زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

زمان ثبت نام پذیرفته شدگان دوره کارشناسی ارشد سال تحصیلی ۹۲-۹۱ در دانشگاه تهران؟؟

ارسال: #۹۱
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۳۷ ب.ظ
زمان ثبت نام پذیرفته شدگان دوره کارشناسی ارشد سال تحصیلی ۹۲-۹۱ در دانشگاه تهران؟؟
من فکر میکنم لزوما هر فرمی که توی این سایت هست نباید پر شه..آخه مگه میخوایم استخدام دانشگاه شیم؟؟
دوستم امروز یه دانشگاه ثبت نام کرد کل پروسه واسش نیم ساعت طول کشید..۱۲ واحد هم بهش دادن گفتن برو حالشو ببر

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۹۲
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۴۸ ب.ظ
قسمت ثبت نام انتخاب واحدشم هست ولی هیچی واحئ نشون نمیده...

همین که نمیدونی چی باید بگیری از همه چی حال گیر تره...
۰
۰
ارسال: #۹۳
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۰۷ ب.ظ
جزییات ثبت‌نام و شهریه دوره‌های ارشد دانشگاه تهران توی این ادرس اومده نمی دونم تکراریه یا نه!!!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: persian_genius
ارسال: #۹۴
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۱۴ ب.ظ
ببینین روزی که شما میرین دانشگاه ثبت نام همون یه ربع نیم ساعت بیشتر طول نمی کشه. بعد کارت دانشجویی هم همون موقع بر میدارین میرین دانشکده کامپیوتر پیش رییس گروهتون انتخاب واحد!
البته لزوما همون روز نباید برین.
بعدم یه سری واحد بهتون پیشنهاد می ده با توجه به علایق که لزوما اونا رو نباید بردارین. تا حذف و اضافه مهلت دارین برین سر کلاسا بشینین واحد ها رو عوض کنین.
من پیشنهاد می کنم حتما تا حذف و اضافه سر همه ی کلاسا برین بشینین که جو دانشکده دستتون بیاد.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , persian_genius , arixooo , shervinrs , a1i , Xilinx , bitbit , Ahad.mozafari
ارسال: #۹۵
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۴۶ ب.ظ، توسط persian_genius.)
بچه ها کسی تاریخ شروع کلاسهارو نمیدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخه طبق تقویم آموزشی کلاسها از ۲۵ شهریور شروع میشه . اما ما تازه ۲۵ام مدارک رو تحویل میدیم تا ثبت نام انجام شه.
پس تاریخ شروع کلاسهای ما کی هست؟؟؟؟؟؟؟؟

(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۱۴ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  ببینین روزی که شما میرین دانشگاه ثبت نام همون یه ربع نیم ساعت بیشتر طول نمی کشه. بعد کارت دانشجویی هم همون موقع بر میدارین میرین دانشکده کامپیوتر پیش رییس گروهتون انتخاب واحد!
البته لزوما همون روز نباید برین.
بعدم یه سری واحد بهتون پیشنهاد می ده با توجه به علایق که لزوما اونا رو نباید بردارین. تا حذف و اضافه مهلت دارین برین سر کلاسا بشینین واحد ها رو عوض کنین.
من پیشنهاد می کنم حتما تا حذف و اضافه سر همه ی کلاسا برین بشینین که جو دانشکده دستتون بیاد.

یعنی قبل از ثبت نام کلاسها شروع شده هست؟
۰
۰
ارسال: #۹۶
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۴۰ ب.ظ
RE: زمان ثبت نام پذیرفته شدگان دوره کارشناسی ارشد سال تحصیلی ۹۲-۹۱ در دانشگاه تهران؟؟
این بخش معرفین دانشجو وجود نداره برای من تو سیستمم ...
برای شما هم همینه؟
۰
۰
ارسال: #۹۷
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۵۵ ب.ظ
RE: زمان ثبت نام پذیرفته شدگان دوره کارشناسی ارشد سال تحصیلی ۹۲-۹۱ در دانشگاه تهران؟؟
برای من داشت. اما کسی رو معرفی نکردم.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: a1i
ارسال: #۹۸
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۰۷ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۵۵ ب.ظ)shervinrs نوشته شده توسط:  برای من داشت. اما کسی رو معرفی نکردم.

اه ه ه یعنی چی؟؟ چرا برای من نبود همچین گزینه ای ؟؟ مگه این مدلیم میشه با سه هرکسی یه جور باشه ؟؟
چقدر مسخره بازی داره همش آدم استرس داره بره به یه چیزیم گیربدن الاف بشیم !!!

من که ثبت کردم بره مسخره کردن ... این نظر سنجیش چه چیز چرتی بود !!!
۱
۰
ارسال: #۹۹
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۵۶ ب.ظ
دوستان کسی نمیدونه از کی خوابگاه میدن

یعنی همون ۲۵ که بریم همون شب دیگه خوابگاه داریم؟
۰
۰
ارسال: #۱۰۰
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۳۴ ب.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۶ ب.ظ)asp_vb نوشته شده توسط:  دوستان کسی نمیدونه از کی خوابگاه میدن

یعنی همون ۲۵ که بریم همون شب دیگه خوابگاه داریم؟

متاسفانه دانشکده کامپیوتر که هنوز اعلام نکردن کی بریم. زمتنبدی ثبت نام مثلا رو سایت خود دانشکده باید باشه
۰
۰
ارسال: #۱۰۱
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۴۲ ب.ظ
یعنی ممکنه ۲۵ نباشه؟؟!!!
من میخوام بلیط رزرو کنم

شروع کلاس ها ۲۵ اعلام شده مگه میشه مارو دیرتر ثبت نام کنن؟
۰
۰
ارسال: #۱۰۲
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۵۳ ب.ظ
کلاسا که به نظرم از مهر ماه شروع میشه اما خدا میدونه دیگه چندم مهرماه چون تا ۲۹ که ثبت نام.
من فقط استرس دارم که ۲۸و۲۹ برم ببینم کلاسا پر شده باشه، به نظر شما روزا اخر واسه ثبت نام برم مشکل پیش نمیاد؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arixooo
ارسال: #۱۰۳
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۵۹ ب.ظ
من فکر نمیکنم پر شه...اما حالا محض احتیاط هم که شده من ۲۵ ام میرم بعد هم ازشون میپرسم میام بهتون میگم...اما این دوستمون میگفت هیچوقت پر نمیشه

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۰
۰
ارسال: #۱۰۴
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۲۷ ب.ظ
بچه ها من الان یه چیزی دیدم که فقط کم مونده ایست قلبی کنمConfused

ثبت نام حضوری دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا پردیس دانشکده های فنی

اطلاعیه ثبت نام حضوری دانشجویان جدید الورود مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد پردیس دانشکده های فنی

بر اساس اعلام معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی پردیس دانشکده های فنی، ثبت نام حضوری دانشجویان جدید الورود مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد پردیس دانشکده های فنی به شرح زیر صورت می گیرد.

دانشجویان عزیز توجه داشته باشند که ثبت نام صرفا در یک روز و در تاریخ مقرر صورت خواهد گرفت.

ثبت نام حضوری دانشجویان کارشناسی ارشد: شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۱

این یعنی چی اخه، مگه نزده بودن ۲۵ تا ۲۹
حالا ما که راهمون دوره و ۲۵ نمیتونیم برسیم ثبت ناممون چی میشه Confused لطفا هر کی میدونه بگه البته اگه تا اون موقع دار فانی وداع نگفتم ConfusedConfusedConfused
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asp_vb
ارسال: #۱۰۵
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۴۱ ب.ظ
(۲۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۲۷ ب.ظ)haasti نوشته شده توسط:  حالا ما که راهمون دوره و ۲۵ نمیتونیم برسیم ثبت ناممون چی میشه Confused لطفا هر کی میدونه بگه البته اگه تا اون موقع دار فانی وداع نگفتم ConfusedConfusedConfused
اینها طبق معمول احتمالا از سو مدیریت و نبود هماهنگی. شما هم تا پس فردا می تونی خودتو برسونی تهران. اما به نظرم اگر هم نتونی، این زمان ها تمدید میشه. اما هیچ وقت با این مسائل نمیشه شوخی کرد.
اما به طور کلی تا جایی که من دیدم سیستم های زمانبندی و نوبت دهی و Deadline و اینا همش تو ایران کشک. بالاخره کار همه، به یک شکلی راه میفته.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۸۵۸ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۹۰,۳۳۱ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  درخواست تصحیح (تعویق) زمان کنکور ارشد ۱۴۰۱ s.gg ۱ ۱۴ ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۷۸ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۴۴ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۳۵۷ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  تعویق زمان کنکور ارشد sima84 ۰ ۱,۵۳۱ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۱:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۵۵ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  زمان جستجوی درخت fateme.sm ۰ ۱,۶۲۳ ۰۶ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme.sm
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۳۵۱ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close