابط شخصیشون سر لوحه کارو بارتون قرار ندید.

همون که در مقاطعی خاص و برهه هایی از زمان سرمشــــــق بگیریم کافیه
(16 شهریور 1396 02:00 ب.ظ)SamanBeigmiri نوشته شده توسط: [ -> ]اصل حرفمم این بود که دانشمندان رو بنا بر داشتن یا نداشتن روابط شخصیشون سر لوحه کارو بارتون قرار ندید.

همون که در مقاطعی خاص و برهه هایی از زمان سرمشــــــق بگیریم کافیه
دقیقا، الگو بگیرید، ولی اسطوره نسازید.
یه ترم رفته اونور میگه دیگه نمیخوام ازدواج کنم Undecided زندگیه ما داریم Confused
(03 مهر 1396 10:40 ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط: [ -> ]یه ترم رفته اونور میگه دیگه نمیخوام ازدواج کنم Undecided زندگیه ما داریم Confused
حق داره
(04 مهر 1396 01:01 ق.ظ)crevice نوشته شده توسط: [ -> ]
(03 مهر 1396 10:40 ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط: [ -> ]یه ترم رفته اونور میگه دیگه نمیخوام ازدواج کنم Undecided زندگیه ما داریم Confused
حق داره

خیلی بامزه بود Big Grin
(04 مهر 1396 10:02 ق.ظ)kimya_r نوشته شده توسط: [ -> ]خیلی بامزه بود Big Grin
آخه خیلی ها نرفته به این نتیجه میرسن. دیگه ایشون که یک ماهم اونورن Big Grin
پسرعموم ۵، ۶ سالشه
اونروز میخاست بگه مثلا منو خیلی دوس داره میگه من بزرگ شدم میخام باهات ازدباج کنمSmile
هیچی دیگه فعلا داریم حرف میزنیم با هم ببینیم تفاهم داریم یا نهSmile Wink
اینم بچه های دهه ۹۰
(05 مهر 1396 06:02 ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط: [ -> ]پسرعموم ۵، ۶ سالشه
اونروز میخاست بگه مثلا منو خیلی دوس داره میگه من بزرگ شدم میخام باهات ازدباج کنمSmile
هیچی دیگه فعلا داریم حرف میزنیم با هم ببینیم تفاهم داریم یا نهSmile Wink
اینم بچه های دهه ۹۰

به به مباارکه Smile
(05 مهر 1396 11:41 ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط: [ -> ]پسرعموم ۵، ۶ سالشه
اونروز میخاست بگه مثلا منو خیلی دوس داره میگه من بزرگ شدم میخام باهات ازدباج کنم[تصویر:  smile.gif]
هیچی دیگه فعلا داریم حرف میزنیم با هم ببینیم تفاهم داریم یا نه[تصویر:  smile.gif] [تصویر:  wink.gif]
اینم بچه های دهه ۹۰
خوب بسلامتی سپید بخت شدی رفت
خوشبخت شید ایشالا
خخخخخخ
چی بگیم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
-
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
-
-

(06 مهر 1396 06:55 ب.ظ)Mohammad.93 نوشته شده توسط: [ -> ]خوب بسلامتی سپید بخت شدی رفت
خوشبخت شید ایشالا
خخخخخخ
سلامت باشید Big Grin
فقط فک کنم اشتباه نقل قول کردینSmile
واسه مردی بمیر که واست..
عابر بانکشو دربیاره
بچپونه تو کیفت !!

خب تب کنه که چی بشه ؟؟؟؟
واست آب و نون میشه؟؟؟

تب کنه پول و لباس و مسافرت میشه واسه تو؟
خوشت میاد وایستی مریض داری کنی بیچاره!

یه کم واقع بین باشین خب Big Grin
(10 آبان 1396 08:23 ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط: [ -> ]واسه مردی بمیر که واست..
عابر بانکشو دربیاره
بچپونه تو کیفت !!

خب تب کنه که چی بشه ؟؟؟؟
واست آب و نون میشه؟؟؟

تب کنه پول و لباس و مسافرت میشه واسه تو؟
خوشت میاد وایستی مریض داری کنی بیچاره!

یه کم واقع بین باشین خب Big Grin
بیچاره اون مرده.
همین کارا رو میکنین میترشید دیگه Big Grin
لینک مرجع