زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۰۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

روند ادامه گروههای درسی از شنبه ۴ شهریور ۹۱

ارسال:
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۲۴ ق.ظ
سلام
با توجه به درخواست دوستان و اتمام ماه مبارک رمضان مجددا" روند گروههای درسی را از شنبه ۴ شهریور پیگیری میکنیم. ولی با توجه به نظرات رسیده در این مدت ، ادامه گروههای درسی تغییراتی خواهد کرد:
در روش جدید در هر مبحث درسی (البته از بعد از مباحثی که سوالاتش قبلا" مطرح شده) هر هفته (سه یا چهار روز اول هفته) سوالات هر مبحث در گروه درسی گذاشته میشه. دوستان علاقمند سوالات را میتونند دانلود کنند و تا یک روز قبل از جلسه هر درس جوابهایش را برای ما بفرستند. همچنین ایراداتشون را بگن.
اگه اشکالی وجود داشته باشه جلسه گروه در روز و ساعت مشخص در آخر هفته (پنجشنبه ، جمعه) تشکیل و سوالات مورد اشکال بحث و حل میشن.
دوستان برای تست خودشون بهتره سوالات را در مدت اعلام شده در برگ سوالات پاسخ بدهند.
اگه جواب بدستمون نرسه. جلسه درس هم تشکیل نمیشه.
اگه تعداد جوابهای رسیده کمتر از پنج نفر هم باشه بصورت خصوصی اشکالات را رفع میکنیم که نیازی به حضور سر وقت نباشه.
این هفته تا صبح سه شنبه ۷ شهریور سوالات مباحث مربوطه در سه درس گسسته ، نظریه زبانها و ساختمان داده ها را روی سایت میذاریم.
جلسه هر درس را سعی میکنم بعداز ظهر پنجشنبه ،جمعه باشه چون شبها وقت مناسبی نیست.
اگه در مباحث درسی شما هم سوالی دارید میتونید بفرستید.
برای هر درس هم سعی میکنم یکی از مدیران همکاری کنند تا هماهنگیها بهتر باشه و در غیاب من کار زمین نمونه.

سعی بر این هست که تا هفته اول مهر این سه درس تمام بشه.
باز هم تکرار میکنم که انجام و پیاده سازی برنامه گروههای درسی نیاز به همکاری خودتون داره. اگه همکاری لازم را انجام ندین خودبخود میرا میشه و متوقف میشه. چون تا اینجا اینجوری بوده که دوستان همکاری نمیکنند وقتی تعطیل میشه مکررا" سوال میکنند چرا تعطیل شد؟ اگه کسی سوالات را جواب نده یا در جلسات یکی دو نفر بیشتر حاضر نشوند طبیعی است که گروه تعطیل میشه. یعنی اینکه هم سوال تهیه کنیم و هم خودمون جواب بدیم دیگه کارکرد طبیعی گروه معنایی نداره.

اگه نظری ،سوالی در موارد فوق دارید بفرمایید تا بحث بشه. اینجا بفرمایید خیلی مناسب تر از ایمیل یا پیام خصوصی است تا یکبار جواب داده بشه و بصورت مجزا پاسخ داده نشود.
موفق باشید.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , f_a , SaMiRa.e , Jooybari , Farhaneh , **sara** , ماه بانو , شاپری , Parva , Sunshine Off , Pegasus
ارسال:
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۱۷ ب.ظ
سلام از زحماتتون ممنونم...
فقط میشه بفرمایین این هفته کدوم فصلهارو باید بخونیم؟Huh ببخشید شاید این سوال خیلی خنده دار باشه اما من نمیدونم تا کدوم فصل سوالاتش مطرح شدهRolleyes..ممنونم
۱
۰
ارسال:
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۱۳ ب.ظ، توسط ana_12345.)
پنجشنبه ۹ به بعد بزارین من تا ۹ کلاسم . Sad

(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۱۷ ب.ظ)f_a نوشته شده توسط:  سلام از زحماتتون ممنونم...
فقط میشه بفرمایین این هفته کدوم فصلهارو باید بخونیم؟Huh ببخشید شاید این سوال خیلی خنده دار باشه اما من نمیدونم تا کدوم فصل سوالاتش مطرح شدهRolleyes..ممنونم

منم نمیدونم اما سوالا رو که بگذارن می فهمیم .Smile

پروردگارا ، تو در حق ما به لطف خاص خود رحمتی فرما و بر ما وسیله رشد و هدایتی کامل مهیا ساز .

کهف . آیه شماره ۱۰
۰
۰
ارسال:
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۲۹ ب.ظ
RE: روند ادامه گروههای درسی از شنبه ۴ شهریور ۹۱
(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۱۳ ب.ظ)anahitanamvar نوشته شده توسط:  پنجشنبه ۹ به بعد بزارین من تا ۹ کلاسم . Sad

(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۱۷ ب.ظ)f_a نوشته شده توسط:  سلام از زحماتتون ممنونم...

منم نمیدونم اما سوالا رو که بگذارن می فهمیم .Smile
اینجوری شوک زده میشیم از قبل بدونیم بهترهBig Grin
۰
۰
ارسال:
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۵۷ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۲۹ ب.ظ)f_a نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۱۳ ب.ظ)anahitanamvar نوشته شده توسط:  منم نمیدونم اما سوالا رو که بگذارن می فهمیم .Smile
اینجوری شوک زده میشیم از قبل بدونیم بهترهBig Grin
فکر کنم اگه تاپیک های بخش گروه های درسی هر درس رو نگاه کنید مشخصه تا چه بحثی پیش رفته و در ادامه قراره چی گفته بشهSmile

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
ارسال:
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۱۲ ب.ظ، توسط SarahRad.)
خواهشا جلسات رو همون شب بذارید . من و شاید خیلی های دیگه خونه درس نمی خونیم. خیلی ها هم سر کار هستند . از طرف دیگه بعضی وقت ها جلسات بیشتر طول میکشه یا دیر تر شروع میشه , زمانبندی درس خوندنمون بهم می ریزه. حد اقل ۸ به بعد بذارید لطفا

یه پیشنهاد ! واسه ساعتش نظر سنجی بذارید.

من می خواهم و می توانم ...
۰
۰
ارسال:
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۱۵ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۱۰ ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  یه پیشنهاد ! واسه ساعتش نظر سنجی بذارید.

آقافرداد این نظر سنجی گذاشتند ولی متاسفانه خیلی کم نظر دادند .
۰
۰
ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۲۴ ق.ظ
ممنون از زحمات آقا فرداد
فقط خواهشا به ساعت کلاسهای رفع اشکال حساستر باشین تا اکثریت باشن.

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
۰
۰
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۱۱ ب.ظ
بچه ها خبری نشد??

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas
ارسال: #۱۰
۰۷ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۲۷ ق.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۱۱ ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  بچه ها خبری نشد??
دوستان عزیز آقا مسعود و آقای جویباری زحمت کشیدند و سوالاتی را تهیه کردند. چند سوال هم از طرف دوستان رسیده. در هر سه درس . سوالاتی هم من دارم .اجازه بدید یه بررسی بکنم که سوال تکراری نباشه. تا فردا بتدریج تمام سوالات در هر سه درس مطرح میشه و در روزهای پنجشنبه ، جمعه و شنبه بعدازظهر هم رفع اشکال خواهیم داشت. ببخشید که یه کم سرم شلوغه . انشاء ا... که من دیگه بدقول نشم و این زمانبندی را رعایت کنم.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Farhaneh , Pegasus
ارسال: #۱۱
۰۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۴۷ ق.ظ
ممنون . ایشاالله که که ما هم زحمت و اجر شما رو ضایع نکنیم

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Sad انتخاب رشته و روند مصاحبه در دانشگاه های خاص dj_abed ۲ ۶,۱۲۹ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
Exclamation کمک کمک کمک در مورد ادامه تحصیل در مقطع دکتری !!! aminomidi ۳ ۴,۳۳۷ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  یکسال مهلت ادامه تحصیل پس از فارغ التحصیلی کارشناسی hossein.h ۴ ۴,۴۷۱ ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Iron Maiden
  ادامه تحصیل در مقطع دکتری- داخل یا خارج؟ Distance ۱۱ ۸,۲۳۴ ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: qaranqush
  «ژن‌های خوب» واقعی می‌روند! H-Arshad ۰ ۱۶ ۲۲ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  یک شنبه های عکاسی: نمای زیر پل areldecor ۰ ۹ ۰۸ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: areldecor
  مشاوره ی ادامه تحصیل در مقطع ارشد هوش مصنوعی h@3!n ۱۰ ۶,۶۸۲ ۰۵ تیر ۱۳۹۶ ۰۴:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: h@3!n
  وضعیت اپلای و ادامه تحصیل دکترای رشته ها Rehe1994 ۱ ۱,۷۹۱ ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: codin
  ادامه تحصیل شاغلین در دانشگاه روزانه hamedy20 ۴ ۳,۸۲۳ ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Pure Liveliness
  بروز رسانی سایت و تاثیر آن بر روند سئو سایت msmirzaei ۰ ۱,۹۸۷ ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: msmirzaei

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close